Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 28 авг 2021, 15:11

Военные США нанесли удар по одному из членов террористической организации «Исламское государство». Удар последовал в ответ на теракт в Кабуле. Погиб один человек. Боевик, по мнению Вашингтона, отвечает в ИГ за организацию атак. Об этом сообщает Associated Press со ссылкой на Центральное командование Вооруженных сил США.

Атака была совершена с помощью дрона в провинции Нангархар на востоке Афганистана. Военные заявили, что среди гражданских лиц никто не пострадал. Авиаудар санкционировал президент США Джо Байден, приказ был отдан министром обороны Ллойдом Остином, сообщил AP анонимный представитель Пентагона.
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3670
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 28 авг 2021, 19:31

Sanek писал(а):
28 авг 2021, 14:47
dnepr7, "талибан" - это ЧЕСТНО победившая сторона в гражданской войне в Афганистане. А Лукашенко НЕЧЕСТНО объявил, что якобы победил на якобы демократических выборах, когда за него проголосовало не большинство, то есть взял и самопровозгласился, положив большой болт на трудящихся и колхозников РБ... Между ними - пропасть! "Талибан" гораздо легитимнее... :old:
А если завтра Лукашенко всех оппозиционеров поставит к стенке а митинги будут разгонять пулеметами - тогда OK? Ну или если оппозиция возьмет оружие - то это уже гражданская война? Все дело в том кто кому заткнул рот пулей из АКМ?
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 28 авг 2021, 20:39

dnepr7 писал(а):
28 авг 2021, 19:31
А если завтра Лукашенко всех оппозиционеров поставит к стенке а митинги будут разгонять пулеметами - тогда OK?
А зараз у Луки всі опозиціонери на свободі і вільно висловлюють свої думки, так? І мітинги він не розганяв, ні?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3670
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 28 авг 2021, 22:18

Warisdeath, между тем что опозиционеры сидят по решению суда - и их просто расстреляли без лишней бюрократической волокиты, между разгонами митингов резиновыми дубинками и слезоточивым газом с светошумовыми гранатами - и расстрелом из пулемета - есть как-бы ОГРОМНАЯ разница. Это как сравнить х$й с пальцем.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 28 авг 2021, 23:13

dnepr7 писал(а):
28 авг 2021, 22:18
Это как сравнить х$й с пальцем.
Х$й с пальцем порівнює Лукашенко, який розповідає всьому світу, а перш за все своєму народу, що у них в країні демократія.
Таліби в даному випадку, як це не прикро і не парадоксально, чесніші за Лу і його друга пу. Вони не будують демократію і всьому світу оголосили, що будуть жити за законами шаріату. А ці закони трохи відрізняються від демократії))

А якщо Ви зараз хочете порівняти лукашенківське правосуддя з справжніми судами, то не треба. Це не порівнюється. Лукашенко вбив опозицію, так само, як і путін. Там де вбивають опозицію, там диктатура. І крапка.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8833
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Влад Бевх » 28 авг 2021, 23:48

Sanek писал(а):
28 авг 2021, 01:23
ще одним убитим американцем був моряк
А где в Афгане море?
Был там в роли технического специалиста. Тем более там действовали "родные" для флота морпехи.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
SanekWarisdeathdnepr7
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 29 авг 2021, 01:23

Sanek писал(а):
28 авг 2021, 15:11
Погиб один человек.
У Міністерстві оборони США підтвердили, що ліквідували "дві важливі цілі" серед бойовиків терористичної організації "Ісламська держава" (ІДІЛ).
Про це під час брифінгу повідомив генерал Хенк Тейлор.

Внаслідок атаки з боку США загинули “організатор” та “оператор” теракту в районі аеропорту Кабула. Ще одна особа зазнала поранень.

Це сталося в провінції Нангархар. Інформацію про імена загиблих бойовиків поки що не поширюють.

“Тепер, коли ми маємо більше інформації, я можу підтвердити, що дві важливі фігури в складі “ІД-Хорасан) було вбито, ще одного поранено”, – пояснив генерал.

Він додав, що жертв серед мирного населення немає.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 29 авг 2021, 01:25

Президент США сказав, що йому відомо про результат удару по бойовиках ІДІЛу і що атака на позиції бойовиків терористичної організації ІДІЛ — не остання.

“Я казав, що ми знайдемо відповідальних за теракт проти наших військових та мирних жителів… Цей удар не був останнім. Ми знайдемо будь-кого, причетного до теракту й змусимо його заплатити. Якщо хтось намагатиметься зашкодити США чи атакувати наші війська – ми відповімо. Це безсумнівно”, – заявив Байден.

Байден припускає, що нова атака на аеропорт Кабула може відбутися протягом найближчих двох-трьох днів. Він апелював до інформації від американських військових, які перебувають в Афганістані.

Про це сказано в повідомленні Білого дому.

“США вважають, що новий напад на аеропорт Кабула “найбільш ймовірно” відбудеться протягом 24 – 36 годин”, – сказав Байден.

Він пояснив, що ситуація в Афганістані досі “надзвичайно небезпечна”, а рівень терористичних загроз – “високий”.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 29 авг 2021, 04:08

«Талібан» збирається оголосити склад нового уряду Афганістану
Про це повідомляє Reuters.

Головний представник талібів Забіхулла Муджахід анонсував створення нового афганського уряду.

Муджахід повідомив, що наразі призначено чиновників для управління ключовими міністерствами та центральним банком. Зокрема, затверджено кандидатів на місця очільників міністерств освіти та охорони здоров’я.

Він висловив сподівання на те, що економічні проблеми та нестійкий курс валют, які виникли після захоплення Кабула два тижні тому, зникнуть.

25 серпня “Талібан” призначив своїх представників очільниками таких важливих міністерств в афганському уряді, як Міністерство оборони, Міністерство фінансів та Міністерство внутрішніх справ.

Також представник талібів засудив удар американського дрона по бойовиках ІДІЛу. Він назвав його “нападом на афганську територію”.
При цьому, він закликав США та інших представників західних країн зберегти дипломатичні відносини з Афганістаном після закінчення процесу евакуації.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3670
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 29 авг 2021, 10:03

Warisdeath, Також представник талібів засудив удар американського дрона по бойовиках ІДІЛу. Він назвав його “нападом на афганську територію”.


Это называется - суверенитет. Молодцы.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 29 авг 2021, 17:11

У Кабулі поблизу аеропорту стався вибух, за попередніми даними, щонайменше дві людини загинули та ще троє дістали поранення.
Про це повідомляє Al Arabiya з посиланням на місцеві ЗМІ.

За словами представника служби безпеки нещодавно поваленого уряду Афганістану, вибух був спричинений ракетним обстрілом.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7056
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21141 раз
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 29 авг 2021, 20:21

dnepr7 писал(а):Warisdeath, Також представник талібів засудив удар американського дрона по бойовиках ІДІЛу. Він назвав його “нападом на афганську територію”.


Это называется - суверенитет. Молодцы.
В чем молодцы.. что после драки руками махать начали? ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 29 авг 2021, 20:28

США заявили, що безпілотники завдали удару по смертниках ІДІЛ у Кабулі
Про це повідомляє AP.

Два американських військових посадовці, які говорили на умовах анонімності, назвали цей авіаудар успішним.

За їхніми словами, унаслідок удару сталися "числені вторинні вибухи", що свідчить про наявність великої кількості вибухового матеріалу в автівці, по якій було завдано удару.

Капітан військово-морського флоту США Білл Ербан, представник Центрального командування американських військових, назвав удар безпілотників операцією з "самооборони".

"Ми впевнені, що ми успішно вразили ціль. Числені вторинні вибухи з автомобіля вказують на наявність значної кількості вибухових матеріалів у ньому" - сказав Ербан.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7056
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21141 раз
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 29 авг 2021, 20:44

Сейчас Штаты начнут придумывать победы одну за другой!! Момент просто обязывает.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
dnepr7Sanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 29 авг 2021, 21:03

Бойовики в Афганістані відкрили вогонь через афгано-пакистанський кордон, убивши двох пакистанських військовослужбовців.

Це перший інцидент подібного роду після того, як формування Талібану зайняли Кабул, повідомляє Голос Америки.

За словами пакистанських військових, вони відкрили вогонь у відповідь, знищивши двох або трьох нападників.

Нагадаємо, що Баджаур, в якому мав місце інцидент, є одним з декількох «племінних» регіонів Пакистану, розташованих біля афганського кордону і протягом років служили притулком для бойовиків-ісламістів, включаючи угруповання Терик-е-Талібан-Пакистан (TTP).

Пакистанські військові не уточнили, яке саме угруповання стояло за нападом. Відомо, однак, що керівники і багато бойовиків TTP ховаються в Афганістані, покинувши «племінні» території Пакистану через бойових операцій, спрямованих проти пакистанських войовничих ісламістів.

«Судячи з повідомлень розвідки ... 2-3 терориста вбиті і 3-4 - поранені», - наголошується в заяві збройних сил Пакистану.

«Ми очікували, що, з огляду на характер розвитку подій в Афганістані, насильство може поширитися на пакистанську територію», - сказав на прес-конференції прес-секретар армії Пакистану генерал Бабар Ітіхара.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3670
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 29 авг 2021, 21:09

Lis1980 писал(а):
29 авг 2021, 20:21
В чем молодцы.. что после драки руками махать начали? ;)
Сделали правильное заявление. Янки гоу хоум. А дрон им сбивать нечем.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 30 авг 2021, 12:43

В Афганістані студенти і студентки тепер навчатимуться в роздільних класах. Жінкам обіцяють гарантувати безпечне освітнє середовище.

Як повідомляє телеканал Tolo News, таке оголошення 29 серпня зробив призначений "Талібаном" в. о. міністра вищої освіти Афганістану Абдул Бакі Хаккані.
Він додав, що для студенток буде гарантовано безпечне освітнє середовище.

Колишній міністр вищої освіти Аббас Басір заявив, що таліби пообіцяли зберегти досягнення останніх двох десятиліть у секторі освіти і в міністерстві вищої освіти.

При цьому незалежний журналіст Башир Ахмад Гвах написав у Twitter, що в країні також офіційно заборонили чоловікам навчати жінок.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Lumendnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7056
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21141 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
SanekWarisdeathdnepr7
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 31 авг 2021, 01:49

У США заявили, що вивели вже всіх своїх військових з Афганістану.

Міністерство оборони США оголосило про завершення своєї операції з евакуації з Афганістану громадян США та афганців та виведення своїх військових з країни.
Про це повідомив керівник Центрального командування Збройних сил США, генерал Кеннет Маккензі під час брифінгу ввечері 30 серпня.

«Останній C-17 відлетів з Міжнародного аеропорту Хаміда Карзая 30 серпня. Хоч військова евакуація завершена, дипломатична місія для виведення громадян США та вразливих афганців, які хочуть виїхати, продовжиться. Це відведення сигналізує і про завершення військової складової в евакуаційній операції, і про завершення 20-річної місії, яка почалася в Афганістані після 11 вересня», — сказав він.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»