Иран

Конфликты на Ближнем Востоке
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 03 ноя 2022, 02:18

Якщо колективний Захід, а зокрема США, так і будуть перебувати у стані глибокої занепокоєності, то буде лихо. В повітрі відчувається запах великої війни. Всі диктатори об'єдналися, активізувалися і перевіряють реакцію. А за всім цим спостерігає Сі. А може і не тільки спостерігає?

Коли ми всі дізналися про постачання дронів, то кожен більш-менш адекватний експерт чи політолог зазначав, що Іран постачає росії свої дрони не за гроші, що йому треба щось більше, ніж просто гроші. А от тепер картина вимальовується. І саме головне, що у кожного з них є ядерна зброя.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Иран

Где Bikini » 03 ноя 2022, 09:08

Warisdeath писал(а):
03 ноя 2022, 02:18
Якщо колективний Захід, а зокрема США, так і будуть перебувати у стані глибокої занепокоєності, то буде лихо.
Так и будет. Запад взростил своих могильщиков :hm:
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 04 ноя 2022, 00:13

Bikini писал(а):
03 ноя 2022, 09:08
Так и будет.
Подивимось. Хтозна як воно буде?
Якщо ми це відчуваємо і розуміємо, то розумні люди тим більше.
А може і відбудеться якийсь превентивний захід? Принаймні щоб Іран зупинити. Там же гравці США, СА та Ізраїль. Так що все може бути.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Иран

Где Bikini » 04 ноя 2022, 01:12

Warisdeath писал(а):
04 ноя 2022, 00:13
СА та Ізраїль
Вот эта пара просто "мы и Тамара" :ha:
Сионисты и ортодоксальные муслимы, где женщин заворачивают в паранджу похлеще, чем в Иране.
Warisdeath писал(а):
04 ноя 2022, 00:13
А може і відбудеться якийсь превентивний захід? Принаймні щоб Іран зупинити.
Они уже доперевентивились, что Иран в шаге от изготовления бимбы. Клепает, шо пирожки баллистические ракеты и беспилотники. Хватит слепо верить в мудрость и ум Запада! Миром правит не тайная ложа, а явная лажа (с) :old:
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Александр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 04 ноя 2022, 01:52

Bikini, Я не вірю нікому. Просто моделюю варіанти.
Я сказав, що подивимось.

Зрозуміло же кожному, що всі ці шахіди-махіди та ракети Іран виготовляв не для застосування їх в українському просторі. А саме проти Ізраїлю та Саудівської Аравії. Вони вороги назавжди і це їх перманентний стан. Але інколи все доходить до кипіння, як зараз, наприклад. І всі розуміють, що ситуація на грані вибуху. І вона вибухне. А от як і що стане причиною, невідомо. А може протести в самому Ірані підуть таким чином, що їм буде не до зовнішніх війн і вони будуть гасити пожежу всередені? А може все-таки буде завдано удару по якійсь іранській базі і всі їх напрацювання перетворяться на попіл?

Антидемократична коаліція вже сформована. Вже ніхто не приховує хто з ким і на якому боці. Іран, росія і КНДР братья навеки об'єдналися. Те, що цей союз міцний надовго, то це так собі впевненість, а от те, що він ситуативний, то це факт. А ще один факт у тому, що цим трьом абсолютно пох на благополуччя свого населення і всі троє зацікавлені у війні. А от нормальним країнам війна не потрібна. Більше того, у цих трьох є ЯЗ. Тому їх треба зупиняти хоч погрозами, хоч превентивними ударами, хоч чим, бо буде велика біда, причому для всіх.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 04 ноя 2022, 02:23

О! Поки я тут корчив з себе умника-розумника))) тобто писав пост в темі, в якій насправді не розбираюся, а просто виклав свої відчуття на події і свій особистий погляд дилетанта, в цей час розумні люди видали аналітику. Несу нам. Прям свіженьке)
Тут цікавий віраж з гостро закрученим сюжетом розписан :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 05 ноя 2022, 01:06

Іран постачає Росії дрони морським та повітряним шляхами, їхня збірка може бути налагоджена й у Білорусі, - Центр національного спротиву

Зазначається, що Іран радо виконує замовлення Кремля на дрони та активно постачає такі моделі БпЛА: Mohajer, Arash-1 та Arash-2, Shahed-131 та Shahed-136.

У Центрі національного спротиву встановили причетних до поставок дронів. Так, існує два шляхи перевезення дронів від виробника до пунктів призначення: повітряний та морський. Повітряним шляхом доставку дронів та інструкторів здійснюють наступні компанії:

- Iran Air (іранська державна авіакомпанія, контрольована місцевим міністерством інфраструктури);
- Mahan Air (засновником є "Некомерційний інститут Молала Мовахедіна");
- Pouya Air (входить до складу Корпусу вартових ісламської революції (КВІР), військова гілка виконавчої влади Ісламської республіки Іран);
- Saha Airlines (Входить до складу військово-повітряних сил Ірану).

Також для перевезення дронів Іран використовує й морський шлях через Каспійське море. За документами іранці перевозять запасні частини для цивільної авіації, використовуючи порт Бандар-Анзалі. Пунктом призначення є Астрахань, або Махачкала.

Крім Сирії, з травня завод працює в Таджикистані. Також є ризики налагодження вузлової збірки у Білорусі, адже місцевий "558-ий авіаремонтний завод" у взаємодії із компанією "Кванд ИС" форсував роботи по створенню власних "дронів-камікадзе", що може бути прикриттям для використання іранських напрацювань. За попередніми даними Іран може виготовляти до 150 дронів на місяць.


Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 05 ноя 2022, 01:17

Іран заперечує постачання дронів Росії та пропонує Україні провести двосторонню технічну та експертну зустріч, - МЗС

У МЗС Ірану відреагували на заяву українського колеги Дмитра Кулеби, в якій він сказав про безжальні наслідки у разі допомоги росії: там заявили, що ці заяви "емоційні" та закликали українську сторону до переговорів.

У відомстві заявили, що речник МЗС Нассер Канаані заявив про "активний нейтралітет" Ірану щодо війни в Україні, а також зазначив, що "емоційні заяви та голослівні звинувачення не допоможуть вирішити кризу в країні".

"Замість того, щоб висувати помилкові звинувачення проти Ірану, влада України має відгукнутися на конструктивні пропозиції нашої країни провести двосторонню технічну та експертну зустріч з метою надання документації щодо їх претензій", — заявив Канаані.

Він також вкотре "категорично заперечував" передачу Іраном зброї в Росію для війни в Україні.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Иран

Где Bikini » 05 ноя 2022, 01:29

Warisdeath, кстати да, а где запчасти сбитых дронов с маркировкой made in Iran? :wink:
Или я пропустил, но вообще не помню, чтобы такое демонстрировали.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Иран

Где Bikini » 05 ноя 2022, 01:31

И да, мы с этими дронами тему протестов в Иране как-то подзабыли. А они там не утихают, с феерверками и жертвами.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 05 ноя 2022, 01:32

Bikini, Багато було і фото і відео. Зараз навіть пошукаю
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 05 ноя 2022, 01:35

Bikini писал(а):
05 ноя 2022, 01:31
И да, мы с этими дронами тему протестов в Иране как-то подзабыли. А они там не утихают, с феерверками и жертвами.
Та ні,ми не забули. Але ж шахіди летять над нашими головами, а протести десь там далеко.
Вчора було яскраве відео як дівчата закидали камінням поліцейських
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Иран

Где Bikini » 05 ноя 2022, 01:52

Warisdeath писал(а):
05 ноя 2022, 01:32
Багато було і фото і відео. Зараз навіть пошукаю
Было, не спорю. Я говорю о запчастях, где четко идентифицируется производство в Иране, ну там шильдики, наклейки, надписи на фарси и т.д. А не большими буквами "Герань-2" на стабилизаторах и другие русские отметки.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 05 ноя 2022, 02:24

Bikini писал(а):
05 ноя 2022, 01:29
кстати да, а где запчасти сбитых дронов с маркировкой made in Iran?
Или я пропустил, но вообще не помню, чтобы такое демонстрировали.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 05 ноя 2022, 02:44

Bikini писал(а):
05 ноя 2022, 01:52
Я говорю о запчастях, где четко идентифицируется производство в Иране, ну там шильдики, наклейки, надписи на фарси и т.д. А не большими буквами "Герань-2" на стабилизаторах и другие русские отметки.
Поки я гуглив і шукав саме дописи на фарсі, Ви написали цей пост :drink:

Що хочу сказати? Так як ми живемо в часи інформації режиму "фаст-фуду", тобто її настільки багато, що вона летить на великій швидкості. А коли починаєш шукати конкретики, то виходить, що не так то вже і багато тієї інфи, яка конкретно цікавить. А таке враження, що зі всіх прасок кажуть про ці шахіди. А виявилося, що ледве хоч щось зараз знайшов. Постом вище виклав.

А ще прочитав, що докази дійсно є. Що СБУ і справу вже відкрили і стверджують, що доведуть їхнє іранське походження. І що в Ізраїлі підтвердили іранське походження. І в ГУР МО України є докази. І що тепер збираються докази інших країн. Там засвітилисяі китайські запчастини, і австрійські, і американські. А знаєте про чиї запчастини жодного слова? Про російські! Як я зрозумів, то з російського там тільки назва "Герань" :wink: От такі справи)
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Иран

Где Lumen » 05 ноя 2022, 09:18

Warisdeath писал(а):
05 ноя 2022, 02:44
Як я зрозумів, то з російського там тільки назва "Герань"
:rofl:
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 05 ноя 2022, 16:25

Іран дає задню. Ну як задню? Так собі, трішечки. Але ж все-таки вже не так однозначно бреше заперечує поставки.

Сьогодні МЗС Ірану заявило, що поставки дронів в росію були. У невеликій кількості. Кажуть, що ці поставки були ДО початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. І ще кажуть, що вони не знали, що застосування їхніх дронів відбудеться в Україні.

Ну це вже хоч щось.

Хоча і не обійшлося без виї*онів.

Вони вимагають документи, які підтверджують, що були поставки і що дрони, які літають в Україні, то іранські дрони. Зараз знайду їх заяву і принесу.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25320
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Иран

Где Warisdeath » 05 ноя 2022, 16:51

Ось, знайшов.

​​Іран вперше визнав, що надавав Росії дрони, але "обмежену кількість і до війни в Україні", - Associated Press

Міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амірабдоллахян вперше визнав, що його країна надавала Росії дрони-камікадзе.

"Ми надали обмежену кількість дронів Росії за кілька місяців до війни в Україні", – йдеться в повідомленні.

Водночас голова МЗС стверджує, що Тегеран нібито не знав про застосування дронів проти України.

"Якщо Київ має документи, які підтверджують, що Росія застосувала іранські дрони в Україні, вони мають надати їх нам. Якщо нам доведуть, що Росія використала іранські дрони у війні проти України, ми не залишимося байдужими", – додав він.

https://apnews.com/article/iran-europe- ... osition_09
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7729
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16087 раз
Карма: +8/-0

Иран

Где Александр Сергеевич Перижняк » 05 ноя 2022, 17:22

Warisdeath, Європа стара це просто бройлери .
Воли програли дві світові війни та всього бояться .
Штати стомилися бути світовим жандармом отак пішла на пенсію Британія .
Дурні росіяни тягають для китайців каштани з вогню як вони робили це для англосаксів .
Росія це великий пес.
Собаці потрібен хазяїн вони знайшли нового хазяїна Сі Цзіньпіна . Недаром китайців звуть євреї Далекого Сходу .
Як пітливість винахідливість ,вони усюди .а правити демократично у такій великій та густо населеній країні просто нереально.
Піймали на хабарі ? Голову геть !
Китай має 20000 культуру тоді як Європа яка перетворилася на всесвітній музей та будинок відпочинку тільки 3000
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7729
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16087 раз
Карма: +8/-0

Иран

Где Александр Сергеевич Перижняк » 05 ноя 2022, 17:28

Bikini писал(а):
03 ноя 2022, 09:08
могильщиков
Не надо быль давать технологии тому же Китаю.
Сами виноваты .
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Ближний Восток»