17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 06 фев 2021, 00:19

Родичі загиблих у катастрофі літака рейсу МН17 впевнені, що Росія продовжуватиме перешкоджати судовому процесу та розслідуванню, поширюючи дезінформацію.
Про це сказав нідерландець Піт Плуг, родич трьох жертв трагедії МН17, член правління фонду “Авіакатастрофа” під час онлайн-конференції, яка була присвячена темі МН17.

“Ми знаємо, що Росія й далі перешкоджатиме судовому процесу та іншим процедурам, проте для нас важливо точно знати – що саме сталося, чому це сталося і хто за це відповідальний. Наші рідні були вбиті жахливо. Ми повинні отримати правосуддя. Тож світ має зробити певні висновки з цього, а ми – вчитися жити з цим. Ми сподіваємося, що в майбутньому такі трагедії будуть неможливі завдяки зусиллям усього світу”, – зазначив він.

Також Піт Плуг наголосив, що родичі загиблих повністю довіряють результатам офіційного розслідування. Він також підкреслив, що попри будь-які спроби Росії втрутитися, «наш суд має велику повагу в світі, й ми впевнені, що врешті-решт суд дійде до дуже збалансованого рішення у цій справі».
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 09 фев 2021, 15:46

У Нідерландах 15 квітня продовжаться судові слухання у справі про малайзійського "Боїнга" (рейс MH17), збитого у липні 2014 року в небі над окупованою частиною Донецької області.

Про це повідомляє державний сайт Нідерландів, присвячений справі MH17.

"Слухання відновляться у четвер, 15 квітня 2021 року о 10:00 (об 11:00 за київським часом - ред.)", - йдеться у повідомленні.

У квітні судові засідання відбуватимуться в рамках досудового розгляду.

Очікується, що по суті суд розпочне розглядати справу з 7 червня.

Вчора, 8 лютого, у суді відбулося чергове засідання. На ньому судді розглядали клопотання сторін.

Так, суд вирішив долучити до матеріалів справи звіти російського концерну "Алмаз-Антей" за 2015-2016 роки стосовно технічного розслідування катастрофи літака. Слідчий суддя має допитати експертів з "Алмаз-Антей", Аерокосмічного центру Нідерландів і Бельгійської Королівської військової академії в контексті знайдених уламків літака, якщо це буде необхідно для належного розуміння звітів.

Щодо інспектування експертами реконструйованої моделі збитого літака суд дійшов висновку, що рішення з цього питання можна буде ухвалити лише тоді, коли експерти нададуть свої свідчення слідчому судді. Тобто, якщо стане зрозуміло, що експерти мають різні позиції щодо того, якою зброєю було збито літак і звідки було здійснено постріл, то тоді буде проведено інспекцію.

Також прокуратура повинна перевірити, чи Рада безпеки Нідерландів має фотографії, які не були надані стороні захисту підозрюваного у справі Олега Пулатова для ознайомлення, і чи можуть взагалі ті фотографії бути надані адвокатам.

Крім того, щодо розслідування у питанні розпізнавання голосу, суд вирішив, що Пулатов не пізніше 22 лютого має отримати можливість ідентифікувати "перехоплені телефонні розмови", на яких він визнає себе. Ці перехоплені розмови можуть бути використані як точка відліку для розслідування інших перехоплених голосів.

При цьому у питанні визначення судових слухань для розгляду вимог родичів жертв про відшкодування шкоди у зв'язку із загибеллю їхніх близьких після збиття літака, суд визначив, що остаточний графік стане відомим, як тільки ці вимоги родичів надійдуть до суду.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 май 2021, 16:12

Уряд Нідерландів подає позов проти Російської Федерації до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) за її участь у збитті пасажирського лайнера рейсу МH17 над Донбасом у 2014 році.
Про це інформує пресслужба уряду Нідерландів.

Країна передає до ЄСПЛ усю наявну інформацію у справі МН17. Зазначається, що цією скаргою уряд Нідерландів забезпечує максимальну підтримку індивідуальних скарг родичів загиблих в авіакатастрофі.

У своїй скарзі країна також захищає всі 298 жертв МН17 різних національностей та їхніх родичів.

"Забезпечення справедливості для 298 жертв рейсу МН17 та їхніх родичів було і залишається найвищим пріоритетом для уряду. Крок, який ми робимо, передаючи справу до ЄСПЛ і таким чином максимально підтримуючи скарги найближчих родичів, наближає нас до нашої мети", – йдеться в повідомленні.

Про цей крок Нідерланди також повідомлять Радбез ООН.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 26 май 2021, 16:14

У Нідерландах сьогодні, 26 травня, відбувається виїзне судове засідання на місце реконструкції літака рейсу MH17.

Судове засідання проходить на військовій авіабазі Гілзе-Ріен, де проведуть огляд реконструкції збитого MH17.

На авіабазі зберігаються усі зібрані на місці трагедії уламки літака.

Як повідомлялось, сторона обвинувачення під час судового засідання 21 травня 2021 року попросила оглянути праву та ліву частини кабіни літака рейсу MH17, щоб порівняти пошкодження. Адже, за версією нідерландських та бельгійських експертів, ракета "земля-повітря" потрапила в лівий бік літака. Захист Пулатова попросив надати їм письмовий варіант затвердженого судом порядку огляду реконструкції літака.

Під час засідання суд повідомив, що повторно опитали експертів з російського концерну "Алмаз-Антей", нідерландських та бельгійських фахівців. Це був спільний допит експертів.

Розгляд по суті справи про збитий на сході України літак рейсу MH17 Окружний суд Гааги розпочне 7 червня 2021 року.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 26 май 2021, 16:17

Російський виробник "Бука" підтвердив запуск ракети, яка збила "Боїнг" в 2014 році на Донбасі, - авіаексперт Лукашевич
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 27 май 2021, 01:11

Керівник слідчої групи у справі про збитий рейс МН17 "Малайзійських авіаліній" Дігна ван Бутзелар каже, що на сьогодні слідство працює над тим, щоб встановити тих, хто безпосередньо "натиснув на кнопку" і тих, хто розпорядився доставити "Бук" до України.

Про це вона повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" в середу на військовій авіабазі Гілзе-Рейен у рамкам виїзного судового засідання, яке проводилося з метою огляду реконструкції збитого МН17.

"Як ми завжди говорили, розслідування триває. Наразі в центрі уваги ті, хто натискав на кнопку, а також вища ланка - хто був відповідальний за те, що "Бук" був доставлений до України. Це дуже складне розслідування. Це (розслідування, в результаті якого обвинувачення були висунуті Олегу Пулатову, Ігорю Гіркіну (Стрєлкову), Сергію Дубінському та Леоніду Харченку) було досить складним, але те, яке ведуть наразі, ще складніше", - констатувала вона.

Відповідаючи на запитання, чи є нові підозрювані, ван Бутзелар сказала: "Я не можу говорити про підозрюваних. Коли ми будемо готові, ми про це скажемо. Наразі ж ми працюємо".

Аналогічно керівник слідчої групи відповіла на запитання, чи є особи, в яких зацікавлене слідство: "Відповідь така сама - ми розслідуємо, і доки триває слідство, ми не скажемо про те, що становить для нас інтерес".

Говорячи про часові рамки ведення слідства, ван Бутзелар заявила, що слідство триватиме доти, доки "є прогрес".

"Ми працюємо над цим доти, доки ми досягаємо прогресу. І ми все ще досягаємо прогресу - маленькими кроками, але ми таки просуваємося вперед. Звісно, може настати момент, коли ми повинні будемо зупинитися, але станом на сьогодні ми просуваємося. Так, у нас є прогрес у розслідуванні", - запевнила вона.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Sanek » 27 май 2021, 01:17

Warisdeath писал(а):
27 май 2021, 01:11
Звісно, може настати момент, коли ми повинні будемо зупинитися
Они уже остановились... без допроса сведетелей, причем начиная ОТ и закнчивая ДО - у них НИЧЕГО НЕТ!
Тем более НИКТО ИМ НЕ ДАСТ ИХ ДОПРОСИТЬ... дело по Боингу однозначно тупиковое. Это как если бы Нюрнбергский процесс проводили не в 1945-46 гг., когда куча свидетелей, документов и т.д., а в году этак 1941-м :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 27 май 2021, 01:48

Sanek, А хіба ми впевнені, що без свідків? Чого Ви так думаєте? Свідків було багато. Може хтось і погодився. Тільки їх поки що не відкривають. Зрозуміло з яких причин.
Нє, це не тупікова справа. Вона довга. Але не тупікова.
Тим більше, що всім же відомо, що сталося. Докази, треба докази залізобетонні, тому що злочинці - їхтамнєти.
Ця трагедія відрізняється від всіх інших подібних трагедій. У всіх інших трагедіях обвинуваченими були ті, на території яких країн це сталося. І все насправді так і було. Як, наприклад, в тому році наш МАУ збили в Ірані. Іран і взяв на себе відповідальність. І так було завжди. А тут же збили літак на території іншої країни. І якби дійсно збила Україна, то вже б слідство і навіть суд доходили б до завершення, а може вже і завершився би. А збила ж його не Україна.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 27 май 2021, 01:56

У Нідерландах на військовій авіабазі Хіллз-Рієн закінчилося виїзне судове засідання у справі про катастрофу рейсу MH17. Воно тривало майже 5 годин. Судді та адвокати оглядали реконструкцію збитого літака.

До огляду були залучені судді, адвокати родичів загиблих і захист одного з чотирьох обвинувачених Олега Пулатова. Закриваючи засідання, головуючий суддя Хендрік Стейнгаюс зазначив, що реконструкція дуже сильно вразила суд.

Наступне засідання суду відбудеться 7 червня 2021 р., тоді ж суд почне розгляд справи по суті.

На військовій авіабазі Хіллз-Рієн зберігаються всі зібрані на місці трагедії уламки літака, а також його реконструкція.
Изображение Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 07 июн 2021, 10:47

Суд у справі про катастрофу рейсу MH17 у понеділок, 7 червня, розпочинає розгляд справи по суті.

Засідання суду має розпочатися о 10:00 за місцевим часом.

Згідно з попереднім графіком, наступний блок слухань відбудеться з 7 червня 2021 року по 25 червня 2021 року. Серед ключових питань – зброя, якою було збито літак рейсу МН17, місце запуску ракети, роль чотирьох підсудних.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 июн 2021, 17:57

Під час другого судового засідання по суті у справі МН17 у Нідерландах продемонстрували відео, на якому зенітно-ракетний комплекс «Бук» прямує у бік смт Первомайське.

Суддя на засіданні озвучив інформацію, що 20 свідків бачили у небі слід після падіння літака рейсу МН17, а ще є свідки, які чули шум та вибух. Крім того, є свідки, які стверджують, що перебували в районі місця запуску і бачили у день трагедії “Бук” або чули розмови про нього.

Зокрема, один зі свідків повідомив, що бачив пересування військової техніки, потім почув вибух та свист, після чого впав літак. Для перевірки слів цього свідка були вивчені дані його телефона, які підтверджують, що свідок 17 липня 2014 року перебував у районі місця трагедії. Ще один свідок, який приїхав з Росії і воював проти України, розповів, що в день катастрофи бачив пуск ракети.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 июн 2021, 18:00

У Нідерландах у судовому комплексі "Схіпхол", що біля Амстердама, під час четвертого судового засідання по суті у справі про збитий у 2014 році літак рейсу МН17 судді озвучили, де засекречені свідки трагедії бачили установку "Бук".

Зокрема, судді озвучили, що один зі свідків близько 14:00 17 липня 2014 року бачив “Бук”, який їхав в сторону поля під Сніжним. Він також підтвердив, що з “Бука” стріляли і після цього на установці бракувало однієї ракети.

Інший свідок повідомив слідству, що за наказом одного з чотирьох обвинувачених Леоніда Харченко він поїхав в Донецьк, а потім в Сніжне. За його словами, він бачив "Бук" 17 липня 2014 року ввечері після трагедії біля магазину “Фуршет” в місті Сніжне.


Сьогодні закінчилося четверте засідання суду по суті. Наступне відбудеться 17 червня 2021 о 10:00, за місцевим часом.

Протягом перших чотирьох днів слухань по суті у справі МН17 судді озвучили деякі матеріали розслідування. Також було представлено відео та фото і озвучено покази свідків. У суді також представили деякі фрагменти телефонних розмов, в яких фігурують четверо обвинувачених: троє росіян Ігор Гіркін, Сергій Дубинський, Олег Пулатов та громадянин України Леонід Харченко, який воював на боці "ДНР".

Також у суді досить детально було представлено зібрані слідством докази транспортування ЗРК «Бук».
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 18 июл 2021, 00:48

Спільна заява міністрів закордонних справ Об’єднаної слідчої групи
17 липня 2021

Ми, міністри закордонних справ Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України, держави яких складають Об’єднану слідчу групу, сьогодні відзначаємо сьому річницю збиття літака Малайзійських авіаліній MH17, яке призвело до трагічної загибелі 298 пасажирів та членів екіпажу. Наші думки залишаються з тими, хто загинув на борту, з їхніми сім’ями та близькими.

Оскільки ніщо не може повернути тих, хто втратив своє життя, або зменшити страждання та горе, яке відчувають члени сімей загиблих, для нас є вкрай важливим залишатись непохитними перед зобов’язаннями зі встановлення правди, здійсненню правосуддя та притягнення винних до відповідальності. Ми віддаємо належне співпраці відповідних слідчих органів та підтверджуємо нашу повну підтримку їх зусиль щодо встановлення істини стосовно того, що сталося. Ми також повністю впевнені в незалежності, відкритості та об’єктивності кримінального розслідування щодо підозрюваних осіб у збитті літака MH17.

Ми ще раз висловлюємо наші глибокі співчуття сім’ям загиблих та їхнім близьким через трагедію зі збиття літака MH17.

США закликали Росію визнати відповідальність за катастрофу рейсу MH17.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 18 июл 2021, 00:50

Кремль не може визнати відповідальності за злочин

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 24 июл 2021, 03:05

Слухаю зараз Солоніна. Дещо позабувалося, а дещо дуже добре закарбувалося в пам'яті.
І пам'ятаю як я почав читати Марка Солоніна. Саме з його аналізів цієї катастрофи я для себе його відкрив. Підписався на його блог і читав, читав. Робив закладки його статей з аналізами. Тоді у нього ще не було ютуб-каналу. Він тоді одразу припустив, що це може бути Бук.

П.С.
В ті ж самі часи і Вадим Лукашевич почав спростовувати всі "дослідження" Алмаз-Антею і пропаганду росії про збиття літака.

От, власне лише дві людини на всю велику імперію, які з перших днів казали правду про цю катастрофу і професійно її відстоювали і продовжують це робити. Солонін, правда, живе в Прибалтиці. Йому з цим легше. А Лукашевич живе в росії. Йому набагато складніше і ризикованіше. Що можна сказати? Молодці. Повага. Респект.

Кого ще можна згадати? Журналіста Бабченко. Да, він не на рівні авіапрофесійника, але на своєму рівні як журналіст теж чітко називав хто є хто.
І я не впевнений, але здається мені, що і Невзоров щось коментував адекватно, але не стверджую.

От і все? Може ще хтось, а ми не знаємо, але на 140 мільйонів якось невелика кількість, правда же? Враховуючи те, що двоє з чотирьох названих, не проживають в росії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Гоша » 24 июл 2021, 05:01

Я так же Солонину доверял,слушал много аналитических выкладок до того момента, пока он не начал комментировать- анализировать возраст Киева.Зачем он это сделал не понимаю,но теперь к нему у меня нет такого доверия.
За это сообщение автора Гоша поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»