Оружейные склады Соледара

Обсуждение боевого стрелкового оружия
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Оружейные склады Соледара

Где Warisdeath » 02 май 2023, 00:29

Bikini, Мені більше схоже на постанову. Хоча не виключаю того, що може таке бути насправді.
Якщо це правда, то чому це відео з'явилося зараз, а не тоді, коли вони зайшли в Соледар? :hm: Це ж не вчора сталося, а вже кілька місяців пройшли, а він раптом вирішив похизуватися тільки сьогодні. Ми ж не повіримо в те, що вони не перевірили всі склади одразу же, як зайшли в місто.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Оружейные склады Соледара

Где Bikini » 02 май 2023, 00:39

Warisdeath, наверное в тех шахтах еще найти их нужно было, эти склады. Там же света нет скорее всего после таких боевых действий. Подъемники не работают. Плюс работа саперов, если по правилам - то там все должно быть заминировано. А это время...

Интересный конечно момент с этими складами. Чем-то напоминает мосты Херсонской области...
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Оружейные склады Соледара

Где Warisdeath » 02 май 2023, 01:07

Bikini, Передивився відео ще раз. ХЗ там це чи ні? :hz:

Він там на 1:34 каже: "Боеприпасы на складах российской армии хранятся в любом количестве". А потім додає, що у нього зброї на мільйонну армію. А потім ще цікавіше. Він питається, чому зброя з цих складів нікому не потрібна?
Нічого не зрозуміло.

Хм. Він скиглить, що йому не вистачає снарядів. Так, йому не вистачає артилерійських снарядів. Але. Коли у тебе зброї на мільйон і ти, м'яко кажучи, не турбуєшся про життя своїх вояків, то в чому справа? Озброюй і вперед.

І чому він на 1:34 каже про склади російської армії? Це він вже так називає соледарські склади, що вони в його уявленні вже російські, чи це він раптом обмовився? :hm: Потім він каже, що це трофей, але він готовий його виміняти на снаряди.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Оружейные склады Соледара

Где Bikini » 02 май 2023, 01:20

Warisdeath писал(а):
02 май 2023, 01:07
Але.
Против лома нет приема! :wink: С одной стрелковкой сейчас не воюют. Ему нужны снаряды, а не пистолеты с пулеметами. А снарядов нема :help: Вот и начинаются спектакли и ипровизации в пригожинском стиле. Он так часто упоминает о "снарядном голоде", что создается впечатление целенаправленной подготовки публики в контексте "это не я, это они во всем виноваты!". Если, конечно, это не операция-дезинформация.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Оружейные склады Соледара

Где Warisdeath » 02 май 2023, 02:10

Bikini, Там на сторінці під відео є ще один пост. Аудиозапис його про ситуацію в Бахмуті. Так от я вирішив послухати, раз я вже вдруге туди зайшов)) І так вийшло, що в результаті я прослухав чи три-чи навіть чотири його казочок. (Просто я не знав, що один аудіозапис тягне після себе наступний, чи попередній, одним словой вони йдуть один за одним, тому так вийшло, що я послухав кілька записів, поки не зрозумів як це працює)). Тепер вже знаю) Так от він розповідає, що в один день, тобто сьогодні/вчора, вони захопили 45 квадратних метрів, а перед цим 58 квадратних метрів. А за нами залишилося 2,5 квадратних метрів.

Звідси питання. Навіщо тобі артилерійські снаряди? Бери оте, що ти показав і вперед за цими 2-ма квадратами. Це раз. А два. Якщо у тебе такий снарядний голод, то як ти зміг добитися таких результатів? Правда, треба зазначити, що він і озвучує втрати.

Короче. Щось десь не сходиться і є відверта брехня!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Оружейные склады Соледара

Где Bikini » 02 май 2023, 08:36

Warisdeath писал(а):
02 май 2023, 02:10
тобто сьогодні/вчора, вони захопили 45 квадратних метрів, а перед цим 58 квадратних метрів. А за нами залишилося 2,5 квадратних метрів.
Метров! А за нами километров скорее всего.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Оружейные склады Соледара

Где Warisdeath » 02 май 2023, 20:19

Bikini, Так, так, кілометрів. То я машинально написав. Вибачаюсь.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30226 раз
Карма: +16/-0

Оружейные склады Соледара

Где Влад Бевх » 06 май 2023, 03:51

Там также куча музейного оружия со всего СССР хранилось. Там же уникальная атмосфера - ничего не ржавеет. Мне в 2000 в Москве музейные работники плакались что Украина все прихватизировала. Впрочем все реальной круто-ценное думаю давно уже ... Того....
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathBikini
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Оружейные склады Соледара

Где Bikini » 07 май 2023, 00:27

Влад Бевх писал(а):
06 май 2023, 03:51
Там также куча музейного оружия со всего СССР хранилось.
В СССР трофейное оружие не утилизировали. Оно не музейное, а на всякий случай :wink: Или вы совсем об эксклюзивах - типа редких пистолетов или всяких льюисов? Те точно давно тю-тю, тем более коллекционные цены начала нулевых только способствовали.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Боевое стрелковое оружие»