Ушли - траурная тема ✞

Разговоры обо всем
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Lis1980 » 09 сен 2022, 02:40

Warisdeath писал(а):Ціла епоха...
Шо там эпохального?! Королева жалких остатков того, что осталось от Первой страны мира.. это не ее вина, конечно.. просто в именно с началом ее правления Британия из Империи, над которой никогда не заходит солнце, превратилась просто в маленький остров с соответствующим влиянием в мире.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Warisdeath » 09 сен 2022, 02:44

Lis1980, Я не сенсі епохальності сказав. Я маю на увазі історичну епоху.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Рост76 » 10 сен 2022, 10:06

День, коли відійшла епоха…

А ще в травні королева Великої Британії Єлизавета II з’явилася на людях у гуцульському жилеті та рожевому капелюшку - як той, у якому виступав на «Євробаченні» соліст Kalush Orchestra Олег Псюк.

Під жилеткою в неї була біла сорочка з вишивкою. А в руках тримала букетик, в якому можна розгледіти ягідки, подібні на калину.
Запам’ятаємо її саме такою - майже завжди усміхненою.
З вдячністю, що весь англійський народ на чолі з монархом, у важкий для нас час війни, є нашим братнім народом.
Юрій Холод.
148837 - Ушли - траурная тема ✞
148838 - Ушли - траурная тема ✞
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathBikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Bikini » 11 сен 2022, 00:20

Королевских пчёл уведомили о смерти Елизаветы II

Для траурного события есть особый обычай. Королевские пчеловоды накинули на ульи траурные ленты, постучали в каждый и шёпотом сообщили о кончине монаршей особы.

Согласно британской примете, если не сообщить пчелам о смене владельца, они перестанут производить мед, покинут улей или даже погибнут.
Изображение Изображение
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 3):
WarisdeathБатька ПиночетРост76
Рейтинг: 25%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Bikini » 19 сен 2022, 10:32

Сегодня в Великобритании будут прощаться с королевой Елизаветой II.

Она находилась на троне долгих 70 лет и умерла на 97 году жизни, 8 сентября, в шотландском замке Балморал.

12:52 по Киеву: гроб с телом монархини занесут в Вестминстерское Аббатство.

13:00 по Киеву: начнется служба, которая окончится в 13:55 минутой молчания по всей Великобритании.
149125 - Ушли - траурная тема ✞
149126 - Ушли - траурная тема ✞
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 3):
Батька ПиночетWarisdeathРост76
Рейтинг: 25%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Warisdeath » 19 сен 2022, 13:46

Декілька висловлювань королеви Єлизавети II:

"Варто пам'ятати, що часто саме маленькі кроки, а не гігантські стрибки, призводять до найбільш міцних змін"

"Ми знаємо, що нагорода - це мир на землі, добра воля до людей, але ми не можемо досягти її без рішучості та злагоджених зусиль"

"Давайте не ставитися до себе надто серйозно. Ніхто з нас не має монополії на мудрість",

"Коли життя починає здаватися важким, відважні не лягають, приймаючи поразку; натомість вони ще більше сповнені рішучості боротися за краще майбутнє"
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniБатька ПиночетРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Warisdeath » 19 сен 2022, 13:50

У березні 2022 року 95-річна Єлизавета II пожертвувала кошти Комітету з надзвичайних ситуацій у зв'язку з війною, що триває в Україні. Про яку саме суму йдеться, не вказується.

У травні 2022 року королева Великої Британії з'явилася на публіці у вбранні кольору українського прапора, чим продемонструвала підтримку України у війні проти рф. Як відомо, королева вчинила так попри те, що ніколи не висловлює свою політичну позицію.

Також у травні цього ж року у зверненні королеви Єлизавети на церемонії відкриття парламенту країни згадано Україну. «У ці складні часи мій уряд відіграватиме провідну роль у захисті демократії та свободи в усьому світі, включаючи продовження підтримки народу України», – йшлося у зверненні британської королеви, яке вперше зачитав принц Чарльз.

Цьогоріч королева Великої Британії Єлизавета II привітала українців з Днем Незалежності: «У цей надскладний рік я сподіваюся, що сьогодні український народ в Україні та по усьому світу матиме нагоду відсвяткувати свою культуру, історію та ідентичність. Нехай кращі часи чекають на нас у майбутньому».

Влітку 2022 року королева Єлизавета зробила виняток та прийняла в подарунок українського капелюха. До цього монархиня користувалася послугами лише персонального стиліста капелюхів.
Ніжно-блакитний головний убір прибув до Королівства на День Незалежності України. Передати його допомогли україно-британські дипломати та пані посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Warisdeath » 09 ноя 2022, 02:16

Помер вокаліст і засновник рок-гурту Nazareth Ден Маккаферті.

Изображение

У віці 76 років.

Про це на сторінці колективу у Facebook повідомив бас-гітарист Піт Егнью, при цьому він не назвав причину смерті друга:

"Це найсумніше оголошення, яке мені коли-небудь доводилося робити. Маріан і сім'я втратили прекрасного люблячого чоловіка і батька, а я втратив найкращого друга, а світ втратив одного з найбільших співаків".

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Warisdeath » 29 дек 2022, 23:49

Помер легендарний бразильський футболіст Пеле

Изображение


Триразовому чемпіону світу з футболу було 82. Два роки тому після смерті Марадони він написав: "Одного разу ми поганяємо м'яч на небесах".

30 листопада Пеле був позапланово госпіталізований до лікарні в Сан-Паулу із загальним набряком тіла та серцевою недостатністю. Пізніше повідомлялося, що організм спортсмена перестав реагувати на хіміотерапію, через що йому надавалася паліативна допомога.

За словами дочок екс-футболіста, Пеле потрапив до лікарні через легеневу інфекцію, спричинену перенесеним коронавірусом. А у вересні 2021 року Пеле діагностували пухлину товстої кишки.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Lis1980 » 15 янв 2023, 12:56

В возрасте 84 лет скончался грузинский актер и певец Вахтанг Кикабидзе, сообщают грузинские СМИ.
..................................................
152175 - Ушли - траурная тема ✞
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Warisdeath » 15 янв 2023, 14:12

---------------
Він всім серцем любив свою рідну Грузію. Він був нашим другом. Гідною, розумною людиною і гарним артистом.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Bikini » 24 мар 2023, 22:54

Художник использовал нейросеть и показал, как бы выглядели знаменитости, будь они всё ещё живы.
154182 - Ушли - траурная тема ✞
154183 - Ушли - траурная тема ✞
154184 - Ушли - траурная тема ✞
154185 - Ушли - траурная тема ✞
154186 - Ушли - траурная тема ✞
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Warisdeath » 25 май 2023, 01:50

Тіна Тернер
155445 - Ушли - траурная тема ✞

Як йдеться у заяві її менеджера, Тіна Тернер померла 24 травня у віці 83 років після тривалої хвороби у своєму будинку в Куснахті поблизу Цюріха, що у Швейцарії.

«Тіна Тернер, «королева рок-н-ролу» мирно померла сьогодні у віці 83 років після тривалої хвороби у своєму будинку в Куснахті поблизу Цюриха, Швейцарія. За нею світ втрачає легенду музики та приклад для наслідування», – йдеться у заяві.

Тіна Тернер народилася США в 1939 році. Пік її кар'єри припав на 60-ті, тоді співачка з видатним голосом, пластикою та експресивністю здобула титул «Королеви рок-н-ролу». Вона увійшла до десятки найкращих танцюристів світу, а авторитетний журнал «Rolling Stone» назвав Тернер однією з найбільших співачок сучасності.


Найбільш відомими хітами артистки стали The Best, Proud Mary, Private Dancer та What's Love Got to Do With It. Слова підспівували на концертах у всіх куточках світу.



Тіна Тернер володарка восьми премій «Греммі». Журнал Rolling Stone назвав її однією з найбільших співачок сучасності.

У 2013 році Тіна Тернер стала громадянкою Швейцарії і підписала відмову від американського громадянства в посольстві США у Берні.
В тому ж 2013 році Тіна Тернер вийшла заміж втретє, і за два тижні після весілля пережила інсульт. Удар змусив співачку вчитися наново ходити.

У 2016 у співачки виявили рак кишечника, важке лікування завдало серйозної шкоди ниркам, після чого вона хотіла покінчити життя самогубством. Проте чоловік, музичний продюсер Ервін Бах пожертвував свою нирку та наполіг на пересадці.

Попри успішну операцію, останні роки зірки пройшли у постійній боротьбі та підтримці життя.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ушли - траурная тема ✞

Где Warisdeath » 27 июл 2023, 03:35

:sad:
R.I.P
157011 - Ушли - траурная тема ✞
Її "Nothing compares to you" і досі торкає
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Курилка»