А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 05 май 2021, 23:40

Sanek, Дякую :hi: Я вже погуглив :wink:
А що до сьогоднішніх невдалих випробувань, то да, російські ЗМІ радіють так, що аж через монітор слина радощів летить))))

Я і прес-реліз почитав. В принципі, переклали вони без брехні.
Изображение
БАРКСДЕЙЛСЬКА БАЗА ВПС США, штат Луїзіана -
Випробувальний пуск неозброєною міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III з бази ВПС Ванденберг в Каліфорнії перервався перед запуском.
Причина переривання польоту в даний час розслідується, і командування глобального удару ВПС оцінює можливість перенесення запуску.

Військово-повітряні сили дотримуються строгих протоколів при проведенні експлуатаційних випробувальних пусків, запуск тільки при дотриманні всіх параметрів безпеки з випробувальної дальністю і ракетою.
Програма тестового запуску допомагає команді оцінити Minuteman III і зібрати дані для підтримки працездатності системи.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 06 май 2021, 06:36

Sanek писал(а):
05 май 2021, 22:53
имея на вооружении устаревшие Minuteman III. По его словам, бесконечно модернизировать ракеты невозможно, а использовать оружие 1970-х годов «против угроз уровня 2030 года» неэффективно. К тому же часть компонентов настолько устарели, что в стране не осталось предприятий, которые могли бы их производить в случае необходимости.
Потому что в США подрядчики Министерства обороны это частные компании и многие производства либо закрыли либо перевели в Китай. И РФ Китае КНДР Иране такого не происходит. А модернизируют ракеты из-за желания сэкономить - либо - что печальнее - из-за утраты технических компетенций создать новые ракеты.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 08 май 2021, 01:45

Російська сторона досі не надіслала офіційного підтвердження готовності президента Володимира Путіна зустрітися з американським лідером Джо Байденом.
Про це заявила на брифінгу у Вашингтоні речниця Білого дому Джен Псакі.

«Станом на зараз зустріч з російського боку не підтверджена», - повідомила вона.

За словами Псакі, нині відбувається процес узгодження сторонами цього питання: «Обговорення все ще триває».

Речниця Білого дому наголосила, що Сполучені Штати прагнуть стабільних і передбачуваних відносин з Росією. «Але ми також зберігатимемо за собою можливість реагування, якщо їхні дії вимагатимуть цього», - вказала представниця адміністрації президента США.

Вона додала, що Вашингтон продовжить обстоювати свої інтереси та притягати до відповідальності російський уряд за дії, спрямовані проти Сполучених Штатів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Гоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 08 май 2021, 01:49

А представляете что бы было если бы Трамп так возжелал встречи с Путиным... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Гоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 08 май 2021, 01:58

Sanek, Та легко можна уявити, щоб було!

Але. Є таке але, яке дуже відрізняється.

Справа у тому, що всі знали, що Трамп - симпатик путіна. І сам Трам це підтверджував неодноразово.
І всі знають, що Байден - не симпатик путіна. І сам Байден це підтвердив. Один раз, на відміну від Трампа, підтвердив, зато як він це зробив :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Гоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 08 май 2021, 02:40

Warisdeath писал(а):
08 май 2021, 01:58
І всі знають, що Байден - не симпатик путіна.
Как сказать... как сказать... а может оно старое маразмирующее космополитическое "сцыкло" как Обама (он же из этого гнезда!), для которого главное, чтобы Россия под ногами не мешалась. Да в принципе так и есть - интересы США сейчас совсем не связаны с РФ.
Warisdeath писал(а):
08 май 2021, 01:58
всі знають
Я - не знаю!!! :wink:
Мне вкладывают в уши, что это черное, а то белое... я должен принимать это на веру? Надоело!!!...
Посмотрим через какое-то время... по делам узнаем их... :old: пока никаких дел от Байдена не наблюдается, кроме как:
Warisdeath писал(а):
08 май 2021, 01:45
Сполучені Штати прагнуть стабільних і передбачуваних відносин з Росією
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
dnepr7Гоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 08 май 2021, 02:46

И вообще - Путин убийца? Да! с настойчивым желанием встретится и поговорить как-то не стыкуется... имхо...

Я это к тому, чтобы сильно не зачаровывались... а то потом, не дай боже, разочаровываться придется :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
dnepr7Гоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 08 май 2021, 02:59

Sanek писал(а):
08 май 2021, 02:46
И вообще - Путин убийца? Да! с настойчивым желанием встретится и поговорить как-то не стыкуется... имхо...
Ви не дипломат, тому у Вас і не стикується. А це розмова на рівні батога і пряника.
путін-вбивця, це посил про те, що я це знаю. Давай зустрінемось, це означає, що мені є що тобі сказати і запропонувати на фоні того, що я все про тебе знаю.
Тому з росії ще немає підтвердження про зустріч. Піднімає путін ставки для торгів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 08 май 2021, 03:14

Warisdeath писал(а):
08 май 2021, 02:59
Ви не дипломат, тому у Вас і не стикується. А це розмова на рівні батога і пряника.
Хосподи... откуда вы все знаете, какая это беседа и т.д...
Я, например, уверен, что человек, которому почти 80 лет не способен на умственные и волевые свершения... не тот возраст для этого... годы берут свое... физиология, панимаш... поэтому радужных иллюзий насчет Байдена не питаю... на результат посмотрим трошки папизже. Призываю судить онли по результату! :old:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 08 май 2021, 04:07

Sanek, Не порівнюйте 80 у нас, і 80 там.
Хоча, давайте, порівняємо. Його візаві на десять років молодше. І давайте вгадаємо у кого деменція?

Ілюзій ніхто ніяких не має. Є реальність. І є досвід. Великий досвід.

Байден дуже давно в політиці — вже 51 рік. За цей час у США змінилося девʼять президентів, закінчилася Холодна війна, розвалилися СРСР і Югославія, Україна стала незалежною, пережила дві революції, окупацію Криму і переживає війну на Донбасі. Джо Байден зустрічався з кількома Папами Римськими, главою уряду СРСР Михайлом Косигіним і міністром закордонних справ Андрієм Громиком, премʼєр-міністром Ізраїлю Голдою Меїр і навіть з першим президентом ПАР Нельсоном Манделою.

За одним із підрахунків, він відвідав десятки країн. За оцінками газети The Washington Post, Байден зустрівся з лідерами й чільними представниками приблизно 60 країн і територій – або за кордоном, або на території США.

«Правий я чи не правий, я знаю більше про американську зовнішню політику, аніж люди довкола мене, включно навіть, можливо, з Кіссінджером», – сказав він під час заходу для збору коштів на свою кампанію у травні 2019 року, маючи на увазі легендарного гуру зовнішньої політики США Генрі Кіссінджера.
«Я кажу так, бо я цим займаюсь усе своє доросле життя», – додав Байден.

«Через те, що він активно їздив, активно представляв США у різний спосіб під час довгих проміжків часу, він справді уособлює повоєнну політику зміцнення верховенства права, це те, що він робив під час усієї своєї кар’єри», - каже Пітер Чейс, колишній американський дипломат, який нині працює в Брюсселі.


І ще одна його цитата:
«Я думаю, що ви проклятий військовий злочинець, і вас за це мають судити», – сказав Байден, Слободану Мілошевичу.


Подивимось.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 08 май 2021, 16:46

Sanek писал(а):
08 май 2021, 03:14
Я, например, уверен, что человек, которому почти 80 лет не способен на умственные и волевые свершения... не тот возраст для этого... годы берут свое... физиология, панимаш... поэтому радужных иллюзий насчет Байдена не питаю...
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 10 май 2021, 20:55

Хакерську атаку на комп'ютерні системи одного з найбільших трубопровідних операторів США Colonial Pipeline Company здійснила злочинна група DarkSide, яку пов'язують з Російською Федерацією.
Про це CNN повідомив колишній високопоставлений чиновник зі сфери кібербезпеки.

"Злочинна група з Росії під назвою "DarkSide", як вважають, несе відповідальність за кібератаку з використанням програм-вимагачів на Colonial Pipeline", - пише видання.

За словами джерела, DarkSide зазвичай націлений на країни, які не говорять по-російськи.

Атака спонукала Білий дім сформувати на вихідних міжвідомчу робочу групу для підготовки до різних сценаріїв, включно з необхідністю вжиття додаткових заходів для пом'якшення будь-якого потенційного впливу на постачання палива, заявив у неділю офіційний представник Білого дому.

Bloomberg і The Washington Post також повідомили про імовірну причетність DarkSide до кібератаки.

Раніше повідомлялося, що США оголосили надзвичайний стан після атаки на комп'ютерні системи Colonial pipeline Company.
У суботу, 8 травня, компанія оголосила, що була змушена відключити частину своїх систем через атаку, проведену з використанням програми-вимагача. Йдеться про ransomware, зазвичай такі програми зашифровують файли на уражених комп'ютерах, а за розшифровку зловмисники вимагають сплату викупу.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 10 май 2021, 20:59

Кримінальна хакерська група DarkSide, яку американські ЗМІ пов'язали з кібератакою на трубопровід в США, заявила, що за нею міг стояти хтось з її клієнтів. Повідомлення на сайті угруповання в даркнета цитує Bloomberg.

«Ми аполітичні. Ми не беремо участі в геополітиці. Наше завдання - заробляти гроші, а не створювати проблеми для суспільства. З сьогоднішнього дня ми почнемо перевіряти кожного нашого клієнта, щоб уникнути соціальних наслідків в майбутньому », - йдеться в заяві DarkSide.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 26 май 2021, 02:14

#ПівнічнийПотік_2
Ау, старый йух уже совсем поц или еще полупоц? :wink:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... s-finished
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 26 май 2021, 02:45

Так це ж не нова інформація. Вже дні три-чотири як. Вони не ввели санкції проти управляючої компанії і її німецького очільника, через те, що не бажають розривати відносини з Німеччиною через "Північний потік - 2", а потік вже на 95 відсотків побудован.
І в той самий день вони ввели санкції проти російських компаній і суден, які будують цей газопровід.

Треба уточнити, а була ця німецька компанія під санкціями?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 26 май 2021, 02:46

А всередині тортика вибухівка?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 26 май 2021, 10:08

Warisdeath, откуда у РФ взрывчатка? у них только один яд - Новичок - и тот с запасов СССР остался. Сделать-то сами ничего не могут. Вот и травят всех этим Новичком - а у него уже срок годности истек и все отравленные почему-то не дохнут. Что для боевого отравляющего вещества для химического оружия массового поражения - полный нонсенс.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»