Новости мировой военной авиации

Обсуждение вооружений и техники авиации
Ответить
Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12593
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Новости мировой военной авиации

Где Lumen » 28 авг 2020, 15:53

Warisdeath писал(а):
28 авг 2020, 11:37
Зародження нової епохи.
Кстати, да!
111044 - Новости мировой военной авиации
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12593
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Новости мировой военной авиации

Где Lumen » 01 окт 2020, 11:44

Истребитель F-35B столкнулся с самолетом-заправщиком KC-130J в небе Южной Калифорнии во время проведения дозаправки. F-35B разбился, пилот успешно катапультировался. KC-130J совершил жесткую посадку.
112633 - Новости мировой военной авиации
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 06 окт 2020, 02:08

Нідерланди, США і Британія сформували найбільшу в Європі ударну авіаносну групу
Велика Британія, США та Нідерланди сформували авіаносну ударну групу (Carrier Strike Group) - найбільшу в Європі за майже 20 років.
Про це повідомляє пресслужба британського Королівського флоту.

Група зібралася для спільних тренувань разом із партнерами по НАТО у Північному морі - найбільших щорічних навчань НАТО Joint Warrior. Вона складається з 9 кораблів, 15 винищувачів, 11 гелікоптерів та 3000 військових з трьох країн.

Головним судном групи є британський авіаносець HMS Queen Elizabeth.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
До неї також входять одні з найдосконаліших есмінців НАТО – HMS Diamond та HMS Defender, американський ескадрений міноносець USS The Sullivans, британські фрегати HMS Northumberland та HMS Kent, нідерландський фрегат HNLMS Evertsen.
«Разом із партнерами в НАТО ми будемо готові діяти навіть за найскладніших обставин… Це потужний фактор стримування для ймовірного противника», - зазначає командувач групи Стів Мурхауз.

Зазначається, що ще 2 судна британського військово-морського флоту - RFA Tideforce та RFA Fort Victoria - будуть забезпечувати постачання пального, продовольства та боєприпасів, щоб уможливити тривале перебування ударної групи у відкритому морі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 22 фев 2021, 01:28

Літак Військово-повітряних сил Нігерії розбився неподалік від аеропорту Абуджі через відмову двигуна, загинули всі семеро людей, що знаходилися на борту.
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 13 мар 2021, 20:08

В аеропорту казахського міста Алмати у суботу, 13 березня, розбився військовий літак Ан-26. На його борту перебували шестеро людей. За даними МНС країни, четверо людей загинули, двох доправили в реанімацію, повідомляє інформагенція "Інтерфакс-Казахстан".

"За попередніми даними, чотири людини загинули, двоє постраждалих направлені в найближчу лікарню Ілійського району", - йдеться в повідомленні відомства.

"О 17:20 зник зв'язок із літаком Ан-26, який прямував з Нур-Султана в Алмати. Під час заходу на посадку, на підльоті він впав на початку злітної смуги", - заявили в прес-службі агентству "Інтерфакс-Казахстан".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25701 раз
Карма: +2/-0

Новости мировой военной авиации

Где Bikini » 12 июн 2021, 22:47

Первая дозаправка самолета дроном.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 05 авг 2021, 16:59

Вертоліт МІ-8 таджицької прикордонної служби, який 4 серпня вилетів для порятунку російських туристів, зазнав аварії., повідомляє ASIA-Plus.

За словами джерела, в результаті аварії вертольота у Ванчі одна людина загинула, а ще четверо інших отримали різні тілесні ушкодження.

Повідомляється, що вертоліт приблизно опівдня 4 серпня зазнав аварії в селі Пойі Мазор джамаату Рованд Ванцького району ГБАО при посадці на льодовик Хірсон в ущелині Абдулкахор.

Причини аварії уточнюються.

За даними ЗМІ, борт вилетів на евакуацію семи російських туристів, які подали сигнал тривоги ще 28 липня. На висоті понад 6 тисяч метрів один з туристів потрапив під лавину.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 14 авг 2021, 16:15

В провинции Кахраманмараш на юге Турции в субботу разбился пожарный самолет типа «Бериев-200».

По предварительным данным, на борту самолета, арендованного в России, вместе с экипажем находились семь человек.

Самолет-амфибия находился на балансе Управления лесным хозяйством Турции, совершая полеты с территории провинции Адана.

Самолет потерпел крушение в районе долины Кысык района Бесен.

Губернатор провинции Кахраманмараш Фарук Джошкун сообщил «Анадолу», что самолет участвовал в тушении пожара, возникшего в районе Алмалы.

«В тушении пожара, начавшегося в лесном массиве в результате удара молнии, была задействована авиация. Вскоре связь с самолетом прервалась и он упал. В район крушения направлены отряды спасателей», - сказал Джошкун.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 07 окт 2021, 02:37

З Британського авіаносця HMS Prince of Wales запустили реактивний безпілотник
Изображение
У вересні Королівський Військово-морський флот Великої Британії запустив БПЛА QinetiQ Banshee Jet 80+ з палуби авіаносця HMS Prince of Waless.

Британські військові, під час демонстрації оцінювали, як можна використовувати реактивний безпілотник QinetiQ Banshee Jet 80+ для навчання екіпажів бойових кораблів боротьбі з повітряними погрозами у вигляді ворожої авіації або ракет, повідомили у ВМФ Великої Британії.

Під час випробувань було запущено три безпілотника QinetiQ Banshee Jet 80+ з нового британського авіаносця HMS Prince of Wales.

Безпілотники запускали з пневматичної установки, після чого вони здійснювали посадку за допомогою парашутів.
Изображение

Також британські військові розглядали оптимальніше рішення з розміщення дронів та їх пускових установок на палубі авіаносця.

Безпілотник оснащений реактивним двигуном, може злітати на висоту до 7,6 км, та летіти на гранично малій висоті над поверхнею моря і розвивати швидкість до 460 км/год.


За задумом військових, ці дрони можуть базуватися на бойових кораблях, щоб проводити навчання з протиповітряної оборони в будь-який час і в будь-якій точці світу.
Изображение

Оскільки вони можуть нести корисне навантаження, то у них можуть бути й інші застосування. Наприклад, безпілотники можуть тестувати бортові радари, озброєння і радіотехніку бойових кораблів.


У березні, британський флот отримав автономний катер Madfox (Maritime Demonstrator For Operational eXperimentation). Новий катер є частиною програми, яка передбачає збільшення використання автономних та безпілотних систем.
Madfox створений на базі безпілотного катеру Mast-13 розробки американської компанії L3Harris, який упродовж останніх 18 місяців проходив різноманітні випробування та дослідження в Лабораторії оборонної науки та техніки (Defence Science and Technology Laboratory, DSTL).
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 22:30

Бойовий гелікоптер Мі-24 зазнав аварії у Білорусі.

У Білорусі в районі агромістечка Гоцьк, в Мінської області, зазнав аварії військовий вертоліт Мі-24, пише портал «Электронный Солигорск».

Цю інформацію також підтвердили у пресслужбі Міноборони Білорусі.
Очевидці повідомили, що ввечері було чути шум двигуна, гелікоптер низько кружляв над населеним пунктом, а потім упав.

«Летів низько над селом, ще думали, а чого так низько? Але льотчик відвів його від населеного пункту, і гелікоптер упав у поле», – сказав очевидець.

Інцидент стався в ході планових польотів у ввечері п’ятниці 21 січня.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 18 фев 2022, 13:11

"У Сирії розбився ударний гелікоптер Мі-24. Попередня версія - через технічну несправність", - йдеться в повідомленні.

РосЗМІ повідомляли, що четверо сирійських військовослужбовців дістали поранення внаслідок падіння їхнього гелікоптера.

За даними джерел російських ЗМІ аварія сталася через технічну несправність.

Изображение
145628 - Новости мировой военной авиации
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Новости мировой военной авиации

Где Warisdeath » 17 июл 2022, 23:32

На жаль, втратили сьогодні ще один наш Ан-12БK, цього разу зі складу авіакомпанії "Meridian Air Cargo".

У польоті до Аммана виникла непередбачувана ситуація, екіпаж прийняв рішення здійснити посадку в грецьких Салоніках, проте до аеродрому не дотягнув. Через пожежу конструкція літака розвалилася у повітрі.

Це вже другий втрачений український Ан-12 за останній час.

Велика заслуга досвідчених екіпажів цих літаків у забезпеченні Сил оборони України озброєнням та технікою з усього світу, яка оперативно доставлялася у т.ч. на різні українські аеродроми під загрозою російських обстрілів.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Авиация»