Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 08 май 2018, 01:58

СБУ продовжує документування військових злочинів Збройних сил РФ на території України для передачі у міжнародні судові інстанції

Голова СБУ Василь Грицак оприлюднив на брифінгу матеріали розслідування, які доводять безпосередню участь російських військових у обстрілах мікрорайону «Східний» у Маріуполі 24 січня 2015 року.
З території Росії операцією безпосередньо керував начальник ракетних військ та артилерії Південного військового округу Збройних сил РФ генерал-майор Ярощук Степан Степанович. У тимчасово окупованому Донецьку обстрілом керував полковник ЗС РФ Цаплюк Олександр Йожефович, позивний «Горець». Координацію дій російських реактивних дивізіонів здійснював підполковник ЗС РФ Власов Максим Володимирович, позивний «Югра». Слідчі СБУ встановили безпосередню участь в обстрілах підрозділів 200-ї Печенгської окремої мотострілецької бригади та 2-ї Гвардійської Таманської мотострілецької дивізії (колишня 5-та окрема Гвардійська Таманська мотострілецька бригада). «Завдяки проведеній кропіткій роботі вдалося похвилинно зафіксувати та задокументувати перетин російськими підрозділами російсько-українського кордону та шлях на позиції терористів, з яких здійснювався обстріл Маріуполя», - підкреслив Голова Служби.
https://www.flickr.com/photos/156338372 ... 3417790422

Два дивізіони реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» зі складу Збройних сил РФ здійснили понад 120 пострілів по мирному місту некерованими реактивними осколково-фугасними снарядами С-21ОФ. «Після отримання інформації про виїзд на ділянку місії ОБСЄ російські військовослужбовці почали трусливо «замітати» сліди злочину та ховати техніку для подальшого повернення до РФ», - наголосив Василь Грицак. Він константував, що у перехоплених розмовах є велика кількість ненормативної лексіки, тому на брифінгу була продемонстрована скорочена версія. Слідчі СБУ задокументували увесь ланцюжок організації, координації та виконання кадровими військовими РФ цього злочину проти мирного населення України. Наразі одинадцятьом військовослужбовцям ЗС РФ, а також їх пособникам з числа бойовиків терористичної організації «ДНР», причетним до злочинних обстрілів, повідомлено про підозру у вчиненні теракту та веденні агресивних воєнних дій.



Рішення про обстріл мирного міста іншої країни не приймається на рівні генерал-майорів. «Зрозуміло, що санкції на здійснення цього терористичного акту приймалися вищим політичним та військовим керівництвом Росії», - зазначив Голова СБУ. За його словами украй цинічно, що 2-га Гвардійська Таманська мотострілецька дивізія, колишня 5-та окрема Гвардійська Таманська мотострілецька бригада, яка обстрілювала Маріуполь, візьме участь 9-го травня у параді в Москві на Червоній площі.



- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2 ... JOinV.dpbs
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 6):
Рост76SanekStrannikиван777444333БарражерПрофайлер2016
Рейтинг: 50%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 19 май 2018, 22:35

Служба безпеки України продовжує інформувати громадськість про результати документування військових злочинів РФ на території України.
Співробітники української спецслужби під час під час штурму 21.02.2015 року кадровими підрозділами ЗС РФ та терористами Дебальцевого, перехопили телефонні розмови представників підрозділу спецслужб РФ під назвою ПВК «Вагнера». Отримана інформація є черговим доказом військової агресії Росії та засвідчує про значні втрати російських військових у ході «гібридної війни» проти України.
Задокументовано, що у самий розпал боїв керівник «вагнерівців» громадянин РФ, колишній офіцер спецназу Головного управління Генштабу ЗС РФ Дмитро Уткін (особистий номер М-0209) надає команду своєму підлеглому – громадянину РФ Сергію Ковальову, (особистий номер М-0274), терміново евакуювати знищені силами АТО під Дебальцево сучасні зразки російської бойової техніки – броньовані розвідувально-дозорні машини КамАЗ-43269 «Дозор».


Ця техніка находиться на озброєнні виключно в Збройних силах РФ, тому сама можливість її захоплення українськими військами викликає паніку в Уткіна-Вагнера та турбує більше, ніж доля залишених напризволяще поранених і вбитих російських найманців ПВК.
Оперативники СБ України встановили, що термінове вивезення «Дозорів» здійснювалося взводом технічного забезпеченнями ПВК «Вагнера», який очолював громадянин РФ, колишній військовослужбовець 10 ОБрСпП ГУ ГШ ЗС РФ Олексій Бородій, особистий номер М-1009. Під час боїв під Дебальцево він був поранений та евакуйований на територію РФ. Показово, що 19.06.2014 року Бородій був засуджений судовою колегією з кримінальних справ Північно-Кавказького окружного військового суду по ч. 4 ст. 159 УК РФ (шахрайство) до позбавлення волі на термін 4 роки зі штрафом у розмірі 200 000 рублів, але замість відбування покарання був направлений спецслужбами РФ на Донбас як найманець ПВК «Вагнера».
Нагадаємо, що раніше Служба безпеки України вже наводила конкретні прізвища 36 ліквідованих найманців та конкретні факти знищення на Донбасі російських танків ПВК «Вагнера» завдяки злагодженим діям ЗСУ та СБУ https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/1 ... 3Ciyp.dpbs
«Уткін-Вагнер обов’язково розділить лаву підсудних міжнародного трибуналу разом із своїми кураторами, якщо раніше не буде знищений самими спецслужбами РФ. Таку інформація СБУ має, адже Уткін залишив надто багато слідів російських злочинів на Донбасі», - наголосив на брифінгу 7-го жовтня 2017 року Голова Служби Василь Грицак.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekРост76Профайлер2016
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Sanek » 19 май 2018, 22:41

Warisdeath писал(а):
19 май 2018, 22:35
Ця техніка находиться на озброєнні виключно в Збройних силах РФ
Объясните мне глупому, зачем они тянули свою современную технику в Украину?
Особенно в 2014-15 годах, когда вовсю муссировалась мантра про "ихтамнет" и "шахтеров с трактористами"?
Стоящие тогда боевые задачи спокойно решались старой советской рухлядью, которую без проблем можно выдавать за "отжатую у укропов".
Испытывали типа в боевых условиях?
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathРост76Профайлер2016
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 19 май 2018, 23:07

Sanek писал(а):
19 май 2018, 22:41
Объясните мне глупому, зачем они тянули свою современную технику в Украину?
А давайте вспомним слова классика и на том остановимся.
Объяснять действия РФ, на мой взгляд, занятие абсолютно бесполезное. А вот отслеживать эти действия, вырабатывать противодействия и пресекать попытку к действию - это очень важная задача, которую надо обязательно решить, иначе эти безумные не только БУКи и Дозоры применят
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Рост76Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Профайлер2016 » 14 июн 2018, 21:27

Четыре года назад в этот день был сбит "Ил" с десантниками при заходе на аэропорт Луганска. Пятьдесят четыре человека.
28665 - Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 4):
SanekWarisdeathРост76иван777444333
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekРост76Профайлер2016иван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0
За это сообщение автора rvyt поблагодарили (всего 4):
Рост76Sanekиван777444333Warisdeath
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Рост76 » 15 июл 2018, 10:21

rvyt, фото в тему добавлю :wink: они уже враги и огесоры, с такими бра..... лучше буду сиротой!
31304 - Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Warisdeath
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 27 июл 2018, 01:23

Росія приховує від суспільства розміри військових втрат у гібридній війні в Україні та Сирії
Російське політичне та військове керівництво свідомо приховує від суспільства величезні втрати найманців у гібридній війні в Україні та Сирії. Про це на брифінгу повідомив керівник Апарату Голови СБ України Ігор Гуськов. СБУ продовжує інформувати громадськість про злочини та втрати найманців ПВК «Вагнер».
Дані зібрані Службою знаходять підтвердження у численних журналістських розслідуваннях провідних світових та вітчизняних ЗМІ. https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2 ... tf94x.dpbs
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
SaharaSanekРост76иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathРост76иван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 30 май 2020, 04:30

Російські медики розповіли журналістам про те, що так звані "бойові" виплати отримали лікарі з інших російських міст, які теж, мабуть, лікували "іхтамнетов", а, може, і полонених. І говорили, що, за даними, наявними у медиків, міська влада Гуково отримала з федерального бюджету гроші для виплати лікарям "бойових", але потім ці гроші кудись пропали. І лікарі вимагають розслідування цього факту.
Виходить, витрати на війну з Україною безпосередньо фінансувалися з бюджету Російської Федерації. Так що, лікарі з міста Гуково в Ростовській області, напевно самі того не бажаючи, піднесли "на блюдечку" доказ того, що в 2014 році почалася не "громадянська війна в Україні", а російська агресія проти нашої країни.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 08 апр 2021, 15:11

Україна направила у Гаагу дані про Іловайську трагедію та оборону Донецького аеропорту

Офіс Генпрокурора направив до МКС інформаційне повідомлення щодо фактів віроломного вбивства українських військових під час Іловайської трагедії та оборони Донецького аеропорту

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов підписав та направив до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду чергове інформаційне повідомлення щодо серйозних порушень міжнародного гуманітарного права з боку представників Російської Федерації та підконтрольних їм незаконних збройних формувань на Донеччині.

Прокурори Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора зібрали факти та докази, що підтверджують віроломне вбивство та поранення українських військових під час подій під Іловайськом 29 серпня 2014 року та при обороні Донецького аеропорту 19-21 січня 2015 року.

Інформаційне повідомлення підготовлене на основі матеріалів кримінальних проваджень, фото та відео з відкритих джерел, а також зібраних речових доказів.

Віроломні вбивства та поранення військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України відбувались на тлі гуманітарних домовленостей. Під час забезпечення у районі Іловайська «зеленого коридору» для виходу з оточення українських військовослужбовців, які склали зброю, по ним, а також по автомобілю з символом «Червоного Хреста», було здійснено інтенсивні обстріли. Це призвело до загибелі 366 українських військових, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 – потрапили у полон, 24 – зникли безвісти.

Під час оборони Донецького аеропорту представники окупаційної адміністрації РФ в Донецькій області – так званий «міністр оборони ДНР», та ЗС країни-окупанта запросили режим «тиші» для евакуації з поля бою тіл загиблих та поранених. Проте перемир’я було використано для прихованого мінування позицій ЗСУ та після його завершення віроломного підриву. Тоді загинуло 25 військовослужбовців, 22 – захоплено у полон, одного полоненого було вбито.

Віроломне вбивство в умовах збройного конфлікту є воєнним злочином та порушує статтю 37 Додаткового протоколу до Женевських конвенцій 1949, що забороняє «вбивати, завдавати поранення або брати в полон противника, вдаючись до віроломства».

Нагадаємо, що в грудні 2019 року прокурори Департаменту вже передавали до Офісу Прокурора МКС інформацію щодо позасудових страт українських військовослужбовців під час подій в районі Іловайська. Загалом до Міжнародного кримінального суду Офісом Генерального прокурора загалом направлено 19 звернень з фактами порушень міжнародного гуманітарного права та прав людини на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу.
https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=public ... &id=292717
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 28 авг 2021, 02:04

Ххххххражжжжжданская вайна
Изображение

#никогдамынебудембратьями
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 06 ноя 2021, 00:44

Міжнародні експерти оприлюднили докази збройної агресії РФ в Україні

4 листопада міжнародна неурядова організація «Conflict Armament Research» («Дослідники зброї конфліктів») опублікувала звіт під назвою «Зброя війни в Україні. Трирічне дослідження постачань озброєння у Донецькій та Луганській областях».
Изображение

На 230-ти аркушах цього дослідження міститься значний масив фактологічних даних, які є беззаперечним свідченням використання незаконними збройними формуваннями на тимчасово окупованій території України в Донецькій і Луганській областях озброєння та військової техніки саме російського походження.
Изображение

Це перший звіт «Conflict Armament Research», який став результатом співпраці цієї організації з контррозвідкою Служби безпеки України, започаткованої у 2018 році.

Ця робота мала на меті доведення міжнародній спільноті об’єктивної та неупередженої інформації щодо характеру і походження зброї на Сході України.

Опублікований звіт вперше детально охопив великий обсяг даних щодо озброєння та боєприпасів російського виробництва. Спеціалістами «Conflict Armament Research» вивчено десятки реальних видів стрілецької зброї та боєприпасів, протипіхотних мін, гранатометів та переносних зенітно-ракетних комплексів.

Активну підтримку у діяльності експертів «Conflict Armament Research» надали також Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Офіс Генерального прокурора, Національна гвардія України, Національна поліція України та Державна прикордонна служба України. Спільними діями надано сприяння міжнародній організації в зібранні та аналізі виявлених і вилучених окремих видів озброєнь і військової техніки (ОВТ) російського походження у районі ООС.

СБ України продовжуватиме роботу у цьому напрямі та спільно з Міністерством закордонних справ України вживатиме заходів з поширення доказів незаконного постачання ОВТ з території РФ на ТОТ України в Донецькій та Луганській областях.

«Conflict Armament Research» створена у 2011 році та наділена повноваженнями Європейського Союзу щодо збору, узагальнення та аналізу даних про походження ОВТ, що використовуються в зонах збройних конфліктів у різних регіонах світу.

Більше фото тут:
https://ssu.gov.ua/novyny/mizhnarodni-e ... PGwFrtngFs
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Warisdeath » 06 ноя 2021, 00:56

А от що пище про це дослідження InformNapalm

Дослідницька організація “Центр вивчення збройних конфліктів” (Conflict Armament Research, CAR) опублікувала дослідження щодо походження зброї та боєприпасів, які використовуються у бойових діях на сході України. Це дослідження було проведене за підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини. Вказується, що воно тривало 3 роки.

Видання The New York Times назвало це дослідження “одним із наймасштабніших, яке надає детальну картину незаконного переміщення зброї в Україні та ілюструє масштаб торгівлі зброєю, який підживлює єдину активну війну в Європі“.

Про що йдеться у звіті Conflict Armament Research

https://informnapalm.org/ua/car-weapons-war/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Докази військових злочинів Збройних сил РФ на території України

Где Sanek » 06 ноя 2021, 01:03

Warisdeath писал(а):
06 ноя 2021, 00:44
Міжнародні експерти оприлюднили докази збройної агресії РФ в Україні
Секрет Полишинеля :music:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»