А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 15 сен 2021, 21:32

Lis1980 писал(а):
13 сен 2021, 01:12
Это точно. Читал уголовное дело как накрыли производство микросхем для российского ВПК. Фирма с громким названием, а по итогу - гараж и микросхемы с али.. маркировку смываем и лепим свою. Рентабельность 1000..0% ;)

Нихера они уже производить не могут )))
Мало что могут. А мы - не можем ничего. Есть разница.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 15 сен 2021, 22:11

Lumen писал(а):
12 сен 2021, 20:14
Иран? Да будет вам известно, что именно США стояли у истоков иранской ядерной программы, много чего там построили и инвестировали. Иран подписал договора о нераспространении и испольовании в сугубо мирных целях. Но после прихода к власти "бармалеев", они нацелились на изготовление только бимбы с совершенно нескрываемыми целями. И что предлагаете? Спокойно смотреть на это? Санкции - можно сказать, травоядные действия, как и многочисленные озабоченности ООН. Вот если бы Штаты нанесли массированный упреждающищий удар по Ирану, тогда да, можно говорить, что они только силой хотят диктовать свои условия. А так это все не так однозначно и устрашающе.
Любая страна не подписавшая договор о нераспространении - имеет полное право разработать и иметь ЯО. Хоть они бармалеи хоть папуасы хоть солидные белые джентельмены в смокингах.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 16 сен 2021, 15:29

Співробітники американської поліції в упор розстріляли темношкірого з мачете, який намагався напасти на них. Відео з нагрудної камери одного з поліцейських викладено на YouTube-каналі офісу місцевого шерифа.

Інцидент стався в місті Дель Норте (штат Каліфорнія, США) ще 25 серпня. Шерифу міста надійшло повідомлення про чоловіка, який перегородив автомобілем шосе на в'їзді в місто. Він також погрожував іншим водіям.

На місце прибув один із співробітників, який переконав американця Роберта Андерсона покласти холодну зброю на землю. Виявилося, що у чоловіка були проблеми з психікою - він запевняв, що живе в матриці, А всю поліцію США контролює таємний уряд. При цьому з себе Андерсона вивела сварка з його дівчиною, яка була поруч. Пізніше на місце прибуло підкріплення. Але в якийсь момент Андерсон схопив з землі мачете і кинувся на дівчину. Співробітники поліції у відповідь відкрили вогонь.

Від отриманих поранень чоловік помер на місці.
:fx:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
dnepr7WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 18 сен 2021, 10:40

Зеленая энергетика борьба против глобального потепления - к чему приводят мечты

Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 04 окт 2021, 03:18

У Держдепі США виникла кадрова криза через #ПівнічнийПотік_2

Сенатор-республіканець Тед Круз блокує затвердження десятків кандидатур на вакантні посади у Державному департаменті США, намагаючись таким чином домогтися від адміністрації Джо Байдена дієвих санкцій проти російського газопроводу "Північний потік-2".
Про це йдеться у публікації The New York Times.

За даними видання, запекла боротьба сенатора Теда Круза проти російського газопроводу призвела до ситуації, яку чиновники адміністрації Байдена називають "кадровою кризою". Своїми діями Круз затримує призначення у Державний департамент десятків кандидатів, зокрема 59 потенційних послів, та обіцяє заблокувати ще більше.

Як зазначається, Круз не може самостійно заблокувати запропоновані президентом Джо Байденом призначення до Держдепу, але він максимально затягує цей процес.

Чиновники в адміністрації нового президента США називають ситуацію, що склалася, "зловживанням процесом висування кандидатів". Вони також заявляють, що сенатор Тед Круз своїми діями нібито загрожує національній безпеці.

"Ми спостерігаємо безпрецедентне загальне затримання усіх номінантів - незалежно від того, чи мають вони якесь відношення до питань зовнішньої політики", - прокоментував ситуацію голова комітету Сенату з міжнародних відносин Боб Менендес.

Як повідомлялося, сенатор-республіканець від Техасу Тед Круз ще в березні попередив, що блокуватиме призначення в Держдеп, доки Білий дім не запровадить санкцій проти компаній, що беруть участь в будівництві російського газопроводу #ПівнічнийПотік_2

Палата представників Конгресу США 22 вересня погодилася внести поправки до щорічного законопроєкту про видатки на оборону, що передбачає санкції проти російського проєкту «Північний потік 2», що потенційно поставить під загрозу угоду, досягнуту між новою адміністрацією США та урядом ФРН на чолі з Ангелою Меркель у липні цього року.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Lumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 05 окт 2021, 14:05

Офігеть! Уявляєте, в інших країнах люди захищені державою і мають права. Офігеть яка новина.
Зрозуміло, що для росіянки це щось на кшталт божевілля. Але да, так буває. І так є.
Найбільше сприятливе відношення до сквотерів в Англії, та їх там і найбільша концентрація. Їх багато в Німеччині, Данії, Америці, а також в інших країнах.

Вони і в Україні є. У нас, правда, ще немає ніякого законодавства для них, але їх ніхто не розганяє, вони створюють різні артмайданчики, кав'ярні, і так далі. Такий собі андеграунд.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 06 окт 2021, 02:08

Двопартійна група сенаторів запропонувала Байдену вислати зі США 300 російських дипломатів, якщо РФ не погодиться на пропорційне збільшення штату американських дипустанов.
Про це йдеться у відкритому зверненні, адресованому президентові США, текст якого розміщений на офіційній сторінці сенатора Марка Рубіо.

«1 серпня 2021 року Росія ввела заборону на роботу будь-кого з місцевих працівників на території нашого посольства в Москві. Ці раптові односторонні дії росіян ставлять під загрозу щоденну діяльність посольства США в Москві та здатність Держдепартаменту задовольняти консульські потреби американців, які проживають, працюють або їздять до Росії», - вказали законодавці.

Вони нагадали, що російська сторона зарахувала найманих працівників у посольстві США як «американських дипломатів». Це призвело до того, що зараз в різних дипустановах РФ на території США працюють понад 400 дипломатів, тоді як у Росії дозволено працювати лише 100 американським дипломатам.

«Така диспропорційність диппредставництва є неприйнятною», - підкреслюється у зверненні.

Сенатори у цьому зв’язку наголосили, що Росія повинна видати достатню кількість дипломатичних віз американській стороні: «Якщо таких дій не буде вжито, ми закликаємо вас почати висилати російських дипломатів, аби привести дипломатичну присутність США до паритету. Ми вважаємо, що такий крок буде розумним і відповідним».

Американські законодавці також закликали команду національної безпеки Білого дому до «негайних і конкретних кроків, аби забезпечити посольство США в Москві необхідним персоналом та підтримкою».

Звернення підписали сенатори-республіканці Марко Рубіо, Джим Ріш, а також представники Демократичної партії Марк Ворнер і Боб Менендес.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 09 окт 2021, 03:22

Після розслідування Документів Пандори конгресмени представили законопроект, спрямований проти корупційних лазівок у США

https://ukrainian.voanews.com/a/enabler ... ?nocache=1
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 10 окт 2021, 01:04

Президент США Джо Байден уповноважив Національний архів передати на розгляд комітету документи адміністрації свого попередника Дональда Трампа, щодо подій 6 січня, коли стався штурм Капітолія. У такий спосіб він заблокував можливість Трампа засекретити ці матеріали.

Про це повідомляє американське видання The New York Times.

Спроби Трампа заблокувати передавання документів зупинили в п’ятницю. Речниця Білого дому Джен Псакі пояснила, що президент Байден уповноважив Національний архів, як урядову структуру, де зберігаються офіційні документи адміністрації Трампа, передати Конгресу першу їх частину на вимогу комітету Палати представників.

До цього Трамп хотів скористатися “привілеєм виконавчої влади”, аби зберегти конфіденційність документів. Однак Байден йому відмовив.

Всі документи та відповіді на запити комітет сподівається отримати до 13 жовтня. Слухання, де свідки відповідатимуть на запитання законодавців, відбудуться в період з кінця жовтня по початок листопада.

Адміністрація президента США Джо Байдена має намір оприлюднити інформацію та документи стосовно штурму Капітолія, який відбувся 6 січня, а також — дій 45-го американського лідера Дональда Трампа того дня.

Трамп — проти публікації паперів, але в Білому домі наполягають, що американці мають дізнатися про те, чим займалися американський президент та його помічники, коли ультраправі активісти штурмували законодавчу будівлю. Такий крок матиме значні політичні та юридичні наслідки. Трамп уже відповів, що блокуватиме будь-які запити щодо отримання інформації щодо цього від комітету Палати представників. До нього таким же правом користувалися й решта американських президентів

У Національного архіву комітет попросив передати “всі матеріали та повідомлення в Білому домі 6 січня 2021 року, які будь-яким чином стосуються” подій того дня. Зокрема, це документи та розмови про те, чи працювали Білий дім і союзники Трампа над тим, аби затримати або припинити підрахунок голосів виборців, чи обговорювалося питання перешкоджання мирному передаванню влади. В архіві попросили передати журнали дзвінків, графіки та зустрічі великої групи людей. Зокрема, дорослих дітей Трампа, зятя та старшого радника Джареда Кушнера та першої леді Меланії Трамп, а також цілої низки помічників та радників, таких як його адвокат Рудольф Джуліані. Частину документів з архіву передали комітету та адвокатам Трампа ще 31 серпня.

Головне, що намагається знайти комітет — інформація стосовно того, чи відіграли Трамп, Білий дім та члени Конгресу якусь роль у заохоченні мітингувальників, які розпочали штурм Капітолія.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 10 окт 2021, 01:28

У них свой Петя ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 10 окт 2021, 02:03

Lis1980, Не зрозумів
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 10 окт 2021, 02:06

У нас гоняют Петю, у них Дональда. Попередников ;)

За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 10 окт 2021, 02:08

:hm: :rolleyes2:
МВФ обіцяє «дуже скоро» визначитися щодо майбутнього Георгієвої в організації

Міжнародний валютний фонд заявив, що очікує «більше деталей» і сподівається «дуже скоро» ухвалити рішення щодо майбутнього директорки-розпорядниці МВФ Кристаліни Георгієвої в цій організації.

Заява від 8 жовтня з’явилася після розслідування адвокатської фірми WilmerHale у вересні, яке дійшло висновку, що Георгієва маніпулювала даними на користь Китаю, перебуваючи на керівній посаді у Світовому банку.

У своїй заяві Виконавча рада МВФ після засідання 8 жовтня заявила, що досягла «значного прогресу» в оцінці справи, зокрема, провела зустрічі з представниками WilmerHale, а також із Кристаліною Георгієвою.

У вересні цього року Світовий банк оголосив, що зупиняє публікацію рейтингу Doing Business через виявлені порушення в попередніх звітах: за 2018 і 2020 роки.

Георгієва, болгарська економістка, 16 вересня заявила, що «принципово» не згодна з висновками розслідування щодо звіту Doing Business Світового банку за 2018 рік.

«У мене вже була перша зустріч із Виконавчою радою МВФ з цього приводу», – сказала Георгієва, яка була генеральним директором Світового банку в 2018 році.

Doing Business класифікує країни на основі нормативно-правових актів й економічних реформ. Слідство виявило, що Китай подавав скаргу після того, як він зайняв 78 місце у виданні 2017 року.

Згідно з висновками, у версії звіту за 2018 рік очікувалося, що рейтинг Китаю буде ще нижчим.

Але розслідування виявило, що незадовго до опублікування звіту за 2018 рік тодішній президент Світового банку Джим Кім та Георгієва зустрілися з працівниками і попросили їх переглянути свою методологію щодо Китаю.

Перегляд привів до того, що рейтинг Китаю підняли на сім позицій, щоб він знову зайняв 78 місце.

Незалежне розслідування юридичної фірми WilmerHale було засноване на аналізі десятків тисяч документів та інтерв’ю з десятками нинішніх і колишніх працівників Світового банку.

Лауреат Нобелівської премії економіст Пол Ромер, який на той час був головним економістом Світового банку, подав у відставку в січні 2018 року після того, як повідомив журналісту, що методологію звіту Doing Business 2018 року було змінено так, що це могло б свідчити про вплив політичних міркувань.

Міністерство фінансів США заявило 16 вересня, що вивчає висновки розслідування, назвавши їх «серйозними».

:schead:
А кажуть, що Байден слабак. А він погнав вичищати всі авгієві конюшні
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 10 окт 2021, 02:10

Lis1980 писал(а):
10 окт 2021, 02:06
У нас гоняют Петю, у них Дональда. Попередников ;)
Та ну. Оце Ви порівняли)))
Хоча, для США Трамп - помилка, яку вони намагаються виправити.
А для нас Зе - наш вирок
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 10 окт 2021, 02:14

Warisdeath писал(а): Хоча, для США Трамп - помилка, яку вони намагаються виправити.
Согласитесь, не нам об этом судить. Мы же не американцы ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 10 окт 2021, 02:26

Lis1980, Згоден. Тому вперше про це сказав і більше не буду. Не наша це справа.
Скажу свою суб'єктивну думку.
Я не бачу в Трампі політика. Як не намагався за всі роки його правляння сприймати його як політика, так у мене і не вийшло. Так само, як я не бачу політиків в особі Макрона, Курца і Зеленського. Чесне слово. Просто в тих країнах сильні інституції і вони пережили це, а у нас - питання
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 10 окт 2021, 12:35

Lis1980 писал(а):
10 окт 2021, 02:06
У нас гоняют Петю, у них Дональда. Попередников ;)
Тупое это занятие гонять предшественников. А в РФ там гоняют потенциальных конкурентов за власть на будущих выборах - а в Белоруси при Лукашенко их просто убивали - это эффективно и имеет смысл. Потому что все смыслы - они всегда в будущем, а не в прошлом.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
dnepr7Warisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»