Пра Крым ))))

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Пра Крым ))))

Где Warisdeath » 07 июл 2021, 17:17

Саки. І до нього дійшла черга
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Пра Крым ))))

Где Warisdeath » 08 июл 2021, 00:57

Никарагуа подписала с оккупированным Крымом "соглашение о торгово-экономическом сотрудничестве", МИД протестует

https://ru.krymr.com/a/news-krym-nikara ... 45729.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekРост76Lumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 08 июл 2021, 15:35

За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Пра Крым ))))

Где Warisdeath » 12 июл 2021, 23:19

Жителей Ялты, которые пострадали в результате наводнения в июне этого года, разово освободят от оплаты за услуги водоснабжения. Об этом сообщает пресс-служба российского правительства Крыма.

«Ялтинцев, пострадавших в ЧС, освободят от оплаты за воду в июле. Жителям Ялты, признанным пострадавшими в ЧС, до 19 июля необходимо подать заявление в произвольной форме об оказании благотворительной помощи в форме безвозмездного предоставления услуг водоснабжения и водоотведения с 1 по 31 июля 2021 года», – сказано в сообщении.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Sanek » 13 июл 2021, 00:27

Warisdeath писал(а):
12 июл 2021, 23:19
разово освободят от оплаты за услуги водоснабжения
Это тонкий троллинг такой?... :rofl:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathРост76
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Пра Крым ))))

Где Warisdeath » 13 июл 2021, 00:35

Sanek, Я навіть не став коментувати це :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 13 июл 2021, 12:45

За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 13 июл 2021, 12:46

За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 13 июл 2021, 12:48

За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 13 июл 2021, 12:49

Цікаве відео.
За это сообщение автора Рост76 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 13 июл 2021, 12:52

За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 13 июл 2021, 12:52

За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 14 июл 2021, 12:15

В окупованому Криму новий антирекорд захворюваності на COVID-19: домінує штам “Дельта”

В окупованому Криму домінує індійський штам коронавірусу “Дельта”. За добу виявлено 375 нових випадків
Про це повідомила проросійська голова управління кримського Росспоживнагляду Наталія Пеньковська.
“Крим і Севастополь увійшли в число тих регіонів, де домінує вірус індійського штаму “Дельта”, - заявила вона.
За її словами, вірус відрізняється більш коротким інкубаційним періодом і протіканням хвороби з ознаками ГРВІ.
Як зазначається, за минулу добу на території окупованому Криму зареєстрували 375 випадків захворювання коронавірусом. Це черговий антирекорд кількості хворих.
За это сообщение автора Рост76 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Пра Крым ))))

Где Lumen » 16 июл 2021, 12:59

Из крымских пабликов.
135023 - Пра Крым ))))
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Рост76Warisdeath
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Пра Крым ))))

Где Lumen » 21 июл 2021, 16:08

135494 - Пра Крым ))))
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathРост76Sanek
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 30 июл 2021, 22:43

За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Пра Крым ))))

Где Рост76 » 30 июл 2021, 22:51

За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Пра Крым ))))

Где Warisdeath » 31 июл 2021, 03:19

Площадку преемника «КаZантипа» закрыли из-за нарушения санитарных норм
Фестиваль электронной музыки Z.Fest стартовал 30 июля и должен был проходить до 8 августа. В прошлом году мероприятие также отменили. Поводом стали жалобы местных жителей, сообщали власти

В Крыму после проверки полиции и Роспотребнадзора закрыли площадку Z-City в Поповке, где до 2014 года ежегодно проводился фестиваль «КаZантип», сообщили «Крым 24» и Mash.

По их информации, причиной стало нарушение санитарных требований.
В сентябре прошлого года власти также закрыли проект Z-City в Поповке, пишет «КрымPress». Как сообщил депутат Госдумы Руслан Бальбек, поводом для проверки послужило обращение местных жителей, которые пожаловались на шум, ограничение доступа к пляжу и агрессивное поведение охранников. В итоге сотрудники правоохранительных органов выявили «многочисленные нарушения использования пляжной территории, нарушения законодательства в области обеспечения санитарно-эпидемиологического благополучия населения и многие другие», заявил он.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаРост76Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Пра Крым ))))

Где Warisdeath » 02 авг 2021, 01:24

Изображение


Любов до Росії давно закінчилась. Декому вдається присмоктатись до грошових потоків, люди них тримаються, розуміючи, що все нестабільно і колись скінчиться. Ще дехто мають непоганий дохід, працюючи на "державні" установи, скажимо, 400-800 доларів. Це вважається дуже ок

Ці дві групи — щонайбільше 25% населення. Решта отримує меншу зарплатню і тупо виживає. Економлячи на всьому. Малому та середньому бізнесу дуже хуйово. Багато регулювання, бідне населення, що дозволяє собі лише основне. Багато хто закрився або пішов в тінь, а це тут важко

Москва навалює гроші в будівництво трасс і тут місцевий водій екскаватора дійсно може нормально заробити. Ще деякі об'єкти жваво будуються. Побудували школу в Севастополі. Все решта — або лишається старим, або "потемкинские деревни". Тим не менш, через будівництво трасс,
аеропорту, росіяни вважають, що дарують кримчанам шалені кошти і тупо витягли їх із середньовіччя. Через це ненавидять та зневажають, бо ті недостатньо самовіддано люблять. Кримчани у відповідь ненавидять росіян, бо ті нахабні і будують все на свій розсуд

А ще принесли з собою санкції, відсутність світових сервісів. Сюди ще люблять приїжджати мешканці лднр, вони ненавидять росіян, бо ті їх кинули з обіцянками включити в склад РФ, і кримчан ненавидять, бо тим все дісталось безкоштовно, а вони ще й носом крутять. Кримчани
ненавидятьІ лднр, бо їх точно ніхто не кликав. Кримчани на території РФ обмежені в правах. Не можуть отримати кредити, страховки, мати повноцінний бізнес. Їм відмовляють в частині послуг гіганти типу Сбербанку. Росіянин може отримати в сбербанку кредит на купівлю землі в Криму

А кримчанин не може, бо кримчанам доступні тільки від місцевого банку рнкб іпотеки на старі квартири або нові хуйової якості. Росіянин може отримати кредит на бізнес в Криму: виноробство, тваринництво, тощо, в той час як кримчанин йде лісом

Населення дійсно значно виросло. Було 400к, зараз може 700, а може й мільйон. Багато приїхало росіян. Десь половина це військові або держслужбовці, решта — люди з зажоп'я типу Кірова, бо тут бачуть шанс хоч якось заробити та жити в теплому кліматі

Видно поділ суспільства на старих кримчан, які тримаються та терплять. Та сама півострівна ідентичність з великим сумом за українськими часами. Вони в масі не є українцями по духу, вони ніби посередині, або в вакуумі, не росіяни, але й не українці по самоусвідомленню

Але це лікується, до того ж люди 30+ близьки до усвідомлення себе українцями. Але вони точно не росіяни. Ще дуууже обмежена кількість росіян, що приїхала та дуже схожа по патернам на кримчан, вже не люблять росіян. Вони ніби втікли сюди зі свого материка. Всі решта — типові

Шаблонні росіяни, що втечуть звідси, коли прийде час. Кримчани нажаль все одно по важливих справах їздять скоріш в Краснодар, ніж в Херсон, пояснюючи це тим, що зручніше, ближче, швидше. Не відчуваючи в той бік любові. Просто роблять справи та їдуть додому

Медицина бескоштовна, але шаблонна, картинна хуйова. Рядову хворобу скоріш за все вилікують бескоштовно, більш складні речі будуть лікувати так, що ти заволаєш щоб вони взяли твої гроші і дали нормальні засоби, але лікарям заборонено. Завжди в Севастополі була погана медицина

З персоналом, якому чхати. Стало ще гірше, бо російські алгоритми дають лікарю право не розповідати пацієнту, що він із ним робить. KPI по числу вилікуваних хвороб немає, стимулів рятувати життя також. Якщо ти комунікабельний і в тебе є якісь зв'язки, є шанс вибудувати із лікарем
Та медсестрами діалог із повагою, тоді все стане краще. А по дефолту їм байдуже. Сімейної медицини нема, якщо занедужав, йди до поліклініки або клич швидку

Шкільна освіта також хрінова та тримається на старих кадрах. Дуже не вистачає вчителів, тож росіяни вигадали трюк. Будь-хто із будь-якою середньою освітою може пройти онлайн курси за три місяці та отримати диплом вчителя будь-якого предмету.

Якщо вчитель ставить учню двійку, це провина самого вчителя, бо він його перед тим погано навчив. В такому разі вчитель позбавляється премії, а також зобов'язаний проводити позапланові заняття, поки учень не досягне нормального рівня знань. Тож вчителі не ставлять двійки, навіть
Коли все погано. Учень має нормальні оцінки, а потім провалює іспити в виш. Вчитель завжди винний, якщо учень на нього скаржитися. Це веде на тиск на нормальних вчителів, вони при нагоді кидають школи і стають репетиторами. Потім недостатньо вчителів, потім вчителями роблять
Тупо кого завгодно з вулиці. Скрізь багато чиновників. "Державні" установи переповнені співробітниками, що самі вигадують собі роботу. Всі звернення до "держ" сервісів це біль, абсурд та крінж, купа паперів та підписів.

Єдине, що севастопольці відзначають як позитив — це траси, що дійсно масштабно будуються. В той же час не розуміють, чим доведеться росіянам за це платити. Безтурботних радощів нема, всі розуміють, що росіяни жадібні та просто так нічого робити не будуть.

Ще в росіян є дика практика стосовно приватної власності. По-перше, в РФ її не існує. Люди володіють об'єктами, але якщо він став потрібним державі (або поважній особі), власність забирають. В рідкому випадку дадуть більш-менш компенсацію, частіше компенсація буде мала, а ще

Вірогідніше, знайдуть, що в 1973 році дозвіл на будівництво був виданий помилково, незаконно, підпис голови міськвиконкому підроблений, тож об'єкт має бути знесений за кошт власника, земля під ним переходить у власність "кого надо не твоё дело". І тут це відбувається регулярно

Севастопольці в такому випадку виходять на протести (українські патерни поведінки будуть в них жити ще десятиліття), їх розганяють, залякують і все стихає

А по-друге, буває так. Приїжджають росіяни, купують якісь дома або квартири. Потім приїжджають російська знать та вирішує знести будинок, де прості росіяни вже накупили житло. І зносять. За кошт в тому числі отих, що тікі недавно приїхали та привезли із Сургута "нажитое"

В битві різних росіян перемагають більш знатні, чим відлякують від півостріва якусь частину своїх же співвітчизників, що вміють читати новини та що вже планували наступного року переїжджати

Саме така неймовірна історія розвивається зараз навколо 16-поверхівки в селищі Паркове

https://twitter.com/kin2keen/status/1421916102595076104


Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Пра Крым ))))

Где Warisdeath » 05 авг 2021, 02:59

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»