Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Профайлер2016 » 05 ноя 2018, 21:52

Sanek писал(а):
05 ноя 2018, 21:31
Шняга, а не рейтинг! Еще раз повторю
100 відсотків шняга!
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Рост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
иван777444333Профайлер2016Рост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Warisdeath » 06 ноя 2018, 00:22

“Мотор Січ” запускає лінію з виробництва та ремонту гвинтів для гелікоптерів
ПАТ «Мотор Січ» запускає нову виробничу лінію з виробництва та ремонту несучих і рульових гвинтів для вертольотів в І-ІІ кварталі 2019 року.
Потужності виробництва дозволять збирати до 25-50 одиниць комплектів гвинтів на рік.
Нова лінія вже закуплена в США, вартість обладнання оцінюється в $ 150 млн. Потужності виробництва дозволять збирати до 25-50 одиниць комплектів гвинтів на рік, в залежності від замовлення.

У 2017 році на вертолітному заводі «Мотор Січ» була введена в експлуатацію виробнича лінія по виробництву редукторів VR-17МС для вертольотів типу Мі-8/17 зі збільшеною до 14 тонн максимальною злітною масою. Частина обладнання з виробництва редукторів також була імпортована.

Роботи за програмою вертольотобудування були розпочаті компанією в 2010 році і активізовані в нових умовах. Обсяг інвестицій «Мотор Січ» в програму вертольотобудування України оцінюється в на суму близько $ 500 млн.
http://uprom.info/news/avia/motor-sich- ... likopteriv
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Профайлер2016Рост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Warisdeath » 06 ноя 2018, 15:08

Україна купує турецькі ударні БПЛА
Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела у оборонному відомстві.
Перемовини про купівлю цих БПЛА тривали близько двох років. За цей час представники Міністерства оборони України відвідували Туреччину та ознайомлювались із різними етапами випробувань Bayraktar TB2.
Також, розглядається можливість локалізації частини виробництва оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 на потужностях ДП “Антонов”, що входить до складу концерну “Укроборонпром”

Технічні характеристики Bayraktar TB2:

Довжина апарату: 6,5 метрів
Розмах крила: 12 метрів
Радіус дії: 150 км
Максимальна злітна маса: 560 кг
Максимальна вага корисного навантаження: 50 кг
Максимальна швидкість польоту: 222 км/годину
Крейсерська швидкість: 130 км/годину
Практична стеля польоту: 6750 метрів
Може нести керовані протитанкові ракети та авіаційні бомби. Так у 2015 році відбулись тестові запуски ПТРК UMTAS, у а 2016 з’явилась офіційна інформація про їх успішне бойове застосування проти курдських загонів, що підтвердило їх заявлені тактико-технічні характеристики.

Один з етапів випробування «Bayraktar TB2»:

БПЛА оснащений двигуном внутрішнього згоряння Rotax 912, корпус виконаний з композитних матеріалів та оснащений системою автоматичного зльоту та посадки.

«Bayraktar TB2» побив світовий рекорд серед безпілотних літальних апаратів у класі тактичних середньовисотних БЛА за тривалістю польоту. Так під час тестових польотів у червні та серпні 2014 року на висоті 8 км він знаходився у небі 24 години 34 хвилини.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Профайлер2016Рост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Sanek » 14 ноя 2018, 15:19

Рост76, "Щодо кроку – ми над ним теж працюємо" :fp:
Очень важная для ВСУ тема :bt:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Рост76Профайлер2016иван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Sanek » 14 ноя 2018, 15:21

Предлагаю придумать вот такой креативчик :rofl:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Рост76Профайлер2016иван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Warisdeath » 15 ноя 2018, 12:43

Українській армії передано 70 одиниць озброєння
Сьогодні, 15 листопада, відбулась передача озброєння та військової техніки від підприємств концерну «Укроборонпром» та приватного підприємства «Українська бронетехніка».

На території Київського бронетанкового заводу військові отримали модернізовані танки Т-72, нові бронетранспортери БТР-3, бронемашини «Варта» та «Новатор», 82-мм міномети, мобільну РЛС кругового огляду «Дельта», два десятки протитанкових комплексів «Стугна-П» та три десятки ПТРК «Корсар».

Озброєння української армії сучасною зброєю і технікою - наша відповідь на істерії і провокації РФ проти України. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов сьогодні під час передачі військової техніки та зброї військовим на «Київському бронетанковому заводі».

Українські військові отримали 70 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема, модернізовані танки Т-72, нові БТР-3, високоточні протитанкові комплекси «Стугна-П» та «Корсар», мобільну РЛС кругового огляду «Дельта», новітні броньовані автомобілі «Варта» та «Новатор», а також 82-мм міномети українського виробництва.

За словами Секретаря РНБО України, танк Т-72 - це бойова машина, яка пройшла глибоку модернізацію, що дозволяє ефективно використовувати його в умовах сучасного бою. «Дуже гарно показав себе на сході вітчизняний БТР-3, який був серйозно допрацьований після використання у бойових умовах, що дозволило значно збільшити ефективність його застосування та досягти високої точності ведення вогню з усіх видів озброєння», - зазначив він.

«Потужні, ефективні та надійні протитанкові ракетні комплекси виробництва КБ «Луч» відомі далеко за межами нашої країни і мають великий попит на зовнішніх ринках озброєнь», - заявив О. Турчинов, додавши, що, зокрема, «Стугна-П» не поступається «не лише російським, але й європейським та американським аналогам».

Він повідомив, що лише за 3 квартали поточного року підприємства ДК «Укроборонпром» передали українському війську «понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки, з них понад 2000 одиниць - нове та модернізоване озброєння». «Мова йде про бронетанкову, морську та авіаційну техніку, ракетне-артилерійське озброєння, системи протиповітряної оборони, засоби зв'язку та радіоелектронної боротьби», - зазначив Секретар РНБО України, висловивши сподівання, що темпи забезпечення новою зброєю та військовою технікою нашої армії та інших силових структур не повинні зменшитись і в наступному році. «Сподіваюся, це знайде своє відображення в Державному оборонному замовленні на наступний рік, та в бюджеті, який найближчим часом має бути затверджений в парламенті», - додав він.

Окрім того, О. Турчинов зазначив, що над виконанням державного оборонного замовлення активно працює і недержавний сектор оборонно-промислового комплексу. «Прикладом цього є броньовані машини «Варта» і «Новатор», та 82-мм міномети, які ми сьогодні передаємо військовим», - зазначив він, підкресливши, що «Новатор» за характеристиками «є найбільш швидкісною та маневреною бронемашиною серед тих, що сьогодні перебувають на озброєнні». Секретар РНБО України також повідомив, що нові українські 82-мм міномети мають зменшену вагу та підвищені експлуатаційні характеристики за рахунок використання у конструкції спеціальних сплавів при високій дальності та точності враження цілей.

«Важливо, - відмітив О. Турчинов, - що ми маємо можливість передати нову техніку і зброю не лише на фронт, а й у військові навчальні заклади для того, щоб курсанти могли безпосередньо опанувати сучасну зброю та проходили навчання на новій техніці, якою вони командуватимуть після отримання офіцерських погонів».

За його словами, кожна нова одиниця бойової техніки та зброї робить нашу державу сильнішою та наближає перемогу. «Озброєння української армії сучасною зброєю і технікою - наша адекватна відповідь на істерії і провокації РФ проти України», - підсумував Секретар РНБО України. https://www.ukrmilitary.com/2018/11/weapon.html
http://www.rnbo.gov.ua/news/3154.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Профайлер2016Рост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Warisdeath » 15 ноя 2018, 22:58

На Чернігівщині, на військовому полігоні, представники Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки провели випробування роботизованих наземних та безпілотних авіаційних комплексів типу «мультикоптер», що застосовуються для виконання завдань з бойового, інженерного та розвідувального забезпечення.

— Ці комплекси є дистанційно керованими, можуть бути застосовані для виконання завдань в районах підвищеного ризику. Для військовослужбовців це можливість ведення бойових дій в безпечних умовах, — зазначив начальник відділення — провідний інженер-випробувач Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Максим Геращенко.

Під час випробувань були враховані перешкоди на полі бою, такі як застосування засобів радіоелектронної боротьби, розмінування місцевості, пошук, виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп противника тощо.

Основним етапом випробувань стало виконання завдань з ведення бойових дій в населеному пункті, застосування роботизованих наземних об’єктів у якості вогневих точок та здійснення заходів щодо злагодження дій механізованих підрозділів.

Результатом таких випробувань повинно стати впровадження на передовій наземних роботизованих комплексів та ефективне використання безпілотних авіаційних комплексів під час підготовки та ведення бойових дій, що дасть змогу зберегти життя не одного українського захисника на передовій. http://www.mil.gov.ua/news/2018/11/15/n ... ompleksiv/
ИзображениеИзображениеИзображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
иван777444333Рост76Профайлер2016
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Sanek » 21 ноя 2018, 20:28

Тактическое учение десантно-штурмовых войск ВСУ в Житомирской области...
39337 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
39338 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
39339 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
39340 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
39341 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
Профайлер2016иван777444333WarisdeathРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Sanek » 21 ноя 2018, 20:30

На учении присутствовал Президент Украины Порошенко П. А.
39342 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
39343 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
39344 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
Профайлер2016иван777444333WarisdeathРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Warisdeath » 26 ноя 2018, 10:12

На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність “повна.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Бойова готовність ПОВНА – стан найвищої готовності частин і підрозділів, що виконали весь комплекс заходів щодо переводу з мирного на воєнний стан, включаючи повне доукомплектування і безпосередню підготовку до бойових дій, що забезпечують успішне виконання завдань за призначенням.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Гошаиван777444333SanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
Гошаиван777444333SanekРост76Профайлер2016
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Sanek » 26 ноя 2018, 11:29

Warisdeath, ага, так и прислушались :wink: Особенно те кто давно работает на сторону...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
Warisdeathиван777444333Рост76Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Warisdeath » 26 ноя 2018, 11:40

Sanek писал(а):
26 ноя 2018, 11:29
ага, так и прислушались Особенно те кто давно работает на сторону...
Те, кто работает на сторону, как сливали инфу, так и будут сливать. А есть же масса тех, кто сам не ведает, что творит, типа: " А я видел(а), как по объездной такой-то ехала колонна в сторону такую-то"
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Рост76Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Рост76 » 26 ноя 2018, 13:06

Warisdeath,
И сделать селфи на фоне техники :fp: с кратким описанием что почём и куда :mad:
И дезертиров мля.. кормить не надо. Сами все расскажу и покажут.
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 4):
SanekWarisdeathиван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Sanek » 05 дек 2018, 10:08

Танки в порту Мариуполя, 2 декабря 2018 года.
40586 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
иван777444333ГошаРост76Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Sanek » 05 дек 2018, 16:19

В Украине успешно завершили испытания крылатой ракеты "Нептун"

Во время испытаний была уничтожена цель на расстоянии 280 километров

В Украине успешно завершили испытания нового берегового противокорабельного комплекса "Нептун" с крылатой ракетой дальностью до 300 км. Об этом сообщил министр обороны Степан Полторак, передает "Интерфакс-Украина".

"Испытания, которые были сегодня на юге в районе Одессы: мы испытывали нашу ракету противокорабельную - "Нептун". Характеристики и задачи, которые мы ставили на этом этапе, они подтверждены, и даже есть возможности их увеличить", - сказал глава Минобороны.
40587 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
40588 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
Он также проинформировал об успешном этапе испытаний модернизированного ЗРК С-125, который после обновления получил возможность поражать кроме воздушных целей также надводные.

"Мы модернизировали 125-й комплекс, который (теперь, - ред.) может уничтожать как воздушные цели, так и надводные. После модернизации их испытали, и они показали очень хороший результат: я уже имею видео, замминистра находится на месте", - рассказал Полторак.
40589 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
40590 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
40591 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
Министр заверил, что работа над модернизацией вооружения будет продолжена.

Позже пресс-служба СНБО опубликовала фото испытаний. По словам секретаря Совбеза Александра Турчинова, испытания показали, что Украина способна защитить свои рубежи на Черном и Азовском море.

https://112.ua/glavnye-novosti/v-ukrain ... 72389.html
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 5):
ГошаWarisdeathРост76иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Banned

Максимус
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 852
Зарегистрирован: 03 дек 2017
Поблагодарили: 2285 раз
Карма: +3/-13
Забанен: Бессрочно

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Максимус » 05 дек 2018, 18:48

Sanek писал(а):
05 дек 2018, 10:08
Танки в порту Мариуполя, 2 декабря 2018 года.
Изображение
Топить собрались?Завтра поинтересуюсь что там опять чудят :shok:
Если не изменяет склероз это 14-16 причал,на которых перегружали прокат и металлолом.на прокат не похоже :hm:
Последний раз редактировалось Максимус 05 дек 2018, 18:55, всего редактировалось 1 раз.
За это сообщение автора Максимус поблагодарили (всего 2):
Рост76иван777444333
Рейтинг: 16.67%
Аффтар благодарит алфавит за любезно предоставленные буквы.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Banned

Максимус
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 852
Зарегистрирован: 03 дек 2017
Поблагодарили: 2285 раз
Карма: +3/-13
Забанен: Бессрочно

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Максимус » 05 дек 2018, 18:49

Sanek писал(а):
05 дек 2018, 16:19
В Украине успешно завершили испытания крылатой ракеты "Нептун"

Во время испытаний была уничтожена цель на расстоянии 280 километров

В Украине успешно завершили испытания нового берегового противокорабельного комплекса "Нептун" с крылатой ракетой дальностью до 300 км. Об этом сообщил министр обороны Степан Полторак, передает "Интерфакс-Украина".

"Испытания, которые были сегодня на юге в районе Одессы: мы испытывали нашу ракету противокорабельную - "Нептун". Характеристики и задачи, которые мы ставили на этом этапе, они подтверждены, и даже есть возможности их увеличить", - сказал глава Минобороны.
ИзображениеИзображение
Он также проинформировал об успешном этапе испытаний модернизированного ЗРК С-125, который после обновления получил возможность поражать кроме воздушных целей также надводные.

"Мы модернизировали 125-й комплекс, который (теперь, - ред.) может уничтожать как воздушные цели, так и надводные. После модернизации их испытали, и они показали очень хороший результат: я уже имею видео, замминистра находится на месте", - рассказал Полторак.
ИзображениеИзображениеИзображение
Министр заверил, что работа над модернизацией вооружения будет продолжена.

Позже пресс-служба СНБО опубликовала фото испытаний. По словам секретаря Совбеза Александра Турчинова, испытания показали, что Украина способна защитить свои рубежи на Черном и Азовском море.

https://112.ua/glavnye-novosti/v-ukrain ... 72389.html
Изображение
За это сообщение автора Максимус поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%
Аффтар благодарит алфавит за любезно предоставленные буквы.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.

Где Sanek » 07 дек 2018, 15:01

Мышибратья обнаружили у одного из десантников на фото из Житомирской области эмблему SS-Panzer-Division "Totenkopf" :bt: :shok:
40784 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
40785 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
40786 - Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси.
Хфашисты проклятые!!!
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 5):
WarisdeathРост76Гошаиван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»