Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 04 дек 2018, 11:57

Klaus писал(а):
04 дек 2018, 11:46
видео не для слабонервных
Фу, %ля, на%уй !!! :shok:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
иван777444333ГошаKlausРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Гоша » 04 дек 2018, 13:40

Кто то сильно хочет закрыть ему рот.Значит много правильного говорит.Ну а это да.Не привык я к пидорасам.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 4):
SanekKlausиван777444333Рост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Klaus
Солдат
Солдат
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 04 июн 2017
Поблагодарили: 222 раза
Карма: +0/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Klaus » 04 дек 2018, 15:35

В видео озвучка гораздо сильнее воздействует, чем кадры. Голос, предельно, на 100% похожий на голос Портникова, с теми же самыми интонациями, что мы слышали от него про политику и народ, впаривает что-то пе&ерастическое своему ... нет-нет, не возлюбленному. В этом-то вся соль.
За это сообщение автора Klaus поблагодарили (всего 4):
SanekГошаиван777444333Рост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 05 дек 2018, 14:09

Коротко i чiтко про владу, яка так краде, так краде, що аж дихать нiчим, бо й повiтря вкрала
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
SaharaSanekГошаиван777444333Рост76
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 05 дек 2018, 18:50

Отакої :rolleyes:

Компанія Mission Essential, яка є підрядником Пентагону, оголосила про набір громадян США зі знанням української мови для надання допомоги американським військовим в Україні.

"Mission Essential приймає заявки від кандидатів-лінгвістів зі знанням української мови для надання перекладацьких послуг американським військовим в Україні під час проведення спецоперацій", - йдеться в оголошенні.
При цьому наголошується, що за необхідності від перекладача може знадобитися виконання "його функцій в зоні бойових дій".

Від нього також потрібні знання та здатності діяти відповідно до місцевих традицій та звичаїв. При цьому перекладач має вміти спілкуватися з місцевим населенням, не привертаючи до себе уваги.
Наголошується, що географічним місцем роботи перекладача буде місто Миколаїв. Заробітна плата становитиме від $60 до $90 тис. на рік залежно від кваліфікації.

Оголошення було оприлюднено ще 16 листопада на сайті LinkedIn. Наразі його переглянули близько 500 разів. https://www.linkedin.com/jobs/view/868182894/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Гошаиван777444333Рост76Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Гоша » 05 дек 2018, 19:14

Може шутка?
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 3):
Warisdeathиван777444333Рост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 05 дек 2018, 19:18

Гоша писал(а):
05 дек 2018, 19:14
Може шутка?
А кто его знает? Не понятно :unknown:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Гошаиван777444333Рост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Рост76 » 05 дек 2018, 20:01

Питиция.
Призупинити на 10 років видачу будь-яких дозвільних документів, квот і ліцензій на промисловий вилов риби у басейні річки Дніпро і на такий же термін анулювати усі чинні дозволи.
Проголосовать нужно по ссылке ниже.

https://petition.president.gov.ua/petit ... z14bYz2Fyo
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 4):
Гошаиван777444333LumenПрофайлер2016
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 05 дек 2018, 23:01

Міжнародні резерви України за листопад зросли майже на 1 млрд дол. США

Міжнародні резерви України зросли за листопад на 5,8% або 974,5 млн - до 17 711,5 млн дол. США (в еквіваленті) станом на 1 грудня 2018 року, за попередніми даними. Обсяг міжнародних резервів збільшився завдяки як залученню коштів Урядом, так і купівлі валюти Національним банком на міжбанківському ринку.
· Уряд отримав 2000,0 млн дол. США від розміщення єврооблігацій та 82,9 млн дол. США від продажу облігацій внутрішньої державної позики.

При цьому платежі за державним боргом були меншими за надходження від продажу державних цінних паперів. Зокрема, в листопаді Уряд та Національний банк сплатили на користь Міжнародного валютного фонду 439,1 млн дол. США (у еквіваленті). Інші платежі Уряду з обслуговування та погашення державного боргу в іноземній валюті становили 238,2 млн дол. США у еквіваленті, з яких 149,1 млн дол. США за державними облігаціями внутрішньої державної позики і 18,5 млн дол. США – за єврооблігаціями.
· У листопаді чиста купівля валюти Національним банком на міжбанківському валютному ринку забезпечила поповнення резервів на 232,8 млн дол. США.

Зокрема, наприкінці минулого місяця для згладжування надмірних курсових коливань, зумовлених тимчасовим психологічним тиском з боку новин про оголошення воєнного стану, Національний банк продав 125,0 млн дол. США, з яких 50,0 млн дол. США – шляхом валютних інтервенцій за вибором найкращої ціни.

Але в цілому в листопаді пропозиція валюти була вищою за попит, зокрема завдяки надходженню виручки від експорту аграрної та металургійної продукції. Це дозволило Національному банку купити на міжбанківському валютному ринку 357,8 млн дол. США, з яких 76,7 млн. дол. США за вибором найкращої ціни, не впливаючи на динаміку курсу гривні, визначену фундаментальними факторами.

· Окрім того, на розмір міжнародних резервів вплинуло збільшення вартості фінансових інструментів (зміна ринкової вартості, курсу гривні до іноземних валют) у сумі 50,4 млн дол. США (у еквіваленті).

Загалом станом на 1 грудня 2018 року, обсяг міжнародних резервів покриває 3,0 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій Уряду і Національного банку.

Дані про міжнародні резерви та ліквідність в іноземній валюті складаються та поширюються щомісяця:
не пізніше 7-го дня місяця, наступного за звітним – попередні;
не пізніше 21-го дня місяця, наступного за звітним – уточнені.
https://bank.gov.ua/control/uk/publish/ ... t_id=55838
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
ГошаSanekиван777444333Рост76Профайлер2016
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 06 дек 2018, 01:24

ОДНОГОЛОСНО: КОМІТЕТ ВР ПІДТРИМАВ ПРИПИНЕННЯ ДОГОВОРУ ПРО ДРУЖБУ З РФ
У нардепів виникло запитання – чому тільки зараз? На це розлогу відповідь дав заступник міністра закордонних справ

Договір свого часу ратифікувала Верховна Рада, тож саме вона нині має припиняти його дію. Відповідний законопроект вніс Президент Петро Порошенко. Ще у вересні Україна направила ноту Російській Федерації та повідомила, що має намір непродовжувати дію угоди.

Чимало запитань у депутатів було з приводу того, чому тільки на п'ятий рік війни офіційний Київ припиняє дію договору. У МЗС відповіли: весь цей час угоду використовували в різноманітних судових процесах. Тепер її використання в міжнародних судах є недоцільним. Крім того, у зовнішньополітичному відомстві уточнили, що процедура припинення дії є доволі довготривалою – відповідна робота ведеться вже кілька місяців.

"Емоційно я за те, щоб відразу розірвати дипвідносини, цей договір чи взагалі, закрити тематику по угодах. Але ми врахували в цьому випадку досвід Грузії, яка вчинила емоційно, подала відразу позови до міжнародного суду, розірвала дипвідносини, і нічого з того не отримала. На сьогодні Україна, маючи ці правові інструменти, добивається визнання міжнародними інституціями порушення Росією двосторонніх зобов'язань і міжнародного права. І це є основою рішення, чому раніше не приймалося… Рішення про розробку проекту закону було прийнято на засіданні РНБО у вересні, це було заздалегідь від передвиборчого процесу", – відзвітував заступник міністра Василь Бондар.

Нагадаємо, Договоір про дружбу, співробітництво та партнерство з РФ був укладений ще 10 років тому. Тоді обидві країни зобов'язалися поважати взаємну територіальну цілісність. Зрозуміло, що наразі ці умови не виконуються. Вже завтра документ має з'явитися в сесійній залі Верховної Ради.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
Рост76Гошаиван777444333SanekПрофайлер2016
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Рост76 » 07 дек 2018, 12:13

Сьогодні, 6 грудня, Верховна Рада ухвалила закон №8519, яким надала статус учасника бойових дій борцям за незалежність України у XX столітті, в тому числі учасникам УПА та збройних підрозділів ОУН. 27 років ми чекали!
ВІТАЮ УСІХ ПРИЧЕТНИХ ДО БОРОТЬБИ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ!
40757 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 5):
SanekГошаиван777444333WarisdeathПрофайлер2016
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 07 дек 2018, 14:00

Рост76 писал(а):
07 дек 2018, 12:13
надала статус учасника бойових дій борцям за незалежність України у XX столітті, в тому числі учасникам УПА та збройних підрозділів ОУН.
Таки доводим русню до инфаркта :blum1:
Учора Рада непогано попрацювала! Ось ще: :wink:

Рада дозволила Морській охороні ДПСУ стріляти без попередження для відбиття нападу

Закон "Про прилеглу зону України" встановлює статус та визначає правовий режим прилеглої зони України.
Верховна Рада визначила, що зброя кораблів та катерів Морської охорони Державної прикордонної служби може застосовуватися без попередження для відбиття вторгнення та нападу на українські кораблі.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/war/10365855-rada- ... apadu.html

Реакция незамедлительная :crazy:

"Украинским пограничникам разрешили убивать россиян молча" - таким зловещим заголовком росСМИ отреагировали на принятие Верховной Радой закона "О прилегающей зоне Украины" (№ 8361).
Издание "Московский комсомолец" в материале под таким заголовком пишет следующее: "Стрелять на поражение без предупреждения! Такое право украинским пограничникам отныне дает закон, принятый в четверг украинской Радой. В новом законе оговаривается, что при вторжении на украинскую территорию преступных группировок и военизированных групп, с целью предотвращения вооруженных конфликтов и провокаций, украинские пограничники могут открывать огонь на поражение неприятеля без всякого предупреждения. (...) Понятно, против кого в первую очередь направлены эти законодательные новации". Источник: https://censor.net.ua/n3101100

П.С. Очень хорошо, что им понятно против кого направлены эти новации!!!! Ну, а если им не нравится молча, можно добавить: "Слава Українi"
:biggrin:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
иван777444333SanekРост76ГошаПрофайлер2016
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Гоша » 07 дек 2018, 16:28

Ну наконец то начали принимать нормальные законы.А те свынокацапы нихай удавявтся от злости.Суки подорванные.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 5):
иван777444333Рост76SanekПрофайлер2016Warisdeath
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Рост76 » 07 дек 2018, 16:33

Гоша,
Те там пусть хоть пеной в своих ток шлю изойдуться :wink:
Своих ещё есть очом поспрашивать :hm:
https://strana.ua/news/175228-dohovor-o ... zryva.html.
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 5):
Гошаиван777444333SanekПрофайлер2016Warisdeath
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Гоша » 07 дек 2018, 16:38

Этих надо запомнить хорошо
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 5):
Рост76иван777444333SanekПрофайлер2016Warisdeath
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 07 дек 2018, 20:29

Гоша писал(а):
07 дек 2018, 16:38
Этих надо запомнить хорошо
Чего их запоминать? Они и так хорошо известны :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 5):
Гошаиван777444333Рост76Профайлер2016Warisdeath
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 08 дек 2018, 00:03

Они, конечно, хорошо известны. И все их знают. И знают чем они дышат и чего хотят. Но надо отдать им должное, что свою позицию они никогда и не скрывали. Они всегда продвигали и продвигают дружбу с кремлем, мыжебратья, одни корни, славяне, гражданская война, рпц, мы за мир, знаем как прекратить, т.е. договориться, т.е. в интересах кремля, федерализация, русский язык, ВОВ и 9 мая, дидываивали, бендеровцы, оуновцы и прочее, прочее, прочее в духе русского мира. Всё мы это слышали и слышим. И было бы очень странно, даже бы подозрительно, если бы оппо, выходцы из него и те, которые с ними, проголосовали "За". Например я бы подумал, что что-то здесь не так. Поэтому к тем, кто голосовал "Против" именно из этих, вилкулобахтеевыхбойко, вообще, нет вопросов. Всё логично. Наоборот, мне очень интересно почему Добкин и Кивалов "Не голосували"?
А есть у нас патриЁты в вышиванках. И вот с ними уже интереснее. Список вот: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09 ... g_id=21168
Есть у нас одна очень известная дама, предлагающая новый курс, много счастья и колбасу по 5 копеек, но, которая пропустила все важные для страны голосования. Например вот список (первое, что сейчас под руку мне попало, чтобы долго не искать, но и это уже красноречиво):https://blogs.pravda.com.ua/authors/uko ... 451b50aa9/
А ещё у нас есть комбаты-добробаты, на которых возлагалось много надежд: Билецкий, Ярош, Семенченко. Напомните, пожалуйста, их законопроекты, их предложения, их обсуждения, их голосования в ВР. Я не помню. Скажу больше. Я не знаю. И да, за разрыв отношений с эрефией они не голосовали в виду отсутствия. Впрочем, как всегда. Проще назвать дни когда они были на рабочем месте.

Я ни в коем случае не защищаю оппоблок. Все фибры души моей их отвергают. Но они, хотя бы, ожидаемы, прогнозируемы и понятны в том, что они нам принесут. Но, кроме них, там еще масса народа. А следующей осенью выборы в ВР.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 08 дек 2018, 00:16

Warisdeath писал(а):
08 дек 2018, 00:03
Проще назвать дни когда они были на рабочем месте.
Не надддо... Они все в окопах!!! :rofl2:
Изображение
Ярош был за три года аж 9 раз на заседаниях Рады :pleasantry:
Warisdeath писал(а):
08 дек 2018, 00:03
Напомните, пожалуйста, их законопроекты, их предложения, их обсуждения, их голосования в ВР.
https://ru.slovoidilo.ua/2018/05/07/nov ... rij-yarosh
https://ru.slovoidilo.ua/2018/10/04/sta ... emenchenko
https://ru.slovoidilo.ua/2018/06/08/sta ... -bileczkij
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
Warisdeathиван777444333ГошаРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 08 дек 2018, 00:37

Sanek, Спасибо! Хорошие ссылки. Сохраню себе. По другим посмотрю. Интересно.
В общем, Ярош - самый работящий!!!!
Правда, обещания у них были немножко странные. :rolleyes2: ИМХО
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333ГошаРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Гоша » 08 дек 2018, 05:34

Я полностью с вам обoими согласен.Но вы немного забываете,что не все общаются с компами и интернетом.И по этому этой инфы не знают.Таким приходится налегать на память.
По поводу патриЕтов в вышиванках.Пока не поменяют правила ,придут другие и у них будет возможность превратится в расп..здяев. Лень с человеком очень дружны.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 4):
SanekРост76иван777444333Warisdeath
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»