Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 26 фев 2021, 00:56

Федеральна прокурора ФРН звинувачує громадянина Німеччини Єнса Ф. у шпигунстві на користь Росії.

«У період з кінця липня 2017 року до початку вересня 2017 року обвинувачений за власною ініціативою вирішив передати інформацію про плани поверхів німецького Бундестагу російським спецслужбам», - йдеться у пресрелізі федеральної прокуратури.

За даними прокуратури, Єнс Ф. працював у компанії, яка раніше неодноразово виконувала роботи для німецького Бундестагу. Робота полягала у проведенні перевірок портативних електричних приладів у приміщеннях, що використовуються парламентом. Обвинувачений мав доступ до PDF-файлів із планами поверхів вищезазначених об'єктів найвищого законодавчого органу ФРН.

Ці плани, за висновками прокурорів, 55-річний Ф. переслав працівникові посольства РФ в Берліні, який працює на російську службу військової розвідки ГРУ.

Федеральна прокуратура передала обвинувачення відділу державної безпеки Вищого регіонального суду в Берліні 12 лютого 2021 року, який має ухвалити рішення про відкриття справи.

Зазначається, що мотив Ф. досі незрозумілий, раніше він не контактував з Росією.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lumen » 01 мар 2021, 15:21

Суд в Париже признал бывшего президента Франции Николя Саркози виновным в коррупции и торговле влиянием. Экс-главу государства приговорили к трем годам лишения свободы, из них один год составит реальный срок, два — условный, сообщает BFM TV. Ранее прокуратура просила дать бывшему президенту четыре года заключения, из них два — условно.
Изображение
Саркози в числе прочего обвиняли в том, что он пытался незаконно получить от сотрудника французского кассационного суда Жильбера Азибера информацию о расследовании нелегального финансирования своей президентской кампании со стороны дочери основателя компании L’Oreal Лилиан Бетанкур.

Предполагалось, что через своего адвоката Тьерри Эрзога Саркози обещал помочь Азиберу в получении престижной должности в Монако. В качестве улик приводились записи перехваченных телефонных переговоров между Саркози и Эрзогом в 2013-2014 годах. Во время этих разговоров собеседники никогда не называли друг друга настоящими именами, а Саркози использовал псевдоним Поль Бисмут. Однако экспертиза установила, что говорил именно бывший президент.

Сам Саркози заявлял, что никогда не пытался оказать протекцию Азиберу. Адвокат Саркози Жаклин Лаффонт утверждала, что у прокуратуры нет оснований делать выводы, что в ходе переговоров экс-президент намекал на нарушение закона. «Это была просто дружеская болтовня», — заявила она.

Саркози, покинувший пост президента в 2012 году, ранее уже попал под подозрения в коррупции. Во Франции продолжается расследование дела о финансировании его президентской кампании в 2007 году ливийским лидером Муаммаром Каддафи.

Сам бывший президент утверждает, что уголовные дела являются местью судей за попытку Саркози ограничить их полномочия во время его нахождения у власти.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаSanek
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 14 мар 2021, 02:20

Ексміністр охорони здоров'я Словаччини Марек Крайчі, який був вимушений подати у відставку після скандалу навколо закупівлі російської вакцини "Спутнік V", був серед політично упереджених міжнародних спостерігачів на виборах президента РФ 2018 року.

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3 ... rosii.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 14 мар 2021, 02:39

Ряд чиновників ЄС виступають за пом'якшення відносин з Росією

Лідери Європейського союзу в цьому місяці планують переглянути стратегію щодо Росії. У цей час ряд високопоставлених чиновників в Брюсселі в приватному порядку виступають за пом'якшення санкцій.
Як зазначається в матеріалі Bloomberg, така ситуація призводить до розбіжностей з деякими державами-членами, на думку яких дії Кремля стають все гірше.

Видання наводить слова європейського дипломата, що пролунали на зустрічі топ-дипломата ЄС Жозепа Борреля і посла Євросоюзу в Росії Маркуса Едерера та інших чиновників ЄС 8 березня. Едерер нібито заявив, що підхід ЄС до Росії "застарілий і занадто зосереджений на українському конфлікті". Він порадив Боррелю "розробити новий спосіб" ведення політики з Москвою.

Прес-секретар керівника Євродипломат Набила Масралі відмовилася коментувати Bloomberg зміст зустрічі 8 березня і підкреслила, що ЄС продовжує наполягати на дотриманні п'яти керівних принципів у відносинах з Росією.

Видання нагадує ці принципи: повне виконання "мінських угод", налагодження тісних зв'язків з колишніми радянськими республіками, стримування російських погроз і вибіркова співпраця (наприклад, в питанні боротьби з тероризмом).
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25697 раз
Карма: +2/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Bikini » 18 мар 2021, 21:32

Дом на границе Нидерландов и Бельгии. У него два адреса. На доме два звонка - один для бельгийцев, второй для голландцев. Пока международных конфликтов не было.
125732 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 4):
WarisdeathLumenГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 19 мар 2021, 14:16

18 березня 2021 року у 21:25 болгарський телеканал BNT News із посиланням на свої джерела повідомляє про затримання болгарськими спецслужбами кількох людей. Їх підозрюють у шпигунстві на користь Росії.

За даними джерел телеканалу, агенти державного агентства національної безпеки провели секретну операцію щодо їхнього затримання. За кількома адресами в південних районах Софії та в околицях Перника відбулися обшуки. Інформації про кількість затриманих немає.
Прокуратура і МВС Болгарії не підтверджують, але і не спростовують інформацію про затримання, зазначає BNT.

А сьогодні представник генерального прокурора Болгарії Сійка Милева повідомила на брифінгу про те, що кількох співробітників болгарської військової розвідки, затриманих у рамках спецоперації напередодні в Софії, взяли під арешт за підозрою в шпигунстві на користь Росії.

Вона зазначила, що керував групою колишній високопоставлений співробітник болгарської військової розвідки, у завдання якого входило створення агентурної мережі. Він вербував осіб, що мали доступ до інформації, що стосується Болгарії, ЄС та НАТО.

За словами Милевої, які наводить болгарське телебачення, до цієї групи входила й дружина військового розвідника, яка, крім болгарського, має російське громадянство. Вона, як стверджує представник генпрокурора Болгарії, відігравала роль посередниці між резидентом і співробітниками російського посольства в Болгарії. Болгарська генпрокуратура має записи її розмов із резидентом, задокументовано і відвідування нею посольства.

Інші учасники групи - один представник міноборони Болгарії і троє нинішніх та колишніх співробітників військової розвідки збирали і надавали резидентові конфіденційну інформацію, заявила болгарська прокуратура.

Операцію здійснили співробітники державного агентства національної безпеки Болгарії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 03:31



В Исландии произошло извержение вулкана, который спал 900 лет
На юго-западе Исландии проснулся вулкан Фаградалсфьялл, не проявлявший активность почти тысячу лет. Он находится в 40 км от Рейкьявика, но опасности для местных жителей нет, сообщают власти.

https://www.dw.com/ru/v-islandii-proizo ... a-56936181
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 31 мар 2021, 13:28

Під час спецоперації італійських карабінерів було заарештовано капітана ВМС Італії та російського військового, який працює при посольстві РФ у Римі в рамках розслідування справи про шпигунство, повідомляє La Repubblica.

Зазначається, що карабінери затримали двох військових після передачі документів італійським офіцером в обмін на грошову винагороду.

Зустріч капітана італійського фрегата з російським військовим, який акредитований при посольстві Росії в Римі, відбулася у ніч на вівторок, додається в повідомленні.

«Обох звинувачують у тяжких злочинах, пов'язаних зі шпигунством та державною безпекою», - заявила поліція.

Італійський чиновник був узятий під варту, в той час як юридичний статус російського офіцера все ще оцінюється, оскільки він має дипстатус.

У посольстві РФ поки не коментують дану інформацію.
Водночас російські ЗМІ пишуть, що МЗС Італії викликало російського посла після даного інциденту.

:bt:
Європа мабуть ніколи не зрозуміє, що навіть якщо ти дружиш з ерефією і готовий піарити її саму, її "Спутник", її вялічіє, все одно росіяни завжди будуть працювати проти тебе.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lumen » 31 мар 2021, 13:36

Warisdeath писал(а):
31 мар 2021, 13:28
Європа мабуть ніколи не зрозуміє
Потому что Европа давно превратилась в аморфное сытое беззубое создание. Элои из романа Герберта Уэллса "Машина времени" и ницшеанские "последние люди".
Горе! Приближается время, когда человек не родит больше
звезды. Горе! Приближается время самого презренного человека,
который уже не может презирать самого себя.
Смотрите! Я показываю вам последнего человека.
"Что такое любовь? Что такое творение? Устремление? Что
такое звезда?" -- так вопрошает последний человек и моргает.
Земля стала маленькой, и по ней прыгает последний человек,
делающий все маленьким. Его род неистребим, как земляная блоха;
последний человек живет дольше всех.
"Счастье найдено нами", -- говорят последние люди, и
моргают.
Они покинули страны, где было холодно жить: ибо им
необходимо тепло. Также любят они соседа и жмутся к нему: ибо
им необходимо тепло.
Захворать или быть недоверчивым считается у них грехом:
ибо ходят они осмотрительно. Одни безумцы еще спотыкаются о
камни или о людей!
От времени до времени немного яду: это вызывает приятные
сны. А в конце побольше яду, чтобы приятно умереть.
Они еще трудятся, ибо труд -- развлечение. Но они
заботятся, чтобы развлечение не утомляло их.
Не будет более ни бедных, ни богатых: то и другое слишком
хлопотно. И кто захотел бы еще управлять? И кто повиноваться?
То и другое слишком хлопотно.
Нет пастуха, одно лишь стадо! Каждый желает равенства, все
равны: кто чувствует иначе, тот добровольно идет в сумасшедший
дом.
"Прежде весь мир был сумасшедший", -- говорят самые умные
из них, и моргают.
Все умны и знают все, что было; так что можно смеяться без
конца. Они еще ссорятся, но скоро мирятся -- иначе это
расстраивало бы желудок.
У них есть свое удовольствьице для дня и свое
удовольствьице для ночи; но здоровье -- выше всего.
"Счастье найдено нами", -- говорят последние люди, и
моргают.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lumen » 02 апр 2021, 01:48

Пошутили так пошутили :wink:

Полиция применила водомет и слезоточивый газ для разгона многотысячной толпы в парке Буа-де-ла-Камбр в Брюсселе. Несколько тысяч человек приехали туда, чтобы принять участие в концерте, проведение которого было анонсировано в соцсетях. Об этом сообщает Reuters.

Как отмечает агентство, анонимные организаторы мероприятия неоднократно сообщали, что концерт является первоапрельской шуткой. Несмотря на это в парке, по подсчетам местных СМИ, собрались около 5 тыс. человек.

Полиция в течение нескольких часов призывала собравшихся через громкоговорители покинуть парк, однако в ответ звучали оскорбительные лозунги, среди которых — «Свободу!»

Около 18:00 по местному времени в парк были стянуты несколько грузовиков с полицейским спецназом, водомет и отряд конной полиции, после чего начался разгон собравшихся. Находящиеся в парке люди принялись закидывать полицейских бутылками и камнями, в ответ правоохранители применили спецсредства.

По данным телеканала VRT, полиция задержала около 100 человек, ранения получили несколько десятков человек. Reuters сообщает, что в ходе столкновений пострадали как минимум двое гражданских лиц, в том числе одна женщина, которую сбила полицейская лошадь. Представитель полиции сообщила агентству, что трое полицейских получили ранения, четыре человека были арестованы.

Прокуратура Брюсселя начала расследование, чтобы выяснить, кто стоит за публикацией о проведении концерта в соцсетях. Мэр Брюсселя Филипп Клоуз заявил о том, что он понимает, что людям нужно подышать свежим воздухом, но такие собрания недопустимы.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekГоша
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 02 апр 2021, 02:00

Lumen писал(а):
02 апр 2021, 01:48
ранения получили несколько десятков человек
Lumen писал(а):
02 апр 2021, 01:48
Reuters сообщает, что в ходе столкновений пострадали как минимум двое гражданских лиц
А в кілька десятків поранених це які люди? :hm:

Щось я цю новини тільки на російських ресурсах знайшов
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 02 апр 2021, 02:14

Warisdeath писал(а):
02 апр 2021, 02:00
Щось я цю новини тільки на російських ресурсах знайшов
Плохо искали :hi:
https://www.eurointegration.com.ua/rus/ ... 1/7121644/
https://www.rtbf.be/info/regions/detail ... d=10732859
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 17 апр 2021, 04:29

В Чехії пройшла акція з оголеним путіним
На площі Бориса Нємцова у Празі 16 квітня учасники активістської групи «Капутін» провели протестну акцію біля російського посольства. Учасники встановили постамент, на якому розташували золотий унітаз, та на який посадили зроблену заздалегідь ляльку, схожу на президента росії.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Акция протеста была организована в пятницу в полдень группой активистов Капутина с целью выразить несогласие с политической деятельностью президента России Владимира Путина. В частности, с заключением в тюрьму российского оппозиционного политика Алексея Навального и размещением воинских частей на восточной границе Украины с Россией.

«Устанавливая обнаженного Путина в Золотом туалете, мы хотим выразить нашу поддержку простым людям в России и за рубежом и солидарность с жертвами путинского режима. «Нынешний режим в России грабит российских граждан, жестко наказывает инакомыслящих, сажает в тюрьмы, истязает или напрямую убивает критиков», - говорится в сообщении группы Капутина. «Путин голый. Мы хотим показать это и поддержать всех свободомыслящих людей в России и других странах мира, которые невыразимо страдают из-за путинских золотых туалетов и щеток », - говорится в отчете.

В то же время Группа Капутина призывает правительство Чехии исключить Росатом из конкурса на достройку Дукован, не разрешить импорт неутвержденной российской вакцины Sputnik V и сохранить свою прозападную ориентацию, осудив нарушения прав человека. в России.

«Мы хотим сказать, что для чешского правительства невыносимо подчиняться Путину, хотя Путин - не что иное, как диктатор, бандит и головорез, который пытается утвердить свое влияние только для того, чтобы он мог сидеть на своем золотом унитазе в «его дворец на берегу Черного моря», - сказал один из главных организаторов Отакар Ван Гемунд.

Помимо статуи обнаженного президента России, сидящего на возвышающемся золотом унитазе на мраморном постаменте, активисты также «украсили» забор российского посольства золотыми туалетными щетками и транспарантом с фотографией Путина и словами «убийца, вор, диктатор». " Ершики для унитаза - частый символ протестов против президента России. Речь идет о золотом туалете, который якобы есть у президента в роскошном дворце на берегу Черного моря.

Мероприятие прошло в спокойной обстановке под наблюдением сотрудников полиции, которые, кроме захвата одного баннера и запроса личных данных нескольких участников, особо не вмешивались в происходящее.

Більше фото тут: https://www.forum24.cz/nahy-putin-na-zl ... -rusku/#12

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Батька ПиночетSanekLumenГоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 17 апр 2021, 11:23

КрасавчеГ.... А похож! :rofl: :rofl: :rofl:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 17 апр 2021, 23:34

Знову Чехія

Правоохоронці Чеської Республіки запросили допомогу в пошуку двох осіб, які у жовтні 2014 року були на території Чехії.
Про це повідомляє сайт поліції Чехії.

Зазначається, що розшук оголошено "у зв'язку з розслідуванням обставин тяжкого злочину".

За даними правоохоронців, розшукувані використовували щонайменше дві посвідки особи - російські паспорти на імена Олександра Петрова (13.07.1979 р.н.) та Руслана Боширова (12.04.1978 р.н.), а потім - паспорти громадянина Молдови на ім'я Миколи Попа (18.07.1979 р.н.) та Таджикистану - Руслана Табарова (23.10.1975 р.н.).

Всіх, хто бачив цих людей або знає що-небудь про їхнє пересування і діяльність у Чеській Республіці, просять повідомити правоохоронцям.

Також опубліковано фото підозрюваних.
Изображение
Вибухи у Врбетіце сталися 16 жовтня 2014 року. Вибухнули, імовірно, десять тисяч кілограмів боєприпасів, включно з ракетами середньої дальності. Як наслідок, загинули дві людини. Причина вибуху залишалася невідомою, за однією із версій, він стався через недбалість робітників.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 17 апр 2021, 23:52

Warisdeath писал(а):
17 апр 2021, 23:34
Вибухи у Врбетіце сталися 16 жовтня 2014 року.
Ну а че, красавцы! Прекрасная спецоперация... :wink:

(с) Болгарский торговец оружием покупал ракеты для Украины.
Ракеты хранились на складах в Чехии
Мишкин и Чепига приезжают в Прагу, едут на склады 13 числа.
16 там взрывы.
Позднее отравлен этот болгарский торговец...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 17 апр 2021, 23:59

Чехія висилає з країни 18 російських дипломатів.
Про це повідомили увечері суботи прем’єр республіки Андрій Бабіш і його заступник, міністр внутрішніх справ Ян Гамачек.

Гамачек, який наразі тимчасово виконує функції міністра закордонних справ, поінформував, що викликав російського посла Змеєвського та повідомив йому про те, що «вирішив вислати всіх працівників російського посольства в Празі, які були чітко ідентифіковані спецслужбами ЧР як офіцери російських спецслужб СВР і ГРУ».

«Протягом 48 годин територію Чеської республіки мають залишити 18 співробітників російського посольства», - сказав Гамачек. (Загалом у посольстві РФ у Празі працюють до 130 співробітників).

Віцепрем’єр пояснив також той факт, чому не відбудеться його візит до Москви, який мав розпочатися наступного понеділка.

«Чеська Республіка є суверенною правовою державою і повинна реагувати відповідно до прийнятих правил», - додав Бабіш.

«Сьогодні ми поінформували президента Земана про цю справу та запропонований курс дій, і президент висловив нам абсолютну підтримку», - сказав прем’єр.

Згідно з висновками чеських сил безпеки, члени російських спецслужб причетні до вибуху комплексу боєприпасів у Врбетицях, повідомив Андрій Бабіш. Поліція розшукує двох чоловіків з російськими паспортами, які перебували в Празі та Моравії в жовтні 2014 року. Згідно з фотографіями, саме цих чоловіків підозрюють в отруєнні Скрипалів у Великобританії (Чепіга та Мішкін).

«На підставі чітких доказів, отриманих під час розслідування силами безпеки, я вимушений зазначити, що існує обґрунтована підозра щодо причетності офіцерів російської спецслужби ГРУ, підрозділу 29155, до вибуху складів боєприпасів на комплексі Врбетице у 2014 році», - зазначив глава уряду.

За його словами, вибух завдав величезної матеріальної шкоди, вплинув на життя багатьох місцевих жителів. Але головне – під час вибуху загинули двоє громадян Чехії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 18 апр 2021, 02:50

Макрон закликає до визначення «червоних ліній» у відносинах з Москвою

Міжнародна спільнота має окреслити «чіткі червоні лінії» у відносинах з Росією, вважає президент Франції Еммануель Макрон.
Про це політик заявив в ефірі програми «Face The Nation» американського телеканалу CBS, передає Укрінформ.

«Вважаю, нам слід визначити чіткі червоні лінії з Росією», - сказав Макрон. На його думку, міжнародна спільнота дотримується «наївного підходу» щодо Росії.

Те, що сталося кілька років тому, коли сталося вторгнення в Україну, не було провалом дипломатії, «це був провал нашої колективної довіри до Росії», - сказав французький лідер. Бездіяльність Заходу, на думку Макрона, лише підбадьорила Путіна.

Французький президент вважає наразі за доцільне запровадження санкцій після будь-якої «неприйнятної поведінки» президента Росії Володимира Путіна. Однак, додав він, одні лише санкції самі по собі недостатні.

«Я думаю, що санкції самі по собі недостатні, але санкції є частиною пакету. Я віддаю перевагу конструктивному діалогу, але щоб вести конструктивний та ефективний діалог, потрібна довіра», - сказав Макрон.

Він заявив, що повністю поділяє бажання президента США Джо Байдена відкрити діалог з Росією. При цьому французький лідер переконаний, що з Путіним важливо бути чітким, коли йдеться про суперечливі питання. Нинішнє нарощування військового особового складу біля України Макрон вважає неприпустимим рівнем напруженості.

У Єлисейському палаці анонсували перемовини Макрона з Путіним
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3 ... tinim.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lis1980 » 18 апр 2021, 03:21

Обамка уже чертил красные линии ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekГоша
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 18 апр 2021, 03:33

Lis1980, Тепер Макрон.
А якщо чесно, то я, наприклад, здивований такими його висловами. Приємно здивований. Чогось не очікував такого від нього :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»