Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Sanek » 25 окт 2020, 01:42

Это шо, теперь церковные бабосы можно на Кипр перегонять?? :rofl:

Пусть отчитаются лучше сколько приходов из МП в ПЦУ перешло... здается мне, Епифаниям здесь похвастать особо нечем... :secret:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 25 окт 2020, 01:58

Sanek, На 04 січня 2020 за рік до ПЦУ приєдналися близько 600 парафій Московського патріархату

«Упродовж цього часу ми зміцніли, до нас приєдналися з боку Московського патріархату близько 600 парафій. І я вірю, що в майбутньому також буде ще одна хвиля таких масових переходів. Але потрібен час. Ми хочемо, щоб і надалі це було мирно, спокійно і добровільно. Ми не маємо права ще створювати всередині країни релігійний фронт, нам не потрібні протистояння», – сказав предстоятель ПЦУ Епіфаній в інтерв’ю Радіо Свобода.

Втім, він не виключає, що деякі громади юридично не встигли перереєструвати свої статути.

«Але де-факто перейшло близько 600 парафій. Де-юре, можливо, поки ще не всі оформили відповідні документи. Але з часом і інші, які поки що споглядають, дивляться... Є дуже багато парафій, які вже готові до переходів. Вони зверталися до мене, але говорять, що ми ще почекаємо, давайте нехай все владнається, і коли ми будемо бачити, що ми ухвалимо рішення, через короткий час це буде узаконено, бо це стосується і майна», – зазначив Епіфаній.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Sanek » 25 окт 2020, 02:05

Warisdeath писал(а):
25 окт 2020, 01:58
На 04 січня 2020 за рік до ПЦУ приєдналися близько 600 парафій Московського патріархату
А в этом году? Еще 600??? :wink: Думаю, гораздо меньше...

Для справки, приходов МП в Украине - 12 тысяч с хвостиком!!! Сколько годков уже прошло? Два? А воз и ныне там... это фиаско, братан! (с)

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 25 окт 2020, 02:26

Sanek, У 1686 році московський патріархат заволодів усіма правами, а точніше, захопив їх. І через 332 (триста тридцять два) роки Україна відновила свої законні повноваження. Через три сторіччя Українська Православна Церква отримала Томос. Триста років. І Ви хочете щоб за два роки все стало на своє місце? При такому протистоянні? Так не буває.
Ви називаєте це фіаско. Люди, це - перемога. Перемога на завтра, на післязавтра, на майбутнє. Це перемога на сьогодні. Кирюха у конвульсіях б'ється, московські попи як навіжені намагаються утримати свої приходи. У них ще є для цього гроші. Да, гроші є, а визнання немає. "Без бумажки ты - букашка". І 600 - це нормально. Ніхто не давить, ніхто не примушує. І це правильно. Через деякий час вони бігти будуть від МП і проситися в ПЦУ.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Sanek » 25 окт 2020, 03:00

Warisdeath писал(а):
25 окт 2020, 02:26
Кирюха у конвульсіях б'ється
Заметьте, уже никто не бъется.. потому что всего 600... вот любим мы эмоционально преувеличивать! И то цифра под вопросом, некоторые пишут, что всего 100... А теперь подумайте - верующих людей становится больше или меньше? Молодежь валит в церкви? Нет. При этом РПЦ строила церкви ударными темпами, за тридцать лет их стало больше раз в пять!!! Говоря современным языком, рынок сужается и забит полностью и с запасом...

Переманивание приходов провалилось... это нужно признать. Можно строить рядом с храмом МП свой храм, но денег на это естественно нет, да и где прихожан набрать, когда их все меньше и меньше...

Я вижу дальнейшее существование ПЦУ как и раньше - немного храмов, без экспансии, небольшая такая по сравнению с МП структура, но зато с Томосом :wink:

Ситуацию может изменить только политика государства, которое жестко вышвырнет из Украины МП. Но государство у нас по закону вмешиваться в дела церковные не имеет право.

Поэтому эпопея с Томосом пока зашла в тупик, причем выхода из него не наблюдается...

Продукт (тем более не эксклюзивный) нужно не только создать, но и раскрутить... разовая презентация удалась, а что дальше делать никто видимо не думал...

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 25 окт 2020, 03:28

Sanek писал(а):
25 окт 2020, 03:00
а что дальше делать никто видимо не думал...
Думав. Ще й як думав. І знав що з цим робити.
Але ті, кому він дуже заважав своїми думами і діями, руками нашого мудрого наріду просто знесли його. А того, кого принесли, воно дупля не відбиває, що з цим робити і нашо воно взагалі треба. Тому зараз процес і стоїть майже не паузі. Хоча, з такими дільцями, нехай краще буде пауза.

Самий простий приклад зараз наведу. Закон про МП, у якому вони мають писати у своїй назві свою приналежність, не виконується. Зелені роблять вигляд, що цього закону не існує зовсім. Бо для цього треба мати залізні яйця. У нашого найвеличнішого вони взагалі відсутні. А якби закон виконали, то уявіть собі, що зараз усі приходи, церкви і інші заклади були б позначені у своїй назві на табличках так: "УПЦ така-така такого-такого .... Московського Патріархату Російської Православної Церкви". Як думаєте вона б збільшила кількість своїх вірян на сьогодні, чи ні? І це був перший крок. Далі, якщо казати по нашому, по свєтському, воно б було якось некомільфо, бути як прихожаніном, так і представником того, що немає визнання. І процес би йшов швидше. А так, як вони на закон наплювали, а контролювати нікому, то "УПЦ" звучить майже як "ПЦУ" і під цю марку все у них добре.
Поки що добре.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Lis1980 » 25 окт 2020, 09:16


Warisdeath писал(а):Думав. Ще й як думав. І знав що з цим робити.
Але ті, кому він дуже заважав своїми думами і діями, руками нашого мудрого наріду просто знесли його.
Развернутое описание поговорки "индюк тоже думал, да в суп попал" ;) Плохо думал значится раз снесли..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 01 ноя 2020, 02:59

ВСЕЛЕНСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ: В УКРАЇНІ БІЛЬШЕ НЕМАЄ "УПЦ МП"

Вселенський патріарх Варфоломій підтвердив, що ПЦУ є єдиною канонічною православною церквою в Україні

Про це патріарх Варфоломій повідомив у листі до редакторів видання Сerkvarium.

Патріарх нагадав, що Об'єднавчий Собор українських церков у грудні 2019 року обрав митрополита Епіфанія канонічним митрополитом Київським і всієї України та прийняв Статут Церкви України.

«З тих пір нова автокефальна церква України є єдиною канонічною Православною Церквою на території Української Держави, та Блаженніший Митрополит Київський та всієї України має бути визнаний її канонічним Предстоятелем», – підкреслив Варфоломій.

Константинополь підкреслив, що ієрархи РПЦ в Україні (УПЦ МП) вже не є місцевими правлячими єпископами.

«Тим не менше, в дусі пастирської чуйності, ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні, ієрархів, згідно з каноном 8 І Нікейського собору, сподіваючись, що, волею Божою, вони незабаром об’єднаються з помісною Церквою», – повідомив патріарх.

Виходячи з цього, митрополит Онуфрій вже не розглядається Константинополем як канонічний митрополит Київський, а лише як ієрарх, що проживає в Києві.

Повний текст листа тут:
https://cerkvarium.org/dokumenty/tserko ... i-episkopi
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Гоша » 01 ноя 2020, 10:27

Warisdeath, Вы в церковных делах профан,но всеми силами стараетесь вникнуть в суть дела.Я это приветствую.Религиозные вопросы очень тонкие,масса нюансов.А камрады рубят с плеча.Там думал не один, по этому вопросу, думали светлые головы и на быстрое решение ставка не делалась.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 01 ноя 2020, 19:06

Гоша, Я не те, що профан, я профан у кубі. :yes: І як людина повністю світська, тим не менш я дуже добре розумію який величезний вплив має релігія. І я не з тих людей, хто думає, що держава і церква незалежні один від одного.

Захоплюючись з дитинства міфами давньої Греції, історіями про троянську війну та романами Дюма, я дуже добре зрозумів які "добрі" і войовничі ці зевси і інші жителі Олімпу і які впливові кардинали Рішельє і інші регенти, які всі були служителями богам. Хрестовий похід і велика інквизиція, башти Нью-Йорка і Гіркін з "Дарами Волхвів" у Криму, церкви Слов'янська і РПА на Донбасі...

Та що тут казати. У незалежній державі має бути своя канонічна церква. Це - аксіома. Тому за Томос усією душею.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 11 янв 2021, 00:18

Філарет «… впевнений, що ближчим часом Москва “дасть справжню автокефалію УПЦ” (РПЦвУ, – ред.) і він, Патріарх Філарет, буде “Патріархом цієї справжньої автокефальної Церкви”. І тому треба лише “дочекатися” і “не поступатися”», – таку думку висловив речник ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря) в коментарях під своїм дописом у Facebook.
Изображение
Крім того, архієпископ Єстратій заявив, що почесний патріарх Філарет хотів отримати задоволення апеляції (зняття анафеми від РПЦ та Томос), а що і як буде далі – його, як виявилося, не турбувало.

«Тобто, всі проблеми, які у зв‘язку з цими актами мав і має Вселенський Патріарх, всі напади Москви – це “його проблеми”. “Отримаємо Томос – поставимо крапку” – оце слова Патріарха Філарета. А як втілити все в життя у стосунках з рештою Церков – “не його проблема», – написав архієпископ ПЦУ, назвавши це «неприглядною позицією».

«Він мав всі можливості бути справді Почесним Патріархом, не очолювати Церкву формально, але бути старцем-наставником, до авторитетної думки якого всі прислухаються. А він вирішив, що головне – це керівна посада, що Томос і рішення Собору треба просто викинути в сміття, а слухати лише його. “Доки я живий – слухайте мене, а далі робіть, що хочете” – теж його слова. Тобто він розколе заново Церкву, розсваритися з Константинополем заради куколя (головного убору патріархів,) і того, щоби «померти Патріархом», а далі вже всі ви розгрібайте завали після такої діяльності», – пісумував речник ПЦУ архієпископ Євстратій.

Він пояснив, що Філарет не міг очолювати новостворену церкву, бо тоді б жодна церква не визнала ПЦУ: «… під час візитів делегації Вселенського Патріарха до Предстоятелів всі Помісні Церкви заявили, що вони в жодному разі не визнають Томос про автокефалію, якщо Помісну Церкву очолюватиме Патріарх Філарет».

Тут більше про це: Євстратій Зоря
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Sanek » 11 янв 2021, 01:45

Warisdeath писал(а):
11 янв 2021, 00:18
Філарет
...старый х%й! Ему пора уже готовится ко встрече с шефом, а не за церковный трон бороться :fp:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Гошаиван777444333Warisdeath
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Гоша » 11 янв 2021, 05:31

Это позорище.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
иван777444333Warisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 25 фев 2021, 13:09

Київ. 25 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет заявляє, що українська влада чинить із Київським патріархатом так само, як російська влада в окупованому Криму та на непідконтрольній частині Донбасу.

"Кричать, що порушується свобода релігії в Криму і на Донбасі. Правда, порушується, і ми виступаємо проти цих порушень. Але і влада (в Україні - ІФ) це повторює. Ви ж влада і виступаєте за свободу релігії, а що робиться у вас в Україні по відношенню до Київського патріархату? Ви так само поступаєте з Київським патріархатом, як російська влада в Криму і на окупованій частині Донбасу", - сказав Філарет на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Філарет зазначив, що за зверненнями Київського патріархату в європейські судові інстанції наразі рішень немає.

У свою чергу керівник юридичного відділу релігійної організації "Київська патріархія Української православної церкви Київського патріархату" Неоніла Ткаченко зазначила, що 21 лютого 2021 року УПЦ (КП) офіційно поінформовано про взяття до розгляду ЄСПЛ перших скарг, зокрема про порушення права на свободу доступу до правосуддя та права на судовий захист.

Крім того, за її словами, УПЦ (КП) має намір також подавати скаргу в Комітет ООН з прав людини.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 11 апр 2021, 02:30

Верховний суд уперше прийняв рішення про законність виходу релігійної громади з юрисдикції Російської православної церкви в Україні (УПЦ МП) та входження до Православної церкви України (ПЦУ).
Изображение
Це рішення є першим, ухваленим найвищою судовою інстанцією України у низці судових спорів щодо зміни підпорядкування, ініційованих УПЦ МП, яку в ПЦУ називають Російською православною церквою в Україні.

Про це повідомляє ПЦУ в Фейсбуці.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 19 апр 2021, 14:07

Митрополит і церква здорової людини! :yes:

ПЦУ звернулася до РФ і тих, хто очікує на "прихід Путіна": "Не дозволимо знову накинути на нашу шию імперське ярмо"

Православна Церква України закликає військовослужбовців Росії, всіх офіційних і таємних найманців Кремля - ​​не брати участі у злочинах своїх начальників.

"Ми не боїмося! – наша відповідь на цей черговий агресивний намір російської влади. "Душу й тіло ми положим за нашу свободу" – не просто речення з Гімну України. Це переконання – одна з ключових рис української політичної нації, виплекана від часів княжої Київської держави, утверджена у визвольних змаганнях козацької доби та ХХ століття. Ми не потребуємо і не прагнемо чужого, український народ бажає жити у мирі та порозумінні з усіма, в першу чергу – з нашими історичними сусідами. Але ми не дозволимо знову накинути на нашу шию імперське ярмо, від якого український народ звільнився три десятиліття тому!" - наголосили в ПЦУ.

"Доки ще не прийшло на вас остаточне покарання за невинно пролиту кров – зупиніться, покайтеся, загладьте свою провину припиненням війни та згодою на справедливий мир", - додали в Церкві.

Крім того, в ПЦУ закликали військовослужбовців Росії, усіх офіційних і таємних найманців Кремля – не брати участі у злочинах своїх начальників: "Зверніть увагу на слова Писання: "Не обманюйтесь: Бог зневаженим не буває. Що посіє людина, те й пожне" (Гал. 6: 7). А хто сіє вітер, той пожне бурю (див. Ос. 8: 7). Це також стосується й тих, хто в Україні очікує на "прихід Путіна". Доля Юди Іскаріота нехай буде для вас застереженням – не ставайте на шлях зради і прислужництва ворогу".

"Ми вдячні всім нашим союзникам, країнам вільного світу, які одноголосно засвідчують підтримку України в цих складних обставинах і закликають владу Росії зупинити ескалацію агресії. Як золото випробовується вогнем і очищується від бруду, так дружба, відданість принципам миру і демократії – засвідчуються готовністю боронити їх. Свобода і мир для України – це мир і безпека для Європи та світу. І це наріжний камінь для кращого майбутнього для самої Росії, коли вона, раніше чи пізніше, усвідомить згубність обраного тепер авторитарного шляху відбудови "імперії зла"", - підсумували у зверненні.

Повний текст тут:
https://www.pomisna.info/uk/vsi-novyny/ ... y-ukr-ros/

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній звернувся до громадян України у зв'язку із загрозою нової агресії Росії.
Изображение Изображение Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 03 май 2021, 00:57

Дві церкви. Два світи.

Києво-Печерська Лавра

Таке враження, що у Києво-Печерській лаврі наперед домовилися не вдягати масок та не дотримуватися дистанції, - журналістка

Українська журналістка і блогерка Мар’яна П’єцух назвала свідомим саботажем ігнорування кліриками церкви Московського патріархату та її вірянами протиепідемічних заходів під час Великодньої літургії у Києво-Печерській лаврі.
"Знайдіть хоч одну маску в Києво-Печерській Лаврі, яку утримує Московський патріархат. Ну, як так може бути, що немає захисних масок взагалі?", - задається питанням журналістка.
За її словами, складається враження, що начебто заздалегідь підмовили всіх прихожан знімати маски і, звичайно ж, не дотримуватися соціальної дистанції, тому що не може такого бути, щоб ні у кого на тисячу людей не було свідомого дотримання карантинних правил.
Изображение
Журналісти Букв теж знімали
Изображение


Для порівняння П’єцух навела скрін-шот з великодньої трансляції ПЦУ.
Изображение

Варто зазначити, що багато храмів ПЦУ та УГКЦ транслювали богослужіння онлайн.

В Україні у нічних та вранішініх богослужіннях на Великдень взяли участь близько 743 000 людей. Богослужіння пройшли спокійно, повідомляє Національна поліція.

Торік у храмах святили паски та крашанки близько 130 000 людей, тобто майже в сім разів менше, ніж цього року. :fp:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Lis1980 » 03 май 2021, 01:32

Вы считаете, что толпа в масочках больше защищена? А где дистанция в полтора метра!! Где санобработка?? Два мира, ага ;) Это если не присматриваться..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 03 май 2021, 02:12

Lis1980, На мою думку туди взагалі не треба було йти. Ковід ще гуляє і гуляє.
Lis1980 писал(а):
03 май 2021, 01:32
А где дистанция в полтора метра!!
Там була дистанція. Не півтора метри, але і не тулилися один до одного. Я спеціально поклацав в ютубі))) І їх там всього було приблизно десь до 100 чоловік.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Церковные страсти. Томос, РПЦ, УПЦ.

Где Warisdeath » 27 июн 2021, 00:57

Предстоятеля Православної Церкви України митрополита Київського і всієї України Епіфанія внесли до офіційного Диптиху Александрійського Патріархату.
Изображение

Про це повідомив архімандрит Вселенського Патріархату Романос Анастасіадіс на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Запис Митрополита Київського і всієї України, митрополита Епіфанія у Диптиху 2021 року Александрійського патріархату», – написав він, опублікувавши фото із Диптиху.

Изображение Изображение

Варто зазначити, що очільника РПЦ в Україні митрополита в Києві Онуфрія у Диптиху немає і бути не може, адже він позбавлений титулу «Митрополит Київський і всієї України».

Внесення у Диптих імені предстоятеля ПЦУ, означає, що Александрійська Церква визнає Православну Церкву України автокефальною на рівні із іншими 14-ма Помісними православними Церквами. РПЦ в Україні в цьому списку немає і не може бути, бо вона підвладна Московському патріархату.
А МП - це невизнаний патріархат!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»