Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 25 ноя 2021, 18:30

Да ну,ерунда.Весовые категории разные.Бобик надорвется и обсерится.Однозначно.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2021, 10:09

Чудовий гість, чудова бесіда :good:
Про все: і про Зе, і про Є, і про підстреленого водія, і про контрабандистів і т.д. А пісня про слуг, так це, взагалі, супер :good2:
І, як завжди, з гумором і матюками :wink: , але все дуже влучно!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 26 ноя 2021, 12:37

Даешь переворот! :rofl2:

"Ми отримали інформацію, що першого числа в нашій державі буде державний переворот. 1-2 грудня… Це не тільки агентурна інформація, а і звукова, де представники з України скажімо так з представниками Росії скажімо так участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що буде залучено мільярд доларів тощо..

Я вважаю, що це підстава, образа для Ахметова, його втягують у війну проти держави Україна. Вважаю, що він розпочав їїї, вважаю, що це буде його велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу та обраного ним президента. Вважаю, що це його оточення втягує його в таку війну…

Я щодо цього дуже спокійний, я вважаю, він може про це не знати. Або знати. Я запрошую Ріната Ахметова на Банкову послухати ту інформацію, якою можна поділитися. Або до відповідних органів…

Хочу сказати, що я не Янукович, бігти я нікуди не буду. І не Порошенко на гибелі Небесної сотні, на бульдозер вилазити не буду… Буду в ці дні очікувати всіх, хто збирається. Буду працювати на Банковій".

(с) Зе
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 26 ноя 2021, 12:46

Зеленський: всю цю операцію (про ваґнерівців) я називаю «Бурба». Я скептично ставлюся до нього, я хотів його звільнити, він взагалі не розвідник, від есбеушник. Він керував усім транспортом на Майдані, а потім він відремонтував свій особняк за 11 мільйонів

Бурба, щоби зберегти себе на посаді, приніс мені інформацію, що він знає звідки прийшов ковід і хто його навмисно розповсюджує. Він запропонував мені, щоби я оприлюднив цю дезу . І тут точно не обійшлося без Петі (Порошенка), який хотів нашого розколу зі США (!!!!)

А потім Бурба прийшов до мене і почав пропонувати перехопити турецький літак з Мінська до Стамбула. А я кажу, а що як ваґнерівці захоплять той літак і підуть на теракт? І я зрозумів, що Бурба хотів мене посварити ще й з Ердоганом.

Зе в нервах зірвався на російську )

Зеленський: ми маємо інформацію, що на Бурбу готується замах, ми навіть запропонували йому охорону «Альфи», бо знаємо, що потім нас звинуватять, якщо з ним щось станеться. Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 26 ноя 2021, 12:59

У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 26 ноя 2021, 14:12

Засновник Bellingcat Еліот Гіґґінс та керівник журналістського розслідування щодо "вагнерівців" Христо Грозєв заявили, що вони засмучені пресконференцією Зеленського.

Про це він повідомив у Twitter, передає Цензор.НЕТ.

"Мені соромно за цю пресконференцію", - йдеться в повідомленні.
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 26 ноя 2021, 14:58

Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2021, 21:55

Lumen писал(а):
26 ноя 2021, 14:12
"Мені соромно за цю пресконференцію", - йдеться в повідомленні.
А нам як соромно :fp: Гіггінс - засновник видання, яке в світі має хорошу репутацію. Він - іноземець, і йому все одно соромно. А у нас оце непорозуміння на посаді президента нашої держави. І після сьогоднішнього його перфомансу, навіть, вже не до сорому. Сором ми ще якось-такось переморгаємо. Але ж справа не тільки в іспанському соромі. Сьогодні остаточно продемонстровано в якій небезпеці наша держава.

У нас глава держави і верховний головнокомандувач - людина з явними психічними відхиленнями, неврівноважена, яка не орієнтується в державних питаннях, від слова зовсім, людина, з явними ознаками шизофренії, неадекватності, яка багато говорить. І говорить не по суті, а просто, щоби говорити, лише тому, що знає слова. Людина, яка піклується тільки про себе, трохи про свою сім'ю і трохи про своїх близьких. Ні державою в цілому, ні окремеми державними питаннями той, хто займає найвищу посаду в країні і в армії по прізвищу Зеленський, абсолютно не розбирається. І за два з половиною роки він так і не зміг в них розібратися, хоча би поверхньо. Він так і не зміг зрозуміти де він раптово опинився і що йому з цим робити. І це навіть не від того, що він не хоче розібратися, а це від того, що його мозок не дозволяє це зробити. Більше того, це людина сварлива, брехлива, мстива, труслива, людина закомплексована, з параноїдальними фантазіями і з нездоровими амбіціями, людина нагла, яка не має ніякої уявності про те, що таке такт, елементарні правила поведінки, що можна озвучувати, а що ні.

І весь цей комплекс негараздів виконує роль президента України.

Це жах. :shok: І це дуже небезпечно
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2021, 22:09

Lumen писал(а):
26 ноя 2021, 12:46
Зеленський: всю цю операцію (про ваґнерівців) я називаю «Бурба». Я скептично ставлюся до нього, я хотів його звільнити, він взагалі не розвідник, від есбеушник. Він керував усім транспортом на Майдані, а потім він відремонтував свій особняк за 11 мільйонів
ПиZдець
Є ще країни в світі, в яких очільники оббріхують привселюдно своїх розвідників?

Нє, Вовік #вагнергейт тобі вилізе такими непереливками, що ти і уявити собі не можеш.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 ноя 2021, 22:31

Гоша писал(а):
25 ноя 2021, 18:30
Да ну,ерунда.Весовые категории разные.Бобик надорвется и обсерится.Однозначно.
Думаю, так и будет... но не нужно преувеличивать силу Ахметова. Донецк 2014 года показал кто он на самом деле в стрессовой ситуации - про%бал родной регион, погудел и слинял... Послушайте его переговоры с местным алкосбродом возле Донецкой ОГА... дипломат херов!!! :fp:

Когда человек "складывает яйца в разные корзины" или "дружит со всеми" (как говорят об Ахметове) - это может быть и хитрость... а может быть и трусость, скрываемая за термином дипломатия :old:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 ноя 2021, 23:18

Изображение

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 ноя 2021, 23:23

Изображение

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2021, 23:29

Sanek писал(а):
26 ноя 2021, 22:31
Донецк 2014 года показал кто он на самом деле в стрессовой ситуации - про%бал родной регион, погудел и слинял...
Так то воно так, але трохи не так. В Донецьку він мав переговори з видбитими бандитами, за якими стояла росія. І крім того йому було куди бігти. На підконтрольну територію. Так, він втратив частину свого бізнесу. Велику частину, але не все. А зараз на кону стоїть все.

Хоча і починав він свої справи теж, як бандит, але ж за роки перетворився у поважну людину)) тому може і втратив майстерність, як ми почули з його спілкування з орками у Донецьку? :hz: Та і в принципі це інше. Це не аналогічна ситуація.

А зараз йому кинула перчатку держава. Правда не держава в прямому сенсі, а нібито держава. Вона представлена в обличчі Зеленського. І всі розуміють що це перчатка від іншої поважної людини. Тому, що коли насправді держава починала з ним боротьбу, то обидва рази РЛА миттєво опинявся в Лондоні. І повертався лише тоді, коли про щось могли домовитися.
А зараз побачимо. Прийме він цей бій і як буде себе поводитись?

А! І ще про Донецьк. Якби він там не програв переговори, як нам здається (а я думаю, що він ні на що вже не міг вплинути тоді, тому що путін вже прийняв рішення), але ж його резиденція залишилася і навіть здається і зараз знаходиться під охороною. Його найулюбленіша іграшка, Донбас-Арена, стоїть собі у центрі Донецька, правда стоїть, як привид і нагадування про минуле.

Але ж і це не саме головне. А згадайте, що до лютого 2017 року його підприємства працювали на окупованій території. То ж, напевно, він про щось домовився? :hz: Але орки їх же не віджали. І гуманітарку він регулярно завозив. А коли його підприємства перестали працювати і через що, точніше через кого? А через блокадників, Семена Семенченка і Парасюка. "Торгівля на крові" і все інше. А хто стоїть за цими борцунами? Так, поважна людина з Дніпра. І який результат блокади? А хєровий. А чому? А тому, що борцуни думали, що подвинуть РЛА і вони будуть керувати процесом. Але не так сталося, як гадалося. І у березні 2017 держава Україна (президент, РНБО (тодішнє РНБО працювало в інтересах нашої держави, на від міну нинішнього) та уряд) оголошують блокаду. І що всі з цього отримали? А нічого. Підприємства на окупованих зупинилися, податки сплачувати в український бюджет перестали (вони ж були всі переєрестровані на контрольовану територію), і саме головне, продукцію звідти, а це той самий антрацит, ми одержувати перестали. А пенсії держава і досі платить на окупованих. Гуманітарку від Ахмета орки заборонили. Хоча, пригадую, як Семен зупиняв всі фури від фонду Ахметова і викидав звідти все. Викидав, правда, на камеру, а що було далі невідомо, без камер тобто.

(І після цього вже пішла відкрита боротьба з самою державою Україна. Після грудня 2016 (націоналізація Привату) ще так сяк, бо там були зимові свята, і поважна людина вилетіла в Швейцарію, а от після блокади "торгівлі на крові" Плюси, а за ними і багато інших ЗМІ взялися за свої справи - валити владу.) Але це вже інша історія. То я трохи заїхав не туди у своїх спогадах :wink: Зараз мова про РЛА.

Так що ХЗ як воно буде?

Ні, я не захищаю Ахметова ні в якому разі. Я про наслідки думаю цієї брудної гри. Просто у нього найбільший ресурс, який життєдійний для формування бюджету, для економіки, для валюти, для забеспечення робочими місцями. І цей ресурс працює. І треба зазначити, що працює з прибутком. А якщо його тупо віджати, як це може статися, то впаде все. І хорошо не буде нікому. Ні олігархам, ні нам, пересічним. А нам, так точно. У олігархів хоч гроші є, а пересічні постраждають.

Наш серіал жабогадюкінг ще тільки набирає обертів.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2021, 23:33

Sanek,
"І зроблю все від мене залежне, аби авторитаризму та цензури в Україні не було"
Значить Рінатка виклик прийняв
:pcn2:
Якось лячно це все
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2021, 23:48

Я сьогодні окремі епізоди послухав з пресухи нашого шизіка. І мені цього вистачило, щоб зробити висновки.
Але я ще досі не заходив в соцмережі)))) Аж боюся :biggrin: Уявляю які там зараз коменти))
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 ноя 2021, 23:58

Warisdeath писал(а):
26 ноя 2021, 23:29
В Донецьку він мав переговори з видбитими бандитами, за якими стояла росія.
Как бы не совсем так... Губарев, Пургин и прочий сброд - не совсем бандиты, да и оружия на начало апреля у них практически не было... во всяком случае, в достаточном количестве. Если бы силовики ДонОбласти были не "с народом", то никакая бы Рассея там не оказалась бы...
Warisdeath писал(а):
26 ноя 2021, 23:29
Його найулюбленіша іграшка, Донбас-Арена, стоїть собі у центрі Донецька, правда стоїть, як привид і нагадування про минуле.
А что, ее взорвать должны были? Как и резиденцию? :wink:
Warisdeath писал(а):
26 ноя 2021, 23:29
Так, поважна людина з Дніпра.
Вот именно! За всем треш-шапито, что мы наблюдаем сейчас стоит не Зеленский и его клоуны... мы забываем КТО главный бенефициар всего движения... основной Карабас Барабас - бородатая бабушка!!! :music: Моя мечта, чтобы они... Ахметка с Беней... сцуки, друг друга замочили в своих разборках!!! :mad:
Warisdeath писал(а):
26 ноя 2021, 23:29
Просто у нього найбільший ресурс, який життєдійний для формування бюджету, для економіки, для валюти, для забеспечення робочими місцями. І цей ресурс працює.
Поверьте, он построен без Ахметова, этот ресурс, и будет работать без Ахметова... он - не генератор идей как Джобс или Маск... если татарина уберут быстро и по-умному насчет его активов все будет ок. Но боюсь, так не случится, а это да - последствия... Ну и хорошо - пущай летит все в жопу!!! Если останется все как было, даже с другим презом - Украина обречена...

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2021, 23:59

Перші дві реакції на пресуху вже є

1. Український журналіст Юрій Бутусов заявив, що позиватиметься до суду на президента України Володимира Зеленського через висловлювання, які вважає неправдивими щодо себе.

Про це головний редактор видання "Цензор.НЕТ" сказав в ефірі Радіо Свобода.

"Я збираюся відстоювати свої інтереси в суді, оскільки президент визнав фактично свою брехню проти мене і набрехав ще нові якісь речі. Тобто року брехні йому мало, він хоче ще", – сказав Бутусов.

2. Колишній керівник Головного управління розвідки Василь Бурба пообіцяв подати на президента України Володимира Зеленського до суду за нібито наклеп.

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера"заявив ексголова ГУР Василь Бурба, реагуючи на висловлювання президента на свою адресу.

"Виступ президента був емоційним, це такі емоції, які я собі дозволити не можу, водночас не можу й проігнорувати. Протиправні дії на майдані. Президент розуміє, що два з половиною роки вся правоохоронна сфера під його контролем, здійснювалася перевірка моїх дій, проведено понад 20 допитів – жодного звинувачення", – заявив він.

Бурба також пояснив, що йому довелося проживати в Кончі-Заспі із сім'єю заради безпеки. Приміщення зрештою залишилося за державою.

Він пообіцяв подати на президента до суду, бо вважає, що слова Зеленського на його адресу — нібито наклепи.

"Я змушений звернутися до суду", - сказав Бурба.


За словами Бурби, верховний головнокомандувач і президент України має шанувати військових.

"Ви назвали мене "авантюрист" та "аферист", Цікаві слова і я залишу це на вашому совісті. Начебто я хотів залишитися на посаді. Зрозумійте мене правильно - звільнення мене, це підпис двох осіб - міністра оборони та президент України", - заявив він.

Насамкінець він нагадав, що до 2019 року він спільно з іншими військовими робили все на благо країни.

"У вас чуйний, гарний сон після концертів "95-го кварталу". Ми охороняли вас, коли була війна – шануйте нас", – резюмував Бурба.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 27 ноя 2021, 00:05

Бывший спикер Верховной Рады, нардеп Дмитрий Разумков заявил, что будет принимать участие и в президентских, и в парламентских выборах. Об этом он сказал 26 ноября во время рекламной паузы в ток-шоу "Свобода слова Савика Шустера", которое вышло в эфир на канале "Украина".

"Я собираюсь с людьми, которые являются членами команды [межфракционного объединения] "Разумная политика", идти не разваливать, а строить страну. Уверен, что у нас это будет получаться. Как бы этого не хотелось нашим оппонентам. Они делают все, чтобы нам мешать, но поверьте, сил, вдохновения, уверенности, здоровья нам хватит", – заверил Разумков.

На вопрос журналиста о том, являются ли для нардепа сигналом общества результаты опроса Центра Разумкова, согласно которым экс-спикер лидирует в рейтинге доверия украинцев с 35%, он сказал: "Это является сигналом, потому что доверие является самым ценным. Даже не рейтинг, а доверие".

Он добавил, что ему это приятно. На уточняющий вопрос о президентских амбициях Разумков сказал: "Я реализую все амбиции для того, чтобы действительно изменить эту страну. То, что не вышло в 2019 году, будем делать в дальнейшем".

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7090
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21215 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 27 ноя 2021, 00:12

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 ноя 2021, 00:16

Sanek писал(а):
26 ноя 2021, 23:58
Если бы силовики ДонОбласти были не "с народом", то никакая бы Рассея там не оказалась бы...
Так саме це ключове, а не Ахмет.
Sanek писал(а):
26 ноя 2021, 23:58
А что, ее взорвать должны были? Как и резиденцию?
Та звісно, що ні. Але ж багато приватних будинків вони зайняли. А його будинок охороняють.
Sanek писал(а):
26 ноя 2021, 23:58
Поверьте, он построен без Ахметова, этот ресурс, и будет работать без Ахметова... он - не генератор идей как Джобс или Маск...
Та я це дуже добре розумію. Просто саме головне тут, щоб
Sanek писал(а):
26 ноя 2021, 23:58
быстро и по-умному
А так не буде. От в чому справи.
Sanek писал(а):
26 ноя 2021, 23:58
Если останется все как было
Як було, вже не буде. Як буде - невідомо, але точно не так, як було.
Sanek писал(а):
26 ноя 2021, 23:58
даже с другим презом - Украина обречена...
Не знаю як з іншим, а з цим точно
Sanek писал(а):
26 ноя 2021, 23:58
Моя мечта, чтобы они... Ахметка с Беней... сцуки, друг друга замочили в своих разборках!!!
Так само. Обома руками "За". (а то ще подумаєте, що я намагаюся виправдати Ахмета :wink: )
Тільки це не допоможе. Їхні справи перейдуть таким самим і ми побачимо просто нові обличчя, нові прізвища, які просто оновлять списки олігархів.
Рішення мають бути за законом. А закони ці у нас є. Але не працюють. Через АМКУ. Він теж є, але не працює. Може навіть і через суд.
А якщо в інший спосіб, то це нічого не змінить.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»