Награды генерала

Разговоры обо всем
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0

Награды генерала

Где rvyt » 08 дек 2017, 14:05

Вот хотелось обсудить продажу наград вот этого человека .



Ну а вот и сам лот https://auction.violity.com/63488787-ko ... ral-majora
За это сообщение автора rvyt поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Рост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

gillewagen
Лейтенант
Лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 906
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: почти с того света
Поблагодарили: 2699 раз
Карма: +0/-0

Награды генерала

Где gillewagen » 08 дек 2017, 16:13

Я не знаток наград,сказать что либо к сожалению не могу.
За это сообщение автора gillewagen поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Рост76
Рейтинг: 25%
Ни когда не крутите ВОПы!!!!!!!!!НИКОГДА!!!!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Батька Пиночет
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 838
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Чілі-Дніпро
Поблагодарили: 5714 раз
Карма: +14/-0

Награды генерала

Где Батька Пиночет » 08 дек 2017, 17:33

Я також не спец по нагородам. Моя думка така - якщо родичам "по цимбалам" стосовно нагород, якщо нагороди для них - не реліквія, то для перекупщиків - тим паче. Нічого крамольного в продажу не бачу.
А за себе скажу - я б "ні в жисть" не пустив би в продаж нагороди свого родича. І нащадкам наказав би.
Я сам - військовослужбовець і відношення до нагород (навіть до ювілейних) в мене особливе.
За это сообщение автора Батька Пиночет поблагодарили (всего 8):
БарражерГошаSanekкостя1977ффWarisdeathиван777444333SciroccoРост76
Рейтинг: 66.67%
Коли журба мене огОрне і обіймЕ печаль,
Беру пістоль і - на коня!
Десь є і МІЙ москаль!
----------------
Особистий рахунок МОЇХ москалів і сєпарів - 12 штук. Уже - 14


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Награды генерала

Где Гоша » 08 дек 2017, 18:37

Мне тоже тяжело что либо сказать.Но орден, Отечественной Войны, своего тестя берегу.Потом передам своему сыну,чтоб тоже берег.Я думаю,что все так должны делать.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 7):
Sanekкостя1977ффБатька ПиночетWarisdeathиван777444333SciroccoРост76
Рейтинг: 58.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Награды генерала

Где Sanek » 08 дек 2017, 20:02

Для кого-то миллион важнее :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 5):
костя1977ффБатька ПиночетГошаиван777444333Рост76
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0

Награды генерала

Где rvyt » 08 дек 2017, 21:05

Ну я обсуждать родственников не хочу,и только потому что прошли годы и только сечас награды выставленные на продаж,лично мне кажется не от хорошей жизни было принято такое решения
За это сообщение автора rvyt поблагодарили (всего 5):
Герхард фон ЦвишенБарражериван777444333SanekРост76
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Герхард фон Цвишен
Солдат
Солдат
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 12 апр 2017
Откуда: Украина
Поблагодарили: 254 раза
Карма: +0/-0

Награды генерала

Где Герхард фон Цвишен » 08 дек 2017, 21:12

rvyt, так это ваш лот? Или ненавязчивая реклама фиолетового? :wink: Так его и так все знают!
За это сообщение автора Герхард фон Цвишен поблагодарили (всего 3):
иван777444333SanekРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0

Награды генерала

Где rvyt » 08 дек 2017, 21:17

Это не мой лот и не реклама,просто не всегда натыкаешся на лот в стоимость милион с хвостиком
За это сообщение автора rvyt поблагодарили (всего 6):
Герхард фон ЦвишенГошаБатька Пиночетиван777444333SanekРост76
Рейтинг: 50%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Герхард фон Цвишен
Солдат
Солдат
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 12 апр 2017
Откуда: Украина
Поблагодарили: 254 раза
Карма: +0/-0

Награды генерала

Где Герхард фон Цвишен » 08 дек 2017, 21:18

В антиквариате таких лотов очень много. Они, правда, не на фиолетовом продаются, а совсем на других аукционах.
За это сообщение автора Герхард фон Цвишен поблагодарили (всего 3):
иван777444333SanekРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0

Награды генерала

Где rvyt » 08 дек 2017, 21:23

Ну я не фалерист и мне попалось под глаза второй раз с шестизначными цыфрами,да и лот не прост
За это сообщение автора rvyt поблагодарили (всего 4):
Герхард фон Цвишениван777444333SanekРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14474 раза
Карма: +6/-0

Награды генерала

Где иван777444333 » 10 дек 2017, 11:04

А орден Победы интересно появится на фиолетовом
За это сообщение автора иван777444333 поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
УМИРАТЬ ОДИН РАЗ


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0

Награды генерала

Где rvyt » 13 апр 2018, 10:16

Орден Победы???? ежели и появиться то только копия,так как в оригинале ,после смерти номинанта ,орден Победы изимался государством,их помоему в бывшем пост советском пространстве один и тот в Музеи,Или нада грабить бывших номинантов не граждан Союза.
За это сообщение автора rvyt поблагодарили (всего 3):
SanekРост76иван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Награды генерала

Где Рост76 » 13 апр 2018, 11:18

Доброго, орден победы было выпущено 20 шт. Один аннулирован. Это по памяти, 5-ть за рубежом у союзников, судьба остальных госфонд, там цена зашкальная у родственников сразу изымали.
Чуть информации:
Знак ордена «Перемога» є опуклою п'ятикутною рубіновою зіркою, облямованою діамантами. У проміжках між кінцями зірки промені, що розходяться, усіяні діамантами. Середина зірки є колом, покритим блакитною емаллю, облямованим лаврово-дубовим вінком. У центрі круга золоте зображення кремлівської стіни з мавзолеєм Леніна і Спаською баштою в центрі. Над зображенням напис білими емалевими буквами «СССР». В нижній частині круга на червоній емалевій стрічці напис білими емалевими буквами «ПОБЕДА».

Знак ордена виготовляється з платини. У прикрасі ордени використані платина, золото, срібло, емаль, п'ять штучних рубінів в променях зірки і 174 дрібних діаманта.

Розмір зірки між протилежними вершинами 72 мм. Діаметр кола із зображенням Спаської башти — 31 мм. Загальна вага ордена — 78 грам. Вміст платини в ордені — 47 г, золота — 2 г, срібла — 19 г. Вага кожного з п'яти рубінів — 5 карат. Загальна вага діамантів на знаку — 16 карат.

На зворотній стороні знак має нарізний штифт з гайкою для прикріплення ордена до одягу.

Стрічка до ордена «Перемога» шовкова муарова. Посередині стрічки червона смуга шириною 15 мм. З боків, ближче до країв, смужки зеленого, синього, бордо і ясно-блакитного кольорів. Стрічка облямована помаранчевою і чорною смужками. Загальна ширина стрічки — 46 мм. Висота — 8 мм. Стрічка ордена «Перемога» носиться на лівій стороні грудей, на окремій планці, на 1 см вище за інші орденські стрічки.

Орден «Перемога» є вищим військовим орденом СРСР. Цей полководницький орден був установлений одночасно з солдатським орденом Слави.

Одним з перших, в липні 1943 року, проект ордена під назвою «За вірність Батьківщині» представив на розгляд офіцер штабу управління тилу Радянської Армії полковник Нейолов Н. С. Проте, Сталін не схвалив цього проекту і робота над створенням ескіза цієї нагороди була продовжена. Серед багатьох варіантів ордена «Перемога», представлених на конкурс, перевага була віддана ескізу художника Кузнєцова А. І., що був також автором ордена Вітчизняної війни.

Спочатку в центрі знаку Кузнєцов планував розмітити погрудні профільні барельєфи Леніна і Сталіна (як було і в попередньому проекті Нейолова), потім розглядався варіант розміщення в центрі ордена Державного Герба СРСР. У остаточному варіанті вирішено було замінити зображення герба в центрі знаку на зображення Спаської башти Кремля.

Орден № 1 був вручений командувачеві 1-м Українським фронтом Маршалові Радянського Союзу Жукову Г. К. 10 квітня 1944 року за визволення правобережної України. Другий орден «Перемога» Жуков отримав, будучи командуючим 1-м Білоруським фронтом, 30 березня 1945 року за взяття Берліна.

Окрім нього цієї нагороди були удостоєні (в порядку нагородження) маршали:

Начальник Генерального штабу (пізніше командувач 3-м Білоруським фронтом) Василевський О. М. (10 квітня 1944 року і 19 квітня 1945 року) — за визволення Правобережної України і за узяття Кенігсберга і визволення Східної Прусії.
Верховний головнокомандувач Сталін Й. В. (29 липня 1944 року і 26 червня 1945 року) — за визволення Правобережної України і перемогу над Німеччиною.
Командувач 2-м Білоруським фронтом Рокоссовський К. К. (30 березня 1945 року) — за визволення Польщі.
Командувач 1-м Українським фронтом Конєв І. С. (30 березня 1945 року) — за визволення Польщі і форсування Одеру.
Командувач 2-м Українським фронтом Малиновський Р. Я. (26 квітня 1945 року) — за визволення територій Угорщини і Австрії.
Командувач 3-м Українським фронтом Толбухін Ф. І. (26 квітня 1945 року) — за визволення територій Угорщини і Австрії.
Командувач Ленінградським фронтом Говоров Л. О. (31 травня 1945 року) — за визволення Прибалтики.
Представник Ставки Верховного Головнокомандуючого Тимошенко С. К. (4 червня 1945 року) — за планування бойових операцій і координацію дій фронтів протягом всієї війни.
Начальник Генерального штабу Антонов О. І. (генерал армії) (4 червня 1945 року) — за планування бойових операцій і координацію дій фронтів протягом всієї війни.
Командувач Далекосхідним фронтом Мерецков К. А. (8 вересня 1945 року) — за підсумками війни з Японією.
20 лютого 1978 року орденом «Перемога» нагороджений Генеральний секретар ЦК КПРС, Маршал Радянського Союзу Брежнєв Л. І. Після смерті Брежнева нагородження було анулюване.

Таким чином кавалерами ордена «Перемога» стали всього 12 радянських воєначальників (серед яких Жуков, Василевський і Сталін — двічі) і 5 іноземних громадян.

Всі знаки ордена, вручені радянським воєначальникам, а також знак ордена, вручений Маршалові Роля-Жимерському, знаходяться в Алмазному фонді Росії. Нагорода Ейзенхауера знаходиться в його меморіальному музеї в Абілен, штат Канзас. Нагорода Маршала Тіто експонується в музеї «25 травня» в Белграді. Нагорода фельдмаршала Монтгомері експонується в Imperial War Museum в Лондоні. Лише один орден «Перемога», що належав раніше королеві Міхаю I, знаходиться в приватній колекції. За деякими даними, він був проданий з аукціону кимось з родичів диктатора Чаушеску.

Оцінна вартість ордена в 1945 році становила 3 750 фунтів стерлінгів.

В продаже только копии. Шапку Мономаха и Эфелеву башню тоже не раз продовали :rofl:
За это сообщение автора Рост76 поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Награды генерала

Где Рост76 » 13 апр 2018, 11:32

Больше написано в Википедии. Деда и свои ордена продовать и мысли даже нету :shok: как говорил кот Матроскин ,, Прежде чем купить что-то ненужное, надо что-то продать ненужное!,,
Знаю продают всё, а решать каждому самому. Когда внучок деда орден продает на бутилку не хватает это диагноз :bt: мое личное мнение и не больше.
За это сообщение автора Рост76 поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

МеталлюгА
Старшина
Старшина
Сообщения: 263
Зарегистрирован: 08 дек 2016
Поблагодарили: 1000 раз
Карма: +0/-0

Награды генерала

Где МеталлюгА » 13 апр 2018, 11:50

Интересно, продавана прихлопнули по-тихому с бабосом и наградами или живёт сейчас нормально и бабос тратит?
Мне бы было сцыкотно продавать, а то продать можно, но бабос потом тратить кто-то другой сможет :rofl:
За это сообщение автора МеталлюгА поблагодарили (всего 2):
иван777444333Рост76
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Награды генерала

Где Рост76 » 13 апр 2018, 12:22

Доброго, там ордина победы нету, а набор был неплохой и некоторые редкие довольно таки, кому интересно очень много и ссылок и сайтов по медалям а нюансов ещё больше, сам в некоторых даже не вникал, к примеру финская война или пмв, установить подлинность по фото :shok: обед по телевизору дешевле обойдется, есть картотеки когда кому выдавали и за что, пробивал по базам деда ордина с привязкой к в/ч где и когда служил и то нету половину. Оригинал народных книжек и копия личного дела на руках, чтобы внесли в списки и риестр в рф. Надо писать заявление и копии отсылать, вопрос кому темболее счас. В Германии жетоны все учтены 99% вероятность найти человека по жетону найденному в лесу, с автобиографией и адресами родственников живых, вот Вам и учёт. :hi:
За это сообщение автора Рост76 поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Курилка»