Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Конфликты на Ближнем Востоке
Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 5):
LumenWarisdeathLyapisРост76Гоша
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Warisdeath » 07 июн 2020, 22:24

Армія Хафтара за пару днів подолала близько 450 км. Такої швидкості втечі людство не бачило з часів армії Саддама. Але того разу копняків давали американці, а цього самі лівійці та «трішечки» турки. Такі часи.
З тим, вчора Хафтар трішечки зміг здивувати. Підрозділи 128-ої піхотної бригади відступивши з Аль-Джуфра не попрямували до Бенгазі, а зробивши круг пустелею вийшли до Сірта, з’єдналися з залишками 604 батальйону ЛНА і вдарили по передовим загонам лівійської армії, які зайшли у місто.
Велику роль у цьому зіграли китайські ударні БПЛА Wing Loong ІІ, які завдали ударів по колонах лівійської армії. Несподіваний удар змусив підрозділи урядових сил, які не встигли закріпитися в місті відійти. Здивування тривало недовго. Армійці швидко отямилися, перегрупувалися і знов пішли вперед. А до цього збили два Wing Loong. У збитті звинувачують турецький фрегат, що підійшов ближче до Сірта.

На голови хафтарівців та на їх біду в небо піднялися Bayraktar, розпочалося полювання і гра у одні ворота. Нічні бої відбувалися з перемінним успіхом, але ініціатива знов повернулася лівійської армії. В коротких вилазках, противник зазнав втрат, декілька бойовиків ЛНА зі складу 128-ї потрапили в полон. На зараз лівійська армія продовжує наносити повітряні та артилерійські удари по хафтарівцям, що залишаються в місті. Лінія зіткнення проходить по рубіжу Ваді Баї та КПП50 у західному передмісті Сірта.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LyapisРост76Гоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Warisdeath » 07 июн 2020, 22:27

Військові злочини русні в Лівії доповнюються спаленням мечеті. Мечеть Ніффаті в районі Айн-Зара на півдні Тріполі, була спалена вагнерівцями після їх відступу з міста. По собі вони залишили антиісламські графіті, та інші продукти життєдіяльності. Залишу їх без коментарів. І так все зрозуміло.
105121 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
105122 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
105123 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
105124 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
Хоча треба не забувати, що ісламофобія русні має виключно вибірковий характер. Бо оголошений прессекретарем Хафтара – Місмарі, «джихад» проти «турецьких окупантів» русня вважає правим ділом, а ось самою руснею названих «джихадистами» сирійських повстанців, вважає терористами, а «джихадистів» з «Хезболла» – взагалі нормальними хлопаками. Тому треба бути тут обачливим.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LyapisРост76Гоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Sanek » 08 июн 2020, 02:38

Сообщают, что на границу с Ливией прибывают новые части египетской армии... но границу не переходят...
Собираются сдерживать отступающих или готовят новый раунд?... :hm:
105166 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
105167 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
105169 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Рост76WarisdeathГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Sanek » 08 июн 2020, 02:46

Пишут, что нашли документы "вагнеровца"...
105175 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
:fp: Только свидетельство о рождении почему-то на имя Левченко Инны Николаевны :rofl:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Рост76WarisdeathГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Warisdeath » 08 июн 2020, 03:08

Sanek писал(а):
08 июн 2020, 02:38
Собираются сдерживать отступающих или готовят новый раун
Взагалі-то Сі-Сі пропонував перемир'я.

Президент Єгипту Абдель Фаттах Ель-Сісі запропонував “Каїрську декларацію та Каїрську ініціативу” для врегулювання лівійської кризи у присутності спікера Палати представників Абула Салеха та маршала-заколотника Халіфи Хафтара.

Ель Сісі оголосив свою ініціативу на спільній пресконференції в Каїрі без будь-якого її погодження з законним Урядом Національної Єдності і заявив, що закликає до припинення вогню з 8 червня 2020 року, а потім до виборів президентської ради лівійським народом під егідою ООН. В своїй ініціативі Сісі правда не згадав про виїзд всіх найманців з Лівії, роззброєння незаконних військових формувань Хафтара, і поновлення вже погоджених перемовин під Егідою ООН у форматі 5 + 5.

Тому, ця «Каїрська декларація» з великою долею ймовірності залишиться лише стрясанням повітря, а небажання іншою сторони позбутися не договороздатного Хафтара збільшує цю ймовірність до 100. В Тріполі вже відповіли на цю ініціативу, що в них немає часу дивитися маячню яку несе Хафтар. Хоча Франція та ОАЕ, швидко підтримали «Каїрську декларацію» чим навряд чи когось здивували або збільшили ймовірність її втілення.

То про які війська на кордоні мова? :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Sanek » 08 июн 2020, 03:10

Warisdeath писал(а):
08 июн 2020, 03:08
То про які війська на кордоні мова?
Поглядим... Египет как я понимаю поддерживает Хафтара.
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Sanek » 09 июн 2020, 23:12

Поговаривают, что египетские ВВС и бронетанковая техника уже на территории Ливии...
105285 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
105286 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Lumen » 20 июн 2020, 21:05

Знакомо :wink: Президент Египта Ас-Сиси: Если ливийский народ запросит помощи Вооруженных сил Египта для поддержки ливийской армии, то мы готовы.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Sanek » 21 июн 2020, 01:36

Военная помощь Анкары изменила ход гражданской войны. Впрочем, не следует думать, что турки вот-вот восстановят контроль над всей территорией своей бывшей колонии. Маятник военной удачи в Ливии качается не первый раз.

В качестве противовеса на землю этой африканской страны могут войти войска Египта. Но пойдёт ли Каир дальше бряцания оружием? Схлестнутся ли армия фараона и войско султана? Это будет возможно, если, например, саудиты выступят в роли спонсора египетской военной операции.

https://warhead.su/2020/06/20/zatyanuvs ... na-v-livii
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Sanek » 21 июн 2020, 23:07

Lumen писал(а):
20 июн 2020, 21:05
Президент Египта Ас-Сиси: Если ливийский народ запросит помощи Вооруженных сил Египта для поддержки ливийской армии, то мы готовы.
Центральные турецкие телеканалы уже транслируют новость о том, что Египет введёт войска в Ливию, для оказания помощи армии Халифа Хафтара.
106174 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
106176 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Sanek » 21 июн 2020, 23:09

Знакомый сценарий и сюжет...

Президент Египта ас-Сиси: "Безопасность Египта и Ливии едина. У нас общая судьба и наши народы едины"
106177 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Warisdeath » 24 июн 2020, 02:44

Вашингтон перейшов до активних дій в Лівії на тлі перекидання на північ Африки авіації російського виробництва і загроз військової інтервенції з-за кордону. Саме після цього у Вашингтоні прийняли рішення про координацію дій з Туреччиною в зоні лівійського конфлікту. Таку думку висловив заступник міністра оборони Лівії Селахаддін Абдулла ен-Немруш.

Ен-Немруш у коментарі турецькому «Агентству Анадолу» завив, що активна підготовка до операції в районі міста Сирт триває. «Ми не сприймаємо жодних обмежень і заборон. Наша мета – звільнити від найманців Халіфа Хафтара всю територію Лівії і поширити владу визнаного уряду на всю країну», – сказав заступник міністра.

Він також зазначив, що на авіабазі Аль-Джуфра дислокована саме російська авіація, про що поінформовано США та НАТО. «Цими літаками імовірно керують пілоти з ПВК «Вагнер». Причому мова йде не тільки про найманців з росії, а й з України.

Ця заява стала першою, що трохи розвіяла туман над персоналіями цих пілотів на перекинутих з росії на базу Аль-Джуфра Су-24 та МіГ-29. Таким чином, можемо констатувати невдачу (на цей момент) зусиль рашки по залучанню пілотів з інших країн, включно з Сирією. Важко сказати, з чим це пов’язано, але схиляюся до низького рівня підготовки пілотів ззовні.

Коментуючи наявність турецької авіації в Лівії, ен-Немруш зазначив, що подібні твердження безпідставні. «Це питання може стати предметом обговорень в майбутньому в рамках проколів про співробітництво в оборонній сфері», – сказав заступник міністра.

(Urich Військовий оглядач основних подій на Близькому Сході)
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Warisdeath » 23 сен 2020, 16:04

ТРИПОЛИ

В районе Сукна в Ливии разбился вертолет с наемниками российской ЧВК «Вагнер».

Об этом сообщил журналистам пресс-секретарь Командования совместными операциями правительственных сил по Сирту и Джуфре генерал Абдулхади Дырах.

По его словам, вертолет потерпел крушение в среду в 08.00 по местному времени (09.00 по МСК) недалеко от военной базы Аль-Джуфра.

При столкновении с землей взорвались боеприпасы на борту воздушного судна.

Дырах не привел деталей инцидента.
https://www.aa.com.tr/ru/%D0%BC%D0%B8%D ... 0-/1982732
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Warisdeath » 29 янв 2021, 01:39

Спецоперація відбулася ще в червні минулого року, але пишуть про це зараз. Як думаєте, чому це так? :hm:

Американські військові захопили в Лівії російський комплекс протиповітряної оборони "Панцир-С1". Американці вивезли його на базу Рамштайн у Німеччині, про це повідомила британська газета The Times.

Видання пише, що ця операція була здійснена через занепокоєння американської сторони тим, що "Панцир" може опинитися в контрабандистів і використовуватися проти цивільних літаків.

Для транспортування зенітної системи було використано вантажний літак ВПС США C-17A, який забрав техніку на аеродромі під Тріполі і доставив її на американську базу Рамштайн у ФРН.
https://www.thetimes.co.uk/article/russ ... -hjjtz0kd2

А мені здається, що про це ще тоді говорили. Чи я щось плутаю? :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Warisdeath » 06 фев 2021, 01:00

РБ ООН надає зелене світло для направлення спостерігачів до Лівії

Рада Безпеки ООН (РБ ООН) дала вказівки Генеральному секретарю ООН Антоніо Гутеррешу розпочати розгортання спостерігачів за режимом припинення вогню в Лівії.

У листі до Гутерріша РБ ООН заявила: «Поки члени Ради в даний час вивчають вашу рекомендацію щодо зміненого мандату Місії підтримки ООН в Лівії (МООНПЛ), члени в даний час просять вас створити план формування та швидке розгортання моніторингової групи до Лівії ".

РБ ООН додав, що не менше ніж за 45 днів вона очікує отримати звіти про підготовку, яка повинна бути здійснена для ініціювання групи попереднього моніторингу, а також практичні пропозиції щодо внесення змін до мандату МООНПЛ.
https://www.libyaobserver.ly/inbrief/un ... vers-libya

У Лівії обраний глава Президентської ради, президентська рада і прем'єр-міністр. Тимчасовий уряд керуватиме до виборів в грудні 2021года.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Гошаиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Warisdeath » 14 авг 2021, 02:45

Військова прокуратура Лівії видала ордер на арешт Саїфа аль-Іслама Каддафі, сина покійного диктатора.
Його звинувачують у зв'язках з російськими найманцями ПВК Вагнера і масових вбивствах.

За даними ВВС, Саїф Каддафі мав зв’язок з «вагнерівцями» і був причетний до військових злочинів, які здійснювали на території Лівії.

Вперше «вагнерівці» з’явилися у Лівії ще у 2019 році. Вони виступили на боці повстанського генерала Халіфа Хафтара під час нападу на уряд у Триполі.

За даними ВВС, лівійська розвідка розповіла про тісні зв’язки Каддафі з Москвою та описали його як «улюбленого кандидата Росії на правління Лівією».

Наказ про арешт Саїфа аль-Іслама Каддафі видали ще 5 серпня, але оприлюднили лише тоді, як у ефір вийшло розслідування ВВС.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Ливия и Судан - новая войнушка ?....

Где Lumen » 07 фев 2022, 14:12

Оберег? :hm: В Аль-Мардже на северо-востоке Ливии найдена партия гашиша с изображением...
145043 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
145044 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
145045 - Ливия и Судан - новая войнушка ?....
:crying:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Warisdeathиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Ближний Восток»