Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 20 авг 2021, 22:52

Єврей він і в талібані єврей :biggrin:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Ковекс
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8831
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30221 раз
Карма: +16/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Влад Бевх » 21 авг 2021, 00:10

Дочурка главаря Талибан...
Швейцария...
137680 - Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Ковекс
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 21 авг 2021, 00:33

Влад Бевх писал(а):
21 авг 2021, 00:10
Дочурка главаря Талибан...
Одного из "главарей" (если его так можно назвать) и совсем не первого ранга...
Слева Шир Мохаммад Аббас Станекзай - "работал заместителем главы МИД при талибах в 1999-2001 гг. В настоящее время отвечает за поддержание дипломатических контактов «Талибана» с различным и странами мира, в частности, с Катаром, КНР, Индонезией и Россией." Справа - какая-то женщина... где сделано фото - неизвестно... Кто на фото - тоже... Пруфов практически нет, вернее совсем нет... Вполне может быть и вбросом... :hm:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathКовекс
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 22 авг 2021, 01:29

Лідери талібів зібралися в Кабулі, щоб обговорити плани на свою владу

Чільні ватажки афганського фундаменталістського ісламістського руху «Талібан», який захопив контроль майже над усією країною, зібралися в столиці Кабулі, щоб обговорити свої плани на свою майбутню владу.

Як повідомило джерело в русі Агентству «Франс-прес» на умовах анонімності, співзасновник і політичний керівник «Талібану» мулла Абдул-Гані Барадар зустрінеться в Кабулі з військовими і політичними діячами руху, щоб обговорити уряд, який включав би різні сили.

Як очікують, у зустрічі ватажків «Талібану» також візьме участь і один із чільних провідників так званої мережі Хаккані – ця споріднена з талібами структура має під своїм контролем бойовиків у значній частині південного і північного сходу Афганістану, а в США вона визнана терористичною організацією.

Агентство «Ройтерз», зі свого боку, цитує неназване джерело в русі, яке заявляє, що Барадар прибув до Афганістану, щоб «розподілити відповідальність між командирами, зустрітися з колишніми лідерами уряду, командирами місцевих ополчень, політиками й богословами».

Це джерело додало, що «Талібан» планує створити окремі групи, які будуть займатися внутрішньою безпекою і фінансовою кризою в країні.

Крім того, за словами цього джерела, ще одна група має протягом кількох тижнів подати план нової моделі влади «Талібану» в Афганістані. Цей рамковий план, який розробляють експерти в галузі права, релігії і зовнішньої політики, не буде передбачати демократії, але буде «захищати права всіх».

Також це саме джерело заявило, що «Талібан» буде розслідувати випадки насильства, скоєні його членами, бо, за його словами, «ми вже чули про деякі випадки насильства і злочинів проти цивільних» із боку бойовиків.

Таліби, відновивши свій контроль майже над усім Афганістаном у час виходу з країни військ США й їхніх союзників, намагаються створити назовні враження, що вони тепер поводяться більш помірковано, ніж у часи їхнього режиму 1996–2001 років чи в місцевостях, які вони контролювали й після скинення їхньої влади 2001 року.

За їхніми словами, їхня майбутня влада буде «позитивно відрізнятися» від того режиму, ґрунтованого на суворих фундаменталістських тлумаченнях ісламського права шаріату. Зокрема, вони пообіцяли амністію тим афганцям, які працювали на попередній уряд, підтримуваний США.

Але з Афганістану надходять численні повідомлення про порушення талібами прав людини, аж до свавільних убивств, головно в провінції. Зокрема, повідомляють, що бойовики вистежують журналістів чи колишніх афганських військових і урядовців.

Правозахисна організація Amnesty International, зі свого боку, повідомила, що минулого місяця таліби влаштували «різанину» з жорстокими тортурами щодо представників хазарейської національної меншини, яка, на відміну від переважно сунітського Афганістану і суворо сунітського «Талібану», дотримується шиїтської версії ісламу. Правозахисники назвали це «жахливим показником», що свідчить про правування талібів.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 22 авг 2021, 01:30

П’ятничну молитву в одній із мечетей Кабулу тепер контролюють озброєні таліби, 20 серпня 2021 року

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3667
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12
2 пользователя сказали Фууу! на это сообщение:
WarisdeathSanek
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 22 авг 2021, 17:11

dnepr7, :fp:
Мамарідна, яку муйню Ви слухаєте. Мало того, що Ви це слухаєте, так ще і викладаєте цей смітник на українському форумі без жодного коментаря. Так зайде хтось почитати з іншої країни і подумає, оце Україна витворяє по відношенню до своїх громадян.
Хоча я впевнений, що Ви самі, як громадянин України, повірили у ту маячню, яку тут вєщаєт еспєрд.

Аж бісить :mad: Вам самому особисто не гидко, що якесь непорозуміння гидотить армію країни, в якій Ви живете?
І запам'ятайте раз і назавжди: ЗСУ боронить землі України. І більше ніде ні в якій іншій державі немає ЗСУ. В інших країнах - військовий контингент, контрактники, миротворці. Так, всі вони належать до ЗСУ і починаючи з 1992 року Збройні сили України беруть участь у миротворчих операціях під егідою ООН, НАТО та інших міжнародних організацій, але за межами нашої держави вони мають іншу назву. Причому офіційну назву, на відміну відомих нам іхтамнєтам, отпускнікам і заблудівшимся.

Читайте:
Участь ЗС України у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки
https://www.mil.gov.ua/diyalnist/mirotvorchist/

Ось зведена таблиця по Афганістану:
Изображение

Ніколи Україна не кидала своїх людей. Сьогодні прибув другий літак з нашими людьми і з іноземцями, яких вивезли з Афганістану


І тут про фейки, які розповсюджує російська пропаганда, а також на жаль і деякі наші ЗМІ:

Фейк: «Україна кинула своїх військових в Афганістані напризволяще». А що насправді?
https://www.radiosvoboda.org/a/afhanist ... 17223.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Гоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 22 авг 2021, 18:01

Вата она такая ))) Если бы в Украине была железная рука как Днепр мечтает, то его бы первого, как врага Родины, расстреляли бы!! ;) За распространение антигосударственных материалов.. а так максимум периодически банят и усе..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 4):
WarisdeathSanekdnepr7Гоша
Рейтинг: 33.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 22 авг 2021, 18:57

Цікава думка, цікавий аналіз ситуації. Причому від мусульманина.
Мохаммад Фараджаллах - експерт з питань міжнародної політики, керівник організації Україна по-арабськи
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3667
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 22 авг 2021, 21:42

Lis1980 писал(а):
22 авг 2021, 18:01
Вата она такая ))) Если бы в Украине была железная рука как Днепр мечтает, то его бы первого, как врага Родины, расстреляли бы!! ;) За распространение антигосударственных материалов.. а так максимум периодически банят и усе..
Та я бы сразу заявление подал на прием на работу в эту самую расстрельную команду. Вот только не будет в Украине никакой железной руки. И вообще - я анархист.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3667
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 22 авг 2021, 22:45

Warisdeath писал(а):
22 авг 2021, 17:11
dnepr7, :fp:
Мамарідна, яку муйню Ви слухаєте. Мало того, що Ви це слухаєте, так ще і викладаєте цей смітник на українському форумі без жодного коментаря.
Ну я хотя бы то видео что выкладываю - смотрю ДО КОНЦА. А Вы - нет. Посмотрите свой видосик про Три сценария для Афганистана

Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 22 авг 2021, 23:37

dnepr7, Я поки не подивлюсь, ніколи не принесу на форум
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3667
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 22 авг 2021, 23:46

Warisdeath, ни одни украинцы склонны наступать на грабли и ставить одни и те же эксперименты на себе до полного истощения
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 23 авг 2021, 01:31

Движение «Талибан» заявило, что направило «сотни бойцов» в единственную неподконтрольную им афганскую провинцию Панджшер на севере страны, сообщает AFP.

«Сотни моджахедов из «Исламского Эмирата» направляются в сторону Панджшера, чтобы взять регион под контроль, так как местные чиновники отказались передать его мирным путем», — цитирует The Economic Times заявление боевиков.

Ранее 22 августа талибы поставили ультиматум лидерам провинции. Боевики потребовали от них сдаться в течение четырех часов, заявив, что готовят наступление.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
dnepr7WarisdeathLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lumen » 23 авг 2021, 11:42

"Талибан" гарантирует безопасность бежавшему из страны перед падением Кабула президенту Ашрафу Гани, вице-президенту Амрулле Салаху и советнику главы государства по национальной безопасности Хамдулле Мохибу. Об этом в интервью пакистанскому телеканалу Geo TV заявил один из лидеров талибов Халилаур-Рахман Хаккани.

Хаккани подчеркнул, что на амнистию могут рассчитывать как высокопоставленные чиновники, так и простые афганцы, бежавшие из страны. «Все афганцы — наши братья, и, следовательно, они могут вернуться в страну... Единственной причиной нашей вражды было наше стремление изменить систему. Теперь система изменилась», — заявил он.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
dnepr7Warisdeath
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3667
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 23 авг 2021, 11:52

победа Талибана в Афганистане - это революция, пример что все возможно - даже если в стране войска США. А мы - не можем отбить обратно ЛДНР боимся что РФ впряжется. А талибы вот не боялись армии США и победили. Они - сила - амнистия для всех. Сравните это с Белорусью где Тихановская грозила силовикам судом и тюрьмой и выкладывала на паблик их личные данные - это от слабости.

А нужно всего-то брать в руки оружие и убивать врагов, не бояться смерти и верить в свою победу.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 23 авг 2021, 12:43

dnepr7, Як би так м'яко висловитися? :schead:
Одним словом, не коректне порівняння.

А двома словами, у нас що, росія оголосила про вихід своїх найманців, АК1 та АК2? Про Білорусь згадка взагалі ні до чого у цьому контексті.

Коли росія виведе свої корпуси з Донбасу, а всякі пушиліни-пасєчніки і Ко збіжать на росію, от тоді можна хоч якось порівнювати ситуацію. Коли брАвих Апалчєнцов не буде, тоді ВСУ, НГ добровольці просто увійдуть в Донецьк і Луганськ. І повірте, більшість населення буде їх зустрічати з квітами, з хлібом з сіллю і сльозами радощі. А хто не зможе цього винести, ті побіжать на росію.

Але, на жаль, без бою у нас навряд чи вийде
dnepr7 писал(а):
23 авг 2021, 11:52
боимся что РФ впряжется.
Вона впряглася у 2014 році.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 23 авг 2021, 13:06

Sanek писал(а):
23 авг 2021, 01:31
22 августа талибы поставили ультиматум лидерам провинции. Боевики потребовали от них сдаться в течение четырех часов, заявив, что готовят наступление.
Глава опору в афганській провінції Панджшер Ахмад Масуд заявив, що його загони відмовилися від пропозиції "Талібану" здатися і передати контроль над територіями, повідомляє Al Arabiya.

За словами Масуда, якщо таліби спробують контролювати провінцію, "ми готові чинити опір". Він також зазначив, що Афганістан перебуває на межі гуманітарної катастрофи, і що він знову перетворюється на "притулок для тероризму".

Масуд заявив, що він "хоче покласти край війні в Афганістані" і прагне до діалогу, а також закликав міжнародне співтовариство підтримати афганський народ.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»