Новости современной космонавтики

Обсуждение космической техники и технологий
Ответить

Автор темы
Warisdeath
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 17 окт 2021, 01:56

Актриса Юлия Пересильд, режиссер Клим Шипенко и космонавт Олег Новицкий перешли с Международной космической станции на корабль «Союз МС-18». Они закрыли переходные люки, сообщил «Роскосмос». Киноэкипаж сегодня, 17 октября, возвращается на Землю.

«Экипажу предстоит выполнить следующие задачи: облачение в полетные скафандры "Сокол КВ-2", закрытие люков между бытовым отсеком и спускаемым аппаратом корабля, проверка герметичности всех люков и работоспособность систем корабля»,— говорится в сообщении «Роскосмоса».

Расстыковка запланирована на 4:12 по московскому времени. Корабль отделится от модуля «Наука». Посадка ожидается в 7:35 в 148 км юго-восточнее города Жезказган Казахстана.

Экипаж впервые в мире снимал фильм в космосе. Его рабочее название — «Вызов».
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 07 ноя 2021, 04:26

Астронавти, які в неділю залишать Міжнародну космічну станцію, по дорозі додому користуватимуться підгузками через зламаний туалет у капсулі.

https://www.ukrinform.ua/rubric-technol ... ualet.html
Sanek
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 20 ноя 2021, 02:11

Може проявитись ефект Кеслера - там більше ніхто не літатиме ...

Изображение Изображение Изображение Изображение
Sanek

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 24 ноя 2021, 23:22

"КОСМІЧНИЙ КАМІКАДЗЕ": NASA ЗАПУСТИЛА В КОСМОС АПАРАТ, ЩОБ РОЗБИТИ ЙОГО ОБ АСТЕРОЇД
Апарат подолає 11 мільйонів кілометрів

NASA запустила в космос апарат, який може врятувати Землю від зіткнення з астероїдом. Безпілотник має змінити курс небесного тіла, врізавшись у нього. Поки що космічне тіло не загрожує нашій планеті, тож місія експериментальна. Але якщо вона буде вдалою, то це стане новим космічним проривом людства.

"Щоб змінити напрямок астероїда, необхідна рухова установка, потрібно впритул наблизитися до астероїда. А також супер точна система навігації, адже ви рухаєтеся на шаленій швидкості, а астероїд рухається вам назустріч. Важливо правильно обрати точку зіткнення. Ціль неймовірно маленька – навіть якщо вона розміром із єгипетську піраміду, це ніщо в порівнянні з просторами космосу", – каже голова відділу стратегії технічного розвитку Airbus Space UK Меттью Штуттард.
Заступник керівника NASA з питань науки запевнив: "Ми зможемо дослідити, наскільки можливо змінити орбіту астероїда і дізнаємося, скільки часу потрібно, щоб збити його з курсу, зважаючи на його розміри і швидкість".

Більше дізнавалася журналістка "5 каналу".

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Космическая техника»