Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Рост76 » 31 июл 2021, 14:25

136134 - Украина-реалии New
Сорри бро, но ты не Аваков

Экс-глава МВД Арсен Аваков решил показать, что жизнь после отставки существует и отметить это событие на побережье Италии под бокал Luce della Vite, 2012 года, стоимость которого равна половине месячной зарплаты полицейского - 6 499 грн.

«Чаус? Не слышал», прокомментировал вчерашние события Аваков. И пожелал, «ценить настоящую, а не проходящую суету».

🇺🇦 Вестник Украина.
За это сообщение автора Рост76 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 июл 2021, 15:13

#ЗеленськийЗрадникУкраїни
Lis1980 писал(а):
31 июл 2021, 13:00
Здесь Толян на 100% прав..
Да.
Ми маємо розуміти і усвідомлювати глибину абсурдності і жаху, в якому ми опинилися, завдяки вибору у 2019 році Зеленського Володимира Олександровича. Цей "простий хлопчик з народу" виконує завдання своїх кураторів-хазяїв. І треба зазначити, що виконує дуже вдало, майже на п'ять балів. Ще трохи не дотягує до найвищої відмітки, але тверду четвірку він точно вже заслужив. На фоні повної деградації державних інституцій, на фоні абсолютної безграмотності, непрофесійності, невиконаності обіцянок, на фоні руйнації стосунків України з цивілізованим світом, з країнами-друзями і з країнами-союзниками, на фоні відверто безглуздих висловів, рішень, дій чинної влади нам не те, що Шарій буде правим, а, навіть Медведчук з путіним.

І зацініть красоту гри. Ні самого Зеленського, ні його ОПу, ні його монобільшість майже неможливо звинуватити у тому, що вони працюють в інтересах путіна. І в інтересах ще однієї людини, про яку вже всі почали забувати. Такого собі ситуативного союзника-патріота України, який живе і працює тільки в своїх особистих інтересах і на всі інші інтереси йому глибоко начхати. Коли ці інтереси співпали з інтересами нашої держави, то він став патріотом, а коли вони не співпали, то він став робити все можливе, щоб держава Україна в принципі прекратила існувати на мапі світу, або щоб від неї залишився якийсь невеличкий шматочок, на якому йому особисто було б зручно. І тут співпали інтереси і його і путіна. Мова про Ігоря Валерійовича. До речі, коли ми чули про нього востаннє?

Щоб нас знищити йти на нас тільки зі зброєю, як виявилось цього недостатньо. Значить треба застосовувати всі інші способи, а їх у них багато в запасі є. Спочатку треба викрутити мізки українцям, тим більше, що над своїм народом путінці цей експеримент провели і він у них пройшов дуже успішно. Як бачимо з нами теж непогано у них вийшло. А далі руйнувати основи, на яких держава Україна існує. І головне, щоб самі українці зневірилися у своїй державі, щоб самі українці зневірилися у націонал-демократичних силах своєї держави, а повірили, що тільки разом з росією порядок буде. Містер хаос панує. Панує так, що аж гай гуде. І Зеленський з його оточенням і його монобільшістю зробили це разом, вони відкрили ворота містеру хаосу.

І я ніколи не повірю, що Зеленський В.О. не усвідомлював для чого його найняли на цю роботу. Його найманці вирішили, що цей хлопак буде косити під дурачка, а у нього це дуже добре виходить, а народ буде сміятися, бо прикольно же, а тим часом країна буде поглинатися у прірву. А поки вони приколюються, треба завдати удару по всім установам. Щоб ще смішніше вони всі виглядали. Щоб ніхто і ніде їх не сприймав серйозно. І щоб вони самі над собою ржали. І від сміху і сорому остаточно зневірилися у своїй самостійності і своїй незалежності. А коли країна вже буде долітати до дна прірви, вони її звідти дістануть, поки вона, ще тепла, і візьмуть без супротиву. А світ їм нічого не зможе заперечити, бо весь цивілізований світ буде і сам радий кудись спихнути це непорозуміння, в яку перетворює Зеленський нашу державу.


П.С.
Зверніть увагу, як весь свій ролік Шарій каже абсолютно правильні слова, а завершує він свій ролік словами не про Україну. І в цьому його мета. Обкласти Україну і тонко так, непомітно похвалити росію.

Зараз всі проросійські блогери, журналісти, депутати, ватники на коні. Зараз для них зірковий час. Вони всі мають право нам сказати: "Та подивіться, який треш і угар у вас відбувається. Невже ви називаєте це державою?"
А нам і заперечити нічим. Жодного аргумента Зеленський з його командою нам не залишили. Жодного. :sad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Рост76ГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 июл 2021, 16:33

Бутусов каже, що Чауса тримали в ГУР МО. Це теж все пов'язано в одному ланцюжку. Бо коли буде розбиратися справа по #вагнергейт, а це обов'язково буде, то ті, хто зірвав цю спецоперацію будуть казати нам: "Тю, та ви про що? Про ГУР МО, про тих, хто Чауса тримав у себе. Альо, люди, як можна вірити, що вони можуть якісь спецоперації проводити? Та вони ж злочинці, людину викрали і тримали у себе. Тим більше, що ця людина недоторкана, бо суддя." Так само, можна казати і про "Альфу" і про СБУ, і про НАБУ, які переслідували вчора СБУ, а у них немає на це повноважень.

Все це жахливо. І все це буде мати дуже погані наслідки для нас.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Рост76Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 июл 2021, 16:43

"Когда СБУ списывает схемы у ФСБ - это и стыдно, и тревожно", - адвокат Новіков порівняв викрадення Чауса і Савченко
Изображение Изображение

Новіков також виклав фотокопію листа у справі Надії Савченко, де описується момент її викрадення співробітниками ДПС росії.
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Рост76Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Рост76
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 июл 2021, 17:07

#чаусгейт
Вчора офіційно його там не було, а сьогодні офіційно знайшовся
:fp:
Изображение

На всяк випадок зафіксуємо дату та час повідомлення
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Рост76dnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 31 июл 2021, 18:45

Бенин почерк 100%..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 авг 2021, 02:46

:shok:
:ck: :hm: :bt:

Адвокат Чауса Ростислав Кравець не зміг зустрітися зі своїм підзахисним - в Службі безпеки України запевняють, що його у їхніх відділеннях немає.
Про це юрист заявив у Telegram.

У правоохоронному відомстві адвокату повідомили, що Чауса немає ні в будівлі на вулиці Володимирській, ні в ізоляторі тимчасового утримання в Аскольдовому провулку в Києві, ні в будівлі СБУ по Києву і Київській області.

Пізніше Кравець зазначив, що "в госпіталі СБУ Миколи Чауса теж немає і не було".

"Пошуки Миколи Чауса сьогодні закінчені. СБУ, НАБУ, ВАКС, Шевченківський, Печерський суди і Центр безкоштовної правової допомоги повідомлені про наявність договору з нашим адвокатським об'єднанням. Якщо до Миколи Чауса так і не нададуть доступ, з понеділка будемо вимагати в ситуацію втрутитися ще й ДБР", - зазначив Кравець після восьмої години вечора.

#чаусгейт
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Рост76dnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 01 авг 2021, 03:05

У березні торік видання «Слідство.Інфо» опублікувало судовий документ від лютого 2020 року, якого немає в реєстрі судових рішень. Це ухвала щодо проведення слідчий дій. В документі викладена детальна хронологія та коло осіб, котрі можуть бути причетні до втечі Чауса. Серед них тодішні співробітники служби безпеки президента Петра Порошенка, зокрема, начальник служби Юрій Федоров, співробітник Головного управління розвідки Міноборони, співробітники Державної прикордонної служби та два адвокати Кім Веремійчук і Андрій Смирнов. Це той самий Андрій Смірнов, який наразі займає посаду заступника голови Офісу президента Андрія Єрмака. Кожен з них, за версією детективів, виконував свою роль в плані з порятунку Миколи Чауса.

На момент втечі Чауса, Андрій Смирнов був адвокатом. Проте у 2019 році він обійняв посаду заступника голови офісу президента Володимира Зеленського

Крім того, згідно з документом до організації втечі Чауса може бути причетний наближений до Петра Порошенка тодішній нардеп Олександр Грановський, Однак, якою була його участь, в ухвалі не зазначено.

Як припускає голова правління центру протидії корупції Віталій Шабунін, «хтось переконав президента Зеленського, що Чаус цінний свідок проти Порошенка», мовляв екссуддю спробують використати у справах проти п'ятого президента.

Радіо Свобода звернулася за коментарем до Петра Порошенка, але на час виходу публікації, відповіді від експрезидента не надійшло.

https://www.radiosvoboda.org/a/shcho-vi ... 87057.html
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 авг 2021, 04:35

Lis1980 писал(а):
01 авг 2021, 03:05
У березні торік видання «Слідство.Інфо» опублікувало судовий документ від лютого 2020 року, якого немає в реєстрі судових рішень.
Капець :fp: Не бачив цього раніше.
Не знаю, як ви, камради, а я, наприклад, взагалі про цього суддю ніколи не чув, поки за справи не взялися зеленські.

Відкрив я зараз цю публікацію «Слідство.Інфо». Уважно все прочитав. І сам документ, в тому числі. Знаєте, що насторожує? А те, що опубліковано документ, якого немає у реєстрі. А звідси питання: чому його немає у реєстрі? По закону (до речі це закон Портнова) у нас ВСІ судові документи мають бути занесені у реєстр. Якщо вони пройшли повз реєстр, то вони не вважаються судовими документами, а вважаються звичайними папірцями з якимось текстом. Тому треба спочатку, щоб нам пояснили чому цей документ не був зареєстрован? А от після цього вже можна ставити питання чому особи, зазначені у цьому документі, не були досі затримані, чи хоча би чому їм не оголошено підозру? (Ну, звичайно крім однієї особи, якій оголошено стопітсот підозр). Тим більше, що ознайомившись з цим документом, там і шукати нікого не треба, там посекундно розписано хто, коли і як вивозив цього злощасного невдаху Чауса.

Кому цікаво, почитайте, даю посилання. І зверніть увагу на допис про пана Смірнова.
https://www.slidstvo.info/articles/vtec ... za-kordon/

:mail:
П.С.
А! Ледве не забув! І чомусь мені здається, що це майже головне. Ось що я нарив, які цікавки:
Слідкуємо за руками датами.

19 липня 2019 року ДБР відкрило кримінальне провадження щодо причетності екс-керівництва держави до організації можливого незаконного вивезення судді Миколи Чауса через державний кордон України до Молдови.

А це провадження слідчі ДБР відкривають - парам-пам-пам - не через чиюсь заяву, а через інформацію, поширену у ЗМІ.
А інформацію напередодні, 18 липня 2019 року, поширило інтернет-видавництво Страна.ua!
Страна.ua оприлюднила інтерв'ю "високопоставленого поліцейського", який нібито був наближеним до п'ятого президента, з Антоном Шевцовим. А сам цей Шевцов був звинувачений у держзраді і намагався виїхати до росії.

І він розповів виданню, що наказ на вивезення Чауса давав сам президент Порошенко, а його особиста охорона таємно вивезла суддю Чауса до аеропорту, де він без проходження контролю пересів на літак та полетів до Молдови. Він назвав Чауса "ручним суддею" Порошенка.

І як же швидко спрацювало ДБР! Ввечері виходить інтерв'ю, а зранку вже оголошена підозра.


Інтерв'ю тут:

"Судью Чауса нелегально вывезла в Молдову личная охрана Порошенко"
Высокопоставленный полицейский, близкий к экс-президенту, рассказал "Стране" детали побега скандального судьи
https://strana.ua/articles/212181-ideja ... jchas.html

:comp:
П.С.П.С

А тепер давайте порівняємо тексти судового документу, який не зареєстрований у реєстрі судових рішень, і яке якимось чином опинилось у «Слідство.Інфо» у лютому 2020, з тим, що пише Страна.ua у липні 2019, і спробуємо знайти різницю! :wink:

:mail: :comp: :mail:
П.С.П.С. П.С.

9 лютого 2021 року ексочільник поліції області Антон Шевцов через суд поновився на посаді
Суди тривали п'ять років і лише сьогодні, 9 лютого, стало відомо — суд визнав протиправним та скасував наказ про звільнення Антона Шевцова з посади начальника Головного управління поліції у Вінницькій області.
У 2016 році у Вінниці розгорівся скандал довкола неоднозначної громадянської позиції начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області Антона Шевцова. В обласному управлінні служби безпеки України були переконані — ексначальник вінницької поліції вів підривну діяльність проти України. Тоді СБУшники заявляли про контакти Шевцова з представниками Федеральної служби безпеки Росії на території окупованого Криму. А вже за місяць в прокуратурі Вінницької області заявили, що перевірили роботу Антона Шевцова в правоохоронних органах «вздовж і впоперек», однак нічого незаконного не знайшли. По місту пройшли протести.


10 березня 2016 у Вінниці відбулися протестні акції з вимогою відставки Шевцова, звинувачуючи його у сепаратизмі. Як це було можна дізнатись у матеріалах: Автомайданівці дали владі півгодини на роздуми та Автомайдан пообіцяв перекривати дороги поки Шевцов не піде у відставку У свою чергу, Антон Шевцов не визнає жодних обвинувачень та не йде на контакт з активістами. 1
4 березня 2016 року у прес-службі Нацполіції України оприлюднили наказ про відсторонення з посади Антона Шевцова.

Хто такий Антон Шевцов, звідки він взявся у Вінниці, і чому його витурили звідси? Уся історія його перебування у нашому місті: від призначення до судового засідання - коротко і зрозуміло у матеріалі.
#чаусгейт
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Рост76Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Рост76 » 01 авг 2021, 10:16

136197 - Украина-реалии New
Есть первое серебро Украины на Олимпиаде!

Пловец Михаил Романчук принес Украине серебряную медаль в заплыве на 1500 метров вольным стилем. Украинец преодолел дистанцию за 14.40.66.

Ранее Романчук завоевал бронзу Олимпиады в плавании на дистанции 800 м.
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 авг 2021, 16:49

:ck:
Адвокат Чауса Ростислав Кравець:


#чаусгейт

:rolleyes2: Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 01 авг 2021, 18:11

Ничего не понимаю! (с)
От кого Чаусу исходит смертельная опасность?
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekРост76
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 01 авг 2021, 18:23

Как от кого?! От бандито-ганстерито Дона Порошенко ;)Изображение
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 4):
LumenWarisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 33.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 01 авг 2021, 23:58

СЕРГІЙ ПРИТУЛА ВИРІШИВ ЗНОВУ ПОВЕРНУТИСЯ ДО НАВЧАННЯ

Він вступив до Українського католицького університету, де вивчатиме публічне управління та адміністрування, передає Еспресо.TV.

"Претендувати на участь в державному управлінні без відповідної освітньої бази можна, але не треба. Дипломів спеціаліста та магістра фінансів мені не достатньо",- заявив в інстаграмі шоу-мен.

Телеведучий навчатиметься на заочній формі факультету суспільних наук УКУ, адже, як він каже, минулоріч "вирішив для себе, що моїм пріоритетом на наступних, мінімум, 10 років буде участь у політичному житті країни та долучення до сфери державного управління".
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 02 авг 2021, 00:26

Sanek писал(а):
01 авг 2021, 23:58
Претендувати на участь в державному управлінні без відповідної освітньої бази можна, але не треба.
От це добре. І це правильне рішення. Нормальній людині завжди знань не вистачає. Це тільки дураки все знають.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekLumenГошаРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 02 авг 2021, 14:35

#чаусгейт

"Я думаю, що влада нехай хоч РНБО збирає, але вирішить, що далі робити з цією справою"

У справі Чауса готується клопотання генпрокурору: подробиці від адвоката

https://ukraina24.segodnya.ua/ua/obshes ... t-advokata
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 02 авг 2021, 15:07

Sanek писал(а):
31 июл 2021, 00:33
Кстати, да... а как там мониторы поживают??? :hm: Неужели уже нашли? :wink:
Уявляєте, а вони є :yes: :yahoo:

Випадково натрапив на інтерв'ю дворічної давнини з Даніловим, яке він давав ще перед назначенням його на посаду секретарем РНБО. Доволі цікава інформація, скажу вам, панове. Наприклад я, і не цікавився ніколи хто він, що собою представляє, звідки взявся та який у нього бекграунд. Тут він про себе розповідає. Так от оці всі діджіталізації це, виявляється його проекти. А ще у 1994 році він був президентом клубу КВК :wink: Вийшли ми всі із народу з квену :mocking: Та нє, він не з КВК, але ж причетний до цього дуже і дуже.
Кароч, до чого це я? Інтерв'ю закінчується моніторами :pleasantry:

https://babel.ua/texts/34212-use-pochin ... -interv-yu

От і добре. Хоч одна проблема вирішена :acute: :blum2: :biggrin:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»