Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 08 фев 2023, 00:54

Bikini писал(а):
07 фев 2023, 19:57
:rofl:
Изображение
Млять. 1+1 не люблю. Але щодо мови і її знання ніколи нарікань не було на їхню адресу. Тобто, вони, дісно, україномовний ресурс. І тут раптом гугл-перекладач. От нахіба?

П.С.
А от Смілянський міг би і купити лампочку.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 08 фев 2023, 00:59

Влад Бевх писал(а):
07 фев 2023, 05:27
Изображение
Хтось може пояснити чому уряд вирішив економити на армії? Інші витратні статті недоторкані, чи як це розуміти? От н а х є р а вони це роблять?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 08 фев 2023, 02:18

Warisdeath писал(а):
08 фев 2023, 00:59
Хтось може пояснити чому уряд вирішив економити на армії?
Гроші закінчуються.

--------------
200 грн за "погладити собак": цьогоріч ціни у Буковелі шокують

Щороку українці все більше дивуються високим цінам на відпочинок у Буковелі. Цьогоріч, попри війну та невдалий лижний сезон через відсутність снігу, вартість послуг та розваг на цьому курорті все одно не зменшилась.

У скільки зараз обійдеться задоволення покататись на лижах у Буковелі, розповіла туристка Ірина Мрійлива у на своєму ТіkTok каналі.

Ірина - лижниця із досвідом, тому не вражена цінами цьогорічного сезону.
За її словами, через плюсову температуру дві третини трас не працюють. А ті, що функціонують, підійдуть більше для новачків.

Разом із цим туристка наголошує, що попри поганий сезон, ціни не змінилися. Лижниця поділилась вартістю катання на лижах, показала цінники на підйомники, "Буковельські американські гірки" та інші цікаві речі.

Ціни на послуги:

Катання на лижах або сноуборді - 1300 грн на день
Оренда спорядження - 350 грн
Етнопарк "Гуцулленд" - 250 грн квиток для дорослого
Ковзанка (45 хвилин катання): зранку з 10:30 по 11:15 - 190 грн, вдень з 11:30 по 16:15 - 230 грн, ввечері з 17:00 по 21:45 - 310 грн
Сноутюбінг: 1 спуск - 90 грн, 5 спусків - 360 грн, 10 спусків - 590 грн
Родельбан (Буковельські американські гірки) - 1 місце 600 грн, 2 місця 900 грн
"Хаскі хаус" - 200 грн за "погладити собак", але якщо випаде сніг, то можна буде і покататися.
Ціни на підйомники: звичайний, пільговий, VIP

1 оглядовий підйом - 200 грн, 150 грн, 400 грн
1 підйом - 400 грн, 300 грн, 800 грн
1 підйом мультиліфт - 100 грн, 70 грн
3 години - 800 грн, 550 грн, 1600 грн
Пів дня (08:30 по 13:30) - 1000 грн, 700 грн, 2000 грн
Пів дня (11:30 по 16:30) - 1050 грн, 750 грн, 2100 грн
Вечірнє (15:50 по 19:30) - 1300 грн, 900 грн, 2600 грн
1 день (08:30 - 19:30) - 1300 грн, 900 грн, 2600 грн
2 дні - 2550 грн, 1800 грн, 5100 грн
3 дні - 3650 грн, 2550 грн, 7300 грн
4 дні - 4750 грн, 3300 грн, 9500 грн
5 днів - 5750 грн, 4000 грн, 11500 грн
6 днів - 6450 грн, 4500 грн, 12900 грн
7 днів - 7250 грн, 5050 грн, 14500 грн
3 дні на вибір - 4150 грн, 2900 грн, 8300 грн
5 днів на вибір - 6450 грн, 4500 грн, 12900 грн,
10 днів на вибір - 10450 грн, 7300 грн, 20900 грн
Brilliant - 23250 грн,
Bukovel Card - 90 грн

Нагадуємо, що зараз у Буковелі триває так званий "високий" сезон із максимальними цінами. Він завершиться 17 березня. Тоді вартість на послуги та розваги трохи знизиться.
\
152914 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 08 фев 2023, 16:56

Служба безпеки України
1 ч. ·
СБУ викрила у Запоріжжі ворожу ботоферму, яка закликала донатити на підтримку окупантів
Служба безпеки заблокувала діяльність потужної прокремлівської ботоферми у Запоріжжі.
Кілька тисяч ботів «розганяли» дезінформацію про обстановку на південному фронті, популяризували російські окупаційні угруповання і закликали донатити на їхню підтримку.
Крім цього займались дискредитацією командування Сил оборони та підбурювали українських громадян ухилятися від мобілізації.
Як першоджерело для поширення деструктивного контенту використовували Телеграм-канал ворожого пропагандиста Рогова, який представляє окупаційну адміністрацію Мелітополя.
Вже на самому початку своєї діяльності ботоферма нараховувала майже 2 тис. фейкових акаунтів, які поширювали проросійські наративи нібито від імені місцевих жителів.
У подальшому ворожий «осередок» мав стати «ударною силою» у проведенні масштабних інформаційних диверсій агресора у прифронтових районах області.
За даними слідства, незаконну діяльність організував місцевий спеціаліст з інформаційних і телекомунікаційних технологій.
Комп’ютерну техніку для підривної роботи розмістив в одному з орендованих офісних приміщень у центрі міста.
Спеціалізоване обладнання, яке використовував зловмисник, дозволяло щодня реєструвати нові анонімні облікові записи у соцмережах, у тому числі заборонених в Україні.
Під час обшуку в офісі фігуранта правоохоронці виявили:
▪️ комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності;
▪️ 2,5 тисячі SIM-карт українських операторів мобільного зв’язку;
▪️ SIM-шлюзи та інше спеціалізоване обладнання і програмне забезпечення.
Вилучену техніку направлено на експертизу.
У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) триває розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення винних до відповідальності.
Заходи з викриття злочину проводили співробітники СБУ Запорізької області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
152926 - Украина-реалии New
152927 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 08 фев 2023, 17:24

Порошенко в цьому винен
Він засвітив справжню ціну на Спартани.
Так бы Притула їх купив би по "ціні Резнікова" (3Х) а теперь фіг вам взагалі правдоборці.
152928 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 08 фев 2023, 17:27

Дубінський подав в мін Оборони офіційний депутатский запит з вимогою документально підвтердити існування "спутника Притули" та які кошти на нього були витрачені.

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 08 фев 2023, 18:38

Влад Бевх писал(а):
08 фев 2023, 17:27
офіційний депутатский запит
Дубинский тот еще поц... но запрос нужно было подавать еще раньше. Интересно, почему это не делали депутаты ЕС? :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 08 фев 2023, 18:53

Це теж напевно нині потрібно..
"Укрзалізниця закупила послуги з обслуговування акваріумів на 553 тис грн."
152930 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 08 фев 2023, 22:51

Opinion.
Ти можеш бути охуєнним пацаном.
Ти можеш готуватися до вторгнення, і заздалегідь продумати план дій. Попри звернення і шашлики у травні.
Ти можеш приїхати 24.02 в частину, заїхавши по дорозі до заспаних воєнкомів, які запишуть твій номер олівчиком типу «явився», а потім телефонувати з вимогою прибути на звірку документів, коли ти лежиш в сіряку на прикритті льотної групи під час боїв за Олександрівку.
Ти можеш щодня їздити на пиздоприйомники і в режимі чергування висікати бойові порядки противника на глибині 20-25 км. Бо можеш, хочеш і знаєш як.
Ти можеш убити дивізіон букси (і це не гіпербола, а відеопідтверджений факт), і ще парочку бм21 впридачу, і арктичний тор на закуску (потєрь нєт, но шото з ліцом).
Ти можеш знищувати танки, які кошмарять передові групи «на сігареті», бо іншим діла нема, і вони зайняті потопленням цивільних човнів ударними ядрами.
Ти можеш надавати 95% достовірних розвідданих, вислуховуючи місяцями, що дрони для підарів, і це не по штату.
Можеш спростовувати дані з газети «Toptun Times», зберігаючи високоточку для реальних розвіданих, підтверджених цілей, а не на безобідні кафешки, де тьотя Люся продає хліб і воду, щоб хоч якось прожити на тимчасово окупованій території.
Можеш щомісячно витрачати до 100к на забезпечення групи: топляк, ремонт авто, побутові витрати, засоби гігієни. Можеш відмовляти в підтримці друзям і знайомим, адже знаєш, що є ділянки, де цього фізично не дістати і їм важливіше. І не жалуєшся. Бо це треба ТОБІ. Це твій вибір і твоє бачення того, як воно має працювати.
Можеш хуярити рік із короткими неофіційними відпустками на 5 днів і навчанням, яке ти сам знайшов, ініціював і організував, взявши на себе усі супутні витрати.
Можеш рік психологічно підтримувати побратимів, задіюючи усі свої знання з МВА, психотерапію, гасячи радіо «Вечірня зрада», як умієш. Бо ж не час для зради. Треба робити роботу. Треба бути БГ.
Можеш щодня собі говорити: ти і є країна, ти робиш це для себе і охуєнних людей, які тебе підтримують. Це треба ТОБІ. Тобі ніхто нічого не винен. Ти сам сюди прийшов, бо інакше не міг. Бо це питання твого фізичного існування. Радій, що пощастило лишитися живим. Радій, що всі частини тіла на місці, і ти можеш працювати далі.
Можеш тихенько посміхатися на слова місцевих «якось останні тижні стало прям тихіше». Можеш навіть не казати їм «так, знаю, трохи поріділи ряди опонентів».
Можеш мріяти, як після дємбєля працюватимеш на розвиток економіки, розвиватимеш мілтек і ще бозна що, і гнати думки про будинок в Іспанії, який в цілому можна знайти за ту ж ціну, що й однушка у Києві. Бо ти ж охуєнний пацан, у тебе цінності. У тебе перед очима портрети тих, хто точно би так не вчинив, а хуярив би. І тепер ти маєш хуярити за себе і за них. Бо у них діти, у них мрії і плани. І вони мають жити в тобі. Бо вони мають жити врешті-решт.
А можеш в принципі не робити нічого з вишепереліченого.
Тому що рішенням когось там у штабі ти більше не в зоні бойових дій. Тому хуй тобі, а не бойові. Тепер все те саме, тільки не за 114к, а за 20. Одним словом, твоє життя і здоров’я тепер в 5,7 разів дешевше, ніж місяць тому (без урахування курсу твердішої валюти).
Ми-то розберемося. На кожну зраду знайдемо розраду. Заведемо патреон. Заведемо щомісячну банку. Гугл-таблицю з витратами. Будемо щотижня звітувати контентом перед людьми, завдяки яким ми маємо чим і як виконувати роботу.
А от як цією ідеєю геніального управлінського рішення осінило світлі уми в МО, я так до кінця і не розумію.
Ніхуйовий результат за рік.
Ніхуйове «завдяки тобі».
Ніхуйовий «Херсон наш».
Що нас усіх сюди привело? (С)
P.S. Я все десь глибоко вірю у те, що це «прикре непорозуміння» можливо відкотити. Тому рішення щодо альтернативного забезпечення приймемо по факту виплат за січень (бо це з січня). Я знаю, що ресурси скінченні. І не буду без діла перетягувати ковдру.
152938 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 08 фев 2023, 23:05

Влад Бевх писал(а):
08 фев 2023, 22:51
а за 20
На гражданке всем платят по 50?

Сколько патетики в этом тексте! Сколько букв! Опять зрада? :fp:
А я объясню причину такого решения. Это четкий маркер, что армия численно увеличивается. Так надо. По-другому никак.
Зачем увеличивается? Узнаем...
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 09 фев 2023, 01:33

Bikini писал(а):
08 фев 2023, 18:38
Интересно, почему это не делали депутаты ЕС?
Та навіщо це їм? Раз Дубінський подає запит на документальне підтвердження існування супутника, значить у нього є сумнів в тому, що супутник існує. А може у депутатів ЄС таких сумнівів немає? Та і взагалі, всі ця історія з супутником, якась бруднувата. Чи то її в суспільстві такою зробили, чи насправді щось в цій історії є не дуже гарне? :hz: Але депутатам з ЄС точно не треба туди лізти.
По-перше, це як не крути, а волонтерські справи. А по-друге, нехай вони самі розбираються. Ну подав "чесний" депутат Дубінський, мама якого любіт скорость, запит. Йому скажуть, що супутник у небі, а інфа з нього і про нього засекречена. І що? Раз на те пішло, то цього можуть вимагати лише ті, хто донатив на цей супутник. А от чи донатив сам Дубінський хоч на щось для ЗСУ, то також є великий сумнів. А ще цікаво з якою ціллю Дубінського зацікавило питання існування супутника?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 09 фев 2023, 08:15

Warisdeath писал(а):
09 фев 2023, 01:33
А ще цікаво з якою ціллю Дубінського зацікавило питання існування супутника?
Журналистское прошлое взыграло.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 09 фев 2023, 23:11

Влад Бевх писал(а):
08 фев 2023, 18:53
Це теж напевно нині потрібно..
"Укрзалізниця закупила послуги з обслуговування акваріумів на 553 тис грн."
Все. Тема закрита. Рибок роздадуть
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 09 фев 2023, 23:30

Warisdeath писал(а):
09 фев 2023, 23:11
Все. Тема закрита. Рибок роздадуть
Нашли, млять, проблему :fp:
Лучше бы другие тендера рассмотрели.

Вот расценки фирм в Киеве:

ЦЕНА ОБСЛУЖИВАНИЯ АКВАРИУМА

Пресноводный аквариум регулярное обслуживание в месяц.

Объем 100-300 л – 800-1000 грн.
Объем 300-700 л – 1000-1400 грн.
Объем 700-1000 л – 1600-1800 грн.

Нужно было просто сообщаить сколько у ЖД аквариумов по стране и все. Может там и нет никакого криминала. Я вполне допускаю несколько десятков аквариумов в тех же залах ожидания, например. А при расценках 1000 грн. в месяц на самый маленький - 500 тысяч это всего лишь сорок аквариумов.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 09 фев 2023, 23:50

Bikini, Так Камишин і пише, що ніякого криміналу немає. Математика сходиться.
А мені шкода рибок.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 10 фев 2023, 00:13

Warisdeath писал(а):
09 фев 2023, 23:50
Так Камишин і пише
Я его не читал, у меня не открылся длиннопост полностью. Есть такой баг в моем фаерфоксе. Ну раз сходится арифметика, тогда хорошо. Классический украинский национальный пример нахождения зрады там где ее нет! :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 10 фев 2023, 21:39

Warisdeath писал(а):
09 фев 2023, 23:50
Bikini, Так Камишин і пише, що ніякого криміналу немає. Математика сходиться.
А мені шкода рибок.
В стране война каждый день гибнут ЛЮДИ и мирные и военные. А Вам жалко рыбок???
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 10 фев 2023, 22:27

dnepr7, Так. Уявляєте мені шкода рибок. Так буває. І собак мені шкода, і котів, і корів з биками та козами. І вовків з лисами та дикими кабанами. Мені шкода усіх тварин. Вони теж страждають від цієї падлючої війни.

У чому Ви мене намагаєтеся дорікнути?

Жили собі рибки. Мали гарні умови. За ними доглядали, на це виділялися кошти. Тепер через кляту війну їм будуть шукати нових хазяїв. І не факт, що для всіх рибок знайдуться. Тому що догляд за рибками це не така легка справа. І не кожен погодиться зараз. Тому що війна. І тих рибок, що не роздадуть, здогадайтеся самі що з ними буде.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 11 фев 2023, 02:32

152959 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 11 фев 2023, 02:33

152960 - Украина-реалии New

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»