Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Ответить
Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lumen » 10 сен 2021, 13:22

:rofl: Изображение
Генеральный секретарь Организации Объединенных Наций (ООН) Антониу Гутерриш призвал мировое сообщество ради спасения жизней простых афганцев поддерживать диалог с радикальным исламистским движением "Талибан", пришедшим к власти в Афганистане. "Наш долг - проявить солидарность с народом, который сильно страдает, миллионы могут умереть от голода", - заявил Гутерриш в интервью агентству AFP, опубликованном в ночь на пятницу, 10 сентября.

По словам Гуттериша, мир должен постараться избежать "экономического коллапса" в Афганистане. Генсек ООН призвал использовать "финансовые инструменты" для того, чтобы афганская экономика могла "дышать".Он подчеркнул, что надо сделать все, чтобы "Афганистан не был центром терроризма" и "чтобы женщины не теряли прав, которые они приобрели в предшествующий период". Из-за желания талибов быть признанными у мирового сообщества появляются определенные рычаги воздействия на них, считает Антониу Гутерриш.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
dnepr7WarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 13 сен 2021, 23:48

Lumen писал(а):
10 сен 2021, 13:22
Генеральный секретарь Организации Объединенных Наций (ООН) Антониу Гутерриш призвал мировое сообщество ради спасения жизней простых афганцев поддерживать диалог с радикальным исламистским движением "Талибан"
Диалог заключается в... :fp:

Низка країн під час сьогоднішньої донорської конференції ООН щодо гуманітарної ситуації в Афганістані заявили про намір виділити понад 1 мільярд доларів фінансової допомоги на гуманітарні проекти в цій країні. Як повідомляє DW, про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш. За його словами, однак "неможливо" визначити, яка частка з цих коштів надійде як реакція на заклик ООН щодо надання екстреної підтримки. Зокрема, Німеччина та Франція пообіцяли виділити на гуманітарну допомогу Афганістану по 100 млн євро, Сполучені Штати Америки - 54 млн євро, Швейцарія - 30 млн євро. Ще 20 млн доларів буде виділено з фонду екстреної допомоги ООН.
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 13 сен 2021, 23:58

Sanek писал(а):
13 сен 2021, 23:48
Низка країн під час сьогоднішньої донорської конференції ООН щодо гуманітарної ситуації в Афганістані заявили про намір виділити понад 1 мільярд доларів фінансової допомоги на гуманітарні проекти в цій країні.
Це дуже важко коментувати
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 14 сен 2021, 00:22

Warisdeath писал(а):
13 сен 2021, 23:58
Це дуже важко коментувати
Есть лишний миллиард, чего бы его не подарить кому-нибудь... даже "талибам"... Гуманисты епта! :fx:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаdnepr7
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 18 сен 2021, 11:03

Американцы такие-растакие судя по ролику этого кацапчика, выложенного нашим форумным кацапчиком ;) Может быть.. но я не припоминаю такого количества народу, рвавшегося в СССР после ухода савецких войск. Странно, да? Такие душевные херои, а никто их не любить.. ))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 18 сен 2021, 11:45

Lis1980, После вывода советских войск из Афгана и прекращения любой помощи - режим поставленный там СССР продержался... 4 года. Режим который поставили США - не смог продержатся - нисколько вообще - он пал еще до вывода войск.

Почувствуйте разницу.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 18 сен 2021, 13:17

Здесь согласен. Разница есть. И держался бы может быть еще, если бы РФ не прекратила в 1992 году военную помощь Афганистану.. Русские никого не бросают, сынок ))))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 18 сен 2021, 13:33

Lis1980, Зато американцы всех и всегда бросают - это точно. А про русских как они себя ведут - я вот не очень знаю. Я чуть-чуть знаю про людей с национальностью СОВЕТСКИЙ он это уже история по сути как и СССР. Это в прошлом - там же где мои 17 лет.

Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 18 сен 2021, 19:02

Ну советские вообще всех бросили, и своих и чужих, оргинальнийшим, но самым эффективным способом - самоубившись.. ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekWarisdeath
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 18 сен 2021, 19:33

Lis1980, некоторые за джинсы гамбургер и бутылку кока-колы - Родину продадут.

138807 - Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 18 сен 2021, 23:02

dnepr7 писал(а):
18 сен 2021, 19:33
некоторые
dnepr7 писал(а):
18 сен 2021, 19:33
Родину продадут.
99,9%... я не помню массовых выступлений за сохранение СССР... вообще каких-либо выступлений...
Вы так гордитесь этим стадом баранов, именуемых "советским народом", которые просрали свою страну, даже не проблеяв...
Абсолютно не вижу повода для гордости... Даже наоборот - брезгливость и презрение! Хоть это и наши отцы и матери... Из-под палки строили, из-под палки воевали... любовь к Родине - для масс оказалась пустым звуком! Итог перед нами... не нужно пребывать в сопливых детских иллюзиях. Факты - вот они! :old:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 19 сен 2021, 12:21

Sanek, а их и не могло быть - по телевизору заявили что СССР больше нет - официальная информация - с телевизора другой информации не бывает. Я хорошо помню ГКЧП я их когда увидел по ТВ сразу понял что ничего не получиться у них - а люди в селе многие радовались что наконец-то всех этих демократов и кооператоров прижмут. А чтобы из послушного стада баранов стать гражданским обществом бороться за свои права - требуется сложная долгая эволюция нужны десятилетия.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 19 сен 2021, 21:48

Так, перші обіцянки вже почали виконувати :ck:

Таліби заявили, що заняття в афганських школах поновляться тільки для хлопчиків

Про це повідомляє The National.

Таліби заявили, що шкільні заняття поновляться для хлопчиків. При цьому про дівчат вони не згадали.

Раніше призначений керівництвом Талібану в.о. міністра вищої освіти Афганістану Абдул Бакі Хакані заявляв, що дівчатам віком від 13 до 18 років буде дозволено відвідувати навчальні заклади, хоча він ще не визначив, як і коли це станеться.

Тим часом Міністерство освіти дозволяє лише хлопцям відновити навчання.

У заяві не згадується про навчання дівчаток, що фактично залишило половину всіх афганських дітей нездатними відвідувати середню школу та пропускати тижні занять.

Єдиними дівчатками у класі в Заргонській середній школі були ті молодші класи, про яких таліби сказали, що можуть повернутися.

«Ми сумуємо за старшими школярами. Ми хочемо, щоб вони повернулися ", - сказала заступниця директора Рабія Рашид The ​​National зі свого офісу.

Вчителі кажуть, що вони все більше стурбовані тим, що таліби скасували свої обіцянки афганським жінкам, що вони можуть продовжувати навчання.

16-річна учениця 10 класу Айша розповіла виданню The National, що вона зараз "тільки плаче", і оголошення талібів залишило її спустошеною.

«Я знала, що ми не можемо їм довіряти, вони не змінилися», - сказала вона з дому, де намагається дистанційно йти в ногу з навчанням, читаючи книги, запам’ятовуючи вірші та зустрічаючись з однокласниками, щоб разом вчитися.

Айша хоче займатися журналістською кар’єрою, вважаючи, що Афганістану потрібно більше жінок у засобах масової інформації.

"Боюся, що вони забирають мрії нашого покоління".

Міла Аміні, 45-річна вчителька першого класу, сказала, що добре пам’ятає попередній режим Талібану, кажучи, що вона проводила його переважно вдома і не могла почати працювати вчителем, хоча вона тільки що отримала диплом з літератури.

З того часу, як вона почала викладати 20 років тому, вона каже, що в її студентах відбулася поступова зміна - зростаюча тяга до афганських жінок.

"Вони здобули знання та впевненість, і вони наважуються мріяти про більше", - сказала вона зі свого класу, з яскраво -зеленими стінами та великою дошкою спереду.

Вона сказала, що сподівається, що її учні колись стануть майбутніми лідерами Афганістану.

«Коли я закінчила навчання більше двох десятиліть тому, дівчат було мало - у моєму класі нас було всього сім. Але все змінилося. Дівчат і жінок виховують, і вони змінюють нашу країну. Усі вони - молодші та старші - мають амбіції наполегливо вчитися і служити Афганістану ", - сказала пані Аміні для The National.

Але, зізналася вона, серед вчителів зростає стурбованість відсутністю старших учнів.

Під час режиму 1996-2001 років жінкам було заборонено ходити до школи і вони ледве виходили з дому, а деякі з них відвідували таємні підпільні школи, щоб хоча б здобути базову освіту.

За даними Організації Об'єднаних Націй, середній рівень грамотності по країні становить 48 відсотків, жінки все ще перебувають на набагато нижчому рівні-близько 30 відсотків.

Окрім затягування встановлення правил для дівчаток середньої школи, таліби оголосили, що жінкам не дозволять займати високопоставлені державні посади. Новий Кабмін повністю чоловічий, а колишнє Міністерство у справах жінок перетворене на Міністерство поширення чесноти та запобігання порокам.

Пан Хакані, міністр освіти, заявив, що "спільна освіта суперечить принципам ісламу і суперечить звичаям і традиціям афганців".

Він сказав, що університети та школи будуть відокремлені, а хіджаби будуть обов’язковими на території школи.

Таліби також пообіцяли скоригувати шкільні програми, вилучивши предмети, що не відповідають їхньому тлумаченню ісламу та шаріату.

Арезу Атахі працює вчителем останні 35 років, провевши роки попереднього правління талібів у сусідньому Пакистані.

Зараз 62, навчаючи молодших дівчат у Заргонській середній школі, вона каже, що її надії згасають після повернення талібів.

"Майбутнє Афганістану може бути світлим лише тоді, коли дівчата та хлопці отримають освіту", - сказала вона.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekБатька ПиночетLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 21 сен 2021, 21:15

Warisdeath, мне вот лично все равно что в Афганистане какая-то девушка не сможет стать журналисткой ибо не закончит школу. Вас вот это почему так сильно волнует?
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 21 сен 2021, 23:52

dnepr7, А Ви хоч на пів-кроку наперед вмієте дивитись?
Хоча, про що це я? Сам же знаю, що не вмієте.

Так от слухайте.
Ці люди, які захопили владу в Афганістані, тобто таліби, оголосили на весь світ, що вони будуть намагатися не відміняти права жінок, які ті отримали за часи перебування там США. Так, вони додали, що все будуть здійснювати, згідно законів шаріату, але вони же і пообіцяли зберегти досягнення останніх двох десятиліть у секторі освіти і в міністерстві вищої освіти. Так само, як і в секторах праці. (Крім правительства, цю область вони не обіцяли, а заявили одразу, що в правительстві жінок не буде.) А ці досягнення стосуються саме жінок. Тобто їхнього права на навчання і на працю. Розумієте? Не пройшло і місяця, як ці ж самі люди свої обіцянки починають скасовувати.

Справа не в тому навчиться афганська дівчинка читати, чи ні (хоча і в цьому також, але зараз не про середньовіччя), а справа в тому, що ці люди дали о б і ц я н н я, а тепер виявляється, що одне зі своїх обіцянь вони вже не виконують. Тому весь світ стежить яку іншу свою обіцянку вони не будуть виконувати.


П.С.
У Вашому такому любимому Вами радянському союзі було прислів'я: "Единожды солгавши, солжет и дважды".
Так зрозуміло?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 22 сен 2021, 09:49

Warisdeath, при Талибах Афганистан будет жить по законам Шариата - то есть по Корану. И меня вот что веселит - весь Западный мир обеспокоен правами женщин - а то что отменяется Конституция все законы и суды - и - что еще важнее - власть больше не выбирают ибо выборы тоже отменяются - на это всем плевать.

Они не соврали - они сказали что потом в будущем откроют школы для девочек - в каком именно будущем они не сказали - а может это будет через 1000 лет. Потом - позже.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 27 сен 2021, 01:11

У провінції Гільменд, що на півдні Афганістану, «Талібан» заборонив перукарям зголювати або стригти бороди.
За порушення цього правила обіцяють покарання, передає ВВС.

Таліби кажуть, що короткі бороди нібито порушують норми ісламу. Відповідні інструкції вони вже розіслали у салони провінції. У них перукарів зобов'язали дотримуватися норм шаріату щодо стрижок і бороди.

Керівник одного з салонів розповів, що йому зателефонував невідомий, який назвався чиновником. Він закликав «перестати наслідувати американський стиль» і стригти бороди.

Про отримання схожих інструкцій заявили й деякі перукарі Кабула. А працівник салону у місті Герат, що на заході країни, каже, що чоловіки самі відмовляються стригти бороди.

«Вони не хочуть, щоб бойовики «Талібану» переслідували їх на вулицях. Вони хочуть бути схожими на них і виглядати, як вони», — сказав працівник.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 27 сен 2021, 01:14

На центральній площі афганського міста Герат бойовики угруповання «Талібан» повісили тіла чотирьох чоловіків, нібито причетних до викрадення місцевого жителя та його сина.
Про це повідомляє АР.

Про вивішені тіла людей агенції розповів власник аптеки на центральній площі Вазір Ахмад Седікі. За його словами, таліби принесли чотири тіла на головну площу міста, а потім три тіла перенесли в інші частини міста для загального огляду.

Таліби оголосили на площі, що четверо повішених були причетні до викрадення людей та були вбиті поліцією. Зіулхак Джалалі, призначений талібами керівник поліції в Гераті, заявив, що члени руху "Талібан" врятували батька та сина, яких викрали четверо викрадачів в ході стрілянини. Він сказав, що викрадачі поранили бійця руху "Талібан", а також одного цивільного, але "четверо (викрадачів) загинули в ході перехресного вогню".

Повідомлення про повішених в Гераті з’явилися через день після публікації інтерв’ю одного з засновників руху «Талібан» та головного поборника суворого тлумачення ісламського права Норуддіна Турабі.

Він заявив, що "Талібан" планує поновити практику відрубування рук та страт як покарання за злочини, хоча, ймовірно, тепер не здійснюватиме їх публічно як під час попереднього правління країною.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»