А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 20 июн 2021, 17:02

:rolleyes2:
В Брукліні відкрили масивну статую Джорджа Флойда
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Bikini
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

А что там у пиндосов?

Где Bikini » 20 июн 2021, 22:45

Warisdeath писал(а):
20 июн 2021, 17:02
В Брукліні відкрили масивну статую Джорджа Флойда
Если бы только одну :fp:
Они реально еб%нутые! :bt:
НЬЮАРК, штат Нью-Джерси.
132856 - А что там у пиндосов?
Неоднократно судимому нарколыге памятники ставят. А чего добился ты? :wink:
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3670
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 21 июн 2021, 09:55

Bikini, то что черные ставят памятники своему брату это понять можно. А вот то что в этом принимают участие белые - не понимаю.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
КовексГоша
Рейтинг: 16.67%
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 26 июн 2021, 00:40

Колишнього поліцейського Дерека Шовіна, який торік убив при затриманні афроамериканця Джорджа Флойда, засудили на 270 місяців (тобто 22,5 року) ув'язнення.
Такий вердикт суду, який відбувся сьогодні.

Суддя Пітер Кахілл, приймаючи це рішення, послався на обтяжливі обставини: «зловживання Шовіном довірою й авторитетом», а також «особливу жорстокість, виявлену до Флойда».

При цьому прокурор просив дати Шовіну 30 років в'язниці.

Невдовзі буде опубліковано меморандум, де на 22 сторінках детально викладаються мотиви, відповідно до яких Шовіна засудили саме на 270 місяців ув'язнення.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 26 июн 2021, 00:48

Warisdeath, главное, чтобы его не поместили в ниггерскую тюрьму... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Bikini
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3670
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8833
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 4):
BikiniWarisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 03 июл 2021, 04:27

У Сполучених Штатах хакери здійснили масштабну кібератаку проти 200 американських компаній.
Про це повідомило в п’ятницю інформагентство Reuters із посиланням на заяву компанії Huntress Labs, яка займається кібербезпекою.

«200 американських підприємств постраждали від атак програм-вимагачів після втручання в роботу американської ІТ-компанії Kaseya в Маямі»,- зазначається в повідомленні.

У самій компанії Kaseya підтвердили, що розслідують "потенційну атаку" на програмне забезпечення VSA, яке широко застосовується корпоративними мережами в США. Інструмент VSA використовується, головним чином, ІТ-спеціалістами для моніторингу та управління серверами, настільними комп'ютерами, мережевими пристроями та принтерами.

Kaseya закликала клієнтів поки утриматися від використання VSA та негайно відключити свої сервери.

Напередодні американська розвідка підтвердила, що діяльність хакерських організацій, відомих як Fancy Bear, APT28, Strontium та багато інших насправді є роботою 85-го Головного центру спецоперацій ГРУ РФ.


:comp:
Байден на брифінгє після зустрічі з путіним говорив, що в разі хакерських атак відповідь США буде жорсткою.
Подивимось
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7056
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21141 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 03 июл 2021, 11:06

Совсем не факт, что в этот раз россияне.. хакерское сообщество глобальное.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3670
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 03 июл 2021, 13:58

Warisdeath, ответ США будет очень жестким - нанесут ядерный удар по Москве.

P.S. США уже не торт :gd:
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 03 июл 2021, 15:15

Lis1980, А я так зрозумів з його слів, що він мав на увазі взагалі хакерські атаки, а не конкретно росії. Да, зокрема на росії він зробив акцент на тлі того, що на той момент була атака на трубопровід Colonial Pipeline. Та і до того їх було чимало саме з росії. І тому, що він це казав після зустрічі з путіним.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 03 июл 2021, 15:24

Передбачається, що автори атаки - хакери з угрупування REvil.

За інформацією компанії Huntress Labs, що опікується кібербезпекою, кібератака торкнулася не менше 200 компаній, прямо або побічно пов'язаних із Kaseya.

Kaseya займається віддаленим контролем за програмами своїх клієнтів: постачальників інтернет-послуг для бізнесу.

У самій Kaseya підтвердили факт кібератаки. Вона торкнулася як безпосередніх клієнтів, так і тих компаній, яким вони, зі свого боку, надавали послуги, пов'язані з інтернетом.

"Поки незрозуміло, скільки компаній у результаті стануть жертвами атаки цих кібервимагачів за час вікенду. Huntress Labs нарахувала 200 жертв. Це число, як очікується, збільшуватиметься", - повідомляє NBC.

В адміністрації США не раз наголошували, що порушували і будуть порушувати в діалозі з Росією тему хакерських атак. Йдеться про атаки, що здійснюються, на думку США, пов'язаними з російською розвідкою хакерами, а також - про атаки у виконанні кібершахраїв, що базуються в РФ. У випадку з останніми, як вважають у Вашингтоні, Москві слід вдатися до активних дій щодо затримання хакерів, нехай навіть останні не пов'язані зі спецслужбами РФ.

:mail:
Група REvil (повна назва Ransomware Evil - "Зла програма, яка вимагає викуп") - група хакерів, які відомі також як Sodinokibi.

Угруповання сформувалося у 2019 році та відоме своєю кібератакою на тайванську фірму Quanta Computer, що є постачальником обладнання для Apple - наприклад, для лінії MacBook.

Тоді хакери опублікували креслення нової техніки Apple, яка ще не з'явилася на ринку.

Вважається, що REvil діють з Росії й ніколи не атакують російські організації.

Минулого місяця від інших хакерів постраждав найбільший трубопровід Colonial Pipeline, який змушений був виплатити викуп.

Розслідувачі вважають, що за тією кібератакою стояло хакерське угруповання DarkSide, що також пов'язують з Росією.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3670
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 03 июл 2021, 22:35

По поводу кибератак вообще. Тема эта не новая. И проблемы не в атаках - а в том, что НИЗКАЯ КВАЛИФИКАЦИЯ и разработчиков программ и системных администраторов - это и позволяет хакерам найти бреши в системе безопасности. Низкая квалификация разработчиков - написание программ отдают на аутсорс в Индию и прочее. А квалифицированных системных администраторов которые смогут нормально настроить безопасность - ну их просто мало ибо по-сути это талант, а не образование. И в сытых США и странах Западной Европы с этим талантом - плохо. В результате дырявый софт на системах обслуживаемых очень средними по способностям админами - вот их и ломают.

Подход США как всегда - вместо того чтобы решить проблему (это сложно) - давайте весь мир заставим хакеров ловить чтобы они нас не ламали.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 04 июл 2021, 03:44

#ПівнічнийПотік_2

Комітет з асигнувань Палати Представників Конгресу США схвалив поправку, яка прямо забороняє Адміністрації президента Джозефа Байдена скасовувати санкції проти російського газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляється у трансляції під час голосування Конгресу.

Йдеться про заборону адміністрації Байдена скасовувати санкції в ході 2022 фінансового року. Автор поправки - конгресмен-демократ від штату Огайо Марсі Каптур. Поправку включили до складу розділу про закордонні фінансові витрати американського уряду.

«Ми розраховуємо, що адміністрація президента почує наш потужний сигнал і зробить пріоритетним питанням європейської енергетичної безпеки», — заявила Каптур.

Тепер для затвердження заборони поправка повинна пройти читання в Палаті представників, Сенаті США, і наостанок її повинен серед інших бюджетних планів США підписати президент.

Нагадаємо, радник президента Байдена Джейк Салліван заявив, що Вашингтон як і раніше виступає проти російського газопроводу «Північний потік-2», тому в США продовжать вводити санкції проти газопроводу.

Представник Кремля Дмитро Пєсков коментуючи наміри США ввести нові санкції проти Росії, заявив, що це вже не залежить від президента Джо Байдена, оскільки низка санкцій є кодифікованими. Тому Росія продовжить роботу по запуску СП-2, не озираючись на США.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Lumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7056
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21141 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 15 июл 2021, 00:08

У США побачили світ дві книги про останні дні президентства Трампа
13 липня в США у продаж вийшли дві книги про президентство Дональда Трампа. Зокрема, книга Майкла Бендера "Чесно кажучи, ми виграли на цих виборах" та "Зсув" Майкла Вольфа.

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

“Останні дні Дональда Трампа на посту президента характеризувалися повним хаосом, оскільки демократи Палати представників намагалися оголосити йому імпічмент за його дії (й бездіяльність) під час штурму Капітолія 6 січня… Але навіть протягом останніх днів президентства Трампа за дверима Овального кабінету було пекло”, – повідомили журналісти.

Усі книги присвячено останньому року президентства Трампа.

До того, як книги надійшли в продаж, журналісти отримали частини електронних копій. Однак тепер, коли їх можна придбати в магазинах, подробиць про президента Трампа з’явиться значно більше.

У книгах розповіли про реакцію Трампа на пандемію коронавірусу. Трамп “активно працював над тим, аби американці перестали довіряти лікарям, епідеміологам та експертам у сфері охорони здоров’я”.

Трамп не визнав поразки на виборах. Він намагався використати офіційні повноваження та уряд, аби знайти нереальні докази шахрайства. Він, по суті, створив інформаційний вакуум, в якому американцям довелося повірити про “велику брехню” на виборах.

Трамп, який неодноразово говорив про те, що зробив для темношкірого населення більше, ніж “будь-який президент з часів Авраама Лінкольна”, не зумів зрозуміти мету антирасистських протестів Black Lives Matter. Трамп думав, що їх протести ситуативні і їх потрібно якомога швидше припинити.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 15 июл 2021, 00:36

В ніч президентських виборів в листопаді, коли стало зрозуміло, що першість в руках демократа Джо Байдена, Рудольф Джуліані, в нетверезому стані, радив своєму клієнту Дональду Трампу виступити перед американцями та збрехати, що виграв вибори.

Про це повідомляє британське видання The Guardian.

Цю історію описали журналісти Керол Леоннніг та Філіп Ракер з Washington Post у книзі “Я можу це виправити: катастрофічний останній рік Дональда Дж. Трампа”.

В книзі стверджується, що Джуліані неодноразово закликав Трампа говорити неправду в різних ситуаціях. Як відомо, Джуліані був особистим повіреним Трампа. Президент США був лідером кампанії, спрямованої на те, аби довести факти фальсифікації результатів виборів. В книзі описали таку ситуацію: Джуліані в ніч виборів звернувся до помічників Трампа, аби вони пояснили, яка ситуація з підрахунком голосів в різних штатах. Менеджер кампанії Білл Степьєн, голова штабу Марк Медоуз та старший радник Джейсон Міллер відповіли йому, що говорити про перемогу чи поразку зарано.

“Просто скажи, що ми виграли” – сказав Джуліані.

Аналогічні ситуації були в Мічигані та Пенсильванії.

“Великий план Джуліані полягав в тому, щоб Трамп проголосив свою перемогу в штатах, де для цього не було передумов”, – сказано в книзі.

У відповідь Медоуз сказав, що вони не мають права на такі заяви. Але Трамп все одно так і зробив.

В іншій книзі про Трампа описали ситуацію, коли Джуліані порадив Трампу проголосити перемогу в Аризоні до закінчення підрахунку голосів.

“Просто йти й оголоси про свою перемогу прямо зараз. Ти повинен піти й оголосити про свою перемогу прямо зараз”, – сказав Джуліані розгніваному Трампу.

Тоді Трамп зробив заяву, стоячи біля першої леді Меланії Трамп, віцепрезидента Майка Пенса та другої леді Карен Пенс. О другій годині ночі Трамп виступив:

“Це брехня американцям. Це ганьба для нашої країни. Ми готувалися до перемоги на цих виборах. Чесно кажучи, ми виграли на цих виборах. Ми дійсно виграли на цих виборах”.

Ця заява була першою в арсеналі Трампа, коли було закладено основи для теорії про “велику брехню”.

В цих же книгах написано, що такі поради Джуліані давав в нетверезому стані.

“Просто скажіть, нібито ми виграли”, – сказав тоді Джуліані.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 15 июл 2021, 02:13

Американські слідчі вивчають інформацію про колумбійських найманців, яких звинувачують у вбивстві президента Гаїті Жовенеля Моїза. Слідчі перевіряють, чи був хтось із них причетний до американських держструктур чи роботи з ними.

Про це повідомляє видання Reuters.

17 колумбійців та 2 американців заарештували минулого тижня. Їх звинуватили у причетності до вбивства Моїза, якого застрілили в резиденції.

Наразі в американських слідчих немає вірогідних доказів того, що колумбійські підозрювані були пов’язані з федеральними органами США. Однак, такі докази можуть з’явитися.

При цьому відомо, що один з двох затриманих американців, яких звинувачують у причетності до вбивства, в минулому був інформатором Адміністрації з контролю за дотриманням законів про наркотики. Йдеться, вірогідно, про 55-річного Жозефа Венсана, який живе у Флориді.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25300
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 18 июл 2021, 02:53

Влада США розслідує можливу атаку Росії на дипломатів у Відні :hm:

Влада США розслідує причини появи дивних хворобливих відчуттів у 24 американських чиновників, які працюють у Відні. У них виявилися неспецифічні симптоми, схожі з так званим «гаванським синдромом», погіршенням здоров’я дипломатів, яке може бути пов’язане зі впливом Росії.

Проблеми зі здоров’ям у дипломатів, співробітників розвідки та інших чиновників у Відні розпочалися незабаром після інавгурації президента США Джо Байдена в січні цього року, передають журнал New Yorker і агентство Associated Press. Урядові агентства США називають прояв симптомів у співробітників «аномальними або непоясненим інцидентами зі здоров’ям», проте в приватних бесідах директор ЦРУ Вільям Бернс називає їх не інцидентами, а атаками, стверджує New Yorker.

«Гаванський синдром» названий так за інцидентами в столиці Куби, де з кінця 2016 року американські дипломати повідомляли про сильний головний біль, нудоту, втому і погіршення координації та слуху. У 2018 році аналогічні симптоми з'явилися у співробітників консульства в Китаї, наприкінці квітня 2021 року телеканал CNN повідомив, що два схожих випадки були зафіксовані на території США.

Високопосадовці як у адміністрації колишнього президента Дональда Трампа, так і в адміністрації Байдена впевнені, що американці могли бути атаковані Росією. Журнал Politico в травні повідомляв, що організатором може виступати російська військова розвідка ГРУ, однак точних доказів цього поки немає.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»