Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 03 сен 2022, 03:35

Влад Бевх писал(а):
03 сен 2022, 02:42
Аж комок у горлі за бідолажку...
Ой, як же ж сумно. Чим же допомогти бідолашній?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 03 сен 2022, 21:29

Чума рашизма: переосмысление в Германии
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 08 сен 2022, 18:59

Як і обіцяли: країни Балтії та Польща закривають в'їзд для громадян рф

Естонія, Латвія, Литва та Польща закривають з 19 вересня в'їзд для громадян рф, у тому числі з шенгенськими візами, виданими в інших країнах.

"Не приїжджайте до Естонії із шенгенськими візами, вам тут не раді", - повідомив міністр закордонних справ країни Урмас Рейнсалу.

Нагадаємо, тиждень тому країнам ЄС не вдалося погодити повну заборону на видачу віз росіянам. На що Польща, Фінляндія та країни Балтії відреагували спільною заявою, що зроблять це на рівні своїх країн.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lis1980 » 09 сен 2022, 10:29

Евросоюз сможет отказаться от российских энергоресурсов за 6-7 месяцев, - сказала глава Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен во время пресс-конференции в порту Роттердама.

“Я глубоко уверена, что мы победим и что мы сильнее. Уже сейчас Норвегия поставляет гораздо больше газа в Европейский Союз, чем Россия. В начале войны из всего импортируемого газа 40% приходилось на российский газ. Это длилось много лет. Сегодня только 9% – это российский газ, и это показывает, что через 6-7 месяцев – мы уже этого достигаем – мы полностью избавимся от зависимости от российских энергоресурсов.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 09 сен 2022, 23:53

Данія прирівняла Росію до Сирії і Сомалі, ускладнивши візовий режим для її громадян.

Уряд скандинавської країни зупинив дію угоди про спрощення візового режиму.

"Це провокаційно, що росіяни подорожують до європейських країн — серед іншого, щоб відпочити — тоді як їхня країна вторглася у вільну та демократичну європейську країну", — акцентував міністр імміграції та інтеграції Данії Кааре Дибвад Бек.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenBikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 12 сен 2022, 12:46

Сьогодні перестав діяти спрощений візовий режим ЄС з рф.

Громадяни рф більше не зможуть оформлювати віз для поїздок до країн Шенгенської зони за спрощеною процедурою. Кількість нових віз для росіян має істотно скоротитися.

Збір за оформлення візи тепер становить 80 євро замість 35 євро. Крім того, буде потрібно більше документів, збільшиться час оформлення та буде обмежено видачу багаторазових віз.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 17 сен 2022, 00:26

У Німеччині скасували концерт гурту ВВ, назвавши музикантів "фашистами": "Ми розуміємо звідки ноги ростуть"

"Вчора я мав бути на концерті ВВ, які спеціально прилетіли до Гамбурга. Але концерт був скасований. Якась мразота розповіла власнику закладу, де мав бути концерт, що група Воплі Відоплясова - фашистська, і Олег Скрипка-фашист", - розповів шанувальник групи журналіст Євген Лешан.

Власник не став розбиратися і розірвав угоду. Те ж повторилося і при спробі перенести івент в інший заклад.

"Я, звичайно, в результаті отримав замість концерту прогулянку по центру Гамбурга - завдяки українській громаді міста. Але осад залишився. Коротше, як казав класик:" Хай живуть ВВ, український rock-'n'-roll і рідний Скрипка, фашистська Батьківщина нехай цвіте", - резюмував журналіст.

Олег Скрипка перепросив перед шанувальниками, які купили квитки, і повідомив, що концерт все одно пройде в Гамбурзі, але в іншому місці. Час і місце повідомлять фанатам пізніше.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 19 сен 2022, 00:33

Орбан на закритій зустрічі виголосив проросійську та антиєвропейську промову і пообіцяв блокувати санкції проти РФ

Одним із найважливіших елементів виступу Орбана була російсько-українська війна, яка, за його словами, "може тривати до 2030 року", а Україна нібито може втратити "третину або половину своєї території" .

Угорський прем'єр заявив, що війна в Україні була б локальною, однак "втрутився Захід і зробив її глобальною", і тепер Європа санкціями нібито "стріляє собі в ногу".

Орбан додав, що "потрібно докласти зусиль, щоб не допустити продовження" пакета санкцій ЄС проти РФ ще на пів року. Переговори європейський лідерів щодо цього очікуються восени.

Прем'єр-міністр Угорщини каже, що наразі він "майже єдиний" серед лідерів країн ЄС з такою позицією, але сподівається, що після виборів в Італії сформується уряд, який поділить думку Угорщини.

Глава угорського уряду висловив думку, що єврозона і навіть сам Європейський Союз можуть розвалитися до 2030 року. А до 2040 року, за його словами, іммігранти-мусульмани становитимуть більшість у містах Франції, чи навіть в інших містах і столицях ЄС.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 19 сен 2022, 00:46

А в цей час :wink:
Єврокомісія пропонує заморозити приблизно 7,5 млрд євро виплат для Угорщини через порушення принципів верховенства права

Комісія пропонує заморозити до 65% виплат за трьома основними програмами з фонду "збалансованого розвитку" ЄС. Причиною такого рішення є порушення принципів верховенства права.

"Сьогоднішнє рішення є чіткою демонстрацією рішучості Комісії захистити бюджет ЄС і використовувати всі наявні інструменти для досягнення цієї важливої мети", - заявив Єврокомісар з питань бюджету Йоганнес Ган.

Свої пропозиції Комісія передала Єврораді, яка протягом місяця має ухвалити остаточне рішення. Для цього потрібна більшість голосів країн-членів.

Варто зазначити, що Угорщина стала першою країною Європейського Союзу, яку перевірили за новими правилами, які дають змогу ЄС карати членів за створення фінансових ризиків.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Bikini » 19 сен 2022, 02:40

149122 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
С 00:00 19 сентября Польша, Эстония, Литва и Латвия перестали пускать россиян с шенгенскими визами. Теперь въехать в эти страны с туристическими целями гражданам РФ нельзя.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 19 сен 2022, 02:43

Bikini писал(а):
19 сен 2022, 02:40
Теперь въехать в эти страны с туристическими целями гражданам РФ нельзя.
Всі бажання здійснюються. Ці країни пішли назустріч росіянам. От шо росіянам робити у країнах НАТО? Вони ж з ним воюють
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 28 сен 2022, 01:40

Хотів у окремій темі про Італію, але все-таки це більше стосується ЄС взагалі і звичайно нас зокрема, тому залишу тут.

В Італії пройшли вибори і перемогли ультраправі. Ось що кажуть наші аналітики
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Bikini » 03 окт 2022, 08:27

Изображение
По результатам парламентских выборов в Латвии самая большая пророссийская партия «Согласие» не преодолела 5-процентный барьер. До этого она трижды подряд побеждала на парламентских выборах, но постоянно находилась в оппозиции. Об этом пишут Delfi и Deutche Welle. К примеру, на выборах в парламент Латвии в 2018 году партия «Согласие» заняла первое место, получив 167 117 голосов или 19,8 %.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
Батька ПиночетWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 03 окт 2022, 17:11

Bikini писал(а):
03 окт 2022, 08:27
По результатам парламентских выборов в Латвии самая большая пророссийская партия «Согласие» не преодолела 5-процентный барьер. До этого она трижды подряд побеждала на парламентских выборах, но постоянно находилась в оппозиции. Об этом пишут Delfi и Deutche Welle. К примеру, на выборах в парламент Латвии в 2018 году партия «Согласие» заняла первое место, получив 167 117 голосов или 19,8 %.
А разгадка то простая :-)
В Латвии НАКОНЕЦ ТО БЛЯ отключили все российские телеканалы. В эфире и на кабелях. И головы начали очищаться. Тарелки есть у немногих, стриминговое ТВ для русскочелюстных это сложновато.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 03 окт 2022, 17:33

Папу Римського порвало - купа шалених закликів "негайно припините стріляти в Україні, сторони мають сісти за перемовини!"
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Bikini » 04 окт 2022, 00:45

Влад Бевх писал(а):
03 окт 2022, 17:11
А разгадка то простая :-)
Там не так все однозначно, как оказывается. Я слышал, что эта партия распалась и с нее выделилась еще одна пророссийская организация, которая, в свою очередь, прошла в парламент. Я могу ошибиться, но вроде так.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 06 окт 2022, 17:30

Во Франции вынесли приговор 42-летнему Лионелю и 70-летнему Карно Геджу - сыну и отцу, которые заработали миллионы франков на ненужных стоматологических процедурах.
Будучи дантистами, они говорили своим пациентам, что их корневые каналы нуждаются в срочном лечении, после чего удаляли им один нерв за другим.
Вот только на деле все эти зубы были здоровы, а мужчины просто хотели лёгких денег.
Всего они провернули более 3900 таких операций, заработав себе на машины, яхты и дома.
А у их пациентов в это же время развивались уже реальные проблемы с зубами, из-за которых они не могли нормально жить.
На прошлой неделе Лионеля приговорили к 8 годам заключения, а его пожилого отца - к 5.
Придётся теперь лечить зубы заключённым.
149618 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Батька Пиночет
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 838
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Чілі-Дніпро
Поблагодарили: 5714 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Батька Пиночет поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
Коли журба мене огОрне і обіймЕ печаль,
Беру пістоль і - на коня!
Десь є і МІЙ москаль!
----------------
Особистий рахунок МОЇХ москалів і сєпарів - 12 штук. Уже - 14


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»