Новости современной космонавтики

Обсуждение космической техники и технологий
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 27 фев 2021, 00:59

Lumen писал(а):
09 фев 2021, 16:06
Изображение
Юра, мы все про%бали!!! (с) :lol:
А как было все романтично и перспективно пятьдесят лет назад...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Новости современной космонавтики

Где Lumen » 04 мар 2021, 09:21

Американская космическая компания SpaceX запустила десятый прототип межпланетного многоразового корабля Starship. Прямая трансляция подготовки старта велась на странице NASA в Ютубе. Компания Илона Маска планировала запустить Starship SN10 на высоту примерно 10 километров. Накануне старта SN10 Маск отметил, что испытания прототипа пройдут успешно с вероятностью 60%. Starship SN10 в 19:49 по киевскому времени начали заправлять топливом (метан и кислород). Запуск ожидался около 20:50. Затем его перенесли на 22:14. Впрочем, и в это время запуск не состоялся. Starship не смог взлететь из-за отказа двигателя. Следующая попытка оказалась удачной.

Но! Уже после успешной посадки Starship SN10 по невыясненным пока обстоятельствам взорвался.
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 06 мар 2021, 03:50

Perseverance почав рух поверхнею Марса, за два роки ровер подолає 15 кілометрів

Марсохід американського космічного агентства NASA Perseverance (Наполегливість), який 18 лютого здійснив посадку в північній півкулі Марса, перевірив всі системи та вже подолав перші 5 метрів.

У NASA повідомили, що всі системи Perseverance працюють нормально і він вже зробив тестовий заїзд на 5 метрів. За один марсіанський рік (687 земних днів) ровер має подолати близько 15 кілометрів (гранична швидкість пересування близько 200 метрів на добу).

Станом на 6 березня Perseverance надіслав вже більше 6000 фото.

П.С. За понад 6 місяців польоту Perseverance подолав 470 мільйонів кілометрів. Етап зниження та посадки ровера у NASA назвають "сім хвилин жаху", оскільки саме стільки часу необхідно модулю для входження в атмосферу Червоної планети, коригування траєкторії, відкриття парашуту та посадки.

U.S. Geological Survey склали інтерактивну карту місця посадки Perseverance. Це 45-кілометровий кратер Єзеро на західній околиці рівнини Ісіди в північній півкулі Марса. Вважається, що 3,5-3,9 мільярда років тому там розташовувалися дельта річки і озеро.

На борту ровера поміж наукових інструментів та моделі вертольота є три флешки з 11-ма мільйона імен жителів Землі, зокрема і 75 000 українців.
Зареєструйтесь та відправте своє ім'я на Марс з наступною місією.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 13 мар 2021, 19:44

Космонавты сообщили, что утечка воздуха на МКС продолжается

МОСКВА, 13 мар - РИА Новости. Утечка воздуха из промежуточной камеры российского модуля "Звезда" Международной космической станции (МКС) продолжается, несмотря на заделку двух трещин, следует из переговоров космонавтов с Землей, транслируемых НАСА.
Около 10.00 мск в субботу космонавт Сергей Рыжиков сообщил специалисту подмосковного Центра управления полетами, что давление в промежуточной камере модуля "Звезда" составляет 678 миллиметров ртутного столба. В пятницу около 22.30 мск после закрытия люка в отсек оно составляло 730 миллиметров ртутного столба, таким образом за 11,5 часов давление в камере снизилось на 52 миллиметра ртутного столба.

Небольшая утечка воздуха на МКС была зафиксирована в сентябре 2019 года. В октябре 2020 года экипаж обнаружил первую трещину в промежуточной камере модуля "Звезда" и в марте 2021 года заделал ее. Как ранее сообщили РИА Новости в Роскосмосе, эта трещина не угрожала станции и экипажу. Позже стало известно о наличии второй трещины, которую экипаж также заделал в марте.

Из-за негерметичности, которая эквивалентна отверстию диаметром 0,2 миллиметра, давление воздуха на станции падает за сутки до 0,4 миллиметра ртутного столба, однако это далеко до аварийных значений - от 0,5 миллиметра в минуту. Для компенсации утечки МКС регулярно требуется наддувать воздухом, азотом и кислородом. Их запасы имеются как на станции, так и подвозятся с Земли на грузовых кораблях.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 13 мар 2021, 22:24

Warisdeath писал(а):
13 мар 2021, 19:44
Космонавты сообщили, что утечка воздуха на МКС продолжается
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 18 мар 2021, 01:18

Изображение
Чуєте це? Це звук моєї їзди марсіанськими скелями. Це вперше, коли ми вловлювали звуки під час руху на Марсі.
Читайте повну історію:http://go.nasa.gov/3ly2OE4

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 02:08

Чотири двигуна RS-25 першого ступеня американської надважкої ракети-носія Space Launch System (SLS) успішно пройшли вогневі випробування.
Ракета здатна виводити 95 тонн вантажу на опорну орбіту, в подальшому вантажопідйомність збільшать до 130 тонн.
Изображение
https://www.nasa.gov/press-release/nasa ... for-launch
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 06 апр 2021, 01:01

Космічний корабель вперше в історії перестикувався з МКС.

Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX в автоматичному режимі успішно відокремився, а потім зістикувався з іншим шлюзом Міжнародної космічної станції (МКС).

Повторна стиковка зайняла близько 40 хвилин. На борту корабля перебувало чотири члени екіпажу (американці Майкл Хопкінс, Віктор Гловер, Шеннон Вокер, а також японець Соїті Ногуті).

Перестиковка потрібна, щоб звільнити місце для іншого корабля Crew Dragon, запуск якого намічено на 23 квітня. Планується, що він доставить на орбітальну станцію американських астронавтів Шейна Кімброу і Меган Макартур, а також японця Акіхіко Хосіде і француза Тома Песке.

Перестиковка корабля Crew Dragon на МКС проводилася вперше. Астронавти Хопкінс, Гловер, Вокер і Ногуті прибули на МКС на кораблі Crew Dragon 16 листопада минулого року. Очікується, що на цьому ж кораблі вони повернуться на Землю 28 квітня. Крім них на орбітальній станції наразі перебувають американка Кетлін Рубінс, а також російські космонавти Сергій Рижиков і Сергій Кудь-Сверчков.

https://www.nasa.gov/nasalive
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 06 апр 2021, 01:08

Warisdeath писал(а):
06 апр 2021, 01:01
Космічний корабель вперше в історії перестикувався з МКС.
:wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 08 апр 2021, 09:31

Марсохід Perseverance почав передавати NASA дані про клімат на Червоній планеті, - NASA

нженери NASA підготували перший звіт про погоду в марсіанському кратері Езеро, в якому розташовується апарат Perseverance.

Як приклад різких змін сайт NASA зазначає, що протягом лише пів години температура поблизу ровера впала з -20 градусів за Цельсієм до -25.
Датчик радіації і пилу показав, що в Езеро чистіша атмосфера, ніж у кратері Гейла за 3700 км від нього, відповідно до звітів станції моніторингу довкілля на борту марсохода Curiosity. Датчики тиску показали, що тиск на Марсі становить 718 Паскалей.

Марсохід Perseverance оснащений спеціальною системою, яка збиратиме дані про температуру, швидкість нагріву поверхні, циклічність пилових штормів, вітрів, хмар, а також інтенсивність радіаційного випромінювання, що досягає поверхні планети.

Завдяки потужним телескопам та іншим апаратам на орбіті Марса, вчені мають певні дані про клімат на планеті. Зокрема, відомо, що один марсіанський рік триває два земні роки, а на поверхні Червоної планети бувають пилові бурі.

Але нова детальна інформація має допомогти дослідникам краще планувати подальші місії для вивчення і навіть підпорядкування четвертої планети Сонячної системи.

Головне завдання апарату - пошук ознак життя на мікробному рівні, яке могло колись існувати на Марсі. Для цього Perseverance вивчає геологію і залишки на поверхні, що свідчать про те, що на планеті міг колись бути придатний для живих організмів клімат
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 19 апр 2021, 15:40

Вертоліт-дрон Ingenuity, який прибув на Марс разом з марсоходом Perseverance, у понеділок здійснив перший випробувальний політ на Червоній планеті.
Про це повідомило NASA.
"Підтверджено, що Ingenuity здійснив перший політ на Марсі", - йдеться в повідомленні.

Висота першого польоту, який тривав приблизно 20 секунд, становить майже три метри.

Під час польоту марсохід Perseverance ретранслював на Землю знімки і дані, отримані вертольотом-дроном. У ході подальших польотів вертоліт планується піднімати до п'яти метрів.

Робота Ingenuity розрахована на 31 день. У ході польотів на Марсі він здійснюватиме аерофотозйомку місцевості.

Апарат Ingenuity 1,2 метра в діаметрі і вагою 1,8 кг оснащений двома камерами, здатний зависати в повітрі на 20-30 секунд для фотографування місцевості.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 22 апр 2021, 15:53

Місія «Персеверанса» встановлює чергові рекорди. На цей раз ровер за допомогою свого інструмента MOXIE вперше зміг отримати кисень з атмосфери Марса. Цих п’яти добутих грамів вистачило б для дихання однієї людини протягом десяти хвилин
Изображение

https://www.nauka.ua/news/rover-perseve ... feri-marsa
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 24 апр 2021, 16:54

Российский военный спутник "Меридиан" сошел с орбиты и сгорел в атмосфере.

МОСКВА, 24 апреля. /ТАСС/. Военный спутник "Меридиан", который был запущен РФ на орбиту в 2009 году, сошел с орбиты и сгорел в атмосфере. Это следует из данных Командования воздушно-космической обороны Северной Америки (NORAD, North American Aerospace Defense Command).

По данным NORAD, спутник сошел с орбиты 23 апреля. В настоящее время объект на орбите больше не существует.

Указанный космический аппарат РФ запустила с помощью ракеты-носителя "Союз-2.1а" 21 мая 2009 года, уже во время запуска начались неполадки. Спутник был выведен на нерасчетную орбиту из-за преждевременного отключения работы третьей ступени. При этом аппарат не смог функционировать в полном объеме, и был введен в режим "частичной эксплуатации".

За все время было осуществлено девять запусков аппаратов "Меридиан", один из них - неудачный из-за аварии ракеты-носителя.

Спутники связи "Меридиан" имеют двойное назначение: используются в военных и в гражданских целях. Разработаны по заказу Минобороны для обеспечения функционирования Единой системы спутниковой связи второго поколения, предназначенной для помехозащищенной телефонной и телеграфной связи, передачи команд управления. Созданы на замену аппаратам "Молния-3" (первый был запущен в 1974 году), "Молния-1Т" (1983).

P.S.
В начале апреля секретный российский военный спутник "Космос-2525" сошел с орбиты и разрушился над Тихим океаном. Об этом заявили в Командовании воздушно-космической обороны Северной Америки (NORAD) 3 апреля.

Уточняется, что речь идет о спутнике «Космос-2525». По данным NORAD, он сошел с орбиты еще 1 апреля, пишет ТАСС.

Официального комментария Минобороны РФ не поступало.

«Космос-2525» был запущен на ракете-носителе «Союз-2.1в» с космодрома Плесецк 29 марта 2018 года в интересах Минобороны РФ.

В тот же день спутник был выведен на целевую орбиту и принят на управление наземными средствами Космических войск ВКС России.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 16 май 2021, 04:17

Китай уперше посадив на Марсі свій космічний апарат

Посадковий модуль з першим китайським марсоходом "Тяньвень-1" (Tianwen-1) 15 травня приземлився на Марсі. Досі висадку на Червону планету вдалося здійснити лише США.
Про це повідомляє пресслужба Китайського національного космічного управління (CNSA).

За даними агентства "Сіньхуа", китайський космічний корабель успішно доставив дослідний ровер на поверхню Марса.

Запуск міжпланетної станції "Тяньвень-1" був проведений 23 липня 2020 року. Космічний корабель досяг марсіанської орбіти в лютому, після чого більше двох місяців вивчав поверхню червоної планети в пошуках найкращого місця для посадки.

Марсохід "Чжуронг" оснащений устаткуванням, призначеним для вивчення клімату, атмосфери, поверхні та грунту Марса. Він також буде шукати сліди життя на Марсі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 18 май 2021, 11:41

США планують сьогодні запустити на орбіту новий супутник системи попередження про ракетний напад

Ракета Atlas 5 у вівторок має стартувати на орбіту з черговим американським супутником системи попередження про ракетний напад (СПРН) нового покоління SBIRS GEO 5.

Про це повідомляє компанія-розробник носія United Launch Alliance (ULA).

Запуск спочатку планувалося здійснити ще в понеділок, але він був перенесений на добу через проблеми з системою заправки носія рідким киснем.

Старт важкої ракети-носія Atlas 5 компанії ULA, яка є спільним підприємством корпорацій Boeing і Lockheed Martin, що здійснює пуски в інтересах Пентагону, запланований на 13:31 за часом Східного узбережжя США (20:31 за київським часом) з 41-го стартового майданчика на авіабазі на мисі Канаверал (штат Флорида).

Це буде вже дев'ятий супутник інфрачервоної системи моніторингу космічного базування, який запускається для заміни застарілих апаратів СПРН США.

Крім контролю за пусками балістичних ракет, система нового покоління призначена для визначення траєкторії їх польоту, ідентифікації бойових частин і помилкових цілей, видачі цілевказівки для перехоплення, а також ведення розвідки над територією військових дій в інфрачервоному діапазоні.

Наразі орбітальне угруповання, що розгортається, складається з чотирьох геостаціонарних супутників SBIRS GEO і чотирьох супутників верхнього ешелону на високоеліптичних орбітах SBIRS HEO, які здійснюють у цілодобовому режимі контроль за пусками ракет.

Поточного року Пентагон також планує запустити шостий супутник SBIRS GEO.

Трансляцію запуску можна переглянути за посиланням.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 20 май 2021, 02:04

Китайське національне космічне управління (CNSA) опублікувало два зображення і два відео, які зонд "Тяньвень-1" надіслав після посадки на поверхню Марса, повідомляє пресслужба CNSA.

Перша фотографія чорно-біла. На ній видно місцевість. Горизонт Марса видається зігнутим завдяки ширококутному об'єктиву, зазначається в повідомленні.
Изображение
Друге зображення кольорове - було зроблено навігаційної камерою, встановленою на задній частині ровера: сонячні панелі й антена розкладені.
Изображение
Зонд передав також два відео, зроблені камерами на орбітальній базі під час здійснення посадки на планету.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 20 май 2021, 02:21

Эх... а наша страна занимается.................................................................................................. :mad:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 20 май 2021, 02:23

Sanek, З язика зірвали.
Не став писати, але так само подумав
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 27 май 2021, 02:20

Зайшов на сторінку Лукашевича, щоб подивитись не написав він ще нічого по справі МН-17. Ні не написав. Так я там і завис. У нього цікава сторінка. Дуже цікава.
І от один пост я не зміг, щоб не принести сюди. Там є ще один цікавий, цікавий. Мабуть теж зараз притащу))


Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 27 май 2021, 02:22

Ось тут цікаво. Про МКС з російського боку
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Космическая техника»