Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 16 окт 2019, 02:16

Sanek писал(а):
16 окт 2019, 02:09
Кстати, а где стоны о зубожинни?
Так епоха бідності скінчилась 20 травня :biggrin: І почалась епоха віри, віри, віри!!! І ще трошки почекать, а потім ще, і ще, і ще... :blum1:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Bikini » 16 окт 2019, 16:17

Влад Бевх писал(а):
16 окт 2019, 01:59
Предзаказ украинцев на 11 айфон в три раза (!) превысил такой же на 10 ты год назад.
:rofl:
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 16 окт 2019, 17:32

Прокуратура Панамы закрыла дело, начатое по заявлению Портнова против Порошенко, открыто дело в связи с неправдивыми заявлениями Портнова

Киев. 16 октября. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – Прокуратура Панамы закрыла уголовное дело по заявлению экс-замглавы администрации президента Виктора Януковича Андрея Портнова, не найдя оснований для привлечения к ответственности пятого президента Украины Петра Порошенко

"3 октября этого года Первая специализированная прокуратура по борьбе с организованной преступностью Панамы приняла решение о закрытии дела, открытого по заявлению господина Андрея Портнова против Порошенко… В заявлении утверждалось, что компании, якобы связанные с Порошенко, осуществляли легализацию доходов, полученных преступным путем"

К этому заявлению были приобщены личные показания Портнова, и тот настаивал, что прокуратура Панамы должна расследовать эти якобы преступления.

Адвокат пояснил, что прокуратура Панамы действительно проводила расследование.

"Была проведена проверка данных, которые предоставил Портнов, и двух месяцев было достаточно для того, чтобы прокурор разобрался с содержанием этого дела и принял решение о закрытии дела"

В то же время Панамская прокуратура открыла производство по заявлению адвокатов Порошенко в связи с дачей заведомо неправдивых показаний Портновым.

"13 октября было зарегистрировано производство по заявлению адвокатов Порошенко против Портнова за совершение им преступлений, предусмотренный статьей 384 Уголовного кодекса Панамы за "предоставление заведомо неправдивого сообщения о совершении уголовного правонарушения"
https://interfax.com.ua/news/press-conf ... 19139.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Влад Бевх » 17 окт 2019, 01:50

НАБУ розслідує держзамовлення 152-мм снарядів, розробку міномета «Верба» та закупівлю БТР «Oncilla»
За повідомленням Генеральної прокуратури, 15 жовтня 2019 року зареєстровано кримінальне провадження за фактом розкрадання колишніми високопосадовцями спільно з службовими особами підприємств оборонного комплексу бюджетних коштів при виконанні Державного оборонного замовлення з виготовлення 152-мм снарядів для артилерійської системи «Гіацинт».
Зазначимо, що окрім ДАХК «Артем», 152-мм снаряди пропонують ТОВ «Рубін-2017» та Корпорація «Таско», які пов'язують із Сергієм Пашинським.
Також, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом незаконного використання бюджетних коштів при виготовлені 82-мм міномету «Верба» та розпочато досудове розслідування за фактом закупівлі бронемашин «Oncilla» польської компанії «Mista» за завищеними цінами.
82-мм міномет «Верба» було представлено у серпні 2015 року, як розробку ВАТ «Меридіан» та ТОВ «Системінжинірингмененджмент» у рамках державно-приватного партнерства, на яку витратили кілька місяців. Про, що повідомив у Facebook 2 серпня 2015 року тодішній голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський.
Що стосується, БТР «Oncilla» польської компанії «Mista» (ліцензійна версія українського БТР «Дозор-Б»), то відомо, що Міністерство оборони України закупило кілька цих машин для випробувань у військах після виникнення проблем із вітчизняними «Дозор-Б» (у 2016 році закуплена пробна партія у 10 машин) пов'язаних з наявними конструктивними недоліками та організацією виробництва «Укроборонпромом».
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Влад Бевх » 17 окт 2019, 01:54

Sanek писал(а):
16 окт 2019, 02:09
Кстати, а где стоны о зубожинни? Даже у нас на форуме ныть перестали... как корова языком слизала!
Та будь ласка.
Изображение
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 17 окт 2019, 11:35

Моніторингова місія ООН вважає, що діяльність сайту "Миротворець" - незаконна і закликає депутатів Ради ініціювати його закриття.

Про це заступник голови моніторингової місії Бенджамін Моро повідомив на засіданні комітету Верховної Ради з питань свободи слова, передає DW.

"Я знову і знову нагадую один дуже відомий вам момент - це сайт "Миротворець". Як ви знаєте, сайт має особисті дані осіб, включаючи журналістів, що порушує національне законодавство та міжнародні норми. Ті, чиї дані розміщені на сайті, позначаються як терористи, сепаратисти і зрадники. Відкриття їх даних, у свою чергу, становить небезпеку для таких осіб", - сказав він.

Представник місії нагадав, що людину, яка судили за причетність до конфлікту на Донбасі й чиї дані були опубліковані на "Миротворці", убили в її будинку в Маріуполі.

"На жаль, контактні дані журналістів все ще залишаються на сайті, що становить для них небезпеку", - наголосив дипломат.

Моро закликав депутатів ініціювати закриття сайту "Миротворець".
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 17 окт 2019, 13:52

Будни народных избранников. Юзик раздает в ВР билеты на "Вечерний квартал". Это коррупция или еще нет? :wink:
77472 - Украина - реалии!!!!!!!!
77473 - Украина - реалии!!!!!!!!
77474 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаSanekKasimir
Рейтинг: 33.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 17 окт 2019, 14:39

Lumen писал(а):
17 окт 2019, 11:35
Відкриття їх даних, у свою чергу, становить небезпеку для таких осіб"
Та куда там, какая забота о людЯх. А это как называется: глубокая озабоченность или лёгкая взволнованность? Разволновался-то как.
А причины создания сайта и попадания туда его никак не беспокоят, нет? Вот же ж лицимеры, противно слышать.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 17 окт 2019, 17:33

Sanek писал(а):
16 окт 2019, 02:09
Кстати, а где стоны о зубожинни?
Ще трошки про зубожіння)))))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
BikiniГошаSanekLumen
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Влад Бевх » 17 окт 2019, 22:36

Цикл "ихбомбит"

"‎Елена Школенко‎ для Зе! команда
11 ч.


СКАЖИТЕ
ПОЖАЛУЙСТА!
ЕСТЬ ЕЩЁ ГДЕ - НИБУДЬ В МИРЕ ЛЮДИ, КОТОРЫЕ ВЫХОДЯТ НА МИТИНГ ЗА ПРОДОЛЖЕНИЕ ВОЙНЫ?"
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
SanekLumenWarisdeath
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 17 окт 2019, 22:40

Lumen писал(а):
17 окт 2019, 13:52
Юзик раздает в ВР билеты на "Вечерний квартал".
:bt: :rofl: :rofl: :rofl:
А зачем они им? У них в Раде каждый день "квартал" :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 18 окт 2019, 12:45

ПРОВЛАДНИЙ 1+1 ЗАЙМАЄТЬСЯ ПРОПАГАНДОЮ В СТИЛІ РОСІЙСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ - "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Провладний телеканал 1+1 вкотре вдається до прийомів російської пропаганди негідної для професійної вільної журналістики.

Під час програми «Право на владу» ведуча Н.Мосейчук дозволила собі відверте оббріхування п’ятого президента України, заявляючи про нібито кримінальні правопорушення у зв’язку з міфічними «панамськими офшорами» Петра Порошенка. При цьому режисура програми передбачала, що ні сам Порошенко, ні його представники, ні його адвокати, які би могли відповісти на абсурдні звинувачення авторів телевізійного дійства, не мали бути присутніми на самій програмі.

Про те, що саме такий сценарій був заздалегідь спланований свідчить те, що напередодні партія «Європейська Солідарність» отримала запрошення на програму, але, в останній момент, телеканал 1+1 скасував запрошення, пославшись на те, що в усій телестудії не знайшлося місця для представника партії, яка має третю, за кількістю депутатів, фракцію у парламенті країни.

Це, однак, не утримало ведучих від нав’язування суспільству неправдивої інформації, яку спростували не лише партія «Європейська Солідарність», а і правоохоронні органи Панами, які закрили будь-які справи проти Петра Порошенка. Спілкуючись з генпрокурором Русланом Рябошапкою ведуча ток-шоу цитувала юриста часів Віктора Януковича Андрія Портнова, але «забула» процитувати заяву адвокатів Петра Порошенка про порушення проти цього діяча у Панамі кримінальної справи за надання неправдивої інформації…

Відсутність збалансованої позиції та права на відповідь є прямим порушенням стандартів свободи слова та свідчить про цілковиту політичну заангажованість телеканалу, який не гребує методами авторитарної пропаганди у стилі російських «скабєєвських» шоу.

Картинка - СУПЕР!!! :good2: :rofl:
77579 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenKasimirГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Bikini » 18 окт 2019, 13:52

Поигрались с народом и хватит: Верховная Рада Украины вернула депутатскую неприкосновенность другим способом.

http://www.infoport.live/news/ukraine-n ... -sposobom/
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 3):
KasimirWarisdeathГоша
Рейтинг: 25%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Kasimir
Старший прапорщик
Старший прапорщик
Сообщения: 408
Зарегистрирован: 27 авг 2017
Поблагодарили: 2541 раз
Карма: +1/-0
За это сообщение автора Kasimir поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 18 окт 2019, 15:29

Іван Апаршин переміг у конкурсному відборі на посаду генерального директора Директорату з питань національної безпеки та оборони Офісу Президента.
Про це зазначається на сайті глави держави.

Відповідно до інформації про результати конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Директорату з питань національної безпеки та оборони, переможцем став Іван Апаршин, який набрав 20,04 бала.

Другим у конкурсі став кандидат Андрій Чернявський з 16,5 балами.

Після оголошення результатів конкурсу Апаршин ще має бути офіційно призначений на посаду керівника Директорату з питань національної безпеки та оборони.
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytic ... tu-op.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 18 окт 2019, 15:40

77597 - Украина - реалии!!!!!!!!
Найбільша тютюнова фабрика України British American Tobacco зупинилася через новий закон ВР

На Прилуцькій тютюновій фабриці виробляли понад 10 марок сигарет, зокрема Kent, Rothmans, Pall Mall, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri та Прилуки.

Тепер підприємство просить відкликати 25 млн акцизних марок і повернути 505 млн грн, сплачених за них. Про це в листі повідомив фінансовий директор компанії Тарас Павлусь на ім'я в. о. начальника Офісу великих платників податків ДФС Оксани Нечепорук, який є в розпорядженні видання.

4 жовтня Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів. Найбільші тютюнові компанії пригрозили тим, що підуть з України через цей проєкт закону, який повністю перерозподіляє фінансові потоки в тютюновій галузі. Згідно з поправкою нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського, компанії-виробники мають продавати сигарети оптовим компаніям за ціною, що не перевищує 80% від максимальної роздрібної ціни.
В асоціації "Укртютюн" заявили, що введення торгової націнки призведе до підвищення ціни пачки сигарет у середньому на 7 гривень уже з листопада 2019 року. З урахуванням підвищення ставки акцизного податку з 1 січня 2020 року вартість пачки сигарет із фільтром зросте на 14 гривень, або 40% порівняно із сьогоднішнім рівнем цін. Крім того, в асоціації попередили, що якщо Філіп Морріс, British American Tobacco, Japan Tobacco International та Imperial Tobacco закриють свої фабрики в Україні, це призведе до втрати 50 тис. робочих місць.
https://censor.net.ua/ua/n3154622


Отаке покращення :hm: Більше додати тут нічого, крім того, що:
Брітіш Амерікан Тобакко Україна, яка входить до групи другої найбільшої у світі тютюнової компанії British American Tobacco, була створена в 1993 році на базі тютюнової фабрики в Прилуках. На її потужностях виробляли понад 10 марок сигарет, зокрема Kent, Rothmans, Pall Mall, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri і Прилуки. Продукція компанії експортується в Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову, Азербайджан, Болгарію, Казахстан і мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.
У 2018 році компанія заплатила понад 16 млрд грн податків до держбюджету України.

Мабуть тепер будуть бюджет наповнювати за рахунок таксистів і ФОПів:bt:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Александр Сергеевич Перижняк » 19 окт 2019, 21:01

Зрада
Романенко притащил Некрасова это экономист "изоттудова .." ,который раскрыл тайну сатрапов . итак в чем же она ? сатрап не дохнет .почему? простота устройства сатрапской экономики сырьё -бабло . мелкий бизнес уходит и бежит либо закрывается . государство сидит на деньгах и выдает их бюджетникам и пенсионерам. все устроено примитивно но крепко.
Warisdeath, скрин поста из фейсбучика и иснтаграмм сильный аргумент. а извиняюсь патронный завод не сделали? или парочку новых НПЗ там нету?

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»