Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 03 окт 2021, 23:05

На фоне сильнейшего подорожания газа и практически полного его отсутствия в хранилищах жителям Германии показали, как собрать печку своими руками из горшка. И это не какая-то шутка из Сети, а официальный обучающий ролик от Федерального управления по защите населения и ликвидации последствий стихийных бедствий.
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 04 окт 2021, 03:14

Ой, так це ж суто комерційний проєкт. Ніякої політики.
А в комерційних відносинах так завжди ж і роблять, що чим гірше покуцю, тим краще продавцю, правда же ж? :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 06 окт 2021, 02:05

Европарламент объявил «Северный поток-2» непригодным для сертификации

Депутаты Европарламента, ответственные за разработку действующего газового законодательства ЕС, обратились с письмом с регулятору газового рынка Германии, в котором призвали не сертифицировать газопровод «Северный поток-2».
Как сообщает Bloomberg, европарламентарии уверены, что проект не соответствует ключевому требованию третьего энергопакета, а именно - запрету одной одной компании быть одновременно владельцем трубы и поставщиком газа.

https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/ev ... 1030844815


#ПівнічнийПотік_2
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7061
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21147 раз
Карма: +3/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lis1980 » 06 окт 2021, 10:12

Биржевая цена газа в Европе обновила исторический максимум, превысив $1600 за 1 тыс. куб. м, следует из данных лондонской биржи ICE.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 06 окт 2021, 11:50

П'ять країн ЄС закликали вжити термінових заходів для стримування зростання цін на газ

Франція, Іспанія і три інші європейські країни закликали Європейський Союз вжити термінових заходів, щоб обмежити зростання цін на газ, повідомляє Bloomberg.

Міністри фінансів Франції, Іспанії, Греції, Чехії та Румунії виступили зі спільною заявою з проханням до Європейського Союзу розробити інструментарій, щоб "негайно реагувати на різкий стрибок цін".

Вони закликали провести розслідування газового ринку, заявивши, що країни блоку повинні скоординувати купівлі газу, а також закликали до перегляду структури енергетичних ринків.

"Європейські уряди щосили намагаються відреагувати на різкий стрибок цін на газ, який загрожує відкинути громадян в енергетичну бідність, прискорити інфляцію і підірвати відновлення після пандемії", - йдеться в повідомленні.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 06 окт 2021, 23:52

Цены на газ в Европе достигли очередного рекорда — почти $2 тыс. за 1 тыс. куб. м. Сразу после этого начался откат, но газ по-прежнему торгуется вблизи рекордных значений. РБК разбирался в причинах и последствиях аномальных цен

https://www.rbc.ru/business/06/10/2021/ ... d8b28eb719
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 07 окт 2021, 00:13

Ігроки, мать їх так.
Чогось тільки що подумалось, що вони дограються так, що ціна злетить до історичного мінімуму.
І на цьому мінімумі зупиниться :wink: :hz:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 07 окт 2021, 00:17

Warisdeath писал(а):
07 окт 2021, 00:13
Ігроки, мать їх так.
На биржевых котировках неплохо зарабатывают... Как на падении, так и на росте :old: Какая бы цена по итогу не была, игроки в шоколаде... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 07 окт 2021, 00:22

Sanek писал(а):
07 окт 2021, 00:17
игроки в шоколаде...
Це точно!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 08 окт 2021, 00:45

Прокуратура Австрії у справах економічних та корупційних злочинів (WKStA) провела у середу низку обшуків у головному офісі "Австрійської народної партії" (ÖVP), а також у канцелярії федерального канцлера, голови ÖVP Себастіана Курца.
Про це повідомляє "Австрійське агентство преси" (АРА).

"Прокуратура Австрії у справах економічних та корупційних злочинів відкрила нову главу у своїх розслідуваннях проти федерального канцлера Себастіана Курца. У середу низку обшуків було проведено в людей з його оточення, в головному офісі ÖVP, а також у міністерстві фінансів", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці розслідують справу за звинуваченнями у зловживанні довірою, хабарництво та корупцію. В основі звинувачень лежать дослідження, опубліковані в оплачених Міністерством фінансів ЗМІ, які нібито базувалися на неправдивих даних і були направлені на просування політики уряду.

Зазначається, що обшуки в середу були пов’язані з нібито фінансуванням міністерством фінансів соцопитувань на користь майбутнього канцлера Курца. Згідно з підозрою прокуратури, мова йде про період між 2016 та 2018 роками (Курц став головою ÖVP у травні 2017 р., а федеральним канцлером у грудні 2017 р. – ред.), коли мінфін Австрії використовував бюджетні кошти "для фінансування виключно партійно-політично мотивованих, іноді маніпулятивних опитувань соціологічної компанії в інтересах однієї політичної партії та її вищих функціонерів". Результати цих опитувань публікувалися в редакційному розділі австрійської щоденної газети Österreich і не позначалися як рекламні оголошення.

У середу вранці кілька слідчих увійшли в офіс партії в центрі австрійської столиці з ордером на обшук обсягом понад 100 сторінок. Обшук також відбувся в канцелярії глави уряду.

Основна увага приділяється канцлеру Курц уі його найближчому оточенню: раднику Штефану Штайнеру, спеціалісту зі зв'язків зі ЗМІ Джеральду Флейшманну. Крім того, в списку підозрюваних генеральний секретар Міністерства фінансів Томас Шмід, ексміністр Софі Кармасін і брати Вольфганг і Хельмут Феллнер.

Крім того, мова йде про "угоди про співпрацю в області реклами і ЗМІ на загальну суму близько 1,3 мільйона євро". В результаті, як стверджується, були використані "можливості впливати на зміст і час публікацій". Тодішній генеральний секретар Міністерства фінансів Томас Шмід і прессекретар обіцяли "переваги для Себастьяна Курца, групи його найближчих наближених і ÖVP".

За повідомленнями ЗМІ, "візит" прокурорів відбувся і до їх приватних помешкань. У міністерстві фінансів та "Австрійській народній партії" також повідомили, що у них відбулися обшуки.

Висунуті прокуратурою обвинувачення стосуються злочинного зловживання довірою та хабарництва. Згідно з АРА, розслідування ведеться як проти осіб, у яких у середу пройшли обшуки, так і проти самого канцлера Курца, медіагрупи Österreich, ексгенсекретаря міністерства фінансів Томаса Шміда, який згодом очолив державну холдингову компанію ÖBAG, одного співробітника мінфіну та двох соціологів.

В медіагрупі Österreich відкинули обвинувачення прокуратури та заявили про "серйозне непорозуміння". Сам Курц, який наразі перебуває з візитом у Словенії, не робив коментарів, але в очолюваній ним партії ÖVP заявили про цілеспрямовану кампанію проти свого лідера, повідомивши про намір протидіяти цьому політично та юридично.

Раніше прокуратура Австрії у справах економічних та корупційних злочинів звинуватила Курца у наданні неправдивих свідчень у парламентській слідчій комісії. В прокуратурі підозрюють активну участь Курца у реформі державної холдингової компанії ÖBAG, яка керує частками Республіки Австрія у низці компаній на загальну суму близько 23 млрд євро, та його причетність до призначень керівником цього холдингу своєї довіреної особи Шміда. Канцлер був опитаний суддею у цій справі на початку вересня.



Нічого не нагадує? :wink:
Тільки різниця у тому, що там незалежні органи і вони прийшли з обшуками. А у нас не прийдуть.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30230 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 08 окт 2021, 02:19

ак только в Германии будет сформировано новое правительство, Ангела Меркель уйдет на пенсию. По подсчетам экспертов, пенсия канцлера составит порядка 15 тысяч евро в месяц. Кроме того, за Меркель останется пожизненное право на личную охрану и пользование служебным автомобилем с водителем, а также на рабочий кабинет в бундестаге.
139521 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7061
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21147 раз
Карма: +3/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lis1980 » 08 окт 2021, 08:46

А зачем пенсионерке личный кабинет?
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 08 окт 2021, 10:18

Lis1980, Може у них такі правила?
Теж звернув на це увагу
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 09 окт 2021, 22:54

Канцлер Австрії подав у відставку на тлі корупційних розслідувань

Про свою відставку Себастіан Курц оголосив у спеціальній заяві у суботу ввечері.

“У ці важкі часи не потрібно думати про особисті чи партійні інтереси, як і не слід вдаватися до різних політичних тактик, оскільки моя країна є важливішою для мене, ніж моя особа. Все, що зараз потрібно – це стабільні взаємовідносини. І тому з метою розв’язання патової ситуації я хочу звільнити місце, щоб запобігти хаосу та забезпечити стабільність", - заявив Курц.

За його словами, зараз особливо необхідно "забезпечити стабільність та відповідальність для того, щоб подолати нинішню фазу пандемії якнайкращим чином, а також, щоб забезпечити те, щоб економічний ріст, який вже розпочався, дійшов до усіх людей і щоб усі від цього отримали вигоду".

Курц повідомив, що залишається головою "Австрійської народної партії" (ÖVP) і надалі повернеться до парламенту як очільник парламентської фракції ÖVP.

Поруч з цим, він поінформував, що як голова найбільшої політичної сили країни вже запропонував федеральному президенту Австрії кандидатуру міністра закордонних справ Александера Шалленберга у якості нового глави уряду.

За його словами, Шалленберг продемонстрував свою ефективність на посаді глави МЗС та має дипломатичний хист, який, вочевидь, буде потрібен для відновлення довіри між партнерами по коаліції – ÖVP та партією "Зелені". Також Себастіан Курц заявив, що закликав усіх членів урядової команди від "Австрійської народної партії" продовжувати свою роботу у складі коаліції із "Зеленими".

При цьому, відставка канцлера не означає, що він визнав висунуті проти нього обвинувачення: у своїй заяві Себастіан Курц знову назвав їх хибними та повідомив про наміри довести свою невинуватість.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7061
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21147 раз
Карма: +3/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Lis1980 » 09 окт 2021, 23:19

Новости из нормальных стран ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 окт 2021, 01:24

#росія_дипломати_нонграта

Косово висилає двох російських дипломатів і звинувачує Москву в «дестабілізації»

Косово висилає двох російських дипломатів з країни, заявила 22 жовтня президентка Вйоса Османі. За її словами, двох дипломатів російського бюро зв’язку в Косово оголосили персонами нон-ґрата і наказали покинути країну.

Як заявила Османі, її країна прагне протистояти зловмисному впливу Росії та її «пособників у регіоні», яких вона звинуватила в тому, що вони мають на меті підірвати досягнення Косова, Сполучених Штатів, НАТО та Європейського Союзу.

«З цієї причини ми будемо продовжувати тісно співпрацювати з нашими американськими та європейськими союзниками, щоб не дозволити Косово і нашому регіону стати жертвою дестабілізуючих амбіцій Російської Федерації», – йдеться в в заяві президентки.

Наразі достеменно невідомо, які конкретно дії російських дипломатів призвели до видворення.

Росія відкрила бюро зв’язку в Косові в 2005 році – за три роки до того, як Косово проголосило незалежність від Сербії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 25 окт 2021, 02:03

А путін тоді недарма танцював з нареченою Кнайсль в Австрії. Там замішан ще один, який працював на росію. Ян Петерлік, який зливав дані по розслідуванню отруєння Скрипалів. :fp:

Власти Австрии отстранили от должности посла в Индонезии, бывшего генсека МИД Австрии Йоханнеса Петерлика. Источники австрийского телеканала ORF сообщают, что отстранение связано с передачей данных о российском нейротоксине «Новичок» бывшему топ-менеджеру Wirecard Яну Марсалеку, сбежавшему в Россию после скандала о хищениях в Wirecard и сотрудничавшего с российскими спецслужбами.

Как сообщает австрийское издание Kurier, сейчас прокуратура Вены расследует дело Петерлика по факту злоупотребления служебным положением и нарушения служебной тайны. Власти Австрии не комментируют процесс, однако, по данным издания, речь идет о передаче Марсалеку документа Организации по запрещению химического оружия (ОЗХО), который был подготовлен после отравления экс-сотрудника ГРУ Сергея Скрипаля. В числе прочего документ содержал формулу нейротоксина «Новичок» и процедуру его выявления, используемую ОЗХО.

Петерлик занимал должность генерального секретаря МИД с 2018 по 2020 год. Он работал под руководством министра иностранных дел Австрии Карин Кнайсль, чью свадьбу лично посетил президент России Владимир Путин, станцевавший с невестой танец. Позже Кнайсль вошла в совет директоров «Роснефти».

По данным издания, в июле Министерство иностранных дел, экономики и обороны сообщило о возможном раскрытии конфиденциальных документов по «Новичку». Как сообщает Kurier, есть признаки того, что Петерлик причастен к передаче документа Марсалеку. Ранее источники FT сообщали, что Марсалек хвастался этим документом, содержащим формулу «Новичка» перед лондонскими банкирами. Содержание документа могло интересовать российские спецслужбам для того, чтобы понять, как далеко ОЗХО продвинулась в расследовании отравления Скрипалей.

Ян Марселек объявлен в розыск властями Германии и Австрии и некоторых других стран из-за подозрений в связях с российской разведкой. В 2020 году управляемая им немецкая компания Wirecard рухнула после того, как аудиторы обратили внимание на дыру в балансе, составляющую почти 2 млрд евро. Вскоре выяснилось, что Марсалек связан не только с финансовыми махинациями, но и с ЧВК в Ливии, и тесно контактирует с российскими спецслужбами.

The Insider совместно с Bellingcat и Der Spiegel удалось не только обнаружить его местонахождение, но и найти множество новых подтверждений его связей с ФСБ. Как удалось выяснить, в базе о пересечении границы (которая для России и Белоруссии объединена) Ян Марсалек значится как въехавший в Белоруссию на частном самолете в ночь на 19 июня 2020 года. Согласно пограничным данным, после этого он не покидал страну. По данным исочников Stern сейчас Марсалек содержится на территории базы ЦСН ФСБ в Балашихе.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 27 окт 2021, 02:41

Меркель офіційно перестала бути канцлером Німеччини

Ангела Меркель офіційно перестала бути федеральним канцлером Німеччини. 26 жовтня федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр вручив Меркель та членам її кабінету офіційні грамоти про закінчення їх повноважень.
140303 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
Але вона продовжуватиме виконувати свої обов'язки до створення нового уряду. Відповідно до статті 69 Основного закону ФРН Штайнмаєр попросив Меркель залишитися на своїй посаді як виконуючу обов'язки канцлера до приведення до присяги нового уряду, а вона попросила про те саме міністрів.

Німецька конституція зобов'язує канцлера залишатися на своїй посаді доти, доки новий склад бундестагу не вибере наступника. Повноваження німецького в.о. канцлера та його кабінету залишаються колишніми, але за традицією "перехідний" уряд не ухвалює важливих політичних рішень.

Меркель очолювала уряд ФРН із 2005 року.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 27 окт 2021, 03:00

Warisdeath писал(а):
27 окт 2021, 02:41
Меркель офіційно перестала бути канцлером Німеччини
Warisdeath писал(а):
27 окт 2021, 02:41
Але вона продовжуватиме виконувати свої обов'язки
Напоминает прощальные концерты Аллы Пугачевой или нашего поющего ректора... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»