Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Рост76
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
Рост76Warisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 14 авг 2022, 02:28

Влад Бевх писал(а):
14 авг 2022, 01:25
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Влад БевхРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathРост76
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 15 авг 2022, 00:55

"Норвежское отделение Amnesty International покинуло 80 ее членов после доклада об Украине, сообщает Vårt Land."

Як там наше відділення?
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 авг 2022, 01:59

Та ні. Давайте не уподоблятися Безуглій і накидувати на волонтерів. Притула волонтерить з 2014 року. А якщо він і нормально дихає у бік слуг, то такі його політичні погляди. І це його особисті погляди, на які він, як і кожен з нас, має право. І саме за ці права ми зараз і боремося. Так що не треба на Притулу кидати підозри.

Побачив я, що в мережі обговорюють те, як ця Безугла накинулася на волонтерів. Пішов я на її сторінку, щоб ознайомитися з першоджерелом. Йо-пе-ре-се-те, мамарідна, що вона верзе :fp:

Нє, ми знаємо, що для зелених війна війною, путін то путін, але головний ворог у них Порошенко. Особисто він і він головний ворог зелених слуг, а за ним йдуть партія ЄС в повному її складі та всі, українці, які їх підтримують. Більше того, для зелених всі, хто їх не підтримує і критикує, автоматично стають порохоботами. Це нам відомо. Але щоб от так, як це видала Мар'яна, то це вже за межами. Таке казати про волонтерів, тим більше відомих всій країні ще з 14-го року, все, що наляпала депутатка СН, та ще й заявила на них в СБУ, то тут вже питання до Безуглої: а на кого ця тьотя працює? Крім Єрмака звісно. Про те, що це його собачка, нам теж відомо.

Н-да, зелені це такий вирок нам всім, за який ми ох як дорого платимо і ще заплатимо. :sad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Влад БевхБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 авг 2022, 02:17

І тут навіть мій офігіватор зламався.

"Коли в 2001 році я робив пілот телепрограми «Служба розшуку дітей» на Магнолії, я і гадки не мав, що напишу цей пост, однак…

В лютому, з перших днів, ми, колектив «Служби розшуку дітей», розуміли, що маємо хоч камені з неба, зберегти систему пошуку, яку розробляли понад двадцять років.

Після того, як я в 2014 році, заради порятунку дітей я наступав на горло собі і спілкувався навіть з бєзлером і захарченком, то тут навіть сумнівів не було.

Ми зуміли все зберегти і не припинили діяльність ні на мить. Бо розуміли наскільки це важко. Розуміли, що понад дві тисячі зниклих дітей для суспільства це жах, і ми не маємо права зникнути чи втекти і кинути сім’ї наодинці з бідою.

І ми працювали. Як волонтери, а дехто як волонтер працює і досі. Бо діти це важливо. Бо діти це власне те, заради чого вся ця війна.

Коли бізнес почав повертатися і відновлюватися в умовах війни ми отримали широченну підтримку від ЗМІ і гравців на ринку зовнішньої реклами. Вони почали безкоштовно розміщувати інформацію про зниклих дітей в ефірі і на інформаційних бордах.

А тепер про те, що мене особисто вдарило під дих. Знаєте хто відмовився надати 5 хвилин ефіру тричі на тиждень під розшук дітей? Наших, українських дітей? Суспільне телебачення. Телебачення яке, згідно декларацій живе і на кошти суспільства, і для суспільства, відмовило, бо розшук дітей не в їхній концепції. П’ятнадцять хвилин на тиждень. П’ятнадцять йобаних хвилин на йобаний тиждень. Не в блядь концепції. Після цього я вірю в одне: «суспільне» і суспільство не однокорірні слова.

Ми розшук дітей не кинемо. Ми розуміли важливість цього і 21 рік тому, розуміємо це і зараз. Однак присмак гидоти лишився. Особисто я більше з цим ЗМІ жодного контакту. Це не в моїй концепціі.

Ruslan Gorovyi"

П.С.
Хтось хоч одним оком дивиться той марафон, що йде під патронатом слуг? "Суспільне" ж в ньму має бути. Виходить, що це зелені не дозволили.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 авг 2022, 02:20

Ольга Решетилова

Сьогодні мені зателефонували з Рейтингу із соцопитуванням) І воно мене трохи повернуло до реальності.

Як мінімум, я офігіла від того, що Арестович включений в політичні рейтинги і мене запитали, чи проголосувала б я за нього на президентських виборах 😳 Ну тобто не конкретно за Арестовича, він був у списку топових політиків, серед яких називався і Залужний, до речі.

Було ще кілька питань, від яких я прифігіла. Наприклад, чи вірю я у конфлікт між Залужним і Єрмаком. А також цілий блок питань був присвячений особисто Єрмаку. Наприклад, його особистим якостям, таким як оцінка його дипломатичних компетенцій, лідерства, моєї думки щодо його зв‘язків з росією і на кого ті зв‘язки працюють.

І ось що я вам скажу. Я дуже рада, що навіть у стані активної війни наші люди мають час займатися політикою. Не дуже рада, щоправда, рівню цієї політики, але що поробиш. Також тішуся, що ми змогли зберегти державу, в якій ця срана політики існує.

З набору запитань мені видалося, що опитування замовлене Офісом Президента. Це моє припущення і умовивід, фактів у мене немає. Так ось, якщо воно відповідає дійсності, то мені і смішно, і сумно з тих питань, які реально хвилюють ОП. Дуже мєлко якось, хлопці і дівчата. Ну ось дуже. Навіть для вас.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Батька ПиночетРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 15 авг 2022, 06:25

Цікаво. Невже правда?
148306 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 авг 2022, 03:01

Та всі звернули увагу. Там ще і дата розгляду була цікавою. Засідання мало було відбутися 16 лютого. А це саме той день, коли західна розвідка називала датою ймовірного вторгнення. Але в ОАСК щось пішло не так і вони скасували засідання.

Изображение

Раз вже мова зайшла про цей день в історії, то згадаємо, що на цю дату найвеличніший лідер сучасності на той час, а згодом відомий як Боневтік вигадав і призначив нове всеукраїнське свято. Щось там про єдність в назві було, чи об'єднання. І майже вся країна святкувала. Ну як вся? ОПа, СН та їхні прихильники.

А у січні вони хотіли посадити Порошенко. Правда важко зараз згадати за якою із стоп'ятисот справ, але погоня за ним на той час набрала ой яких обертів. О! Якщо нічого не плутаю, то здається вони йому держзраду пхали. Це ж той випадок, коли Венедіктова не підписала підозру.

А потім було 24 лютого, тому весь цей мотлох на чолі з Хведоровичем та ОАСК відійшли в далеку далечинь.

Як же давно це було, у якомусь минулому житті.


П.С.
Хоча ми не повинні про це забувати.
"Неначасі" обов'язково змінеться на "на часі"!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 авг 2022, 03:10

:hm: :schead:
(Не знаю що це за ресурс і хто за ним стоїть, і взагалі не люблю та не читаю анонімів, але у цих часто співпадає з дійсністю. А там хтозна? Одним словом, прочитав таке і воно мені здалося цікавим, тому і приніс)
Про Разумкова не зовсім зрозуміло. :hz: А він взагалі є? Чим займається зараз?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 авг 2022, 14:22

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Союзу, Європейської Ради, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, парламентів та урядів держав-членів НАТО, Міжнародного комітету Червоного Хреста, Незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації "Лікарі без кордонів" щодо засудження факту масової страти українських військовополонених державою-агресором в Оленівці 29 липня 2022 року

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=74671
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathРост76
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniБатька ПиночетРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»