Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 апр 2021, 15:26

Латвія, Литва та Естонія підтримали Прагу. Три країни висилають "дипломатів" Росії

Зокрема, Латвія висилає з країни одного російського дипломата.

"На знак солідарності з нашими чеськими союзниками і у зв'язку з порушеннями Віденської конвенції Латвія прийняла рішення вислати російського дипломата. Латвія не потерпить підривної діяльності на своїй території або на території своїх партнерів і союзників", - написав глава МЗС Латвії.

Водночас, до Міністерства закордонних справ Литви викликали представника російського посольства у Вільнюсі, де йому вручили ноту, що оголошує двох дипломатів РФ персонами нон грата.

Відзначається, що два співробітники посольства РФ в Литві оголошені небажаними особами в країні за діяльність, несумісну зі статусом дипломата. Вони повинні протягом семи днів покинути Литву.

"Литва прийняла це рішення після безпрецедентних подій в Чеській Республіці, на знак солідарності з нашим союзником, який постраждав від безпрецедентно небезпечного нападу, і на знак повної підтримки дій Чеської Республіки у відповідь на бомбардування 2014 року і неадекватних кроків у відповідь Росії", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Міністерство закордонних справ Естонії повідомило про висилку одного співробітника посольства Росії в Таллінні.

"На знак солідарності Естонія висилає російського дипломата, дії якого не відповідають дипломатичній діяльності, узгодженій у Віденській конвенції", - йдеться в повідомленні.

Також послу Росії в Естонії Олександру Петрову висловили протест проти отриманої з Чехії інформації про те, що російська військова розвідка влаштувала вибух у Врбетиці у 2014 році.

"Росія грубо порушила міжнародне право на території однієї з держав-членів Європейського Союзу і НАТО, що підриває суверенітет Чехії і призводить до загибелі двох осіб. Така поведінка підриває європейську безпеку і стабільність і є неприйнятною", - йдеться в повідомленні.

#росія_дипломати_нонграта
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 24 апр 2021, 01:09

Новий старий скандал

З’явилися дані, що вказують на присутність російських таємних агентів у Болгарії тоді, коли там сталася серія вибухів на військових складах,
повідомляє Radio Free Europe..

Після викриття російського сліду у вибухах на складі боєприпасів у Чеській Республіці в 2014 році один із колишніх міністрів оборони Болгарії закликав поновити розслідування щодо подібних вибухів, які сталися на військових складах цієї країни.

А новий аналіз болгарської служби Radio Free Europe надав додаткові докази, що вказують на можливий зв'язок між російським агентством військової розвідки - ГРУ - і болгарськими вибухами.

Приблизно під час вибухів на заводі ВАЗів навесні 2015 не менше шести росіян, яких ідентифікували як агентів ГРУ, регулярно приїжджали і від'їжджали в Болгарію. Більш того, дані про польоти і інформація про відстеження GPS, вперше зібрані Bellingcat, вказують на присутність ще одного агента ГРУ у дати вибухів 2014 року.

Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 25 апр 2021, 23:05

Президент Чехії Милош Земан виступив у неділю з надзвичайною телепромовою щодо можливої причетності Росії до вибухів на військових складах у Врбетицях у 2014 році. Він підтримав повне розслідування справи, заявивши, що наразі є дві версії того, що відбулося, - непрофесійне поводження з вибуховими матеріалами та втручання іноземних спецслужб.

Про це повідомляє novinky.cz.

"Я можу стверджувати, що у звіті Служби інформації та безпеку (BIS) зазначено, і я підкреслив це речення, що немає жодних доказів або доказів того, що ці два агенти (російські агенти - ред.) перебували в районі Врбетице", - сказав Земан.

Він зазначив, що, на його думку, підозра є несерйозною.

"Жодна суверенна країна не може дозволити собі, щоб два агенти іноземної держави здійснили на її території терористичний акт, в результаті якого було вбито двох громадян Чехії та завдано мільярд шкоди. З іншого боку, ми працюємо з двома слідчими версіями. Перша, тобто оригінал, - про те, що стався вибух через непрофесійне поводження з вибуховими матеріалами, а друга - про те, що це була дія іноземної спецслужби. Я сприймаю обидві версії серйозно і хочу, щоб вони були ретельно досліджені", - сказав Земан.

Він також зазначив, що у цій справі він повністю довіряє поліції Чехії та Верховній прокуратурі, яка контролює розслідування.

Президент наголосив, що справа повинна бути належним чином розслідувана.

"Зачекаємо без істерики та спекуляцій на результати розслідування, а тоді вирішимо", - підкреслив він.

Земан додав, що в разі підтвердження причетності російських агентів до вибуху у Врбетицях, Росія повинна заплатити за цей акт, наприклад, вилученням "Росатому" з участі у тендері щодо АЕС "Дуковані", який чеський уряд оголосив тиждень тому.

Якщо підозра буде спростована, то, на думку президента Чехії, це буде мати "серйозні наслідки для нашого внутрішньополітичного життя".

При цьому Земан зазначив, що сам факт пересування двох російських агентів на чеській території викликає занепокоєння. "Навіщо були тут двоє росіян, яких підозрювали в отруєння Скрипаля? Вони, звичайно, не були у відпустці тут ", - сказав він у своєму відеозверненні.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 29 апр 2021, 01:07

Европейский союз не имеет в своем арсенале инструментов, которые позволят заморозить строительство газопровода #ПівнічнийПотік_2 и отключить Россию от межбанковской системы передачи информации о платежах SWIFT. Об этом заявил глава европейской дипломатии Жозеп Боррель, выступая перед депутатами на пленарной сессии Европарламента в Брюсселе.

Комментируя заявления выступавших перед ним членов Европарламента, которые говорили о необходимости заморозить «Северный поток — 2» и отключить Россию от SWIFT, Боррель заметил, что SWIFT является частной международной организацией, поэтому у ЕС нет компетенции в этом вопросе. «Северный поток» — это противоречивая тема. Еврокомиссия уже говорила, что этот проект не служит диверсификации источников энергии Евросоюза. Это ответственность частных компаний, ЕС не имеет инструментов принимать решение по судьбе этого частного проекта», — подчеркнул он.

Вместе с тем Боррель отметил, что если «Северный поток — 2» в конечном счете заработает, то Брюссель сможет выставить требования, согласно которым газопровод должен будет работать «прозрачно и без дискриминации, с адекватным уровнем контроля».
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 17:47

Понад 70 депутатів Європейського парламенту направили лист високому представнику Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Жозепу Боррелю, запропонувавши видворити з Брюсселя російських дипломатів, акредитованих при ЄС.

Про це повідомляє портал ERR.

У ролі ініціатора акції виступив депутат Європарламенту від Естонії Ріхо Террас.

За його словами, за допомогою цього заходу ЄС продемонструє свою солідарність з Чехією, яка постраждала від дій диверсантів, які імовірно працювали під прикриттям російської дипмісії в Празі.

"Серед дипломатів Російської Федерації, акредитованих в Брюсселі, є велика кількість співробітників розвідки, особистості яких повинні бути відомі європейській владі. Оскільки нещодавно стало відомо, що російські агенти влаштували вибух в Європі, в результаті якого загинули два громадянина країн-членів Європейського союзу, ми не можемо просто похитати головою, але повинні відреагувати на такий акт рішучими кроками ", - заявив Террас.

Політик уточнив, що його ініціативу підтримали в тому числі ще троє депутатів Європарламенту від Естонії - Андрус Ансіп, Свен Міксер і Яак Мадісон.

В цілому заклик Терраса підписали понад 70 депутатів Європарламенту від шістнадцяти країн.

У Європейському союзі є постійне представництво Російської Федерації, в якому працюють більше 60 російських дипломатів.

Висилка російських дипломатів може бути ініційована високим представником Євросоюзу Жозепом Боррелем, але остаточне рішення буде приймати Рада Євросоюзу.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 00:34

Європейський парламент прийняв жорстку антиросійську резолюцію.

Європарламентарі переконані, що ЄС повинен зробити висновки з вкрай тривожного нарощування російської військової присутності на кордоні з Україною.

"Якщо таке нарощування військової потужності в майбутньому перетвориться на вторгнення в Україну з боку Російської Федерації, ЄС має дати ясно зрозуміти, що ціна за таке порушення міжнародного права і норм буде високою", - йдеться у схваленому тексті документу.

За умови російського вторгнення євродепутати наполягають, що імпорт нафти і газу з Росії в ЄС має бути негайно зупиненим, водночас як Росія повинна бути виключена з платіжної системи SWIFT, а проти наближених до російської влади олігархів та їхніх сімей мають бути введені персональні санкції.

Європарламент підтвердив свою попередню позицію щодо необхідності зупинити будівництво газопроводу #ПівнічнийПотік 2 Крім того, депутати виступають за зупинку будівництва спірних атомних електростанцій "Росатомом".


В окремому пункті євродепутати підкреслюють, що на тлі загрозливого нарощення військової присутності Росією "дружні країни повинні посилити свою військову підтримку Україні і надати їй оборонну зброю", що відповідає статті 51 Статуту ООН, яка дозволяє індивідуальну та колективну самооборону.

Європарламент закликає Росію вивести свої війська з тимчасово окупованих територій Донбасу і повернути Україні контроль над Кримом та Севастополем.

Європарламентарі заявили, що незаконна блокада РФ у Чорному та Азовському морях має бути завершена, та запропонували ЄС розробити постійний моніторинг проходу суден у Керченській протоці

Ще однією темою для засудження дій РФ євродепутатами стала ситуація довкола вибухів на складах у Чехії в 2014 році. Парламент закликав Росію припинити будь-яку діяльність, спрямовану на дестабілізацію і загрозу державам-членам ЄС.

Резолюція також висловлює занепокоєність з приводу виявлення того, що російські спецслужби розпочали вибух на складі зброї у м. Врбетице, Чехія, в 2014 році, коли загинули двоє громадян Чехії.

Депутати Європарламенту висловлюють глибоку солідарність з народом та владою Чехії, а також тверду підтримку країні в подальшій дипломатичній суперечці з Росією та вислання обома країнами співробітників посольства.

Парламент також повторює свій заклик до негайного та безумовного звільнення ув'язненого російського опозиційного лідера Олексія Навального, винесення вироку якого є політично мотивованим і суперечить міжнародним зобов'язанням Росії з прав людини. Резолюція нагадує російській владі та особисто президенту Путіну, що вони несуть повну відповідальність за здоров’я та цілісність Олексія Навального, і вони повинні вжити всіх необхідних заходів для захисту його фізичного та психічного благополуччя.


Усі подробиці та зміст резолюції будуть доступні тут після прийняття (29.04.2021).
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 30 апр 2021, 00:56

Warisdeath писал(а):
30 апр 2021, 00:34
Європейський парламент прийняв жорстку антиросійську резолюцію
А разве цидульки Европарламента в виде резолюций имеют какие-то практические последствия? :hm: Имхо это просто громкий пук в лужу...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 01:44

Sanek, А ХЗ? :hz:
Причому Ви у першій годині ночі цієї самої доби розміщали зовсім протилежне від них же, кількома постами вище. Тому ця резолюція мене так здивувала.
А щодо практичних наслідків мені здається, що да, резолюція їх має. Здається вони спочатку приймають резолюцію, тобто попередження, а потім, хто не прислухається, то проти них вводяться санкції ЄС.
А тут такі жорстокі попередження. Як на мене, то такого ще не було.

Цікаво що на них так вплинуло?
Можу припустити, що це події у Чехії і Болгарії, скоріш за все. Бо чехи казали, що нададуть багато даних зі слідства. І там напевно такі дані, що ситі і спокійні європейці трохи прихеріли. Он, навіть Земан майже супротив не чинив після того, як ознайомився.

От давайте зараз коротенький ланцюжок побудуємо з того, що нам відомо.

А нам відомо, що були вибухи на складах. З'ясовується, що всі вони були саме на тих складах, на яких збирали зброю для України. На той же період, літо-осінь 2014, не було ніякого права нам напряму постачати озброєння. І поки всі юридичні, бюрократичні і не тількі бюрократичні, а і психологичні, перепони наша влада долала, вона в той же самий час домовилась з болгарином Еміліяном Ґебревим , який легально виготовляє зброю і торгує нею, що він нам її буде постачати. От він її і збирав на цих складах.
А потім пригадайте, що на нього ж були два замахи з отруєнням. Потім, вже у 2015, вибухи на болгарських складах. Потім отруєння Скрипалів. Британці знаходять Мішкіна з Чепігою, відомі як Петров і Боширов, потім всі перевіряють у себе і находять їх, що вони теж були у Чехії і Болгарії. Причому так цікаво були, що заїхали під цими іменами, там перебували з молдовськими паспортами, а виїхали знову під цими іменами.
І за дивним збігом обставин саме в ці часи, коли були вибухи.
А болгари за ці роки вже ж не перший раз відсилають російських дипломатів.
Так це лише те, що ми знаємо з відкритих джерел, те, що оприлюднили.
А тепер давайте лише з того, що нам відомо поставимо одне єдине питання. Зрозуміло ж, що боширови-петрови і інші не приїхали просто так, підійшли і підпалили. Виходить, що хтось їм цю інформацію надавав. А хто? Хто може бути поза підозрою? Ну звичайно, що лише дипломати і посли, тобто довірені особи. І от тепер виявляється, що це ніякі не дипломати, а спецагенти, розвідники, шпигуни, диверсанти, та ще й і вбивці. От європейці і прихеріли.

А ще історія з Навальним, а ще було викриття шпигунів у Австрії, і ще десь щось було. Навіть можна згадати і крадія велосипедів у Франції)) От пазли і складаються. І стає трохи лячно. Європейці не хочуть, щоб було лячно, європейці хочуть, щоб було спокійно.

Тому мабуть і приходе якесь прозріння. Ну і тут ще Байден з точним названням хто є хто, а Британія, так та завжди гадлива англічанка.

Таке моє бачення. Подивимось!

Детектив, який пишеться на наших очах.
:pcn1:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 30 апр 2021, 01:58

Warisdeath писал(а):
30 апр 2021, 01:44
від них же
От них же, но не совсем... я приводил слова о СП-2 главы МИД ЕС, а это власть исполнительная... Европарламент же - бла-бла-бла законодательная, они могут что угодно принимать... как у нас на днях разрывали дипотношения с РФ :rofl: в Фейсбуке... Поглядим... но пока это пустая говорильня...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 02:33

Болгарія оголосила чергового російського дипломата персоною нон грата

Міністерство закордонних справ Болгарії оголосило російського дипломата персоною нон грата, а також попросило російські правоохоронні органи надати допомогу в розслідуванні вибухів на болгарських збройових складах.
Відповідну заяву опубліковано на сайті болгарського МЗС.

"Міністерство закордонних справ Республіки Болгарії оголосило ще одного російського дипломата персоною нон грата і звернулося до правоохоронних органів Російської Федерації з проханням надати всебічну допомогу владі Болгарії в розслідуванні вибухів на болгарських збройових складах, знищення доказів під час пожежі та отруєння трьох болгарських громадян з тим, щоб встановити винних і притягнути їх до відповідальності", - йдеться в заяві.

Підкреслюється, що віцепрем'єр-міністр і міністр закордонних справ Болгарії Катерина Захарієва провела глибоку і серйозну розмову з послом Російської Федерації в Софії.

Також наголошується, що Болгарія хоче підтримувати "рівноправні і взаємовигідні" відносини з Росією, а тому просить про сприяння в проясненні обставин інцидентів з вибухами.

Також акцентувалася увага на деяких публічних коментарях російських чиновників, які болгарська сторона вважає абсолютно недоречними.

"Ми є партнерами і союзниками в ЄС і НАТО, але це не означає, що у нас є власники, як ви недавно сказали ЗМІ. Болгарські служби працюють тільки в інтересах наших національних інтересів", - сказала Захарієва російському послу.

#росія_дипломати_нонграта
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 01 май 2021, 03:35

Велика Британія посилає Росії чіткі сигнали, що ціна безрозсудної поведінки буде високою, - глава британської MI6 Мур

Велика Британія попередила президента Росії Володимира Путіна про наслідки вторгнення російських військ в Україну, заявив новий глава британської зовнішньої розвідки МІ6 Річард Мур.
Про це він розповів в інтерв'ю Times.

Видання зазначає, що за 112 років існування секретної служби Мур – 17-й її голова і перший, чиє ім'я стало відомими широкій громадськості під час його перебування на посаді.

Глава МI6 повідомив виданню, що одна з головних проблем, якими зараз займається служба, – "безрозсудна" політика путінського режиму.

Він підкреслив, що після того, як Росія зібрала свої війська біля українського кордону, Великобританія, як і США, попередила президента РФ Володимира Путіна, що ціна вторгнення в Україну буде високою.

За його словами, у росіян "немає жодних сумнівів щодо того, яку позицію займає Великобританія стосовно цього" – як і у випадку з позицією адміністрації президента США Джо Байдена.

Мур прокоментував повідомлення Чехії про причетність російської розвідки до вибухів складів із боєприпасами в Чехії 2014 року. Він зазначив, що "такі випадки нерозсудливої поведінки" змушують звертати увагу на те, що відбувається навколо України, і викликають занепокоєння.

Він підкреслив, що Великобританія тісно співпрацює із союзниками, щоб переконатися в тому, що "передає президенту Путіну чіткі сигнали". Він зазначив, що особисто російському президентові не телефонував, оскільки має інші способи донести потрібну інформацію – наприклад, у Раді Безпеки ООН, де РФ і Великобританія є постійними членами.

Мур також згадав про отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у британському Солсбері нервово-паралітичною речовиною "Новачок". За його словами, тема Солсбері досі викликає у нього гнів, тому що очільник секретної служби знає, наскільки країна була близькою до серйозних жертв – зокрема, отруйну речовину легко могла знайти і поширити дитина.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 02 май 2021, 23:53

Віцепрем’єр Чехії: За вибухом на складах боєприпасів стоять співробітники ГРУ, іншої версії немає

Чеські спецслужби та поліція не мають інших версій вибухів на складах боєприпасів у Врбетиці в 2014 році, окрім причетності до них російської ГРУ.
Про це заявив віцепрем'єр-міністр Чеської Республіки, міністр внутрішніх справ Ян Гамачек у неділю в ефірі Чеського телебачення у програмі «Запитання Вацлава Моравца».

«Версій у слідства лише одна. Поліція працює лише над російським слідом. За вибухом стоять співробітники російської військової розвідки ГРУ, а саме підрозділу 29155. Іншої версії немає», - підкреслив Гамачек.

Коментуючи слова міністра справедливості Марії Бенешової про те, що версій є «кілька», віцепрем’єр зауважив, що такі заяви «грають на руку комусь іншому, а не Чехії».

Раніше про те, що версій у слідства щонайменше дві – участь ГРУ і недбалість – заявив президент країни Мілош Земан, що викликало справжній «фурор» у російських пропагандистських ЗМІ. На це Гамачек лише сказав, що Земан підтримав дії уряду з видворення з Праги 18 співробітників посольства РФ.

Голова парламентського клубу Збинєк Станюра своєю чергою нагадав про невдалі висловлювання прем’єра Андрія Бабіша, який заявив, що вибухи не є актом державного тероризму з боку РФ, а потім вибачався за свої слова. Парламентарій підкреслив, що подібні висловлювання є «грою, метою якої є посіяти сумніви у громадян».

«Ми всі переконані, що це був теракт, який скоїли співробітники державних служб Російської Федерації…Чим це є ніж державним тероризмом… А реакція президента просто ослаблює позицію Чеської Республіки», - сказав Станюра.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 06 май 2021, 00:28

У Кремлі знали, що у чеської влади є дані про причетність спецслужб РФ до вибухів у Врбетіце. Тому Росія запустила інформаційну кампанію, щоб дискредитувати Прагу.

Про це заявив глава військової розвідки Чехії Ян Бероун, повідомляє Hospodářské noviny.

За його словами, російська пропаганда продовжує працювати в цьому напрямку.

«Однозначно ми бачимо підвищену активність різних проросійських соціальних мереж, дезінформації та перекручених інтерпретацій фактів. Це було видно навіть завчасно, ще до того як чеська влада проінформувала громадськість про цей інцидент», - заявив він.

Європа прокидається трохи :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 10 май 2021, 02:17

Чехія вимагатиме від Росії не менше $48 млн як компенсацію за наслідки вибухів на складах з боєприпасами у Врбетіце.
Про це заявила міністерка фінансів Олена Шиллерова, повідомляє Європейська правда з посиланням на Ceska televize.

"Найбільш життєздатний шлях, який видається слушним, - це міжнародна компенсація відповідно до міжнародного права, тому що, якщо ми підемо шляхом, наприклад, компенсації за шкоду в кримінальному судочинстві, це займе дуже багато часу", - сказала Шиллерова.

Мільярд, підрахований Мінфіном, ймовірно, ще не остаточна сума. Додаткові запити можуть надходити з постраждалого регіону.

"Ми говоримо про те, як ми будемо визначати ці вимоги", - сказав губернатор Злінського краю Радим Холіш, до якого входять Врбетиці.

За його словами, буде розглянуто психологічний збиток або компенсація за неможливість використання майна та збитків, завданих йому.

За даними МЗС Чехії, держава може подати заявку на компенсацію протягом декількох тижнів або місяців.

"Міжнародну відповідальність за протиправні дії влади Російської Федерації буде покладено на російську сторону після завершення та оцінки консультацій з цього питання з деякими з наших союзників. МЗС готує дипломатичну ноту на основі доручення уряду", - сказав міністр закордонних справ Якуб Кулганек.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 10 май 2021, 23:06

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон перебуває під слідством, яке з'ясовує, хто оплатив його відпочинок на Карибських островах під час Різдва у 2019 році. Про це повідомляє The Guardian.

В Органі контролю за парламентськими стандартами Британії заявили, що розглядають можливе порушення кодексу поведінки депутатів з боку Джонсона.

Розслідування стосується відпочинку прем'єра перед 2020 роком. Британські ЗМІ повідомляють, що Джонсон провів 10 днів на розкішній віллі сумою 15 тис. фунтів стерлінгів. Це був нібито "жест ввічливості" з боку засновника компанії Carphone Warehouse і донора консерваторів Девіда Росса.
Справу відкрили після того, як прессекретар Росса спочатку заявив, що він не оплачував відпочинок, але пізніше визнав, що "сприяв" поїздці. Водночас уповноважена із парламентських стандартів Кетрін Стоун заявила, що в кодексі поведінки депутатів ідеться про необхідність реєстрації отриманих фінансових вигод.

На Даунінґ-стріт заявили, що Джонсон "прозоро оголосив" про свій відпочинок і "задекларував вигоду в натуральній формі в реєстрі інтересів спільноти". Після оголошення про розслідування представник Росса із цим погодився.

Заступниця глави лейбористів Анжела Рейнер заявила, що Джонсон повинен "припинити використовувати посаду прем'єр-міністра, як можливість фінансувати свій розкішний спосіб життя та збагачувати своїх партнерів".

"Громадськість має право знати, хто заплатив за розкішний карибський відпочинок Бориса Джонсона та ремонт його квартири. Найголовніше, ми повинні знати, що цим донорам обіцяли в обмін на їхню щедрість", – заявила вона.

Раніше Виборча комісія розпочала інше розслідування щодо Консервативної партії після заяв про те, що позика на ремонт у квартирі Джонсона та його партнерки Керрі Сімондс на Даунінґ-стріт не була задекларована належним чином.

Такі звинувачення проти прем'єр-міністра перед місцевими виборами, які відбулись минулого тижня у Великій Британії, не суттєво нашкодили його репутації серед виборців. Водночас деякі консерватори розчаровані, оскільки партія стає більш непрозорою щодо питань фінансування та декларацій.


А у нас навіть для видимості ніхто не збирається розслідувати відпочинки Зеленського :sad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 10 май 2021, 23:26

Європейське соплєжуйство нам у стрічку. :crazy:

Євросоюз відмовиться від висилки російських дипломатів, щоб не збільшувати напруженість у відносинах з РФ.

Про це в Брюсселі заявив глава зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель.

Він підкреслив, що Євросоюз підтримує Чехію і Болгарію в світлі недавніх подій, пов’язаних з Російською Федерацією.

“Ми запевнили Чехію в сильній підтримці Європейського Союзу. Але водночас, я думаю, всі згодні з необхідністю не продовжувати ескалацію. З одного боку ми повинні проявляти підтримку, але водночас намагатися не збільшувати напруженість”, – заявив Боррель.

За його словами Європейська Рада 25 травня проведе зустріч, на якій буде обговорюватися питання взаємин між ЄС і Росією.

“Можливо після цієї дискусії Високому представнику і Єврокомісії можуть доручити представити аналіз ситуації і відносин з Росією, як це було у випадку з Туреччиною”, – додав Боррель.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабіш закликав країни ЄС вислати мінімум по одному дипломату Росії в знак солідарності з Прагою.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12593
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lumen » 10 май 2021, 23:31

Warisdeath писал(а):
10 май 2021, 23:26
Європейське соплєжуйство нам у стрічку
Еще кто-то не понял, что такое ЕС на самом деле? :fp:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 11 май 2021, 02:17

Lumen писал(а):
10 май 2021, 23:31
что такое ЕС на самом деле?
Куча гнилой картошки (с) Бисмарк в исполнении Пикуля :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 11 май 2021, 15:56

Аналіз поданих ісків проти ерефії, про наслідки і дивну позицію на цьому фоні Меркель і Макрона
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 17 май 2021, 01:07

#четаржу :rofl:
Земан назвав дурістю внесення Чехії у список "недружніх країн" РФ.
130355 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»