17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Гоша » 26 дек 2019, 20:53

Они на нее работают.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 5):
Рост76SciroccoWarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Lis1980 » 26 дек 2019, 20:55

Пиzdec если это так ((( Постоянно вспоминаю слова Черчилля: Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 5):
Рост76ГошаWarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 41.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Lis1980 » 26 дек 2019, 20:58

Да уж... тогда все становится на свои места.Изображение
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 6):
Рост76SciroccoГошаWarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 50%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 26 дек 2019, 22:43

У ГПУ спростували слова Сарган про звільнення єдиного представника України в групі прокурорів щодо МН17

Інформація щодо розслідування авіакатастрофи літака рейсу МН17

У зв’язку із розповсюдженням недостовірної інформації щодо ситуації навколо розслідування авіакатастрофи літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній повідомляємо наступне.

До міжнародної слідчої групи в цьому розслідуванні від ГПУ входить 7 прокурорів, а в національній слідчій групі - 11 прокурорів. Вони продовжать свою роботу над цим кримінальним провадженням в Офісі Генерального прокурора. Це забезпечить високий рівень професіоналізму та збереже інституційну пам’ять у розслідуванні загибелі 298 пасажирів літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснюється співробітниками новоствореного Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, укомплектованому працівниками, що мають досвід у здійсненні розслідування воєнних злочинів, злочинів проти людяності, терактів та інших найтяжчих кримінальних правопорушень.

Під час прийняття рішень у даному кримінальному провадженні Офіс Генерального прокурора залишиться надійним міжнародним партнером та буде перебувати у постійній комунікації з іноземними колегами.
https://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=p ... &id=263746
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаРост76SanekLumen
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 16:46

У Міжнародної слідчої групи є свідок запуску ракети, якою збили літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній рейсу MH17 над Донбасом у 2014 році.
Про це заявив головний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке, який займався розслідуванням катастрофи MH17 з самого початку, в ефірі шоу "60 хвилин" каналу 23/CBS.

Він ствердно відповів на питання, чи є у слідства свідки запуску ракети, проте не уточнив, скільки саме людей.
Крім того, за його словами, не викликає сумніву, що ракета належала Росії.
https://censor.net.ua/ua/n3177505
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаРост76SanekLumen
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 06 мар 2020, 01:42

Справа МН17: експерти радять готуватися до юридичного і медійного протистояння з РФ

Напередодні першого судового засідання у Нідерландах у справі МН17 Україна має бути готова протистояти Росії юридично та інформаційно.
Про це зазначили учасники круглого столу в Укрінформі, організованого Благодійним Фондом "Акцент" і Громадською ініціативою "Бурштиновий шлях", повідомляє кореспондент агентства.
Зокрема, https://www.ukrinform.ua/rubric-society ... -z-rf.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаSanekLumenРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 00:15

Понад 6 років досудового розслідування і зрештою довгоочікуване правосуддя. У Нідерландах стартував судовий процес у справі збиття малайзійського Боїнга рейсу МН17. Прокурори впевнені - справа потребує додаткового розслідування, зокрема, на території України. Мають взяти до уваги роль бойовика Володимира Цемаха, якого Україна віддала в межах обміну. Після цього Нідерланди перекваліфікували його статус зі свідка на підозрюваного. Вважають, що він причетний до транспортування комплексу БУК із Росії на окуповану територію. Такі самі звинувачення лунають і у бік чотирьох фігурантів. Попри те, що кілька країн вимагали призначити міжнародний трибунал, Росія скористалася правом вето і за справу взялися судді Окружного суду Гааги, а сам процес триває в судовому комплексі "Схіпгол" неподалік Амстердама.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekГошаLumenРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 13:16

Свідки у справі про катастрофу MH17 заявили про страх за своє життя – суддя

Значна частина свідків у судовому процесі у справі про катастрофу MH17 наражається на серйозний ризик, тому їх потрібно оберігати й захищати. Про це сьогодні заявив один із суддів у цій справі під час засідання.

Суддя розповів, що майже всі свідки у цій справі сказали про те, що хотіли б зберегти анонімність через страх за свою безпеку.

Один зі свідків, який раніше проживав на окупованій території, розповів, що озброєні люди двічі навідувалися до нього в будинок, після чого він був змушений покинути його.

Ще один свідок, який проживає на підконтрольній українському уряду території, сказав, що боїться розголосу через страх, що його затримають російські спецслужби.

Суддя підкреслив, що на окупованих бойовиками територіях Донбасу, як і раніше, фіксують випадки тортур стосовно людей, а російські спецслужби беруть участь у вбивствах по всьому світу.

Він додав, що слідство переконалося в тому, що ГРУ і ФСБ беруть участь у війні на Донбасі.

Наприклад, один зі свідків заявив, що російські військові разом із бойовиками були на місці запуску "Бука", з якого збили літак MH17. Суддя нагадав, що росіяни робили все можливе, щоб перешкодити розслідуванню, зокрема, вони з території РФ зламували електронні системи, якими користувалися нідерландські розслідувачі справи про катастрофу літака.
https://gordonua.com/ukr/news/mh17crash ... 90385.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 16:06

Слідство у справі МН17 проведе додаткове розслідування, зокрема, перевірить з російськомовним спеціалістом автентичність розмов бойовиків, які були перехвачені Службою безпеки України після збиття літака.

https://suspilne.media/18672-sud-po-mn1 ... liduvanna/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 23:52

Трагедія рейсу МН17 - приклад підручника з дезінформації, організованої російським урядом, - прокурор

Прокурор у судовому процесі у справі про катастрофу Boeing Малазійських авіаліній, рейс МН17, у небі над Донбасом Дейді Вуї-а-Цой (Dedy Woei-A-Tsoi) назвала інформаційну кампанію Російської Федерації, яка супроводжує трагедію, що забрала життя 298 людей, "прикладом підручника з дезінформації".

"Доля рейсу MH17 стала відомою, як приклад підручника з дезінформації, яку проводить російський уряд. Ясно, що закінчення цьому ми ще не бачили", - заявила у вівторок в Схіпголі в рамках судового процесу щодо МН17 прокурор.

За її словами, "держави намагаються впливати і вводити в оману за допомогою маніпулювання інформацією". "Демократичні держави, які поважають верховенство права, тепер широко визнають, що дезінформація створює серйозну загрозу стабільності та якості демократії, верховенства права та відкритого суспільства", - переконана прокурор.

За словами Вуї-а-Цой, після того, як MH17 було збито, "розпочалася цинічна кампанія з дезінформації, яка триває донині".
Деталі тут: https://ua.interfax.com.ua/news/general/645924.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 11 мар 2020, 00:07

Свидетель по делу MH17: рядом с «Буком» были сотрудники российских спецслужб
https://ru.krymr.com/a/news-ryadom-s-bu ... 80236.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 11 мар 2020, 01:14

Гройсман особисто гарантував голові "ради ДНР" Пургіну припинення вогню в обмін на прохід українських рятувальників, - Матіос про початок евакуації тіл жертв МН17
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Влад Бевх » 11 мар 2020, 02:54

Сволочи голландские. Наркогеи! Не хотят простить России один случайно сбитый летак. Вон Украина простила России семь сбитых самолетов и вертолетов, причем намеренно сбитых.


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 11 мар 2020, 10:26

У залі D, де безпосередньо проходять слухання, перебувало 25 родичів загиблих.
Ці люди кажуть – всередині вирують такі емоції, що жодна інфекція їм не страшна, і процесу, на який вони чекали понад п’ять років, не завадив навіть коронавірус.

Процес у справі МН17: перші підсумки:
https://www.ukrinform.ua/rubric-society ... sumki.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Lumen » 28 апр 2020, 14:53

Переходит все границы. Ключевым фигурантом дела о сбитом «Боинге» оказался замглавы Погранслужбы ФСБ генерал Бурлака.

The Insider и Bellingcat удалось идентифицировать одного из ключевых фигурантов расследуемого JIT дела о сбитом «Боинге», ранее этот человек был известен лишь как высокопоставленный сотрудник ФСБ «Владимир Иванович». Им оказался генерал-полковник Андрей Бурлака, заместитель руководителя Погранслужбы ФСБ. Именно он авторизировал все поставки боевикам тяжелой военной техники через российско-украинскую границу. На данный момент он самый высокопоставленный из российских госслужащих, официально признанных фигурантами по делу о сбитом «Боинге».

https://theins.ru/politika/216447
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаРост76
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 09 июн 2020, 16:05

Суд у справі MH17

У тілі пілота збитого над Донбасом Boeing рейсу МН17, як і в уламках самого лайнера, були знайдені металеві фрагменти "у формі метелика" - такі, як у російській ракеті ЗРК "Бук". Про це повідомив на суді у справі MH17 нідерландський прокурор Тійс Бергер.

За словами прокурора, в жовтні 2014 року поліція Австралії вирушила до України для аналізу двох демонтованих ракет "Бук" - M938 і більш нової 9M38M1. Щоб порівняти сліди ураження з тими, які були виявлені як в уламках літака, так і в тілах жертв трагедії. У підсумку було виявлено три унікальні осколкові форми - "плитку", "решітку" і "метелика".

"У тілах екіпажу було виявлено 29 сталевих осколків. Один з них мав характерну форму метелика. Судмедексперт виявив його в тілі капітана екіпажу", - сказав Бергер.

У кабіні літака знайшли ще один осколок у формі метелика. Це єдині два осколки серед 370 штук, які зібрали на місці трагедії, з такою відмінною формою.

Бергер сказав, що Нідерландський інститут судової експертизи порівняв фрагменти ракет, зібрані після вибуху ракет "Бук" в Україні і в Нідерландах, і виявив, що "було більше схожості з типом 9М38М1 (нові російські ракети), ніж з 9М38" .
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 июн 2020, 15:48

У Нідерландах 10 червня під час шостого судового засідання у комплексі "Схіпхол", де розглядають справу про збиття літака рейсу MH17, розповіли про вивчення роботи ракет для зенітно-ракетних комплексів "Бук".

"Прокуратура дослідила роботу комплексів на основі військової професійної літератури, відеоматеріалів, посібників, офіційних повідомлень і брошур. Було заслухано російських та українських експертів, а також нідерландських та німецьких військових експертів", - зазначив під час свого виступу нідерландський прокурор Тайс Бергер.

За його словами, також були випробувані два типи ракет - 9М38 та 9M28-M1. Для дослідження причин катастрофи MH17 експерти отримали ракету, ідентичну тій, що, за даними слідчих, збила літак.

"Випробували два типи ракет - 9M28-M1 та 9M38. Вони були поставлені різними країнами, включаючи Грузію", - сказав прокурор.

Прокурор Тейс Бергер (Thijs Berger) нагадав, що "вчора й позавчора слідство представило різні джерела доказів, які використовувалися під час розслідування, говорили про розслідування різних сценаріїв і завершили вчора головним сценарієм". "Сьогодні ми обговоримо слідство, яке проводилося щодо зброї, використаної в головному сценарії - системи "Бук", після цього ми продовжимо стосовно обвинувачуваних, їхньої ролі й потім обговоримо питання про можливий їх імунітет. Ми сподіваємося завершити сьогодні своїми висновками", - позначив він план доповіді.

Бергер нагадав, що, відповідно до головного сценарію, МН17 був збитий ракетою "Бук". "Ми провели розслідування самої системи з метою зібрати інформацію для того, щоб оцінити інші докази, щоб зрозуміти роботу системи "Бук". Для цього ми зібрали інформацію з кількох джерел, ми також розібрали кілька ракет, ми підірвали їх під час тестів і візуально розслідували саму установку та фотографували її", - назвав він деякі слідчі дії.

За словами прокурора, інформацію про систему та її роботу було отримано від російського виробника "Алмаз-Антей", української, грузинською сторін, нідерландських фахівців з оборони та німецького ракетобудівника.

Під час розслідування фахівці з різних країн також порівняли фізичні компоненти різних типів ракет "Бук" із чужорідними матеріалами, знайденими в останках і речах жертв, в уламках MH17 і в зоні лиха.

Прокуратура переконана, що дані про систему "Бук" і саму установку допомагають в оцінюванні інших доказів, таких як показання свідків. "Наприклад, показання свідка X48 щодо екіпіровки солдатів на місці запуску можуть бути перевірені з використанням фотографій спеціальних головних уборів - так званих танкових кришок, зроблених під час розслідування установки", - конкретизував він одним із прикладів.

Резюмуючи цю частину, Бергер висловив упевненість, що стосовно системи "Бук" було проведено "ретельне дослідження". "Результати допомогли підтвердити інші докази й дати уявлення про загальну експлуатацію ракети системи "Бук". Ми не бачимо причин для подальшого розслідування", - констатував він.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 10 июн 2020, 15:50

Далі прокурор перейшов до частини, яка стосується обвинувачуваних і їхньої ролі. За його словами, розслідування ролі цих чотирьох підозрюваних розпочалося зі встановлення їх особи, для чого на початку розслідування було підслухано телефонні розмови, в яких ішлося про "Буки" у зв'язку зі збитим літаком 17 липня 2014 року.

"Іноді особу користувача відповідних телефонних номерів було легко визначити. Підозрюваний Дубинський, наприклад, часто називався по телефону як полковник Петровський, заступник міністра оборони, а також як Хмурий, його позивний або бойове ім'я. Водночас його співрозмовники регулярно назвали його Сергієм Миколайовичем, а іноді і на прізвище Дубинський. В інтерв'ю, яке Дубинський дав у грудні 2014 року, він називається "генерал-майором Петровський Сергій Миколайович, позивний Хмурий, 1962 року народження, в Донецькій області", - пояснив він.

Бергер зазначив, що й Гіркін в інтерв'ю розповідає, що його псевдонім - Ігор Стрєлков. Щодо Пулатова телефонні розмови про його день народження і його роль у бойових діях у Чечні дали змогу отримати конкретну інформацію, яка могла бути об'єднана з його позивним Гюрза і рідкісним поєднанням імен "Олег Юлдашевич".

"Отже, всі четверо підозрюваних були встановлені під час розслідування", - додав Бергер.

Крім того, в ході розслідування про те, як підозрювані "функціонували в їхній озброєній групі, було зібрано інформацію про ієрархічну лінію, яка йшла від Гіркіна вгору спочатку через Дубинського, а потім через Пулатова до Харченка".

Свою доповідь прокурор ілюстрував і аудіофайлами, зокрема перехопленою телефонною розмовою Гіркіна, в якій він просив допомогти військовою технікою.

"Іноді спосіб, яким підозрювані публічно заперечують свою роль, також має значення. 28 липня 2014 року Гіркін дав прес-конференцію, заявивши, що він не несе відповідальності за збиття рейсу MH17, тому що в його розпорядженні не було "Буку". Це була чудова заява, тому що в той час – через одинадцять днів після аварії MH17 - ще не було встановлено, що була випущена ракета "Бук". Водночас було ще багато чуток про літаки-винищувачі й інші причини. Упевненість, з якою Гіркін уже вказує на ракету "Бук" 28 липня 2014 року, викликає питання", - нагадав прокурор перебіг подій.

Крім того, було проведено пошук свідків, які могли б розповісти про підозрюваних, що дало свої результати. "Наприклад, кількох колишніх членів озброєної групи так званої ДНР заслуховували як свідків. Серед них свідок із позивним Батя заявив, що відповідав за логістику в "ДНР" і брав участь у супроводі білої вантажівки Volvo. Свідок S14 заявив, що служив у "ДНР" у "Головному управлінні розвідки" на чолі з підозрюваним Дубинським. Свідок S07 заявив, що був одним із водіїв і охоронців підозрюваного Харченка в ДНР. Свідок S21 заявив, що був підлеглим Харченка в "ДНР" і був причетний до виведення установки "Бук" у Російську Федерацію ввечері 17 липня 2014 року", - деталізував він.

Бергер зазначив, що слідство хотіло б, щоб усі підозрювані в цьому кримінальному процесі "все-таки розповідали свою сторону історії".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 14 июн 2020, 03:37

На суді у Гаазі з приводу збиття "Боїнга" над небом Донбасу опублікували нові матеріали. Виявляється, навіть вожді бойовиків фотографувалися у кріслах зі збитого Боїнга. Поруч із Захарченком - депутат ДержДуми РФ Сергій Шаргунов
105621 - 17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»