Страница 7 из 8

29.11.

Добавлено: 22 июл 2018, 22:45
Рост76
К стати о птичках с юбилея ком всех :drink: :drink: :drink: и так 600 раз :yahoo: ждём 1000 дней, а вось и соберёмся :drink:

29.11.

Добавлено: 22 июл 2018, 22:54
Sanek
Рост76 писал(а):
22 июл 2018, 22:45
а вось и соберёмся
Обязательно!

29.11.

Добавлено: 22 июл 2018, 23:36
Рост76
Sanek, всех в труху не надо, а по 100 грамм чая в самый раз. :drink:

Копарські дні і будні.

Добавлено: 29 ноя 2018, 00:20
Рост76
Сегодня два года сайту :wink:
Всех поздравляю :drink: :drink: :drink:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2018, 01:19
Sanek
Рост76 писал(а):
29 ноя 2018, 00:20
Всех поздравляю :drink: :drink: :drink:
:drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :rofl2: :pistol: :sniper: :fy: :bomb:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2018, 01:50
Warisdeath
ИзображениеИзображение
:greeting: :congratulate: :dance2: :dance:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2018, 07:33
Гоша
Панове .У Нас идет прогресс. За это время Нас покинуло два нервных человека,а так камиерадов прибавляется. С 29.11

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2018, 10:10
Рост76
Доброго, праздником ещё раз всех, и хорошего дня.
39912 - 29.11.
Процветания и благополучия. :hi:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2020, 00:31
Warisdeath
Изображение Изображение
Процвітання форуму і форумчанам. Всім камрадам благополуччя, здоров'я і класного проведення часу на нашому класному форумі. :drink: :greeting: :congratulate:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2020, 00:35
Sanek
Warisdeath, во %ля... а я и забыл напрочь о дате! Вообще забыл!!! :fp:
Warisdeath писал(а):
29 ноя 2020, 00:31
Процвітання форуму і форумчанам. Всім камрадам благополуччя, здоров'я і класного проведення часу на нашому класному форумі.
Присоединяюсь!!! Добавить и нечего к таким хорошим словам!!! :drink: :drink: :drink:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2020, 11:50
Lis1980
Форуму желаю только одного.. больше хороших пользователей! Чтобы такая банда собралась, всем бандам банда!! ;)

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2020, 12:52
Батька Пиночет
Майне лібен камераден вітаю з Днем Форуму! Бажаю гутен тага і щоб все було зер гут і даст ітс фантастіш! :drink:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2020, 13:30
Wseb2net
Ресурсу развития.

29.11.

Добавлено: 01 дек 2020, 00:20
Рост76
Мої вітання :drink: бо трошкі забігався на праці :blush: краще пізно ніж ніколи, тож всіх благ :good:
Зі святом :hi:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2021, 21:19
Lumen
Камрад Рост76 напомнил! За что ему щира подяка! :drink:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2021, 21:57
Warisdeath
І я вітаю!!! :congratulate:
Изображение

Ще багато років разом на цій чудовій платформі!

Вітання адміністратору, модераторам :thank: Процвітання, розширення, а нам гарного спілкування! :za:

Цілий день збирався привітати))) Ну, хоч встиг, щоб саме сьогодні :drink:

29.11.

Добавлено: 29 ноя 2021, 22:11
Sanek
:drink: :drink: :drink:

29.11.

Добавлено: 30 ноя 2021, 06:41
Рост76
Lumen писал(а):
29 ноя 2021, 21:19
Камрад Рост76 напомнил! За что ему щира подяка! :drink:
Изображение
Доброго, всора шукав не знайшов тему, зайнят трошкі не на жарт :reyes: є зв'зок не маю часу, і навпаки+ культурна програма.
Зі свям всіх ще раз :drink:

29.11.

Добавлено: 30 ноя 2021, 09:08
Гоша
Мои поздравления

29.11.

Добавлено: 01 дек 2021, 19:43
Барражер
ТУГЕНЬКА П'ЯТІРОЧКА! ВІТАЮ!