Новости современной космонавтики

Обсуждение космической техники и технологий
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 02 июн 2020, 22:54

:rofl: :rofl: :rofl:

Комментарии под твитом - огонь!
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 02 июн 2020, 22:58

Следующие твиты вообще сок мозга........ :fp: :bt: :rofl: :rofl: :rofl:
104664 - Новости современной космонавтики
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 02 июн 2020, 23:01

Думаете, это какой-то тролль? :wink:
Счас же! Обычный россиянский чиновник https://moscow.er.ru/persons/12464/ :hi:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 03 июн 2020, 01:22

Sanek, Ні, ми знаємо, що це ніякий не троль, а звичайний представник росії, та ще й при владі. У нього ж ще конкурент є. Марков. Вони наввипередки пургу несуть)))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 03 июн 2020, 01:42

Warisdeath писал(а):
03 июн 2020, 01:22
звичайний представник росії, та ще й при владі
Ну при власти это еще громко сказано... секретарь ячейки "Едросов" района Ново-Переделкино... :wink: То есть по сути никто и звать его никак! Прославился видосом с бокалом шампанского "Трамп-пам-пам" и регулярно выдает шизоидные заметки в твиттерах :wink: Больше фрик, скорее всего...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 03 июн 2020, 02:41

У них кукуха у космос полетіла)))
Вони вважають, що використані їх комплектуючі
104678 - Новости современной космонавтики
Ага! І комплектуючі з Воронежу, і спецодяг з Большевички)) :bt:
104679 - Новости современной космонавтики
104680 - Новости современной космонавтики
104681 - Новости современной космонавтики
104682 - Новости современной космонавтики
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 04 июн 2020, 00:55

Важка ракета-носій Falcon 9 в четвер має стартувати на орбіту з черговою групою з 60 мікросупутників для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink, повідомляє компанія-розробник SpaceX.

Запуск планується здійснити зі стартового комплексу LC-40 на космодромі на мисі Канаверал (штат Флорида) 3. червня о 21:25 за часом Східного узбережжя США.

Це вже восьмий вихід на орбіту групи інтернет-супутників, починаючи з травня минулого року в рамках проекту Starlink. З урахуванням нинішніх супутників орбітальне угруповання SpaceX буде складатися вже з 480 космічних апаратів системи Starlink.

Нова група супутників Starlink буде виведена на еліптичну орбіту висотою від 212 до 386 км. Після перевірки інженерами SpaceX їх працездатності супутники з використанням власних іонних двигунів піднімуться на штатну орбіту висотою 550 км.

Перша багаторазова ступінь ракети-носія SpaceX, яка використовується для запусків вже в п'ятий раз, повинна зробити керовану посадку на плавучій платформі Just Read the Instructions, яка буде знаходитися в Атлантиці.

Крім того, спеціальні рятувальні морські судна Ms. Tree і Ms. Chief в Атлантиці спробують "зловити" в надводні мережі обидві стулки обтічника головної частини ракети, які після відділення будуть спускатися на парашутах. Повторне використання обтічника дозволяє економити компанії SpaceX до $ 6 млн при запусках своїх ракет.

У перспективі компанія SpaceX планує розгорнути орбітальне угруповання з 12 тис. космічних апаратів даного типу (а в подальшому з 30 тис.) для створення повномасштабної мережі, яка дозволить забезпечити жителів Землі широкосмуговим доступом в інтернет в будь-якому куточку планети. SpaceX повідомила, що вже в 2020 році супутники забезпечать інтернет-покриттям всю територію Північної Америки, а до 2021 року буде охоплена майже вся планета. Загальна сума інвестицій для реалізації проекту оцінюється в $ 10 млрд.

Власник компанії SpaceX Ілон Маск повідомляв, що для забезпечення мінімального покриття потрібно, щонайменше, шість запусків ракет з 60 супутниками, тобто 360 апаратів, а для середнього - 12 запусків, які дозволять створити угруповання з 720 апаратів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6927
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6927
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Новости современной космонавтики

Где Lis1980 » 05 июн 2020, 00:29

США должны первыми установить свой флаг на Марсе, - Трамп

Президент США Дональд Трамп призвал американских законодателей утвердить программу, которая предусматривает возобновление присутствия людей на Луне, а также высадку первыми американских астронавтов на Марсе.

"Следующим мужчиной и первой женщиной на Луне должны стать американские астронавты, чтобы использовать это как стартовую площадку для того, чтобы Америка стала первой нацией, которая поставит свой флаг на Марсе", - заявил глава Белого дома.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 08 июн 2020, 04:35

Эхо Москвы сообщает, что Россия без участия Украины возобновляет производство ракет «Рокот»

Подписан контракт между Минобороны и Центром Хруничева, который входит в «Роскосмос», сообщает источник агентства РИА Новости. Ранее снимаемые с боевого дежурства баллистические ракеты РС-18Б уже 35 раз запускали на орбиту различные космические аппараты, но с системой управления украинского производства. После присоединения Крыма и конфликта в Донбассе поставки этой аппаратуры в Россию были прекращены.
https://echo.msk.ru/news/2656616-echo.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 14 июн 2020, 03:56

SpaceX вивела на орбіту ще 61 супутник.

SpaceX Ілона Маска провела успішний запуск ракети-носія Falcon 9 із космодрому на мисі Канаверал із 61 супутником на борту.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки, на орбіту запущено 58 супутників зв'язку в рамках програми будівництва мережі високошвидкісного супутникового інтернету Starlink і три супутники SkySat Earth, призначених для фотографування Землі.

Це перший пуск SpaceX у межах програми попутних пусків, коли ракета-носій, крім основного навантаження, бере із собою додаткове.

Перший ступінь ракети-носія після пуску приземлилася на судно "Of Course I Still Love You" ("Звичайно, я все ще люблю тебе").

Зазначається, що SpaceX опублікувала ціни на попутні пуски на сайті. Замовнику старту 13 червня виведення на полярну сонячно-синхронну орбіту коштувало мільйон доларів за 440 фунтів, тобто приблизно 5025 доларів за кілограм. Власники супутників назвали ціну неймовірно конкурентоспроможною.

Нагадаємо, компанія SpaceX планує розгорнути орбітальне угруповання з 12 тисяч космічних апаратів цього типу (а надалі - з 30 тисяч) для створення повномасштабної мережі, яка дозволить забезпечити жителів Землі широкосмуговим доступом в інтернет у будь-якому куточку планети. Загальна сума інвестицій для реалізації проєкту оцінюється в $10 млрд.

Зокрема, 23 квітня Falcon 9 успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 мінісупутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття Starlink.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 14 июн 2020, 04:15

Илон Маск пришел на подкаст Third Row Tesla и рассказал о себе - развенчивал о себе мифы, рассказывал что действительно произошло между ним и другими основателями Tesla, поделился интересными подробностями об истории SpaceX, и что он на самом деле хотел сделать в PayPal.

История Илона Маска, рассказанная им самим |2020, На русском|
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 14 июл 2020, 10:41

Американське космічне агентство NASA повідомило дату запуску космічного корабля, який доставить на Червону планету марсохід "Perseverance".

Запуск марсохода запланований на 30 липня о 7:50 am ET (14:50 за київським часом). Модуль, де розміщений марсохід вже прикріплений до ракети-носія Atlas V (розробники Lockheed Martin та Boeing) і знаходиться на стартовому майданчику на мисі Канаверал (Флорида, США).

Марсохід "Perseverance", назву якому дав семикласник з США, буде шукати ознаки життя на Марсі, а також збирати зразки каменів та грунту, які, як зазначає NASA, можливо будуть доставлені на планету Земля. Дана місія також повинна допомогти у підготовці старту людини на Марс, яка вже триває.

Модуль, де розміщений марсохід, повинен увійти в атмосферу Марса 18 лютого 2021 року і "скинути" дослідницький апарат в кратері Джезеро. Марсохід "Perseverance" буде проводити роботи як мінімум один марсіанський рік (близько 687 земних днів).

Кратер Джезеро має ширину 45 кілометрів і розташований на західному краю Рівнини Ісіди — гігантського басейну на північ від марсіанського екватора, утвореного в момент, коли космічне тіло вдарилося об поверхню Марса. У 2019 році NASA опублікувало знімок кратера Джезеро.

Крім різноманітних наукових систем, на борту марсохода також розміщений невеликий вертоліт, який, як вважають вчені, зможе літати над марсіанським ґрунтом.



І ще:
14 липня 2020-го о 23:51 за київським часом космічне агентство ОАЕ вперше у історії країни відправить на Марс власний зонд.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 20 июл 2020, 23:20

Астрономи по всьому світу спостерігають за кометою Neowise, що наближається до Землі — це одна з небагатьох комет, яку можна побачити неозброєним оком в XXI столітті.
Її помітили наприкінці березня.

Комета віддаляється від Сонця і максимально наблизиться до Землі 23 липня. Але жодної загрози вона не становить, оскільки пролетить за 103 млн кілометрів від нашої планети.

Жителі Північної півкулі можуть спостерігати комету в досвітні години або відразу після заходу сонця. У Північній півкулі комета видна біля горизонту в досвітні години.
З середини місяця її можна буде спостерігати всю ніч. За якийсь час вона зникне, продовживши свій шлях Сонячною системою.


Офіційно комета, яка є найяскравішим подібним об'єктом за останні сім років, відома як C/2020 F3. Її помітили за допомогою супутника Neowise в кінці березня. Комета успішно пережила зближення з Сонцем і досягне точки найбільшого зближення з нашою планетою наступного тижня. 23 липня, хоч вона і наблизиться до Землі, дистанція до неї дорівнюватиме 400 відстаням до Місяця.
Очікується, що Neowise буде видима для спостережень до кінця липня. Наступного разу комета наблизиться до нашої планети лише за 6 800 років.

Фото: Getty Images, NASA
109091 - Новости современной космонавтики
109092 - Новости современной космонавтики
109093 - Новости современной космонавтики
109094 - Новости современной космонавтики
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 20 июл 2020, 23:27

Надеюсь не е%нется... комета эта... :shok: А то год какой-то стремный... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 20 июл 2020, 23:34

Sanek, Теж сподіваюсь на це))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 23 июл 2020, 21:41

Британия и США обвинили Россию в стрельбе со спутника в космосе

Великобритания обеспокоена испытанием Россией пусков снарядов со спутника. США заявили, что имеют доказательства российских космических стрельб.

Об этом сообщает BBC.

По словам главы Космического управления Британии Харви Смита, власти тревожит то, каким образом РФ испытала один из своих спутников, выпустив с него снаряд, "который можно охарактеризовать как оружие".

"Подобные действия угрожают мирному использованию космоса и создают опасность из-за мусора, который может представлять угрозу для спутников и космических систем", - заявил Смит.

Он призвал РФ избегать подобных испытаний в дальнейшем и продолжать конструктивную работу с Великобританией и другими партнерами.

Командующий космическими силами США, генерал Джей Рэймонд в свою очередь заявил, что Россия "вывела новый объект на орбиту" со спутника. Он уточнил, что Штаты имеют доказательства того, что "Россия провела неразрушающие испытания космического противоспутникового оружия".

"Это еще одно свидетельство постоянных усилий России по разработке и испытанию космических систем и соответствует опубликованной военной доктрине Кремля по применению оружия, которое подвергает риску американские и союзные космические средства", - добавил Рэймонд.

Напомним, сегодня Россия запустила в космос ракету-носитель "Союз-2.1а" с транспортным грузовым кораблем "Прогресс МС-15". Корабль должен доставить грузы на МКС.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Новости современной космонавтики

Где Sanek » 23 июл 2020, 23:28

Походу пока Илон Маск доберется до Марса, там уже окажется миллиона два китайцев... и дратути! :wink:

Сегодня, 23 июля в 07:42 по Киеву, стартовала тяжелая ракета Long March 5 с аппаратами миссии Tianwen-1 - дебюта Китая во всестороннем исследовании Марса, включая поиск прошлой и нынешней жизни. В путь к соседней планете отправились два аппарата - марсоход на посадочной платформе и орбитальный зонд.
109195 - Новости современной космонавтики
109196 - Новости современной космонавтики
109197 - Новости современной космонавтики
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Новости современной космонавтики

Где Warisdeath » 27 июл 2020, 00:38

Американське космічне агентство США НАСА планує відправити п‘ятий марсохід на червону планету. Пуск заплановано на 30 липня, і вікно для можливого запуску триватиме до 15 серпня. Планується, що марсохід прибуде на планету в лютому.

Науковці НАСА готуються до історичного запуску на планету Марс. Якщо ракетоносій не злетить цим літом, наступна нагода з’явиться лише через два роки. Марсохід шукатиме відповідь на споконвічне питання - чи є життя на Червоній планеті.

Цього разу робот вартістю 2,7 мільярда доларів збиратиме зразки ґрунту для аналізу на виявлення можливих свідчень іншопланетного життя. Робот працюватиме на ядерному паливі, що має забезпечити його роботу протягом 14 років - значно довше ніж запланований час місії у два роки. Марсохід запакує зразки ґрунту і залишить їх на поверхні. В 2026 році НАСА планує запустити інший апарат, який забере зразки та доставить їх на орбіту планети. З орбіти зразки забере космічній корабель і доставить їх на Землю.

«Якщо це звучить складно - так і є», - заявила Лорі Глейз, директор планетарної науки НАСА під час брифінгу для преси 17 липня.

Через два місяці після прибуття на Марс, марсохід випустить невеликий гелікоптер, який, за планом, здійснить перший політ на іншій планеті. Для того, щоб провести переліт в розрідженій атмосфері Марса, його лопаті крутитимуться в вісім разів швидше, ніж лопаті вертольота на Землі, пише Business Insider.

Ще одним завданням марсоходу буде зробити дослідницькі роботи, щоб підготуватись до можливого запуску на Марс астронавтів. Одна з програм передбачає вивчення можливостей перетворення марсіанського вуглекислого газу, за якого майже на 95% складається атмосфера планети, на кисень для того, щоб астронавти могли дихати.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Космическая техника»