Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 21 ноя 2018, 20:40

И еще раз о Юле!Я блин вообще не понимаю, чего народ так боится, что она станет Президентом? Я абсолютно уверен, что если такое случится - в Украине на полном серьезе вспомнят, что у нас ПАРЛАМЕНТСКО-президентская форма правления, а не наоборот, как некоторые думают сейчас! Причем, скорее всего, вспомнят именно те, кто сейчас думает, что сейчас наоборот!!! И тогда - ШО?
А вот, что - дубль президент Молдовы ))))))))) Который, вроде бы, как есть, а вроде бы и его нет!!! ИМХО.
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 4):
иван777444333Рост76WarisdeathSanek
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 21 ноя 2018, 23:49

Профайлер2016 писал(а):
21 ноя 2018, 20:40
Я блин вообще не понимаю, чего народ так боится, что она станет Президентом?
За весь народ не скажу))) Могу только за себя, если это интересно! Спрячу под кат, чтобы не засорять ветку и не отвлекать тех, кому не интересно.
На предстоящих выборах я в первую очередь буду выбирать верховного главнокомандующего и того, кого уважает и слышит Запад (коллективный), а не того, кому указывает восток (в частности ближнее зарубежье, а точнее Москва, кремль). Это два основных и самых главных критерия лично для меня. Все остальные полномочия президента, коих гораздо меньше, чем были при сбежавшем, для меня несколько вторичны, причем ни на йоту не умаляя их важности. Просто мои приоритеты расставлены так: нацбезопасность (армия, СНБО), внешняя политика (дипломатия, договороспособность, и еще раз дипломатия). В Юлии Владимировне Тимошенко я не наблюдаю соответствия моим требованиям, не вижу даже её желания их приобрести. Ну не могу я себе представить её в лице верховного главнокомандующего. Не работает мой мозг на это. Не получается.
И ещё. Я уже как-то говорил, что в прошлом я её электорат. В 2010 году мой бюллетень был с её фамилией. Прежде чем сделать этот выбор я очень долго за ней наблюдал. То, что умна, красива, целеустремленна, непревзойденный оратор, работоспособна, стрессоустойчива, продвигающая социальную политику, что ласкало слух, энергична, опытна......... - это факт, но я не об этом. Лучше скажу, что смущало, и, даже очень не нравилось. За два её премьерства были и плюсы и минусы. Это нормально. Как у всех. Но в её минусах были виноваты все, кто угодно, только не она. ВСЕ. И те, кто рядом, а тем более те, кто врозь. И самое главное, что меня добивало. Будучи одним из лидеров Оранжевой Революции, так лихо и в очень короткий срок разругаться со всей командой, с которой стояла плечо в плечо на Майдане, обвинив всех до одного в расхождении взглядов, а в итоге разругавшись со всеми, что привело к развалу коалиции и т.д., Что было дальше мы все знаем.
Тогда, в 2010, я голосовал за неё, не смотря на то, что мне в ней очень не нравилось, потому, что в Януковиче мне, вообще, не за что было зацепиться))) и каждая моя клетка протестовала против него.
И сегодня, всё так же наблюдая за ней, я убеждаюсь в том, что популизма и откровенной лжи в ней всё больше и больше. Такое ощущение, что капризному и избалованному ребёнку не дали игрушку и он любыми путями хочет её получить. Иногда, даже, возникает вопрос: "А всё ли в порядке у неё с психическим состоянием?" Честно. Порой она так загоняется, что возникают сомнения в её адекватности. А оно нам надо? :wink: Думаю, что нет!

П.С. Сегодня пять лет, как вышли студенты на Майдан. Пять лет назад началось то, что позже войдет в историю нашей страны как Революция Достоинства. И если в Оранжевой ЮВТ принимала непосредственное участие, то к этой она никакого отношения не имеет. Более того, благодаря Майдану она была освобождена. И ей бы в эти дни помолчать, а лучше извиниться за то, что и она в том числе попрали все достижения и идеалы 2004 года. Ан нет же. Она снова кричит и разгоняет зраду.
П.П.С. Меня очень настораживают люди, которые никогда, ни о ком и ни о чем слова доброго не говорят. А от ЮВТ ни разу не слышал, чтобы она хоть чем-то или кем-то была довольна.
П.П.С.П.С. О том, что её не интересует армия я, вообще, говорить не хочу. А о том, что она знает как закончить войну и сделать мир, тем более. Лично мне такое окончание и такой мир, как предлагает она, не нужен.

Простите за много букв. Я, вообще, был краток))))) Это просто мнение одного простого пересичного об одном непростом кандидате в президенты.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
иван777444333SanekРост76Гоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 21 ноя 2018, 23:58

Профайлер2016 писал(а):
21 ноя 2018, 20:40
А вот, что - дубль президент Молдовы
Вы считаете Украина выдержит еще несколько лет грызни? Ню-ню...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Warisdeathиван777444333Рост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Рост76Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 22 ноя 2018, 00:54

2013 - 0%
2018 - 3,5% (прогноз МВФ)
Сначала не поверил. Полез проверить в гугл, а ведь правда. Рост ВВП рухнул в 11 году, и дальше был 0,5 и 0% в 12 и 13 годах...
Но!!!! Это игра цифрами. Рост - не показатель! Это процент от было к стало. Теперешний рост - это рост после падения 14-15 г.г. Лучше на эти цифры смотреть в номинальном выражении:
ВВП
2010 - 136 млрд. долл.
2011 - 165 млрд.долл.
2012 - 176 млрд.долл.
2013 - 183 млрд.долл.
И тут полетели вниз:
2014 - 133 млрд.долл.
2015 - 91 млрд.
2016 - 93 млрд.
2017 - 112 млрд...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
иван777444333WarisdeathРост76Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 22 ноя 2018, 01:03

Вот так!!!!
Россия перечислила Украине в счет возврата ранее уплаченных судебных расходов 1 млн 197,185 тыс. фунтов стерлингов, сообщили агентству "Интерфакс-Украина" в пресс-службе Государственной казначейской службы Украины.

По данным ведомства, средства зачислены на валютный счет в Укрэксимбанке 14 ноября. Платежной организацией выступила Ques UK LLP.
Гривневый эквивалент зачисленных средств составляет 41,181 млн грн. https://ua.interfax.com.ua/news/economic/546829.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Рост76иван777444333Профайлер2016Гоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 22 ноя 2018, 01:05

Sanek писал(а):
22 ноя 2018, 00:54
Теперешний рост - это рост после падения 14-15 г.г.
Хм! Естественно. Мы в 14-15 г.г. вообще пролетели над пропастью. Только мы ещё сами этого до конца не осознаём. Но тенденция-то налицо. А что мешало в 11 - 13 годах не падать вниз?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekРост76иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 22 ноя 2018, 01:14

Warisdeath писал(а):
22 ноя 2018, 01:05
А что мешало в 11 - 13 годах не падать вниз?
Дык не падали же! :nea:
Я же выше написал, что это манипуляция цифрами - приводить процент, а не саму величину. С 10 по 11-й мы скаканули аж на четверть, затем каждый год немного, но прибавляли.
Warisdeath писал(а):
22 ноя 2018, 01:05
Мы в 14-15 г.г. вообще пролетели над пропастью.
Та ладно там! :wink:
По сравнению с Великой Депрессией в США или тем, что творилось в Германии, например, в 20-е или сейчас в Венесуэле... у нас благодать!
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
WarisdeathРост76иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 22 ноя 2018, 01:29

Sanek писал(а):
22 ноя 2018, 01:14
По сравнению с Великой Депрессией в США или тем, что творилось в Германии
Мы - не США и не Германия. И у них не было такого соседа, как у нас. И в правительстве, и в правоохранительных органах у них не сидели назначенные соседом и молящиеся на него. У них не дерибанил сосед территорию и не въезжал на танке. И самое главное, у них не бегало население с флагом другого государства по стране. Кстати, в Венесуэле так же Т.е, у них - экономический кризис. А у нас - угроза потери государства. Разницу ощущаете? Видимо нет, раз говорите, что
Sanek писал(а):
22 ноя 2018, 01:14
у нас благодать!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekРост76иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 22 ноя 2018, 02:18

Sanek писал(а):
21 ноя 2018, 11:06
Со времен Евромайдана страна сделала «несколько беспрецедентных шагов
Дополню ещё.
Групою експертів підготовлено список реальних перемог, які вдалося Україні.
Звичайно, в умовах війни з Росією не вдалося повністю виконати всі очікування людей, але за свідченнями іноземних спостерігачів за ці 4 роки Україна зробила більше, ніж за увесь час після здобуття незалежності.
- Україну було врятовано від територіального розпаду та повної втрати державності. Війна не прийшла на 90% українських земель.

- У 2014 році перспектива зникнення України із мапи світу була цілком реальною. Проросійські «народні республіки» були готові до проголошення у Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, на Одещині та у багатьох інших містах України. Федеральні Збори РФ дали право В.Путіну ввести війська в Україну.

- Україну було врятовано від економічного краху, до якого її привів режим Януковича.
Навесні 2014 року на єдиному казначейському рахунку країни було 108 тис. грн. – по 1 копійці на 4-х громадян України. Якби не відбувся Майдан і режим Януковича продовжив своє панування, то виплати пенсій, допомог, заробітної платні бюджетникам припинилися б після травневих свят 2014 року.
Під час воєнних дій та агресії Росії Україна не припинила виплачувати пенсії, соціальні допомоги та заробітну платню бюджетникам.
У останні роки держава почала послідовно підвищувати соціальні виплати пенсіонерам, незахищеним громадянам та працівникам бюджетної сфери.

- Врятовано від повного розвалу банківську систему України, здійснено її оздоровлення.
Завдяки цьому: вдалося врятувати від повного знецінення грошові заощадження громадян України; вдалося стабілізувати курс гривні за допомогою ринкових механізмів; припинилася практика банкрутства банків без виплати громадянам вкладених коштів; пішли в минуле (хоча й не таке далеке) так звані «банківські піраміди».
Ліквідовано системну залежність від банківської системи Росії, через що нещодавні падіння рубля не призвели до падіння гривні. Українські олігархи припинили використовувати банки в схемах особистого збагачення та виводу капіталів.

- Вперше за всю свою новітню історію Україна прожила 4 роки без звичної системної війни між трьома першими особами держави – Президентом, Прем’єр-міністром, Головою Верховної Ради.

- Після економічного спаду, спричиненого наслідками діяльності режиму Януковича та агресією Росії, Україна перейшла до економічного зростання.
За даними Національного банку, зростання ВВП України в 2017 році склало 1,9%, в 2018 році – складе 3%, в 2019 році – 4%. Міжнародний валютний фонд очікує зростання ВВП України в 2018 на 3,2%, у 2019 році – на 3,5%.

- В Україні з’являються нові робочі місця, будуються нові заводи, приходять іноземні інвестори. За три останні роки в Україні побудовано 60 нових заводів.

- Створено нові Збройні Сили України.
5 тисяч легкоозброєних бійців піднялися у перші дні проти російської агресії у 2014 році – це все, що тоді мала Україна.
Сьогодні Збройні Сили України увійшли в ТОП-10 найсильніших армій Європи (8 місце за версією міжнародного рейтингу Global Firepower).
Вітчизняний ВПК розробляє та постачає у війська найновіші технологічні зразки озброєння.
ЗСУ переведено на переважно контрактну форму комплектування. Українські воїни отримують гідне грошове забезпечення, яке зростає згідно з державними оборонними програмами. У 2018-му році на ЗСУ із Державного бюджету виділено 86,58 млрд грн проти 68,82 млрд грн 2017 року (і проти 24 млрд. грн. у 2014 року).
Міжнародні союзники допомагають українській армії військовим спорядженням, а останнім часом – зброєю (протитанкові ракетні комплекси Джавелін із США та інші).

- Ліквідовано «вбивцю гривні» - збитковість «Нафтогазу України».
До 2014 року «Нафтогаз України» щороку був збитковим у обсязі близько 100 млрд. грн. (понад 1/6 Державного бюджету). Кожного року, щоб покрити цю «дірку», Національний банк України друкував 100 млрд. нічим не забезпечених гривень, що приводило до неконтрольованої інфляції, падіння гривні і рівномірного збідніння усіх громадян України.
У 2017 рік Нафтогаз збільшив свій прибуток на 48% і забезпечив 18% надходжень всього Державного бюджету України. У абсолютних цифрах це склало близько 40 млрд. грн. Для порівняння: у доларах США прибуток «Нафтогазу України» у 2017 році склав 1,5 млрд., а російського «Газпрому» - 1,63 млрд.

- Ліквідовано найбільшу корупційну схему в державі – непрозорі закупівлі за кошти Державного бюджету. Зараз усі закупівлі державою товарів та послуг на суму понад 100 тис. грн. здійснюються відкрито і автоматично – через систему електронних закупівель ProZorro.

- Ліквідовано гігантську корупційну схему – «відкати» при поверненні податку на додану вартість. Зараз ПДВ відшкодовується у автоматичному режимі, без втручання чиновників.

- Відновлено керованості та прибутковості значної частини державних підприємств. З керівництва низки ключових підприємств виведено представників олігархату, які спрямовували грошові потоки своїм патронам, а не до державного бюджету.
Якщо кілька років назад сумарний річний збиток державних підприємств складав 200 млрд. грн., то зараз в цілому державні підприємства «вийшли на нуль».
Наступне завдання: відокремити прибуткові підприємства від збиткових, залишити прибуткові державі, а збиткові приватизувати згідно із державною програмою приватизації.

- Запроваджено безвіз з країнами ЄС. Значно зріс престиж українського паспорта.
Український паспорт зайняв 32 місце у міжнародному рейтингу престижності Passport Index. З ним можна відвідати понад 120 країн без візи або з безперешкодним отриманням візи на кордоні. (Дані від 25.10.2017, потребують оновлення).

- Запроваджено систему електронного декларування активів для державних службовців (перший етап). Суспільний контроль за витратами державних функціонерів – фундаментальний механізм впливу громадян на дії представників влади, схильних до корупції. Рівень відкритості, запроваджений Україною, - один з найвищих у світі. Наступним етапом запровадження системи е-декларування має стати автоматичне відслідковування порушень з обов’язковим наступним відкриттям кримінальних або адміністративних проваджень.

- Завершено перший етап реформування правоохоронних органів. Реформи здійснювалися в умовах повного паралічу правоохоронних органів, помноженого на системну корумпованість. Створено нову патрульну поліцію, реформовано Службу безпеки України, органи прокуратури, судової системи. Реформи здійснювалися за найширшої участі громадськості і забезпечили максимально можливу зміну кадрового складу правоохоронців.
Завдання другого етапу: підтримка і розвиток ефективно працюючих механізмів, виправлення допущених помилок. Усунення сторонніх впливів на діяльність правоохоронної системи, безумовне забезпечення верховенства закону та захисту інтересів громадянина.

- Завершено перший етап формування незалежних органів, покликаних боротися з корупцією.
За найактивнішої участі громадськості створено Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК), Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Спеціальну антикорупційну прокуратуру (САП). На черзі – створення Антикорупційного суду да Державного бюро розслідувань.
Завдання другого етапу: створені незалежні антикорупційні органи повинні запрацювати.

- Вдалося забезпечити те, що вперше в історії України нашими вірними і ефективними союзниками є найбільш потужні, багаті та сильні країни та міжнародні об’єднання планети.
Україну підтримують: ЄС, США, НАТО та багато інших країн та організацій.
У протистоянні цивілізованого світу та Росії Україна однозначно знаходиться на стороні цивілізованого світу, є його невід’ємною частиною.

- Вдалося запровадити дієву модель протидії агресії Росії.
Ця модель: ефективно стримує подальшу агресію Росії; головним пріоритетом цієї моделі є максимально можливе недопущення людських жертв; Україна використовує у боротьбі свої ресурси, але також і могутні ресурси міжнародного співтовариства - вдалося забезпечити єдиний міжнародний фронт санкцій проти Росії; ця модель забезпечує стратегічну перспективу повернення тимчасово окупованих територій.

- Децентралізація.
Вперше в історії України центральна влада не тільки пообіцяла передати гроші на місця, але й виконала свою обіцянку. На сьогодні понад 50% бюджетних коштів автоматично поступають на місця і розподіляються місцевими бюджетами. Разом з грошима із Києва до місць і містечок переходить і влада: понад третину населених пунктів України вже об’єдналися у Об’єднані територіальні громади.

- Розпочалося масове будівництво нових доріг та ремонт старих.

- Запроваджено субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
Станом на березень 2018 року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 6,5 млн. українських сімей.

- Проведено перший етап медичної реформи.
Відбувається демонтаж старої системи охорони здоров’я: неефективної, бідної, корумпованої. Начебто безплатної, але надзвичайно дорогої і недоступної для більшості громадян України.
Запроваджується система, у якій гроші отримуватиме лікар, а не чиновник чи посередник. Заробіток медичного працівника визначатиметься кількістю та якістю наданих медичних послуг. Держава прийме участь у оплаті найбільш соціально значимих медичних послуг та медичних препаратів для громадян.
Вирішальним елементом медичної реформи є пацієнт, а критерієм її успішності – якість та повнота наданих медичних послуг.
Зламано хребта «фармацевтичній мафії». Переважна більшість закордонних ліків за державний почала закуплятися спеціально утвореним незалежним спеціалізованим агентством.

- Проведено перший етап реформи освіти
Значне фінансування освітньої реформи державою призведе до осучаснення системи освіти в Україні, конкурентності її за світовими стандартами, ліквідації корупційної складової, гуманізації та доступності освітніх послуг кожному громадянину України.

- Досягнено енергетичної незалежності від Росії.

- Розширено україномовний інформаційний та культурний простір.
З 13 жовтня 2017 в Україні згідно з законом загальнонаціональні канали зобов’язані не менш ніж 75 відсотків мовлення вести українською мовою.З 8 листопада 2016 мінімальна квота на частку україномовних пісень в ефірі радіостанцій склала 25%. З 8 листопада 2017 року квота зросла до 30%, а з 8 листопада 2018 року зросте до 35%.
В 2017 році 27 фільмів отримали фінансування з держбюджету, у 2016 році - 35. В бюджеті-2018 на розвиток українського кінематографу закладено понад 1 млрд грн. Українському кіновиробництву надано податкові пільги.

- Запроваджено механізми протидії інформаційній агресії Росії.
Адміністративно заборонено мовлення російських телеканалів, які порушували українське законодавство, зокрема пропагували мілітаристські та шовіністичні цінності держави-агресора.
Обмеження імпорту ідеологізованих книжок з Росії відкрило нові ніші і створило сприятливі умови для розвитку українського книговидавництва.
Заборонено російські соціальні мережі «ВКонтакте» та Одноклассники», а також діяльність великих російських мережевих компаній – Яндекс та Mail.Ru, які використовувалися Росією як інструменти ведення гібридної війни проти України.

- Проведено декомунізацію як елемент ідеологічної деколонізації.
Перейменовано близько тисячі населених пунктів, близько 52 тисяч вулиць отримали нові назви. Демонтовано близько 2,5 пам’ятників Леніну та іншим діячам радянської епохи.
Надано нового змісту відзначенню річниць завершення Другої світової війни. Запроваджено низку нових свят на заміну анахронічним радянським.
Таким чином країна позбавляється радянських маркерів та архетипів, що тримали громадян України у спільному ідеологічному просторі з Росією.
Почему-то про Томос ни слова. Наверное потому, что ещё в процессе.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Рост76 » 22 ноя 2018, 08:17

Warisdeath писал(а):
22 ноя 2018, 01:05
Хм! Естественно. Мы в 14-15 г.г. вообще пролетели над пропастью. Только мы ещё сами этого до конца не осознаём. Но тенденция-то налицо. А что мешало в 11 - 13 годах не падать вниз?
Доброго, в 14-15 было не до ВВП, счас другая ситуация в стране. Рост будет увеличиваться, перестанут гробить малый бизнес будет ещё больше прирост.
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333WarisdeathПрофайлер2016
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0
За это сообщение автора rvyt поблагодарили (всего 6):
SanekWarisdeathПрофайлер2016Рост76иван777444333Гоша
Рейтинг: 50%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekПрофайлер2016Рост76иван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 22 ноя 2018, 23:44

Warisdeath писал(а):
21 ноя 2018, 23:49
Порой она так загоняется, что возникают сомнения в её адекватности.
Она не загоняется! Она ширяется ))) :yahoo:
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 4):
SanekWarisdeathРост76иван777444333
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 22 ноя 2018, 23:54

Профайлер2016 писал(а):
22 ноя 2018, 23:44
Она ширяется ))) :yahoo:
Думаете? Я слышал про кокс.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
WarisdeathРост76иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 23 ноя 2018, 01:01

Профайлер2016 писал(а):
22 ноя 2018, 23:44
Она ширяется )))
:mocking: :rofl:

Давно слухи ходят, что она под коксом. ХЗ? :schead: Не люблю слухи. Но то, что она всегда в тонусе, это наводит на мысли, что какой-то энергетик присутствует :wink:
Буквально на днях читал одни воспоминания. Сейчас найду и притащу текст, чтобы не пересказывать. О! Вот:

"Спочатку я особисто познайомився з Тимошенко.
І не просто познайомився, а провів з нею три довгі доби. Це було 24-26 березня 2009 року, коли вона прилетіла до Японії, а я тоді працював в українській амбасаді.

Візит прем’єра України до Країни, де сходить сонце, був взагалі першим за всю історію двосторонніх відносин. Там вже двічі побували Президенти – Кучма та Ющенко, а у 2007 році повинен був полетіти Янукович. Але цього так і не відбулося – візит, який ретельно готувався, за десять днів до початку був скасований. Ющенко тоді в черговий раз розпустив парламент, і Янукович не наважився відправлятись в далеку дорогу. Японці, які чутливі до подібних речей, образилися. Формальною причиною перенесення поїздки назвали потребу Януковича в негайній операції на коліні (нічого не нагадує?), хоча японські дипломати скептично оцінили таку версію.

І от перед ними постала Тимошенко… Переді мною також – ми спілкувались практично цілодобово. Основне враження: розмовляючи тет-а-тет, вона реально вміє гіпнотизувати. Бере тебе за руку, дивиться в очі та говорить-говорить-говорить… Кудись пливе мозок, і ти починаєш вірити, що сказане нею – істина в останній інстанції. І лише через деякий час вмикаєш логіку і розумієш, що тебе шиють у дурні як в емоційному плані, так й у логічно-фактологічному. Але то вже потім…

І ще. У неї шалена працездатність – три ночі вона спала по 1,5-2 години і всіх тримала біля себе. Немиря тоді ходив весь сірий та пом’ятий, а вона хизувалась своїм Луї Віттоном без натяків на втому. Японці їй грошей так і дали (а прилітала вона саме за ними), але ще довго цокали язиками, згадуючи “прикид”, форми та проникливий голос української леді Вінтер.
Helgi Sharp
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekРост76иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 23 ноя 2018, 01:25

Завдяки впровадженню нетрадиційних методів видобутку газу ресурсна база України збільшиться в п’ять разів, вважають в Укргазвидобуванні.
Видобуток в Україні сланцевого газу збільшить ресурсну базу в п’ять разів – до 4 трильйонів кубометрів газу. Про це заявив голова Укргазвидобування Олег Прохоренко під час форуму Український енергетичний тиждень у Києві в понеділок, 19 листопада.

“На наших родовищах є поклади, які не були раніше залучені. Це ті поклади, які забезпечили США газову революцію. В Україні ресурсна база оцінюється у 800 мільярдів кубометрів, але якщо Україна зможе видобувати газ з нетрадиційних покладів, це дозволить у п’ять разів збільшити ресурсну базу”, – сказав Прохоренко.
Він також зазначив, що компанія вже розпочала пілотні проекти з розробки нетрадиційних покладів. http://uprom.info/news/energy/pokladi-s ... iy-resurs/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekРост76иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 ноя 2018, 21:16

Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation
1 ч. · ·
На виконання рішення Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, Сили спеціальних операцій, під прикриттям підрозділів 72-ї бригади та у взаємодії з саперами провели перевірку та зачистку населеного пункту Розсадки, що на Світлодарській дузі.
Попри ворожий обстріл та смертельну небезпеку, бійці ССО під самим носом окупантів підняли український прапор.
Спецпризначенці готувалися до проведення операції понад місяць. Саме місяць тому, розвідка виявила в селищі окупантів.
У період кривавих боїв за Дебальцеве, поруч із Розсадками проходив один з маршрутів, по якому захисникам України підвозили провізію, медикаменти та боєприпаси.
Населений пункт раніше вже зачищали бійці ЗСУ, проте, через складність забезпечення та близькість позицій ворога обладнати там повноцінні позиції поки неможливо. Розсадки були під нашим вогневим контролем, хоч і знаходилися у "сірій зоні".
Останнім часом, знахабнілі бойовики проробили в селище «дорогу життя» та вели з села обстріли, а за день до зачистки використали в районі Розсадок протитанкові керовані ракети (ПТКР). Щоб унеможливити дії окупантів та виключити знаходження там бойовиків, селище зачистили саме бійці ССО. Вони, підготовлені й досвідчені, вкотре довели, що еліта українського війська, за будь-яких обставин, дасть відсіч як російським окупантам, та їхнім найманцям.

Слава Україні!

Рухаємося далі!!!
#ООС #операція_ОС
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Рост76Гоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Гоша » 25 ноя 2018, 08:07

Warisdeath писал(а):
21 ноя 2018, 23:49
За весь народ не скажу))) Могу только за себя, если это интересно! Спрячу под кат, чтобы не засорять ветку и не отвлекать тех, кому не интересно.
На предстоящих выборах я в первую очередь буду выбирать верховного главнокомандующего и того, кого уважает и слышит Запад (коллективный), а не того, кому указывает восток (в частности ближнее зарубежье, а точнее Москва, кремль). Это два основных и самых главных критерия лично для меня. Все остальные полномочия президента, коих гораздо меньше, чем были при сбежавшем, для меня несколько вторичны, причем ни на йоту не умаляя их важности. Просто мои приоритеты расставлены так: нацбезопасность (армия, СНБО), внешняя политика (дипломатия, договороспособность, и еще раз дипломатия). В Юлии Владимировне Тимошенко я не наблюдаю соответствия моим требованиям, не вижу даже её желания их приобрести. Ну не могу я себе представить её в лице верховного главнокомандующего. Не работает мой мозг на это. Не получается.
И ещё. Я уже как-то говорил, что в прошлом я её электорат. В 2010 году мой бюллетень был с её фамилией. Прежде чем сделать этот выбор я очень долго за ней наблюдал. То, что умна, красива, целеустремленна, непревзойденный оратор, работоспособна, стрессоустойчива, продвигающая социальную политику, что ласкало слух, энергична, опытна......... - это факт, но я не об этом. Лучше скажу, что смущало, и, даже очень не нравилось. За два её премьерства были и плюсы и минусы. Это нормально. Как у всех. Но в её минусах были виноваты все, кто угодно, только не она. ВСЕ. И те, кто рядом, а тем более те, кто врозь. И самое главное, что меня добивало. Будучи одним из лидеров Оранжевой Революции, так лихо и в очень короткий срок разругаться со всей командой, с которой стояла плечо в плечо на Майдане, обвинив всех до одного в расхождении взглядов, а в итоге разругавшись со всеми, что привело к развалу коалиции и т.д., Что было дальше мы все знаем.
Тогда, в 2010, я голосовал за неё, не смотря на то, что мне в ней очень не нравилось, потому, что в Януковиче мне, вообще, не за что было зацепиться))) и каждая моя клетка протестовала против него.
И сегодня, всё так же наблюдая за ней, я убеждаюсь в том, что популизма и откровенной лжи в ней всё больше и больше. Такое ощущение, что капризному и избалованному ребёнку не дали игрушку и он любыми путями хочет её получить. Иногда, даже, возникает вопрос: "А всё ли в порядке у неё с психическим состоянием?" Честно. Порой она так загоняется, что возникают сомнения в её адекватности. А оно нам надо? :wink: Думаю, что нет!

П.С. Сегодня пять лет, как вышли студенты на Майдан. Пять лет назад началось то, что позже войдет в историю нашей страны как Революция Достоинства. И если в Оранжевой ЮВТ принимала непосредственное участие, то к этой она никакого отношения не имеет. Более того, благодаря Майдану она была освобождена. И ей бы в эти дни помолчать, а лучше извиниться за то, что и она в том числе попрали все достижения и идеалы 2004 года. Ан нет же. Она снова кричит и разгоняет зраду.
П.П.С. Меня очень настораживают люди, которые никогда, ни о ком и ни о чем слова доброго не говорят. А от ЮВТ ни разу не слышал, чтобы она хоть чем-то или кем-то была довольна.
П.П.С.П.С. О том, что её не интересует армия я, вообще, говорить не хочу. А о том, что она знает как закончить войну и сделать мир, тем более. Лично мне такое окончание и такой мир, как предлагает она, не нужен.

Простите за много букв. Я, вообще, был краток))))) Это просто мнение одного простого пересичного об одном непростом кандидате в президенты.
Я с Вами ,почти,полностью согласен.Но хочу заметить,рядовой украинец так много и метко не говорит.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 4):
LumenРост76иван777444333Warisdeath
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 25 ноя 2018, 08:57

Гоша писал(а):
25 ноя 2018, 08:07
Но хочу заметить,рядовой украинец так много и метко не говорит.
Это прям комплимент камраду Warisdeath :drink:
Или вы хотите сказать, что под этим ником кто-то скрывается? :wink:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 5):
Рост76Sanekиван777444333ГошаWarisdeath
Рейтинг: 41.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»