Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Барражер
Старший прапорщик
Старший прапорщик
Сообщения: 476
Зарегистрирован: 09 дек 2016
Поблагодарили: 2638 раз
Карма: +0/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Барражер » 14 фев 2018, 22:08

иван777444333 писал(а):
14 фев 2018, 22:02
можно поподробней, пару примеров
Например Касперский. У меня давно на него зуб имеется.)))
Перельмана мы правда уже прое**ли, но есть парочка громких имен полезных для науки.)
За это сообщение автора Барражер поблагодарили (всего 3):
LumenПрофайлер2016иван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Барражер
Старший прапорщик
Старший прапорщик
Сообщения: 476
Зарегистрирован: 09 дек 2016
Поблагодарили: 2638 раз
Карма: +0/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Барражер » 14 фев 2018, 22:09

Не, не начал. И уже не тянет.
За это сообщение автора Барражер поблагодарили (всего 3):
LumenПрофайлер2016иван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12594
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 14 фев 2018, 22:10

Барражер писал(а):
14 фев 2018, 22:08
Касперский
Касперский ФСБ-шник. Нельзя такого :wink:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Профайлер2016иван777444333
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Барражер
Старший прапорщик
Старший прапорщик
Сообщения: 476
Зарегистрирован: 09 дек 2016
Поблагодарили: 2638 раз
Карма: +0/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Барражер » 14 фев 2018, 22:12

Lumen писал(а):
14 фев 2018, 22:10
Нельзя такого
Отдадим в ПрСектор, они его перекуют... ну, или в расход.)
За это сообщение автора Барражер поблагодарили (всего 3):
LumenПрофайлер2016иван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14475 раз
Карма: +6/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где иван777444333 » 14 фев 2018, 22:25

Барражер писал(а):
14 фев 2018, 22:12
они его перекуют
Кузнец перекуёт
За это сообщение автора иван777444333 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
УМИРАТЬ ОДИН РАЗ


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Барражер
Старший прапорщик
Старший прапорщик
Сообщения: 476
Зарегистрирован: 09 дек 2016
Поблагодарили: 2638 раз
Карма: +0/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Барражер » 14 фев 2018, 22:39

иван777444333 писал(а):
14 фев 2018, 22:25
Кузнец перекуёт
Нельзя так с интеллигенцией!))) У них тонкая душевная организация.)))
За это сообщение автора Барражер поблагодарили (всего 3):
Lumenиван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14475 раз
Карма: +6/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где иван777444333 » 14 фев 2018, 23:37

Барражер писал(а):
14 фев 2018, 22:39
У них тонкая душевная организация.
А буде растянутая свинкцивидная мышца, после кузнеца.
За это сообщение автора иван777444333 поблагодарили (всего 3):
LumenSanekПрофайлер2016
Рейтинг: 25%
УМИРАТЬ ОДИН РАЗ


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 15 фев 2018, 18:59

Антін Мухарський

ВИМУШЕНО ЇДУ З УКРАЇНИ
Дорогі друзі, брати і сестри, українці... Якщо ви читаєте ці рядки, це означає, що я вже перетнув державний кордон України і знаходжуся в одній із країн Європи, де, вірогідніше за все, найближчим часом попрошу політичного притулку. Це рішення стало абсолютно спонтанним, адже я до останніх хвилин свого перебування в Україні, чекав і вірив у те, що мене почують ті можновладці, до яких я звертався особисто і на яких покладено відповідальність за дотримання законності в цій країні. Я писав відкриті листи Представнику Президента у Верховній раді Ірині Луценко і міністру юстиції Павлу Петренку, я звертався з офіційними заявами до всіх можливих інституцій, які опікуються дотриманням справедливого судочинства в Україні. Я намагався викласти свою позицію у незаангажованих ЗМІ, але потоки брехливої інформації, яку виливали на мене бульварні видання та телеканали були геть не співставними з моїми ресурсами — людини-митця, що намагалася знайти справедливість там, де її годі й шукати.

Дещо з моєї біографії: я, Мухарський Антон Дмитрович, народився в Києві в листопаді 1968 року. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва за фахом актор. За майже 30 років у професії зіграв близько ста ролей у театрі і кіно. Є двічі лауреатом премії Київська пектораль. А ще я був автором, продюсером та ведучим багатьох телевізійних проектів серед яких: “Бадьорого ранку”, “Шалений світ”, “Квадратний метр” “Зелена лампа”, “Секретний фронт” та інші. Як письменник, випустив у світ три романи: “Доба”, “Попса для еліти”, “Розрив”, видав три збірки повістей та оповідань, дитячу книгу “Легенда про Квітозавра”. Ініціював і видав у світ три величезні літературно-мистецькі видання “Жлобологія” (дослідження пострадянського хама), “Майдан. (Р)Еволюція Духу” (сучасна українська неогероїка), та великий Альманах “Національна ідея модерної України”(30 інтерв’ю з видатними українцями). У 2008 році заснував галерею незалежного мистецтва ANTIN’S COLLECTIONS, що відзначилася масштабними проектами “Сільський гламур” та “Українська мультиплікація. Все що залишилося”, а у 2009-му створив радикальну мистецьку формацію Союз Вольних Художників, в акціях якої брали участь визначні діячі сучасного українського арт-простору - Іван Семесюк, Олекса Манн, Роман Мінін, Андрій Єрмоленко, Ігор Перекліта, Стас Волязловський.

У 2012 році я заснував проект Орест Лютий, який на сьогоднішній день без перебільшення можна назвати культовим. Ми були першими, хто давав концерти на революційних барикадах і Будинку профспілок перед його спаленням, зрештою, разом з нашими шанувальниками, кого допіру називали радикалами-екстремістами, ми висунулись в зону АТО і перший польовий концерт на передовій дали ще у червні 2014 року під Слов’янськом. За активну співпрацю із Збройними силами України я нагороджений офіційною відзнакою Генштабу, за що дякую державі, від якої ніколи нічого не просив, бо звик жити за принципом “не питай що держава зробила для тебе, а спитай, що ти можеш зробити для держави”.

Єдине, чого я просив у держави останнім часом — це справедливості. Але сучасна українська держава не може мені цього дати. Ось чому я їду....
Майже чотири роки в Оболонському суді розглядається мій первісний позов про перегляд розміру аліментів та порядку побачень з дітьми.
Ще раз повторю (бо цю інформацію сотні разів перекручували): я є батьком 5-х (пятьох дітей) від двох шлюбів. Софії та Іванки від першого шлюбу, й Андрія, Орисі та Івана від другого. І якщо з першою дружиною я не маю жодних проблем у порядку спілкування, побачень та участі у вихованні та утриманні дітей, то у другому варіанті подібні проблеми існують.

Вони почалися у 2012 році із появою у моєму житті вищезгаданого проекту Орест Лютий, адже колишня дружина виступила категоричною противницею критики існуючої на той момент в Україні влади. Це призвело до того, що у жовтні 2012 року мені було відмовлено у праві бачитися із моїми дітьми, з мотивацією “буцімто тато збожеволів на політичному ґрунті”. З того часу ми проживали окремо. У жовтні 2013, після року!!! заборон на побачення з дітьми, мені було висунуто умови матеріального характеру, на які я заради можливості спілкуватися з дітьми погодився. Зокрема: я мав залишити матері моїх дітей все спільно нажите в шлюбі майно — великий приватний будинок на Осокорках, чотирьохкімнатну квартиру на Святошино та два автомобілі. А також взяв на себе зобов’язання виплачувати матері утримання на трьох неповнолітніх дітей у розмірі еквівалентному 3000 долл. США (три тисячі доларів США), що на той момент становило 24300 грн. (двадцять чотири тисячі триста гривень). Всі ці положення було зафіксовано у шлюбному контракті, який містив пункт 5.3.1. згідно з яким, у разі зміни мого матеріального стану, сторони упродовж місяця можуть переглянути фінансові умови контракту.

На момент підписання договору я мав високооплачувану роботу (контракт з телеканалом), а також власну агенцію з організації свят, тому сума зазначена у договорі, була для мене цілком прийнятною. Проте революція і війна, або те, що називають “форс-мажорними обставинами непереборної дії” реально вплинули на мої заробітки. Проект “Зелена лампа” на каналі ТВІ було закрито. Утримання концертної агенції стало неможливим. Натомість почалася суцільна благодійність і волонтерство. Єдине, про що я просив у колишньої дружини, трохи послабити фінансовий зашморг на моїй шиї та дати можливість бачитися з дітьми. Але на всі мої прохання отримував відмову.

20-го травня 2014 року, я звернувся до Оболонського районного суду з первісним позовом про перегляд суми аліментів, зазначеної у контракті, та визначення порядку побачень з дітьми.

АЛЕ ЦЕЙ ПОЗОВ Й ДОСІ НЕ РОЗГЛЯНУТО!!!

А тепер я переходжу до суті мого конфлікту із державою, через який я вимушено полишаю Україну.
7-го грудня у Верховній Раді у другому читанні в рекордно швидкі терміни було прийнято законопроект #7277 про посилення відповідальності неплатникам аліментів, який в народі вже охрестили “Законом Сніжани Єгорової”. 18 грудня його підписав Парубій. А 4-го січня і Президент України. Згідно з нововведеннями, державні і приватні виконавці можуть на власний розсуд встановлювати боржникам по аліментах заборону виїзду за кордон, відбирати водійські права, і право користуватися зброєю (тобто право на самозахист), доправляти до виконавця в кайданках в автозаку, відправляти на соціальні роботи і навіть запроторити до в’язниці, порушуючи цим не тільки Конституцію України, а й Женевську конвенцію.

За декілька місяців до прийняття закону в ЗМІ було розгорнуто цілу кампанію з промоутування цих нововведень. А в ролі “головного злісного аліментника країни” було обрано вашого покірного слугу. Я вже не кажу про зграї осатанілих від запаху крові хижих жінок-месниць, що виливали на своїх колишніх мега-тонни бруду, водили хороводи в ефірах телеканалів і радіостанцій співаючи дифірамби і тюнінгованій прокурорші Луценчисі, і мєнстрюстіцію Пєтрєнкє, які теж наче побожеволіли і почали дозволяти собі підтримувати й ширити наклепи і брехню на мою адресу. Саме ви — Ірино Луценко і ви пан Петренко зробили те, що не змогли зробити зі мною Янукович і компанія. Я втратив віру у справедливість. Я писав до вас листи, я дзвонив вашим помічникам, аби принаймні ви мене вислухали... Вислухали мою історію, людини, яка через свою любов і віру у нову справедливу Україну втратила родину, не має права бачитися з дітьми, а тепер ще є оббріханою і спаплюженою найвищими державними чинами.

АДЖЕ Я НЕ МАЮ БОРГІВ ПЕРЕД МОЇМИ ДІТЬМИ!

Для цього варто зазирнути в реєстр боржників.
За ці три з половиною роки я сплатив їм понад 1 000 000 (один мільйон !!! гривень аліментів), в оплату цих фіктивних боргів з аукціонів продають моє майно. Адже поки контракт діє, я маю десь заробляти ці 24300 гривень, на які щомісяця нараховується пеня. А ще утримання дітей від першого шлюбу, а ще старі батьки і комунальні платежі...

Я не можу заробити такі гроші у країні, де йде війна, де українським артистам (на відміну від проросійських колег або тих, що користуються російською мовою) платять в рази менше. Але я принципово не буду повертатися на російськомовні пасовиська. Я не можу добитися правди у судах, я не можу бачити дітей, я не можу жити у країні, де найвищі державні чини оббріхують і водять за носа простих українців, я не можу достукатись до брехливих журналістів, аби вони не ширили наклепи... Бачите, як багато я не можу в Україні....

От ми і дісталися до фіналу.

Нинішня держава всіма своїми інституціями і механізмами нищить сильного, активного, творчого, дієздатного, відповідального чоловіка, що нічого не потребує від держави взамін, окрім справедливості і чесного правосуддя. І поки в Україні цього не буде, громадяни їхатимуть звідси, забираючи в серці своєму лише мрію про ту Україну, за яку ми боролися і воювали.

І я не повернусь сюди, поки дама третього тисячоліття, жлобкувата прокурорша на лабутенах буде “розводити нас как котят” у стінах Верховної Ради, поки бездітний і неодружений незрозумілої сексуальної орієнтації тип, типу міністр юстиції, буде розповідати мені — батькові пятьох дітей, що “чужих дітей не буває”, поки його гламурна помічниця Бернацька, яку він в свій час видавав за свою коханку, буде патякати на президентському каналі про “злісного аліментника Мухарського”, а “найкращий спеціаліст з сімейного права” Катерина Власюк, що веде справи моєї колишньої дружини, нарешті не втовкмачить їй, що не давати батькові бачити власних дітей — то незаконно.

І наостанок, я хочу подякувати всім тим, кого залишаю в Україні, кого люблю і кого ніколи не покину, бо ще повернусь. Повернусь обов”язково, коли всі недолугі телепні від нинішньої влади підуть в небуття. Бо я завжди відповідаю за свої слова і виконую свої обіцянки. Бо я — Антін Мухарський, а вони — тимчасові пухирі на тілі нашої прекрасної України, яку ми ще з вами побудуємо.

Тато, мамо, діти — Софійка, Іванка, Андрійчик, Орися і Іванчик, рідний брат Денис, Жанна, Юрчик, Іра і ще одна Іра, Андрій, Микита, Дмитро, Микола, Юля і ще одна Юля, та всі ваші діти, тьотя Жєня)), пані Олеся і пані Єлизавета Костівна, Ларуся, Ілларіон і Маша, Вовка, Соломаха, Лапін і Ковтун, Сем, Єрмоха, Великий Коляда і Манн, Іван Панасюк, Діма Мотузок, Ляля Звєздінська-Махно, Сергій Суворий, Валєрчик з барабанами, Жєня Іванов і Мариночка, а ще глибокий мудрий і щедрий А.А., якому я дуже вдячний, Валентина, Ірина та Тетяна, Андрій Миколайович і Тоня, Оля Додух і всі, всі всі, хто допомагав мені жити і творити!

Дякую вам!
СЛАВА УКРАЇНІ!
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
иван777444333Профайлер2016Warisdeath
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14475 раз
Карма: +6/-0
За это сообщение автора иван777444333 поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
УМИРАТЬ ОДИН РАЗ


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 15 фев 2018, 20:50

Злой модер прогнал сюда отсюда: Авто с европейской регистрацией. (Пост торквемада #26904) :wink: Поэтому отвечаю здесь.
торквемада писал(а):
15 фев 2018, 20:29
Sanek, я об этом уже десять лет говорю ! проблема в кацапизации ! нам привили ( ну или как минимум пытались очень долго привить) что правительству верить нельзя , что в правительств только воры и временщики ... поэтому у 90% населения тоже поведение временщиков ! возьмите "самые патриотические" регионы в карпатах усиленно пилят лес ( сотнями тысяч гектаров) при этом не высаживая на это место ничегошеньки и не думая что взрослое дерево ( 25-30 лет ) держит в корневой системе до 12 тонн воды ! а потом каждый год тонут от наводнений -но виновато "гадское " правительство !!!! Львовяне просто таки бьют себя пяткой в грудь в патриотическом угаре , но более корумпированного региона с пирамидальным строением всех "сватовских" тем и миллионами тонн контробаса трудно найти ! при этом первыми кричат что надо платить налоги и первыми же эти налоги нифига не платят , те же "бляхи" откуда "пришли" ? про Ровно и "Полесье" в целом я вообще молчу ... там всё вместе , и контрабас и уничтожение экологии и угар псевдопатриотический и популизм шкалящий .... вот и получается , что всё это надо как то постепенно решать , что в принципе сейчас правительство и делает , устроить в этих регионах "небольшой Никарагуа" конечно можно и в моём понимании даже нужно . но правительство и президент наши , похоже умнее меня .... я то всегда больше Франко или Пиночетом восторгался , а вот у ПАП видимо более прозаичные и менее кровавые кумиры , и это не может не радовать ! а "шкур" у еас в стране к сожалению хватает , при этом даже среди тех кто вроде бы и с "оружием в руках" и "живота своего не щадя" ... а оказывается что с оружием в руках это одно , а заплати налоги это совсем другое , а оказывается что живота не щадя значит что в будущем это индульгкнция от любого противозаконного действия ... потому так и живем в "суперстабильности" !!!!!
Только при чем здесь кацапизация? Когда мы сами такие? У нас были и есть такие чудные правительства, а мы им по указке Москвы не верили!? :shok: Я говорю, в нашей стране все друг друга стоят. Это страшный замкнутый круг, который кроме как жесткими методами не разорвать. К сожалению.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
иван777444333Профайлер2016WarisdeathРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 15 фев 2018, 21:02

Sanek писал(а):
15 фев 2018, 18:59
а вони — тимчасові пухирі на тілі нашої прекрасної України, яку ми ще з вами побудуємо.
Золоті слова!!! )))
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 2):
иван777444333Sanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 15 фев 2018, 21:06

Профайлер2016 писал(а):
15 фев 2018, 21:02
Золоті слова!!! )))
Ну да, особенно когда за бугор смылся :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
иван777444333Рост76
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 15 фев 2018, 21:15

Sanek писал(а):
15 фев 2018, 20:50
Это страшный замкнутый круг, который кроме как жесткими методами не разорвать
Вчера на работу на беседу ко мне и шефу приходил наш клиент. Не очень долго беседовали, но итог такой, что из-за паралича власти на месте (у нас в городе, как минимум, в следствие "государственной" политики, как максимум) горожанину, гражданину, не возможно решать свои насущные проблемы! Пришли к выводу, что, как не крути - замкнутый, безвыходный круг! Который, вроде бы продиктован высокими идеалами "борьбы с коррупцией", "прозористю" и всякими другими словами больше похожими на лабуду, ничего хорошего людям не несет, является тормозом в развитии местных общин, не позволяет решать ни законным, ни незаконным образом свои проблемы!!! Все! Полный стопор! Нельзя ничего решить! По крайней мере, у нас в Николаеве! И все это устраивает вышестоящую власть!!! Уходя, клиент, уже пожилой мужчина и нормальный бизнесмен сказал, что все может решиться в стране только если военные возьмут власть в свои руки!!!
ВСЕ! Приплыли!!! Люди хотят уже сами этого! Ибо на сегодня, похоже, армия осталась пока еще единственным институтом, которому доверяют простые люди!!!
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 4):
иван777444333SanekРост76Барражер
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 15 фев 2018, 21:17

Sanek писал(а):
15 фев 2018, 21:06
за бугор смылся
Ну он же не Санчо Панса! Он - творческая натура!!!
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 2):
иван777444333Sanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14475 раз
Карма: +6/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где иван777444333 » 15 фев 2018, 21:19

Sanek писал(а):
15 фев 2018, 21:06
особенно когда за бугор смылся
С первой женой почти год жил в Гермашке, это АД
За это сообщение автора иван777444333 поблагодарили (всего 2):
SanekПрофайлер2016
Рейтинг: 16.67%
УМИРАТЬ ОДИН РАЗ


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 15 фев 2018, 21:23

Профайлер2016 писал(а):
15 фев 2018, 21:15
Нельзя ничего решить!
В смысле ничего нельзя решить?
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
иван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 15 фев 2018, 21:59

Приватизировать или взять в аренду земельный участок, построиться, присвоить адрес недвижимости и т.д. Все вопросы, касающиеся городской власти зависли. Горсовет снял мэра от Самопомичи с должности, который пришел к власти на лозунгах, но взяв ее - оказался п...ом! Его убрали. Он заявил, что идет в суд...Пожаловался на произвол горсовета в Раду. Рада теперь не дает проводить выборы до решения проблемы в суде. Когда эта проблема решится не известно. А значит и выборов ни мэра, ни горсовета скоро не будет. ИО мэра - представитель БПП. Т.е. верхи, до выборов Президента будет устраивать именно такая ситуация. Но нынешние представители, в своей боязни всего и вся, боятся принимать какие-либо решения! По сто раз перестраховываются. Кроме того, суд отменил по инициативе особо ретивых борцов не известно за какие идеалы земельное зонирование города. В итоге - никто в городе не сможет решить свои земельные проблемы до принятия нового зонирования, которое должно быть по новому разработано, отработано, утверждено десятком инстанций и потом принято сессией горсовета. И такой паралич и в других важных вопросах развития города.
А бывший мэр, на понтах, нет заявить, что не будет судиться, а пойдет на выборы и снова их выиграет (А вот тут-то и вопрос - ой ли?), сидит втихаря в засаде (как вся самопомич) и выжидает неизвестно чего... Кадр еще тот...Все говорят, что сама честность. Что он не дал разворовать город! Кем? А сам прятался от органов и убегал из кабинета через окно и балкон от них, когда они пришли к нему с какой-то постановой!
В общем - ПАРАЛИЧ ВЛАСТИ на месте!
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 4):
иван777444333SanekРост76Warisdeath
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 15 фев 2018, 22:04

Профайлер2016, да уж... прикольно там у вас...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Профайлер2016иван777444333
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 15 фев 2018, 22:08

Sanek писал(а):
15 фев 2018, 22:04
прикольно
ПЕЧАЛЬНО, а не прикольно! :shok:
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Slon
Сержант
Сержант
Сообщения: 173
Зарегистрирован: 01 июн 2017
Поблагодарили: 1134 раза
Карма: +0/-0
За это сообщение автора Slon поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»