Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 18 апр 2021, 22:47

Влада Чехії розсекретить матеріали про вибух на складі боєприпасів, у причетності до якого підозрюють співробітників російських розвідслужб.
Про це заявив в інтерв'ю газеті Lidovky.cz чеський прем'єр Андрій Бабіш.

За його словами, спочатку в понеділок Кабінет Міністрів вивчить матеріали справи, зібрані Службою безпеки та інформації Чехії (BIS), і обговорюватиме їх.

"Досьє буде обговорюватися в уряді в понеділок, бо інші міністри його не бачили, і я хочу, щоб дані було розсекречено", - сказав Бабіш.

Він пообіцяв, що чехи потім отримають можливість ознайомитися із розсекреченими документами. "Громадськість зможе отримати уявлення про це", - зазначив глава уряду.

У відповідь на запитання, чи буде вжито додаткових заходів, він заявив, що вважає адекватною відповіддю висилку 18 російських дипломатів.

Також він додав, що вже поінформував союзників у Європейському Союзі і поінформував про справу голову Євроради Шарля Мішеля.

"Ми обов'язково поговоримо про це на наступному засіданні Ради", - додав Бабіш.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 18 апр 2021, 22:52

Warisdeath писал(а):
18 апр 2021, 22:47
Влада Чехії розсекретить матеріали про вибух на складі боєприпасів
А еще об эстонцах ходят анекдоты... когда чехи через 7 лет!!! заявяли, выслали... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 18 апр 2021, 23:11

Sanek, Ну так вони ж тільки у п'ятницю розкрили цю справу. Ні, тут навпаки, реакція дуже швидка.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 18 апр 2021, 23:29

Sanek, І про Естонію!
Четвертий президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес вважає, що для безпеки Європи може виникнути необхідність заборонити всім громадянам Росії в'їзд до Євросоюзу.
Про це він написав у своєму Твіттері.
Изображение
Можливо, для будь-якого з них має бути "тайм-аут", і я маю на увазі * будь-які * візити з Росії.
"До вторгнення в Крим ці люди зарозуміло вимагали безвізу з ЄС.
Просто заморозьте візи, крім випадків надзвичайних ситуацій у сім’ї.
На кону - безпека Європи.

Достатньо."

У відповідь на один із коментарів до свого посту він визнав, що такі заходи вплинули б на простих російських громадян, «які не можуть нічого змінити», проте думки своєї не змінив: «Вибачте, але настає час, коли необхідно захищатися. Це не ваша вина, але якщо на Європу продовжуватимуть нападати, щось має статися», - написав він.

Тоомас Хендрік Ільвес був президентом Естонії з 2006 по 2016 рік. Зараз він є професором Тартуського університету в галузі демократії цифрового століття.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 18 апр 2021, 23:40

Warisdeath писал(а):
18 апр 2021, 23:29
Четвертий президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес вважає
Мало ли что он там считает... :fp:
Никогда такого не будет! Пустой информационный шум и бла-бла-бла отставного политика...
Вспомнил... по-эстонски :lol:

Он еще будучи Президентом высказывался...

После того как Россия 26 августа признала независимость Абхазии и Южной Осетии, Ильвес на встрече руководителей Эстонии, Латвии и Польши заявил: «нападение на архитектуру безопасности Европы после холодной войны не может происходить при нашем стыдливом молчании»

И? Прислушались в ЕС к маленькому своему члену? Сделали выводы в Париже и Берлине?
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 18 апр 2021, 23:56

Sanek, Тоді весь світ проковтнув. Всі великі ручкалися з путіним. І тількі маленькі Естонія, Латвія, Литва і ми в тому числі казали, що це руйнує світ, тому, що всі ці країни добре знають що таке росія. А вони мовчали. Більше того, примусили Саака відступити і змиритися. І тільки ми своєю кров'ю змусили їх шевелитися і відкривати очі. Вони не дуже цього хочуть, але саме війна росії з нами і саме наша держава змусила їх прокинутись.
Он, вчора Макрон вже змінив риторику. Сьогодні його глава МЗС:

"Потрібна деескалація. Потрібно, щоб президент Путін подав сигнали зниження напруженості в цьому регіоні", - сказав глава французького МЗС у неділю в інтерв'ю телеканалу "Франс 3".
За його словами, розгортання російських сил поблизу східного кордону України, на території тимчасово окупованого Росією Криму та в Азовському морі, що створило складну ситуацію на українсько-російському кордоні, підтверджує так званий "авторитарний дрейф" у Росії.

"Все це неприйнятно. Принаймні тому, що існують укладені угоди, які називаються Мінськими угодами. Є дискусійний форум - "нормандський формат", до якого входять Німеччина, Франція, Україна та Росія і через який намагаємося просунутися. Відомо, яким шляхом потрібно рухатися", - зазначив Ле Дріан.

Він нагадав про візит до Парижу президента України Володимира Зеленського, який зустрічався з президентом Франції Емманюелем Макроном, і уточнив, що главі української держави було виражено солідарність щодо територіальної цілісності України.

Да, на наш погляд, це тільки слова. Але тоді і їх не було. Вони мовчали
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 19 апр 2021, 00:03

Warisdeath писал(а):
18 апр 2021, 23:56
Да, на наш погляд, це тільки слова.
Nicht durch Reden und Majoritätsbeschlüsse werden die großen Fragen der Zeit entschieden, sondern durch Eisen und Blut! (с) Otto von Bismarck
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 19 апр 2021, 00:05

Додам ще.

Напевно треба вже вести якийсь щоденник, в якому ми будемо фіксувати висилку дипломатів :wink:
Такого ніколи не було. А зараз майже кожного тижня висилають російських дипломатів. Це означає, що старуха Європа прокидається і прозріває. І всі, як один, стикаються з тим, що в рахє працюють не дипломати, а робітники спецслужб. І про це вже не ми їм кажемо, це вони самі у себе знаходять.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 19 апр 2021, 00:08

Sanek писал(а):
19 апр 2021, 00:03
Nicht durch Reden und Majoritätsbeschlüsse werden die großen Fragen der Zeit entschieden, sondern durch Eisen und Blut! (с) Otto von Bismarck
Сподіваємся, що Німеччина про це згадає, якщо вона раптом забула
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Sanek » 19 апр 2021, 00:13

Warisdeath, не нада! :wink: Тогда Путин нам покажется милейшим старичком... :old:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 19 апр 2021, 00:14

Sanek, Я маю на увазі не в такому прямому сенсі!
Коли написав і відправив пост, сам так подумав, як Ви :drink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 20 апр 2021, 16:41

"Я знаю про суперечності у зв'язку з "Північним потоком - 2", знаю позицію багатьох країн-членів (ПАРЄ). Як ЄС ми знайшли спільну позицію шляхом зміни газової директиви для вирішення для цього трубопроводу. У всякому разі, хочу зазначити, що... газ "Північного потоку - 1" не гірше того, що йде транзитом через Україну чи газ, який надходить з Росії через Туреччину", - сказала Меркель.

Вона зазначила, що Німеччина "прийняла рішення про будівництво "Північного потоку - 2", це політична боротьба, яку багато хто бачать інакше".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 21 апр 2021, 12:17

Чехи зарухалися після оприлюднення інформації про вибух на складах зброї.

В ніч з вівторка на середу Національний центр проти організованої злочинності Чехії (NCOZ) провів широкомасштабну операцію, в ході якої було затримано щонайменше п'ятьох чехів, які були членами воєнізованих формувань і, як підозрюють, воювали на Донбасі на боці сепаратистів.
У поліції Чехії наголосили, що операція не пов'язана з вибухами у Врбетицях у 2014 році, та пообіцяли надати офіційну інформацію впродовж дня.
https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7122398/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 21 апр 2021, 13:52

Депутати нижньої палати парламенту Чехії ухвалили постанову щодо вибуху у Врбетіце в 2014 році. Вони закликають уряд зажадати від Росії виплатити компенсацію за шкоду.
Про це повідомляє чеське видання Seznam.
Документ свідчить, що РФ повинна понести відповідальність "за напад на склад боєприпасів".

Парламентарії також вважають, що уряд не повинен дозволяти російським компаніям брати участь у планованому будівництві атомної електростанції або інших елементів інфраструктури країни.

Також Чехія закликає зробити спільну заяву на рівні НАТО щодо причетності агентів РФ до вибуху у Врбетіце

На засіданні Північноатлантичної ради у вівторок, 20 квітня, Чеська Республіка поінформувала своїх союзників по НАТО про причини вислання 18 співробітників російського посольства і наступних дій Росії у відповідь.

Про це повідомляє пресслужба МЗС Чехії.

"Причетність російських агентів ГРУ до вибуху у Врбетіце є неприйнятним порушенням суверенітету і національної безпеки Чеської Республіки та вимагає відповіді. Чеська Республіка подякувала своїм союзникам за виявлену досі солідарність і попросила зробити спільну заяву на рівні НАТО. Згодом Чеська Республіка попросила своїх союзників провести ще одну зустріч Північноатлантичної ради наприкінці цього тижня для обговорення інших можливих скоординованих кроків", - сказано в повідомленні.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 21 апр 2021, 14:01

Влада Праги вимагає відібрати у російського посольства частину парку: Окупація Стромовки має остаточно закінчитися

Міська влада Праги закликає чеський уряд провести переговори з Росією щодо повернення частини міського парку Стромовка, де розташоване посольство РФ.

Про це заявив глава адміністративного району Прага 7 Ян Чижинський у Twitter

"Міська рада Праги щойно закликала уряд Чеської Республіки провести переговори про зміну розміру посольства Російської Федерації до вторгнення військ Варшавського договору 21 серпня 1968 року. Через 53 роки окупація частини Стромовки урядом Російської Федерації має остаточно закінчитися", - написав Чижинський.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 22 апр 2021, 02:07

Чехія оголосила Росії дедлайн для повернення своїх дипломатів

Офіційна Прага дала Москві час до полудня 22 квітня повернути всіх висланих чеських дипломатів - в іншому разі кількість російських дипломатів у Чехії буде приведена у відповідність до чисельності чеських дипломатів у РФ.
Про таке рішення повідомив на брифінгу новопризначений міністр закордонних справ ЧР Якуб Кулганек після зустрічі з послом РФ у Чехії Олександром Змеєвським.

«Я поінформував посла про таке: РФ має час до завтра до 12.00. щоби дозволила повернення всіх висланих дипломатів до посольства в Москві. Якщо наші дипломати не матимуть можливості повернутися до Москви, завтра від півдня я прийму рішення щодо зниження кількості працівників у посольстві РФ у Празі так, щоби вона відповідала нинішньому стану ситуації в чеському посольстві в Москві», - заявив Кулганек.

Він поінформував, що з цим рішенням згодні президент і голова чеського уряду.

Глава МЗС ЧР зазначив, що з огляду на чисельність відповідних посольств, видворення 18 російських офіцерів спецслужб нічим не грозить нормальному функціонуванню російського диппредставництва в Празі. Натомість реакція російської сторони - вислати 20 чеських дипломатів, у тому числі заступника посла - фактично паралізувала роботу посольства Чехії.

Російському послу було виголошено протест.

Кулганек нагадав, що Чехія реагувала на нові дані контррозвідки щодо причетності ГРУ до вибухів на складах зброї в 2014 році на сході країни як суверенна держава.

Міністр закордонних справ ЧР назвав відносини з Росією, які значно погіршилися, найбільшим тягарем зовнішньої політиці Чехії.

Кулганек був призначений міністром закордонних справ Чехії лише сьогодні. Він очолив чеську дипломатичну службу в той момент, коли відносини між Чеською Республікою та Росією загострилися до найвищого, за оцінками деяких експертів, з 1968 року рівня.

У посольстві ЧР у Москві залишилося 5 дипломатів і 19 технічних працівників. Тоді як у російському посольстві до висилки дипломатів було понад 130 працівників.

А в оригіналі у чехів написано не дедлайн, а, взагалі, ультиматум
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/schu ... gn=desktop
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 22 апр 2021, 14:22

Члени верхньої палати чеського парламенту, сенату, ухвалили резолюцію, яка пропонує уряду розірвати угоду між Чеською Республікою та Росією про дружні відносини і співробітництво, а також скоротити кількість співробітників російської дипмісії до одного, повідомляє чеське телебачення ČT24.

Так, комітет сенату у закордонних справах, який також займається питаннями безпеки, закликав уряд розірвати угоду між Чеською Республікою та Росією про дружні відносини і співробітництво, опублікувати всю інформацію про напад у Врбетицях, яка не є секретною, унеможливити участь російських представників у будівництві атомної електростанції або іншої критичної інфраструктури.

Зазначається, що комітет також рекомендував уряду запропонувати, щоб напад у Врбетицях було обговорено Радою безпеки ООН і щоб кількість співробітників російського посольства в Празі була скорочена до одного.

Представник іншого комітету сенату, сенатор Радуан Нвелаті закликав кваліфікувати вибух в Врбетицях "як акт державного тероризму проти однієї держави ЄС і, отже, як терористичний акт проти всього ЄС", наголошується в повідомленні.

Резолюцію підтримали 67 із 72 присутніх сенаторів.

Також повідомляється, що нижня палата парламенту Чехії у вівторок, 20 квітня, ухвалила постанову, у якій підтримала висилку 18 російських дипломатів, закликала уряд істотно скоротити кількість представників в посольстві Росії в Празі, а також вимагати від РФ компенсації за вибух в Врбетицях, який депутати вважають "терористичною атакою спеціальних підрозділів російської військової розвідки".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 22 апр 2021, 17:55

Прага виконує ультиматум і «вирівнює» кількість російських дипломатів

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3 ... mativ.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 23 апр 2021, 01:25

Словаччина висилає трьох співробітників посольства РФ

Братислава висилає трьох працівників посольства Росії
Про це повідомляють словацькі ЗМІ із посиланням на прем'єра Словаччини Едуарда Гегера.

"Словаччина висилає трьох російських дипломатів", - заявив Гегер.

За словами прем'єра, російські дипломати мають сім днів на те, щоб залишити країну.

Словацькі ЗМІ пояснюють, що це рішення - реакція Братислави на загострення відносин між Росією та Чехією.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»