Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 03:12

Sanek, Настали такі цікаві часи і такі події, завдяки яким ми бачимо скількі консервів повзривалися.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 23 янв 2022, 03:16

Ну насчет немцев я хоть и смайлик поставил...
Помните, есть такая полушутка - мол, ууу... придут американцы!!! А ты ответь, сколько украинцев те американцы убили?

А теперь вспомните сколько украинцев убили немцы.......... :secret:

К вышеобсуждаемому сказанное отношение не имеет, кто старое помянет тому и... просто вспомнилось почему-то...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 04:10

Німеччина заперечує чутки про евакуацію сімей дипломатів з України

"Ми дуже уважно стежимо за ситуацією з безпекою співробітників наших дипломатичних представництв в Україні, а також тісно контактуємо з нашими партнерами в ЄС та на міжнародному рівні. Федеральне міністерство закордонних справ наразі не вживає жодних заходів для зменшення кількості співробітників посольства або членів їхніх сімей", - заявили в суботу ввечері в зовнішньополітичному відомстві ФРН.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаLumenSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 04:11

До теми про Німеччину.

Ostap Yarysh (журналіст Голос америки)
Перед зустріччю з Лавровим у Женеві Ентоні Блінкен виступив у Берліні із промовою про те, чому світ повинен перейматись Україною. Не знаю, чи запам’ятають цей виступ у майбутньому - але сьогодні його варто послухати. Або прочитати. Далі цитати з прямої мови Блінкена - скорочено.
***
Я прибув до Берліна у надзвичайно важливий момент для Європи, Сполучених Штатів, і я б сказав, для світу. Росія продовжує збільшувати загрозу щодо України.
Те, що відбувається в Україні, - це більше, ніж конфлікт між двома країнами. Це більше за Росію та НАТО. Це криза із глобальними наслідками, і вона вимагає глобальної уваги та дій.

США та наші європейські союзники неодноразово зверталися до Росії з дипломатичними пропозиціями в дусі взаємності. Поки що нашу готовність добросовісно діяти відкинули. Бо насправді першочергово ця криза не про зброю чи про військові бази. Вона про суверенітет і самовизначення України та всіх держав. По суті, йдеться про відмову Росії від цілісної, вільної та мирної Європи після холодної війни.

Росія виправдовує свої дії заявами, що начебто Україна становить загрозу її безпеці. Це перевертає реальність з ніг на голову. Чиї війська оточили чиїх? Яка країна силою зазіхнула на територію іншої? Чиє військо в рази перевищує інше? Яка країна має ядерну зброю? Україна - не агресор. Україна просто намагається вціліти.
Було багато спекуляцій щодо справжніх намірів президента Путіна. Але насправді нам не треба гадати. Він нам сам неодноразово про це говорив. Він закладає основу для вторгнення, бо не вірить, що Україна є суверенною державою.

Він сказав про це прямо президенту Бушу в 2008 році. І я цитую: “Україна не є справжньою країною”. Він сказав у 2020 році, і я цитую: “українці і росіяни – це один і той самий народ”. ... Мова йде не тільки про можливе вторгнення і війну. Йдеться про те, чи має Україна право на існування як суверенна держава. Йдеться про те, чи має Україна право бути демократією.

Відкинувши принципи суверенітету та самовизначення, ви повернетеся до світу, в якому правила, спільно сформовані нами протягом десятиліть, почнуть руйнуватись, а потім зникнуть. І це надихає деякі уряди робити все для того, щоб отримати те, чого вони хочуть.

Саме тому уряди та громадяни повсюду повинні перейматись подіями в Україні. Це може здаватися далекою регіональною суперечкою або ще одним прикладом російського цькування. Але на кону - принципи, які упродовж десятиліть зробили світ безпечнішим і стабільнішим.

Якби я міг звернутись до російського народу, я б сказав їм, що ви заслуговуєте жити з безпекою і гідністю, як і люди повсюду. І ніхто - ні Україна, ні США, ні НАТО не прагнуть поставити це під загрозу. Але що дійсно загрожує вашій безпеці, - це безглузда війна з вашими сусідами в Україні, з усією ціною, яка з нею пов’язана. І найбільше для молоді, яка ризикне за це своїми життями, або навіть віддасть їх.

Я не випадково озвучую ці думки тут, у Берліні. Мабуть, жодне місце у світі не зазнало розколів холодної війни так, як це місто. Тут президент Кеннеді оголосив усіх вільних людей громадянами Берліна. Тут президент Рейган закликав Горбачова “знести цю стіну”.

Виглядає, що президент Путін хоче повернутись до тієї ери. Ми сподіваємось, що ні. Та якщо він це обере, то зіткнеться з тією самою відданістю і тією самою єдністю, яку попередні покоління лідерів та громадян проявили задля миру, свободи та людської гідності у Європі та по цілому світу.

Дякую, що вислухали.


Лінк на повний виступ англійською тут:
https://www.youtube.com/watch?v=ZQVt4gli5-Q
Більше також тут:
https://ukrainian.voanews.com/a/blinken ... lX5UzlLfjM
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаLumenSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 05:19

Ого! Андрій Мельник відкинув дипломатію і в своєму твітері розмістив карикатуру)). Мабуть у нашого посла терпець урвався остаточно.
А карикатура дуже влучна!
"Так українці сприймають німецьку «допомогу» у стриманні нової російської агресії"
Изображение
144256 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаБатька ПиночетLumenSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Гоша » 23 янв 2022, 05:31

Не просто-враг.Мощный враг.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenSanek
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 14:16

Поворотный момент: шредеризация впилась в Германию как таежный клещ
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Батька Пиночет
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 838
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Чілі-Дніпро
Поблагодарили: 5714 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Батька Пиночет » 23 янв 2022, 15:55

Да-а-а... Шваби дуже мене розачарували... Читав я декілька років тому, про те, що німаки мають величезний комплекс вини перед москалями. Сильно вплинула поразка і приниження після ДСВ. І замість того, щоб скористатись слушним моментом і помститись москалям за мільйони згвалтованих їхніх матерів, за розграбування фатерлянду, за приниження держави, німаки роблять "мінует" кацапам, зняли свої короткі шкіряні штанці, змастили анус вазеліном і стали раком перед москалями...
Де подівся їхній тевтонський дух, войовничість? Нема вже білокурих бестій, зникла пам"ять про десятки дивізій електриків, про їхню самовідданість, саможертовність. Для яких виконання поставленого бойового завдання, було законом, не рахуючись з втратами... А як же - Моя честь - моя вірність? Будь вище, ніж ти є? Німеччина - понад усе?
Цього вже нема... є тільки комплекс неповноцінності і вини. І приниження, про яке швабам постійно нагадує величезний пам"ятник ванькі-гвалтівнику (німаки тільки так його і називають) в Трептов-парку, який на руках тримає згвалтовану ним же дитину.
Нема білокурих бестій... Є тільки толерантна гомосятина. :bad:
За это сообщение автора Батька Пиночет поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
Коли журба мене огОрне і обіймЕ печаль,
Беру пістоль і - на коня!
Десь є і МІЙ москаль!
----------------
Особистий рахунок МОЇХ москалів і сєпарів - 12 штук. Уже - 14


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lis1980 » 23 янв 2022, 16:06

Монголы времён Чингис-Хана и нынешние как говорят в Одессе - очень две большие разницы ;) Нации меняются. И немцы не исключение.. Судить о нации по историческому прошлому не есть верно. Тех людей уже нет. Родились новые поколения, они другие, хоть и говорят на том же языке..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 23 янв 2022, 20:42

Вслед за отстраненным командующим ВМС Германии премьер Баварии вступился за РФ.
https://inforesist.org/vsled-za-otstran ... sya-za-rf/
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 21:44

Речник МЗС України Олег Ніколенко:

"На тлі останніх подій в українсько-німецьких відносинах та поточної безпекової ситуації в Україні особливо розчаровують висловлювання глави баварського уряду і керівника Християнсько-соціального союзу Маркуса Зьодера.

Вони завдають шкоди двостороннім відносинам та підважують міжнародні зусилля задля запобігання новим хвилям агресії Росії проти України та агресивних дій проти інших країн Європи".

Підігрувати їм в цьому означає підривати безпеку і України, і Німеччини, і Європи загалом.

Що стосується тези глави баварського уряду про те, що Росія - це "складний партнер, але не ворог Європи", то нагадуємо про цілу низку відверто ворожих дій Кремля щодо Німеччини: вбивство російськими спецслужбами опонентів в самому центрі Берліна, хакерські атаки на депутатів Бундестагу, масові кампанії з дезінформації німецького суспільства".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekБатька ПиночетГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 24 янв 2022, 01:40

Кандидат в президенты Франции Земмур выступил за отмену санкций против России.

«Мы должны быть друзьями с Россией. Мы должны прекратить быть инструментом США… Америка занимается тем, что настраивает страны Европы против России», заявил Земмур.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathБатька ПиночетГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 24 янв 2022, 11:12

Изображение

На початку, ще до Революції Гідності, про існування України ніц не знав взагалі ніхто. Зазвичай, коли я з кимось знайомився, мене питали звідки я. Я казав, що я з України. Після цього йшла пауза, під час якої людина очевидно намагалася зрозуміти, де вона вже чула це слово.

Часто мої одногрупники (й інші) перепитували таке: «Україна? Це десь у Росії?»

І мені доводилося пояснювати що, ні, Україна — це незалежна держава, що колись була частиною СРСР, але особисто я ту епоху вже не застав.

Це доводилося пояснювати так часто, що стало автоматичним.

Декілька разів мені траплялося чути (і це від т. зв. прогресивної молоді, студентів ґеймдеву), фразу «російські країни». Малися на увазі всі держави, що розташовані на схід від Німеччини. Я чув це так часто, що мені здається, це якесь загальнозрозуміле французьке словосполучення.

У Франції не вчать світову історію і світову літературу в школі. Вчать виключно французьку. Усі лакуні звідси. Проте багато хто цікавиться саме російською культурою. Наскільки я розумію, це через колишній зв’язок імперського дворянства з французькою елітою того часу.

Багато людей читає Достоєвського, Толстого, Тургенєва тощо.

А також багато молоді відносить себе до комуністів або їм симпатизує. Наприклад, я одного разу посварився з братом моєї колишньої, котрий казав, що він взагалі-то засуджує Сталіна, але вважає себе троцкістом.

Взагалі Радянський Союз здебільшого бачать як іноді смішний, місцями невдалий, але загалом позитивний експеримент.

На протестах (котрих багато) у Франції я часто бачив червоні прапори СРСР, портрети Сталіна, Леніна, Че Гевари тощо.

На початку 2016 я був у гостях у однієї родини інтелігентів у Парижі (в самісінькому центрі міста). Там усі якісь письменники, викладачі у вишах тощо. Я говорив з одним добродієм про підйом ультраправих у Європі.

Усе йшло нормально, ми разом жалілися на Марін Ле Пен, Орбана і Трампа, аж поки він не подивився на мене і не сказав таке (довільний переклад): «ой, а у вас в Україні теж, цей нацист Порошенко, як воно? Думаєш, його скинуть?»

На моє зауваження, що Порошенко, можливо, не янгол, але наврядчи можна його порівнювати з Орбаном, мені сказали, що я слухаю забагато американської пропаганди, і що у всьому винне НАТО.

Це відбувалося у центрі столиці однієї з держав-засновниць НАТО. У Парижі, Карл.

Взагалі до НАТО, як і до США (найближчого союзника Франції), відношення у суспільстві, м'яко кажучи, не дуже. Як т.зв. «ліві», так і т.зв. «праві» вже багато десятиліть заробляють собі політичні бали на критиці того й іншого.

На це гарно лягають RT і Sputnik. Пропаганді вірять.

Коли після того, як РФ окупувала український Крим, я приїхав знайомитися з батьками своєї колишньої, її батько розповів мені, українцю, лекцію на 15 хвилин про те, як нацисти прийшли до влади в Києві, і як Росія зараз усіх врятує. Ця людина читала
Изображение

Ґеймском 2016. Я сидів у барі у Кельні з групою знайомих французьких інді-розробників. Мова зайшла про війну в Україні і про Путіна. Я вкотре пояснюю, що відбувається. Один (доволі відомий) чувак каже:

«Вазагалі війна — це, звісно, погано, але я поважаю Путіна. Він сильний лідер, і його всі бояться. Франції потрібен хтось накшталт Путіна.»

Я знав цього кєнта багато років до того. Після того, як я почав писати про війну, він мене розфолловив. Мабуть моя правда йому не підійшла.

Я розумію, що все це — одиничні випадки і не можна робити з них якихось узагальнень. Просто, коли я бачу, що хтось дивується поведінці Макрона, мене скоріше дивує цей подив.

З того, що я бачив, мене скоріше дивує, що Франція досі у НАТО, ЄС, і не шле військову допомогу Росії.

Кожна людина, що знаходиться за межами своєї країни (тимчасово або більш-менш перманентно) є амбасадором або амбасадоркою тієї країни. Для переважної більшості іноземців, яких я знаю, я був і є єдиним українцем, якого вони знають особисто. Не знаючи про нас нічого, вони вірять.

Тому мені завжди дуже прикро, коли закордонні українці виявляються ватою, невігласами, говорять про братні народи і т.д. Я просто бачу, як багато шкоди це приносить.
https://twitter.com/krides/status/1485276087185809425
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Батька ПиночетLumenГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Батька ПиночетLumenГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 24 янв 2022, 12:46

Північноатлантичний альянс надсилає додаткові сили до Східної Європи

Союзники НАТО переводять сили в режим бойової готовності та направляють додаткові кораблі та винищувачі до розгортання НАТО у Східній Європі, посилюючи стримування та оборону союзників, оскільки Росія продовжує нарощувати війська в Україні та навколо неї.
Изображение
Изображение

Протягом останніх днів ряд членів Альянсу зробили оголошення щодо поточних або майбутніх розгортань. Данія відправляє фрегат до Балтійського моря і збирається відправити чотири винищувачі F-16 до Литви на підтримку довготривалої місії НАТО з охорони повітряної поліції в регіоні. Іспанія відправляє кораблі для приєднання до військово-морських сил НАТО і розглядає можливість відправки винищувачів до Болгарії. Франція висловила готовність відправити війська до Румунії під командуванням НАТО. Нідерланди відправляють два винищувачі F-35 до Болгарії з квітня для підтримки діяльності НАТО з повітряної поліції в регіоні, а також переводять корабель і наземні підрозділи в режим очікування для Сил реагування НАТО. Сполучені Штати також дали зрозуміти, що розглядають можливість збільшення своєї військової присутності у східній частині Альянсу.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг сказав: "Я вітаю союзників, які надають додаткові сили для НАТО. НАТО продовжуватиме вживати всіх необхідних заходів для захисту всіх союзників, у тому числі шляхом посилення східної частини Альянсу. Ми завжди будемо реагувати на будь-яке погіршення нашого середовища безпеки, в тому числі шляхом посилення нашої колективної оборони ".

НАТО - це оборонний альянс. У відповідь на незаконну анексію Криму Росією у 2014 році НАТО збільшив свою присутність у східній частині Альянсу, у тому числі з чотирма багатонаціональними бойовими групами в Естонії, Латвії, Литві та Польщі. Ці підрозділи, під керівництвом Сполученого Королівства, Канади, Німеччини та Сполучених Штатів, є багатонаціональні та бойові. Їх присутність дає зрозуміти, що атака на одного із союзників буде вважатися атакою на весь Альянс.
Не було сил НАТО у східній частині Альянсу до 2014 року.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lumen » 24 янв 2022, 16:08

Меркель пыталась соблюсти хоть какие-то витринные декоративные приличия, на деле саботируя Украину у пользу Путина

новый Шурик отбросил ложный стыд и фактически открыто декларирует сознические отношения с Россией

нет ничего плохого, что не может выродиться в ещё более худшее... (с)
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 24 янв 2022, 20:32

Lumen писал(а):
24 янв 2022, 16:08
новый Шурик отбросил ложный стыд
З'явилися де-які деталі, як це вийшло. Послухайте, бо ще б довго не знали
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Гоша » 24 янв 2022, 20:56

Ничего не меняется.Германия на стороне раиси.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lumen » 26 янв 2022, 13:13

Правительство Германии настаивает на том, чтобы российский энергетический сектор не подпадал под ограничительные меры в отношении РФ в случае эскалации ситуации вокруг Украины. Об этом во вторник сообщает Bloomberg со ссылкой на документы, оказавшиеся в его распоряжении.

Власти ФРГ опасаются, что без подобного исключения поставки энергоносителей в Европу окажутся под угрозой. При этом данное исключение не будет касаться потенциальных санкций в отношении газопровода «Северный поток - 2». По мнению Берлина, заморозка Западом российских активов и запрет на проведение транзакций с российскими банками нанесет серьезный ущерб финансовым институтам страны и экономике Европы - сопоставимый с издержками после введения американских санкций в отношении Ирана. «Такое же обоснование применимо и к отключению российских банков от системы SWIFT», - приводит агентство выдержку из документа.

Позицию ФРГ поддерживают и другие страны Западной Европы, утверждает агентство. Некоторые из них, в свою очередь, в качестве альтернативы предлагают сделать переходный период между введением санкций и началом их реализации или исключить ограничительные меры для уже заключенных контрактов.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»