Сирия и события вокруг нее...

Конфликты на Ближнем Востоке
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 17 окт 2019, 02:10

У Конгресі США визнали недоцільним виведення військ із Сирії

Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію, в якій негативно оцінила виведення американського військового контингенту з півночі Сирії.
Документ підтримали не тільки демократи, а й більшість депутатів від Республіканської партії.

У резолюції висловлюється вкрай негативна оцінка рішенню адміністрації США "припинити зусилля, спрямовані на запобігання військовим операціям Туреччини проти сил сирійських курдів на північному сході Сирії".

Крім того, документ вимагає від Білого дому представити чіткий і послідовний план остаточного розгрому терористичного угруповання ІДІЛ.

Резолюцію внесли депутати від обох партій, які очолюють комітет у закордонних справах Палати представників. Її підтримали 354 законодавці, проти висловилися лише 60.
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2 ... sirii.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Sanek » 17 окт 2019, 23:38

Турки... потери... сгоревший броневик Kirpi II
77536 - Сирия и события вокруг нее...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 19 окт 2019, 23:48

Туреччина і курди звинувачують одне одного в порушенні перемир’я в Сирії

Сторони конфлікту на півночі Сирії – Туреччина і сирійські курди – звинувачують одне одного в порушенні режиму припинення вогню, узгодженого 17 жовтня під час візиту в Анкару віцепрезидента США Майка Пенса.

У заяві турецького Міністерства оборони сказано, що «терористи», як називають у Туреччині курдські збройні формування, за 36 годин здійснили 14 нападів.
Турецькі військові заявляють, що самі дотримуються перемир’я.

Зі свого боку, курди звинувачують Туреччину в порушенні перемир’я і продовження наступу на їхні позиції в Рас аль-Айні.

Проте інтенсивність бойових дій після оголошення про припинення вогню, як відзначають спостерігачі, істотно нижча.

Президент США Дональд Трамп напередодні ввечері знову привітав перемир’я, написавши в твітері, що воно врятувало тисячі життів.

Туреччина погодилася припинити вогонь на північному сході Сирії на п’ять діб, які закінчуються 22 жовтня, і при цьому поставила умову – виведення всіх курдських збройних формувань з 30-кілометрової «зони безпеки» біля кордону. Якщо ж цього не відбудеться, в Анкарі заявляли, що відновлять операцію.

22 жовтня, як очікується, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган відвідає Росію.

Російські військові разом з урядовими військами Сирії після початку турецької операції за погодженням з курдами увійшли в місто Манбідж і взяли під контроль низку інших територій на півночі Сирії, які раніше залишили американські військові.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-tur ... 25367.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8764
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30126 раз
Карма: +16/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Влад Бевх » 20 окт 2019, 01:56

Сожгли Леопард 2А4

За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Sanek » 08 ноя 2019, 23:24

Беженцы из Серекание отказались принять гуманитарную помощь от РФ... Требуют убраться из Рожавы.
80056 - Сирия и события вокруг нее...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Sanek » 08 ноя 2019, 23:25

Курды продолжают забрасывать камнями российско-турецкие патрули и портят антенны комплекса РЭБ на российском бронеавтомобиле "Тигр-М"
80057 - Сирия и события вокруг нее...
80058 - Сирия и события вокруг нее...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаLumenРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 12 ноя 2019, 00:55

Журналисты выяснили, что члены семьи президента Сирии Башара Асада в разные годы стали владельцами нескольких объектов элитной недвижимости в Москве.

Как сообщают «Ведомости» со ссылкой на Financial Times и документы Global Witness, родные Асада приобрели в столице по меньшей мере 19 апартаментов в жилых комплексах на территории «Москва-сити» общей стоимостью $40 млн. Уточняется, что 18 из них — в комплексе «Город Столиц», еще один — в башне «Федерация».

По данным организации Global Witness, недвижимость покупалась в период с 2013 года по июнь 2019 года. Журналистам стало известно, что 13 объектов были куплены напрямую двоюродным братом Асада Хафизом Махлуфом или подконтрольными ему компаниями. Еще двуми апартаментами владеет супруга другого двоюродного брата Асада.

Газета отмечает, что в сделках участвовали офшорные компании, на которые и была официально записана недвижимость.
https://www.rosbalt.ru/moscow/2019/11/11/1812494.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekГошаLumenРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 05 дек 2019, 14:36

США завершили виведення військ з території північного сходу Сирії, залишивши на позиціях близько 600 військових.
Про це заявив глава Пентагону Марк Еспер в інтерв’ю ЗМІ, повідомляє Daily Sabah.

"Кількість військових залишиться відносно статичною близько цієї цифри (600 військових). Але якщо ми побачимо, що щось відбувається, я можу трохи посилити присутність", - сказав міністр оборони США.

Як зазначається, з моменту заяви президента США Дональда Трампа про виведення військ з Сирії американський контингент в країні скоротився приблизно на 40% із 1000 військовослужбовців.

За словами Еспера, він також не виключає можливості подальшого зниження рівня присутності американських військ у Сирії, якщо європейські союзники зроблять свій внесок в сирійську місію.

"Коаліція знову багато про це говорить. Ми могли бачити, що деякі союзники хочуть відправити свої війська… Якщо країна-союзник, член НАТО, вирішить відправити 50 осіб, я можу скоротити нашу кількість на 50 осіб", - додав він.
https://www.dailysabah.com/politics/201 ... esper-says
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 25 дек 2019, 01:35

85758 - Сирия и события вокруг нее...
Щонайменше 10 людей, в тому числі шестеро – діти, загинули 24 грудня на північному заході Сирії в результаті завданого російськими військовими силами авіаудару.
Про це передає "Радіо Свобода" із посиланням на сирійську обсерваторію з прав людини.

Сирійські урядові сили за підтримки російських військових проводять новий наступ на Ідліб, почавши операцію із масового виходу мирних жителів із цієї провінції у більш безпечні райони поблизу турецького кордону.

За даними моніторингової групи, авіаудар був завданий по школі в селі Джубас у провінції Ідліб, де перебували внутрішньо переміщені особи.

Урядові сирійські війська наразі перебувають менш ніж за чотири кілометри від міста Маарат ен-Нууман, яке утримують повстанці. Через місто проходить ключове шосе, яке з’єднує столицю країни Дамаск із найбільшим містом Сирії — Алеппо. Безпосередньою метою урядових сил, як вважається, є відкриття автомагістралі, що була закрита повстанцями у 2012 році.


Нагадаємо: у провінції Ідліб проживає близько 3 мільйонів мирних жителів. ООН заявляє, що більш ніж половина цивільних покинули Ідліб через постійні авіаудари та ескалацію бойових дій в цьому районі.

Генсек ООН закликав негайно припинити бойові дії у Сирії та закликав сторони конфлікту створити умови для надання мирним жителя допомоги.

Як повідомлялось раніше, 20 грудня Російська Федерація наклала вето на проєкт резолюції Ради Безпеки ООН, що передбачав постачання міжнародної допомоги Сирії через кордон з Туреччиною та Іраком.
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2 ... sirii.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 07 янв 2020, 23:19

Президент Росії Володимир Путін без попередження відвідав Сирію, де зустрівся з президентом країни Башаром аль-Асадом і з командирами російських військ у Сирії.

Його речник Дмитро Пєсков повідомив, що зустріч Путіна з Асадом відбулася в командному пункті угруповання російських військ у Сирії.

За його словами, там обидва діячі вислухали рапорти військових про події в різних місцях Сирії.

В апараті Асада теж повідомили, що президенти познайомилися з доповіддю командувача російських військ у Сирії, і оприлюднили фото, на якому Асад і Путін тиснуть одне одному руки.
87412 - Сирия и события вокруг нее...
https://www.radiosvoboda.org/a/news-put ... 64975.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Sanek » 07 янв 2020, 23:22

Warisdeath писал(а):
07 янв 2020, 23:19
Його речник Дмитро Пєсков
:rofl:
87414 - Сирия и события вокруг нее...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Sanek » 17 янв 2020, 21:35

По неподтвержденным данным, в результате попадания противотанковой управляемой ракеты боевиков в штаб правительственных сил в н.п ат-Тах на юго-востоке провинции Идлиб, погибли четверо российских офицеров.

Информация не подтверждена и не опровергнута.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 20 янв 2020, 01:36

Американські військові зупинили російських солдатів, які прямували до нафтового родовища Румейлан у Сирії.
Про це повідомляє Anadolu з посиланням на джерела.

За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на території, підконтрольній курдським військовим формуванням (американські союзники в регіоні). Солдати США попросили російських військових повернутися в район Амуда, який, як і нафтове родовище, знаходиться на північному заході провінції Ель-Хасака.

У результаті російські військові повернулися назад, бо американські солдати заблокували їм шлях. Агентство відзначає, що в районі Румейлан розташовується авіабаза США.

Агентство також повідомляє, що аналогічний інцидент стався 16 січня, коли росіянам не дали пройти курди.
https://www.aa.com.tr/en/middle-east/sy ... ld/1707023
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 02 фев 2020, 21:51

Но игра в дурака у Путина очень хорошо срабатывает в отношении Европы, которая за небольшие деньги готова лично поправлять лапшу на собственных ушах, а Эрдоган – не Европа. Похоже, что кроме подписания каких-то меморандумов в Астане и Сочи, там были еще какие-то личные гарантии, которые нигде не фиксируются, и Путин кинул Эрдогана так, как это он и привык делать.

Турция запрягает коней? https://defence-line.org/2020/02/turciy ... aet-konej/
90357 - Сирия и события вокруг нее...
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Sanek » 02 фев 2020, 22:33

В Сирии новые потери. 1 февраля в результате минометного обстрела убиты сразу 4 (боевики сообщают о пяти) сотрудников ЦСН ФСБ РФ. Фотографии с фамилиями погибших уже есть, но честно говоря, не в курсе, можно ли их публиковать в силу специфики службы и профессии. (с) Мюридка
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Lumen » 03 фев 2020, 15:39

Эрдоган заручился поддержкой США и начал отражать наступление Асада в Идлибе. В идлибскую зону турецкой оккупации введена турецкая армия, по войскам Асада и иранским наемникам наносятся удары артиллерии и турецкой авиации. Эрдоган выступил с крайне недвусмысленным заявлением в адрес Кремля - если русские не могут остановить Асада, то не стоит рисковать мешать турецкой армии сделать это.

США тоже сдалали заявление, направленное явно в адрес Кремля: если произойдет нападение на турецкую армию, НАТО будет расценивать это как удар по своему союзнику.

Над Идлибом поднята в воздух турецкая авиация.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8764
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30126 раз
Карма: +16/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Влад Бевх » 06 фев 2020, 00:57

Sanek писал(а):
02 фев 2020, 22:33
В Сирии новые потери. 1 февраля в результате минометного обстрела убиты сразу 4 (боевики сообщают о пяти) сотрудников ЦСН ФСБ РФ. Фотографии с фамилиями погибших уже есть, но честно говоря, не в курсе, можно ли их публиковать в силу специфики службы и профессии. (с) Мюридка
Не мин обстрел. Снайперов российских подловили в засаду. Фугас и добили

Вот тут в НГ пытаются разобраться

https://novayagazeta.ru/articles/2020/0 ... ource=push
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8764
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30126 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Sanek » 06 фев 2020, 23:17

Ультиматум...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25124
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Сирия и события вокруг нее...

Где Warisdeath » 08 фев 2020, 23:47

Кажуть, що це зараз
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Ближний Восток»