Украинские олигархи

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украинские олигархи

Где Sanek » 26 мар 2019, 16:55

Государство имени Рината Ахметова

http://project.liga.net/projects/akhmetov_2019/
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
иван777444333Рост76Warisdeath
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

Украинские олигархи

Где Александр Сергеевич Перижняк » 06 июл 2019, 15:57

Фирташ связи с кацапскими олигархами . конечно же наша кукольная правоохранительная система не справится с ним. а вот ФБР может быть и посадит. будет Лазаренко -2 . Порошенко приготовится?
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинские олигархи

Где Warisdeath » 19 авг 2019, 01:51

Віктор Пінчук сплатив видатки на складання американськими юристами Skadden Arps звіту 2012 року, який намагався представити переслідування колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з боку уряду Януковича в позитивному світлі.

Хоча замовником звіту виступив уряд України, видатки у більш ніж 4 мільйони доларів сплатив Віктор Пінчук. Таку інформацію розкрив Даг Шон, політолог Демократичної партії США, виступаючи в окружному суді Вашигтона в якості свідка у справі роботи на Україну колишнього радника Обами Грегорі Крейга, повідомляють ЗМІ.

Крейга обвинувачують у наданні неправдивої інформації посадовцям Міністерства юстиції США стосовно його співпраці з Полом Манафортом на користь уряду України. Судовий розгляд справи почався у четвер.

Саме для того, щоб приховати роль Пінчука у звіті, Крейг не зареєструвався в якості лобіста на користь іноземної установи, порушивши закон, припустила сторона обвинувачення під час судового засідання у п'ятницю. Прокурор заявив, що виплату від Пінчука було проведено через офшорні рахунки Манафорта на Кіпрі, пише The Washington Examiner.

Шон заявив, що отримав першу виплату обсягом 150 000 доларів від Фонду Пінчука і передав її юристам Skadden, а після того виплатами опікувався Манафорт.

Шон все ж підтвердив, що на запит Крейга в 2012 році про те, чи можна розкрити роль Пінчука та Шона у звіті, він відповів негативно.

Фірма Skadden досягла досудового врегулювання з міністерством юстиції США і виплатила 4,6 мільйона доларів - ту саму суму, яку отримала за складання звіту від української сторони, нагадує The Washington Examiner.
https://ukrainian.voanews.com/a/novi-de ... 46737.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Lumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинские олигархи

Где Warisdeath » 19 авг 2019, 02:21

Шось у цьому розслідуванні багато ношої Юлі. У попередньому посту вона - потерпіла, а тут :hm:

Юлія Тимошенко опинилася замішана в черговому кейсі про втручання топ чиновників України в передвиборну кампанію США 2016 р
Днями з дуже компетентних джерел стало відомо, що Юлія Тимошенко опинилася замішана в черговому кейсі про втручання топ чиновників України в передвиборну кампанію США 2016 р.

Джерела повідомляють, що на заході Тимошенко фігурує, як «персона», яка «зливала» Трампа і грала на боці Клінтон.

Неллі Ор (Nellie Ohr), дружина колишнього помічника заступника Генерального прокурора США Брюса Ора, який в свою чергу був контактною особою між FBI і на той момент інформатором Крісом Стилом (колишнім агентом MI6), який займався збором компромату на кандидата в президенти Дональда Трампа, з яким Неллі Ор проводила спільну роботу для компанії FUSION GPS (фігурантом справи про втручання в передвиборну кампанію США), дала свідчення Конгресу США про те, що частина компромату по Дональду Трампу вона отримала від офіційних осіб України, зокрема від народного депутата Україна критично тоді налаштованого проти Пола Манафорта.

Вивчення документів Неллі Ор, переданих ФБР, показує, що деякі з її джерел також були отримані від колишнього кандидата в президенти України Юлії Тимошенко і її позову проти Пола Манафорта.

Як відомо, у Тимошенко і Хілларі Клінтон були симпатичні відносини після того, як в січні 2013 року колишня держсекретар щосили намагалася виступити за звільнення Тимошенко з в’язниці за звинуваченням у корупції. Таким чином, було встановлено, що Брюс Ор був одержувачем інформації не тільки від британського розвідника Кріса Стіла, але і, за свідченнями його дружини, від іноземного союзника Хілларі Клінтон і ворога Манафорта всередині України.

Мова тут йде про вплив іноземної держави на вибори в США! Отже з усієї цієї розкладки випливає, що Україна знову частково намагалася «вплинути» на хід виборів в США. А це стає небезпечно для самої України напередодні виборів 2020 на США.
https://inside.ua/yuliya-timoshenko-opi ... ha-2016-r/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Lumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украинские олигархи

Где Влад Бевх » 19 авг 2019, 17:11

70942 - Украинские олигархи
70943 - Украинские олигархи
70944 - Украинские олигархи
70945 - Украинские олигархи
70946 - Украинские олигархи
Европейские цены при африканских зарплатах + половина доходов субсидии государства - вот и весь "секрет" успеха. Дворцовый комплекс олигарха построен уже после "Революции гидности". Второе судно не яхта, а судно обеспечения яхты - там вертолет, мини подлодка, бот для обеспечения дайвинга, скутера-глиссера и прочее.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 4):
Lumenиван777444333WarisdeathSanek
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинские олигархи

Где Warisdeath » 04 авг 2020, 23:26

Федеральне бюро розслідувань провело обшуки в ріелторській компанії Optima, що володіє декількома будівлями в центрі Клівленда. Компанією керують представники Privat Group українського олігарха Ігоря Коломойського.
Про це повідомила представник ФБР Вікі Андерсон, інформує місцеве видання Cleveland.com.

За її словами, агенти ФБР обшукали офіси компанії Optima, розташовані в центрі міста. Optima - це група компаній, які займаються нерухомістю.

Андерсон додала, що у ФБР також є ордер на обшук офісів компанії в Майамі.

Влада Клівленда давно веде широкомасштабне розслідування проти українського олігарха Ігоря Коломойського, зазначає видання. Групою компаній Optima, за його даними, керують представники Privat Group Коломойського.
https://www.cleveland.com/court-justice ... TyKMQv51JI
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинские олигархи

Где Warisdeath » 21 сен 2020, 13:39

Колишній президент України Віктор Янукович, близькі до нього бізнесмен Сергій Курченко і політтехнолог Пол Манафорт, олігарх Дмитро Фірташ і лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, ймовірно, користувалися послугами латвійських банків при виведенні або відмиванні коштів.

Изображение

Про це повідомляє некомерційна організація Re:Baltica (Балтійський центр журналістських розслідувань) із посиланням на документи з досьє FinCEN.
https://bykvu.com/ua/bukvy/timoshenko-m ... shtiv-zmi/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинские олигархи

Где Warisdeath » 21 мар 2021, 22:21

Чогось ми пропустили цю персону. А він був одним із самих перших. А може і першим? :hz: Принаймні його можна назвати засновником, автором, будівельником олігархічного руху в Україні.

Изображение

Хто такий Ігор Бакай і навіщо він втік до Росії?

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytic ... rosii.html

Справа Бакая: кому заборгував екс-голова «Нафтогазу»
І чи зуміє він використати в подальшому свій талант перемовника

https://mind.ua/publications/20178771-s ... -naftogazu
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»