Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 18 дек 2022, 18:44

Александр Сергеевич Перижняк писал(а):
11 дек 2022, 11:31
Дуже дорога медицина .
Якісна але не дешева.
Не якісна.
А краща в світі в даний момент

За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
Александр Сергеевич ПерижнякWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 20 дек 2022, 16:09

Пам'ятаєте австрійську міністерку іноземних справ, з якою путін танцював на її весіллі? Карін Кнайсль. Так от вона в твіттері захоплюється снігом у москві.
Изображение

А Матеуш Моравецький не зміг промовчати і тикнув її носом у те, на що русня перетворює зиму в Україні.
Изображение

Її реакція невідома
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lumen » 20 дек 2022, 16:56

Warisdeath писал(а):
20 дек 2022, 16:09
Її реакція невідома
Да по...уй на эту старую страшную грымзу! :bad:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Батька ПиночетWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 24 дек 2022, 00:23

Румынская правительственная делегация посетила Молдавию на угнанном в Италии автомобиле.
В Молдавии пограничники конфисковали автомобиль правительственной делегации Румынии, которая прибыла с визитом в Кишинев. При проверке выяснилось, что машина числится в угоне.
«Делегация румынского Органа цифровизации (ADR), возглавляемая министром исследований, инноваций и цифровизации Себастьяном-Иоаном Бурдужей, прибыла в Кишинев с рабочим визитом по приглашению вице-премьера по цифровизации Молдовы».
В ходе проверки на границе выяснилось, что автомобиль делегации числится в угоне. Ранее информацию об этом в специальный реестр вносили итальянские власти. После проверки пограничникам пришлось конфисковать машину.
151784 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 24 дек 2022, 02:16

Влад Бевх писал(а):
24 дек 2022, 00:23
После проверки пограничникам пришлось конфисковать машину.
Глава румынского органа цифровизации сам пригнал автомобиль в офис Пограничной полиции.

«Нам разрешили въехать на территорию Молдовы с условием, что меня уведомят, когда поступит дополнительная информация. Как только я получил уведомление от консульства Румынии в Молдове, я передал автомобиль компетентным структурам Молдовы. Процедура передачи до выяснения обстоятельств состоялась в конце визита в Молдову», — сказал глава Органа цифровизации Драгош Кристиан-Влад.

Как рассказали в органе, с 2010 года в Румынии автомобиль регистрировали несколько раз, в мае 2020 года он перешел в собственность ADR и до сегодняшнего дня его использовали как служебный. ADR — четвертый государственный владелец автомобиля. Представители органа не знали, что автомобиль числится в международной базе данных правоохранительных органов.

https://newsmaker.md/rus/novosti/avtomo ... sluchilos/

:mail:
Через те, що написано "Молдавия" вирішив більш детально дізнатися про цей інцидент. "Молдавия" - це почерк росії. Тому думаю, що треба перевіряти обов'язково. І що виходить? Наче про те ж саме мова. Але. Коли читати російські ЗМІ, то виходить так, що ця румуньська організація угнала авто та ще й поїхала в іншу країну на ньому. Які ці європейці погані люди, ай-йай.
А от коли читаєш як воно насправді було, то все-таки виходить, що інцедент то був, але відтінок зовсім інший.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Влад БевхBikini
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 30 дек 2022, 23:20

В Германии признали, что найобывая Гамерику с тратами на оборону Германии,
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 30 дек 2022, 23:39

Влад Бевх, Про що мова?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 02 янв 2023, 23:33

Warisdeath писал(а):
30 дек 2022, 23:39
Про що мова?
Витрати на військову сферу
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7058
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21142 раза
Карма: +3/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lis1980 » 03 янв 2023, 09:50

Ого как Европа замерзает!!.. ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7058
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21142 раза
Карма: +3/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lis1980 » 06 янв 2023, 12:17

Ничего не понял.. блм какие-то, лгбт.. пидоры они все!! Фу!!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 06 янв 2023, 21:22

Lis1980 писал(а):
06 янв 2023, 12:17
Ничего не понял.
Чернокожие пидары обвинили в расизме руководство сообщества пидаров Лондона за то что они пускают на собрания полицейских-пидаров
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 06 янв 2023, 21:30

Lis1980, І не треба нічого розуміти. По-перше, це вже стара новина. Вона від 17 березня 2021 року. А по-друге, знаходимо оригінал і читаємо:

Вибачайте, надаю гугл-переклад, без редагування, але зміст зрозумілий і головне, знайдіть там про блм і все інше. Суть статті взагалі не про це.
Прайд у Лондоні «ігнорує голоси чорношкірих» і не діє проти расизму, каже колишній найвищий темношкірий член

Керівна команда Pride in London «ігнорує голоси темношкірих» і не виявляє бажання суттєво протистояти расизму, каже її колишній найстарший чорношкірий член команди.

Раммель Аффлік залишив свою посаду директора з комунікацій Прайду в Лондоні після семи років волонтерства в некомерційній організації, посилаючись на занепокоєння щодо расизму у верхній частині організації.

Відомо, що через це було кілька відставок, хоча інші вирішили не говорити публічно про свій досвід. Зокрема, Аффлік звинувачує Прайд у керівництві Лондона.

Він каже, що прямо назвав взаємодію з правлінням расистською, але йому сказали, що він повинен сприймати «проблемні» коментарі «сумлінно». Він також заявляє, що правління, схоже, не бажає вносити суттєві зміни, щоб зробити Прайд у Лондоні безпечнішим і сприятливішим місцем для чорних і коричневих людей.

«Керівництво, на жаль, не бажає погодитися з тим, що звільнення ЛГБТ+ людей має поєднуватися з боротьбою проти сексизму, нездатності, расизму та інших форм неприйнятної дискримінації», — сказав Аффлік у заяві.

«Це небажання було очевидним через низку рішень, прийнятих Прайдом у керівництві Лондона. Ці рішення завдають шкоди всім нашим спільнотам, але особливо темношкірим ЛГБТ+ людям.

«Я також був свідком того, як керівництво наполягає на ігноруванні темношкірих голосів у наших громадах і серед наших власних волонтерів, коли вони говорять і висловлюються. Я не можу і не буду виправдовувати Прайд у тому, що Лондон наполягає на пошуку причин дивитися в інший бік».

Гордість за проблеми Лондона поширюється не тільки на його ставлення до волонтерів, але й на його ставлення до ширшої спільноти, сказав Аффлік PinkNews.

В останні роки організаторів публічно критикували за те, що вони дозволили Міністерству внутрішніх справ і UKIP взяти участь у параді, враховуючи їхнє ставлення до ЛГБТ+ шукачів притулку та меншин відповідно. Гордість за вибір Лондона дозволити Службі столичної поліції проводити марш була предметом суперечок протягом багатьох років, а правління нещодавно проголосувало за відхилення прямої заборони на включення цих сил.

За словами Аффліка, до прийняття цього рішення правлінню було сказано, що деякі темношкірі люди «навіть не будуть брати участь у Прайді в Лондоні через расизм, тому що вони не відчували, що це буде вжито».

«Це саме по собі є проклятим обвинуваченням», — сказав він.

«Було кілька справжніх спалахів, коли стало ясно, що під нинішнім керівництвом це почуття чорно-коричневих людей щодо прайду в Лондоні не зміниться.

«Оскільки навіть з такими сильними, відвертими темношкірими людьми, які були частиною прайду в Лондоні, щоразу, коли ми могли зробити щось відмінне, важливе, що представляє різні частини спільнот, це підривалося і втрачалося безглузде. »

У своїй заяві він підкреслив: «Багато темношкірих волонтерів виступили проти відсутності різноманітності в Прайді. Багато темношкірих добровольців також пішли, не маючи змоги або не бажаючи продовжувати боротьбу в організації, де вони не відчували, що їхні голоси цінують, поважають або чують.

«Це не може бути правильним, що чорні голоси продовжують відчувати байдужість до їхнього становища і, як правило, вороже оточення».

У червні 2020 року, після вбивства Джорджа Флойда, Прайд у Лондоні оприлюднив заяву, підписану Аффліком як найстаршим членом чорношкірої команди, у якій говориться, що життя темношкірих має значення, і закликає до «тривалих змін». Він також підписав зобов’язання Queers Against Racism з іншими ЛГБТ+ організаціями.

«У британських ЛГБТ+ спільнотах темношкірі люди все ще стикаються з несправедливим поводженням у більшості масових ЛГБТ+ просторів», — йдеться у заяві.

«Чорношкірих ЛГБТ+ людей все одно ігноруватимуть або озвучуватимуть. Чорношкірі транс-люди продовжують протистояти більше, ніж інші – соціально, економічно та через законодавство, яке їх не захищає».

Менш ніж через рік Аффлік зрозумів, що його та інших темношкірих волонтерів ігнорували, незважаючи на зусилля, які він та інші намагалися покращити політику та поставити міжсекційність у центр прийняття рішень.

«Я вважаю образливим і обурливим те, що Прайд був готовий публічно виступити проти расизму, але на сьогоднішній день не може підтвердити жодних значущих дій», — сказав він у своїй заяві.

Аффлік сказав PinkNews, що єдина внутрішня дія, яку він може вказати, це створення команди різноманітності та залучення, «яка сама по собі є безглуздою для мене».

«Ви можете мати команду, але чи справді вони мають повноваження працювати? І чи будуть люди достатньо чесними, щоб дозволити їм це зробити?»

«Я думаю, що настав час розглянути нове керівництво», – додав він. «Це не те, щоб сказати, що всі на Прайді в Лондоні є расистами, я повинен бути дуже чітким. Я навіть не думаю, що ви можете використовувати термін інституційний расист. Тут задіяні чудові люди. Є конкретна проблема у лідерстві, і якщо немає бачення, яке допоможе зробити краще для темношкірих людей, тоді [буде] хтось інший, хто має таке бачення, хто зможе об’єднати людей.

«Це історія, з якою, ймовірно, можуть поговорити більшість темношкірих людей, які працювали в організації, очолюваній білими. Але прайд-рух надто важливий для нас, щоб просто сидіти склавши руки».

У заяві для PinkNews Прайд у Лондоні сказав: «Ми знаємо, що у нас не завжди все виходить правильно, і ми хочемо вибачитися перед нашими волонтерами та нашими спільнотами – особливо перед кольоровими людьми та представниками чорних громад – за яких ми промахнувся з точки зору підтримки та залучення.

«Ми знаємо, що повинні працювати краще, щоб служити громадам, які ми представляємо, особливо тим, які недостатньо представлені, і ми визнаємо серйозність проблем, які порушуються перед нами.

«Рада директорів бере на себе повну відповідальність за різноманітність та інклюзивність організації. Щоб розпочати вирішення деяких із цих проблем, минулого року ми розробили стратегію різноманітності та інклюзії, яку ми зараз впроваджуємо, хоча ми все ще перебуваємо на цьому шляху.

«Ми погоджуємося з тим, що нам потрібно бути в місці, де ми зосереджуємо маргіналізовані голоси в наших спільнотах у всьому, що ми робимо, і знаходимося в процесі організації сеансів прослуховування та створення безпечних просторів і груп однолітків для цих недостатньо представлених голосів. Таким чином ми сподіваємося створити більш інклюзивну культуру та допомогти надати темношкірим волонтерам і кольоровим волонтерам підтримку, на яку вони заслуговують».
Лінк на оригінал:
https://www.thepinknews.com/2021/03/17/ ... et-police/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Bikini » 06 янв 2023, 21:42

Влад Бевх писал(а):
06 янв 2023, 21:22
Чернокожие пидары обвинили в расизме руководство сообщества пидаров Лондона за то что они пускают на собрания полицейских-пидаров
Прямо-таки сюжет для сериала Netflix :music: И все хитросплетения и заговоры вскрывает лесбиянка-азиатка с инвалидностью :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Bikini » 06 янв 2023, 21:44

Warisdeath писал(а):
06 янв 2023, 21:30
найвищий темношкірий член
После этой фразы уполз под стол :crying:
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»