Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 23 авг 2021, 17:17

Представники руху Талібан заявили, що країни Заходу повинні завершити евакуацію з Кабула своїх громадян до 31 серпня, і не мають наміру продовжувати цей термін.

Про це в понеділок, 23 серпня, повідомляють закордонні медіа (ВВС, Sky News) з посиланням на заяву Талібану.

Спікер руху Сухаїл Шахін заявив, що саме 31 серпня було тією червоною лінією, яку раніше озвучував президент США Джо Байден (йшлося про кінцеву дату виведення військ США ще до захоплення влади талібами).

У Талібані вважають, що продовження цього терміну буде означати продовження окупації Афганістану, і попереджають про «наслідки», якщо евакуація затягнеться.

Раніше британська The Times повідомляла, що британський прем'єр Борис Джонсон на екстреному саміті G7 у вівторок, 24 серпня, має намір звернутися до президента США Джо Байдена з проханням перенести на більш пізній термін виведення американських військ з Афганістану — щоб залишити більше часу для евакуації з Кабула.

Тисячі афганців та іноземних громадян все ще намагаються вилетіти з країни. Після того, як таліби захопили Кабул 15 серпня, а комерційні рейси з країни припинилися, в аеропорту афганської столиці панують хаос і відчай. За цей час на території аеропорту і на під'їзді до нього загинули понад 20 осіб.

Нова перестрілка в аеропорту Кабула сталася вранці 23 серпня, повідомили у збройних силах Німеччини. Хто саме відкрив вогонь поблизу північних воріт міжнародного аеропорту, поки невідомо.

Внаслідок перестрілки було вбито співробітника сил безпеки Афганістану, а ще троє його колег дістали поранення. Серед тих, хто брав участь в перестрілці, були солдати зі США і Німеччини, пише Reuters.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 23 авг 2021, 18:08

Біженці з Афганістану: до яких країн вони тікають?

https://www.bbc.com/ukrainian/features-58303202
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 23 авг 2021, 18:42

Warisdeath писал(а):
23 авг 2021, 12:43
Коли росія виведе свої корпуси з Донбасу, а всякі пушиліни-пасєчніки і Ко збіжать на росію, от тоді можна хоч якось порівнювати ситуацію. Коли брАвих Апалчєнцов не буде, тоді ВСУ, НГ добровольці просто увійдуть в Донецьк і Луганськ. І повірте, більшість населення буде їх зустрічати з квітами, з хлібом з сіллю і сльозами радощі. А хто не зможе цього винести, ті побіжать на росію.
Они нас будут хлебом-солью встречать - а мы для них уже приготовили закон про калаборантов следователей суды и тюрьмы. А теперь сравните это с полной амнистией в Афганистане.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Гоша » 23 авг 2021, 21:21

Про афганскую амнистию.Сначала всем несогласным отрежут яйца,затем перережут глотку потом отпустят.По другому там не будет.И Вы ,Днепр,попали бы в число первых обрезанцев.Амнистия по-восточному,она такая мягкая и толерантная.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30230 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathКовекс
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 23 авг 2021, 22:58

Гоша писал(а):
23 авг 2021, 21:21
Про афганскую амнистию.Сначала всем несогласным отрежут яйца,затем перережут глотку потом отпустят.По другому там не будет.И Вы ,Днепр,попали бы в число первых обрезанцев.Амнистия по-восточному,она такая мягкая и толерантная.
Про репрессии при новой власти нет сведений. А фантазировать можно что угодно.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Гоша » 23 авг 2021, 23:11

dnepr7, это не фантазии,а реалии жизни людей востока.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 23 авг 2021, 23:35

dnepr7 писал(а):
23 авг 2021, 18:42
А теперь сравните это с полной амнистией в Афганистане.
Вважаю порівнювати Україну з Афганістаном неможливо ні в якому разі. Немає нічого спільного, однакового, хоч якихось точок для порівняння. Це як порівнювати абсолютно різні цивілізації у галактичній системі, або коло і квадрат, наприклад. Я ні в якому разі не хочу ображати чужу країну, але для мене такі порівняння виглядають навіть принизливо. Бо порівнювати життя за законами шаріату і світське життя, якось недоречно. Це по-перше.

По-друге, обіцяти, ще не означає одружитися)) Тобто, коли їхні обіцянки весь світ побачить наявно, тоді і будемо про них говорити.

По-третє, закон про колаборантів у нас ще не прийнято. На жаль.

Четверте. Ті, хто мають відповісти по закону за сепаратизм, за колаборационізм, за скоєні злочини, вони не будуть зустрічати ЗСУ, а будуть бігти, аж п'ятки блищатимуть. :yes: Ті, хто не встигне збігти, мають бути покарані. А як по-іншому? За злочини треба відповідати, згідно чинного законодавства.

І цей, ця тема про події в Азії, а не в Україні.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Гоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 25 авг 2021, 15:14

Рух "Талібан" у середу припинив пропускати афганців до аеропорту Кабула, повідомляє "Аль-Джазіра".

Кореспондент телеканалу зазначає, що "за ніч ситуація повністю змінилася". Зокрема, таліби встановили КПП за 5 км від північного в'їзду в аеропорт і пропускають або громадян країн НАТО, або афганців, які вже мають візу чи запрошення від влади західних країн. За його інформацією, такий самий КПП діє і на іншому напрямку, що веде до аеропорту.

"Аль-Джазіра" зазначає, що в результаті багато афганців тепер не можуть потрапити в аеропорт, і в Кабулі серед населення починається паніка.

Минулого вівторка таліби попереджали, що надалі не пропускатимуть до аеропорту громадян Афганістану. Вони мотивували це тим, що на підступах до аеропорту й без того зібралося дуже багато людей, які сподіваються на евакуацію за кордон.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 25 авг 2021, 23:51

Рух Талібан закликав жінок в Афганістані не виходити на вулицю нібито через поведінку бойовиків. Про це заявив представник бойовиків Забіхула Муджахід, пише The New York Times.

За словами Муджахіда, обмеження тимчасове і діятиме, доки Талібан не зможе «гарантувати безпеку» жінкам:

«Ми стурбовані, що наші нові бійці ще не навчені і можуть погано поводитись із жінками… Ми не хочемо, щоб наші сили шкодили жінкам або переслідували їх».

Прессекретар талібів додав, що жінки мають залишатися вдома, «поки не буде нової процедури», і що їм нібито виплачуватимуть зарплату на дому.

Раніше представник Талібану Ахмадулла Васек сказав NYT, що рух «не проти жінок, що працюють», поки ті носять хіджаби.

Заступниця директора організації Human Rights Watch з прав жінок Гізер Барр сказала, що Талібан говорив про «тимчасові» обмеження прав жінок і минулого разу:

«Вони пояснювали це недостатньою безпекою і чекали, коли стане краще і жінки отримають більше свободи… Але за роки їхньої влади цей момент так і не настав».

З 1996 по 2001 роки, коли таліби перебували при владі в Афганістані, жінкам забороняли навчатись, працювати поза домом або навіть виходити на вулицю без супроводу чоловіка. Їх зобов’язували повністю покривати себе одягом за межами дому, а для порушників суворих релігійних законів діяли такі покарання, як побиття камінням, пороття і повішення.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Lumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 26 авг 2021, 15:26

Warisdeath писал(а):
25 авг 2021, 23:51
З 1996 по 2001 роки, коли таліби перебували при владі в Афганістані, жінкам забороняли навчатись, працювати поза домом або навіть виходити на вулицю без супроводу чоловіка. Їх зобов’язували повністю покривати себе одягом за межами дому, а для порушників суворих релігійних законів діяли такі покарання, як побиття камінням, пороття і повішення.
Очень правильно - женщинам права не нужны. А учиться им нужно хорошо готовить еду и все.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 26 авг 2021, 22:47

В аеропорту Кабула, де зараз продовжується евакуація громадян, стався вибух.
Про це у Twitter повідомив представник Пентагону Джон Кірбі.
"Ми можемо підтвердити вибух біля аеропорту Кабула. Зараз жертви невідомі. Ми надамо додаткову інформацію, коли зможемо", - йдеться в повідомленні.

CNN повідомляє, що за словами трьох офіційних осіб США, вибух стався біля одних з вхідних воріт аеропорту і, судячи з усього, був нападом терориста-смертника. Натовпи афганців збираються біля воріт, намагаючись потрапити в аеропорт.

Пізніше стало відомо, що біля аеропорту Кабула стався не один, а два вибухи. Є загиблі

У лікарні доставлено понад 30 поранених. Дані про кількість жертв різняться. За попередньою інформацією, вибухи влаштували терористи-смертники.
Інформацію про другий вибух підтвердив Пентагон.

"Ми можемо підтвердити, що вибух біля воріт "Ебі" стався в результаті комплексної атаки, яка призвела до постраждалих серед американців і серед цивільних осіб", - написав у Твіттері представник відомства Джон Кірбі.

"Ми також можемо підтвердити, як мінімум, ще один вибух біля готелю "Берон", недалеко від воріт Abbey", - додав він.

У кабульський медцентр надійшло понад 30 поранених з аеропорту.

"На цей момент у наш хірургічний центр у Кабулі прибуло понад 30 пацієнтів з аеропорту, 6 осіб вже померли після прибуття", - йдеться в повідомленні медцентру.

Рух "Талібан" повідомляє, що загиблих - 11, і серед них є діти.

За даними Sky News, загиблих - як мінімум 13.

Раніше офіційні представники ряду західних країн в Кабулі, в тому числі США і Великої Британії, попереджали своїх громадян про загрозу терористичних атак в міжнародному аеропорту афганської столиці.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 26 авг 2021, 22:52

У неурядовий італійський медичний центр у Кабулі Emergency надійшли майже 60 поранених з аеропорту. Телеканал Sky News заявив про 113 загиблих, а спікер Пентагону оприлюднив інформацію, що серед загиблих є громадяни США, про це повідомив представник центру.

"Близько 60 осіб, постраждалих у результаті вибухів в аеропорту Кабула, наразі доставлені в нашу лікарню, в наш хірургічний центр", - сказано в повідомленні.

Щонайменше чотири службовці Корпусу морської піхоти США загинули в четвер унаслідок теракту поблизу міжнародного аеропорту Кабула, повідомила газета The Wall Street Journal із посиланням на джерело.

За даними джерела, про це повідомив своїм співробітникам посол США в Кабулі Росс Вілсон. Також джерело повідомило, що поранення отримали троє військових США.

Пізніше представник Пентагона Джон Кірбі підтвердив інформацію про загибель військовослужбовців США, але не зазначив, про яку кількість загиблих йдеться.

"Ми можемо підтвердити, що вибух біля воріт абатства (в аеропорту Кабула - ред.) став результатом комплексної атаки, внаслідок якої загинуло кілька громадян США і цивільного населення", - написав Кірбі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 26 авг 2021, 22:55

Не менше 10 військовослужбовців США, включно з морськими піхотинцями, були вбиті в четвер у результаті теракту поблизу міжнародного аеропорту Кабула, повідомив телеканал Fox News з посиланням на представників влади США.

У результаті вибуху в аеропорту Кабула загинули 43 людини, 130 отримали поранення, повідомили мережеві ЗМІ Афганістану.

За їхніми відомостями, відповідальність за теракт взяло на себе терористичне угрупування ІДІЛ.

Тим часом радикальний рух "Талібан" засудив теракт у міжнародному аеропорту Кабула.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 26 авг 2021, 22:55

ЗМІ повідомляють про третій вибух у Кабулі

В афганській столиці прогримів третій за четвер вибух, повідомляє низка західних ЗМІ з посиланням на очевидців.

Подробиць про нього поки не надходило.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 26 авг 2021, 23:29

Warisdeath писал(а):
26 авг 2021, 22:52
спікер Пентагону оприлюднив інформацію, що серед загиблих є громадяни США
Пи%дец Байдену! :fp:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 26 авг 2021, 23:30

Такие единоразовые потери армии США стали крупнейшими за последние годы. Самые большие разовые потери в Афганистане армия США понесла 6 августа 2011 года, когда в сбитом вертолете CH-47 погибли 31 военнослужащих США и 7 военнослужащих армии Афганистана. Ответственность за взрывы взяла на себя организация "Исламское государство".
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 26 авг 2021, 23:34

В Афганистане по скромным подсчётам остаются ещё около 1500 граждан США и вытащить их оттуда до 31-го августа, скорее всего, не удастся. Что будет с ними? Никто не знает...

Журналист спрашивает Байдена: “Можете ли вы гарантировать, что всех американцев спасут до того, как войска уйдут?”
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 26 авг 2021, 23:40

Sanek писал(а):
26 авг 2021, 23:29
Пи%дец Байдену!
Ох не вовремя наш туда собрался, ох не вовремя...
Нужно срочно писать маляву: "Так и так. Скорбим и сочувствуем американскому народу... из-за обстоятельств... во избежание... с глубочайшим уважением и сожалением просим перенести визит... дата, число, подпись... печать..."
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»