Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 23:42

Трохи позитиву вам, друзі.
Про історію, про літературу і про те, чому наш книжковий ринок не насичений українською літературою. Тут на днях це питання підіймалось. (Політики, майже немає, але вона скрізь.) Просто гарна і цікава розмова глибоко освіченої людини, та ще й такої емоційної людини.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekГошаLumenРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 30 апр 2021, 09:53

Прослухавши-отрымав неймовирне задоволення.Заряд позытыву отрымав.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 4):
WarisdeathLumenРост76Sanek
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 10:32

Гоша, Мені теж дуже приємно було слухати. А на фоні суцільного трешу це як подих свіжого повітря, надії і сподівань.
Все у нас буде добре! :yes:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenРост76ГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 11:18

Трішки пліток приніс :wink:
Хоч і не люблю всіх цих розслідників, але тут не зовсім і плітки, а просто оповідання про двох кандидатів у мери Харкова.
Та й грець би з ними, з тими проруснявими кандидатами, більш за все вразила фраза:
"Відповідно до його (опитування) результатів, за Михайла Добкіна готові проголосувати 35% харків’ян, а за Ігоря Терехова — понад 29%."
:fp:
Це якась невилікована хвороба. Ні події у Донецьку та Луганську їх нічому не навчили, ні події у самому Харкові, коли цей Добкін натягав на себе колорадку, та і досі за дідиваївалі, расіянашдруг і расіянвданбасєнєт. А харків'яни все одно будуть їх обирати.

Ну і про самих кандидатів. Такі собі князьки з кримінальним душком!

Зв'язки з Аваковим, кримінальні справи та успішні жінки: що відомо про головних кандидатів на мера Харкова
https://www.slidstvo.info/articles/zv-y ... a-harkova/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenРост76ГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30226 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 30 апр 2021, 12:57

(с)
Загадка - "В говне лежит, усами шевелит". Ага...
Бравый полковник Аталотий проиграл вчера Верховный Суд. Он туда пришел, требовал опровергнуть слова о том, что во времена его "руления" был нанесен наибольший по масштабам ущерб оброноспособности Украины, а потом из суда ушел. Ибо Верховный Суд ему отказал. Больше Аталотию идти некуда, печаль то какая.
У нас часто на слуху фамилии бывших министров обороны Саламатина, Ежеля и Лебедева. И казалось бы, что раз гражданин России Саламатин был министром обороны Украины, то вот именно он должен был бы сильнее всех стараться над распродажей вооружения и имущества нашей армии. Ан нет. Бесспорный рекордсмен - Анатолий Гриценко, санкционировавший распродажу рекордных размеров.
Но... Там не один Аталотий был. Там был красивый такой себе триумвират, фамилии известные и на слуху до сих пор.
Иван "Ганнибал" Апаршин - директор департамента военной политики и стратегического планирования в 2005-2007 годах. Этот департамент визировал списки сокращений воинских частей и санкционировал расформироования военых городков.
Анатолий "Полковник" Гриценко - министр обороны Украины. За его подписью на Кабмин уходили все документы, уничтожавшие ресурсы армии.
Юлия "Родина" Тимошенко - премьер-министр Украины, которая и подписывала постановления КМУ о реализации военного имущества.
128976 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
LumenРост76Sanek
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 14:28

Справедливості заради треба відзначити, що ці рішення він приймав не самостійно і виконував їх не таємно. Тому вішати на нього всіх собак несправедливо.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenРост76ГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 15:45

Ще додам.
І не треба забувати, що на той час не було запиту суспільства на армію, хотілось би, щоби кожен з українців пригадав, що він думав про ЗСУ в часи Гриценка, хто і як бігав із позаблоковим статусом, вважав росію братською країною, а нашо воно нам оте НАТО і так далі. І коли ще на початку нульових ВРУ вирішила скорочувати армію, то це були проблеми самих ЗСУ, а суспільству було по***

Треба відзначити, що при ньому хоч якісь, але реформи все-таки були. І при ньому військові отримали житло, завдяки чому у нас залишились хоч скількісь офіцерів на 2014 рік, бо без цього хто його знає де ми би їх, взагалі, шукали.

Так що не все так однозначно, як то кажуть.

П.С. Нагадаю, що не являюся прихильником Гриценка. Від слова взагалі. Але не люблю і не сприймаю необ'єктивність і неправду.

Чогось у цих справах не фігурують ні кучмісти, ні, навіть ЮВТ, ні ригі. Почалось все при Кучмі. І розписано все було аж до 2015 року.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 15:54

:hz: Отакої :rolleyes2:

Співрозмовники з ОПи, то таке собі підтвердження. Вони як не збрешуть, так обдурять.
Або пожартують))
#чутки
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenГошаSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 16:36

Изображение

Чекаємо

Вчора читав, що ЄС чи звернулися з проханням, чи навіть вимагають, щоб обов'язково було переглянуто судову справу з урахуванням того, що стало відомо про білоруське КДБ. Може це якось посприяло? :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenГошаSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 16:42

О! Знайшов

У Раді Європи закликають українську владу урахувати свідчення щодо можливої причетності КДБ Білорусі при розслідуванні убивства журналіста Павла Шеремета.

Про це йдеться в оприлюдненій 28 квітня доповіді за 2021 рік Платформи Ради Європи захисту журналістики та безпеки журналістів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У світлі нових свідчень про можливу причетність КДБ Білорусі до вбивства Павла Шеремета ми закликаємо українську владу провести нове розслідування щодо обставин навколо цього убивства», - заявили у Раді Європи.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenГошаSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 30 апр 2021, 17:35

Warisdeath писал(а):
30 апр 2021, 15:54
Отакої
Ну а что? Парень растет. Нужна корабельная сосна, а не мендельвошка в кедах :wink:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 23:53

Хороших новин всім нам!!!

Суд обрав стосовно Антоненка запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслета.

Захист підозрюваного клопотав про зміну запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою на особисте зобов'язання або взяття на поруки. Прокурор у справі не заперечував щодо пом'якшення запобіжного заходу Антоненку.

Після оголошення відповідного рішення суду, Антоненка відпустили прямо в залі суду.

Сам Антоненко привітав таке рішення, назвав його "маленькою перемогою" і зазначив, що хоче найближчим часом побути зі своєю сім'єю.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 май 2021, 00:05

А тепер питання:
1. Що нового ми дізналися за ці 500 днів, які Ріф провів у СІЗО? Тобто наскільки продвинулось слідство з того злощасного президентсько-мвдшно-прокурорського брифінгу, на якому сам президент оголосив людям обвинувачення без суду і слідства?

А нічого ж

2. Так як нічого нового, ніяких нових фактів, ніяких ні беззаперечних, стовідсоткових доказів, ні просто доказів за ці 500 днів не було знайдено, то чому не змінювали запобіжний захід? І чому його сьогодні раптом змінили? (Це дуже, дуже, дуже добре що запобіжний захід змінено)

3. Хто понесе за це покарання?

І здається, що ніхто.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 май 2021, 00:17

Прес-секретар президента України Юлія Мендель йде з посади. Але вона залишиться в команді Офісу президента і буде радником з міжнародних комунікацій.
Про це в коментарі РБК-Україна повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, Мендель тимчасово продовжує виконувати обов'язки прес-секретаря Зеленського, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу президента.
"Прийнято рішення про посилення конкретних комунікаційних напрямків, в зв'язку з чим Юлія Мендель зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ", - зазначив Подоляк.

Він також підкреслив, що комунікація Зеленського потребує суттєвого посилення.
"Юлія Володимирівна має відмінні зв'язки в цьому секторі медійного співтовариства і зможе бути ефективною в якості радника з міжнародних комунікацій. Відповідно, позиція прес-секретаря президента буде виділена в окремий функціонал, уточнена і заповнена", - додав Подоляк.

:fp: Який з неї радник з міжнародних комунікацій? І без цього міжнародні комунікації вже ніякі, а тепер їм точно гаплик.

Так, а хто ж тепер буде економіку піднімати двома твітами :wink:

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 01 май 2021, 00:52

Warisdeath писал(а):
01 май 2021, 00:17
комунікація Зеленського потребує суттєвого посилення
Бесполезно. Коровы не летают... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 май 2021, 02:50

Український ринок наповнився значною мірою не просто російською книгою, а російською книгою за ціною в 2,5 рази дешевшою за українську.
Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів генеральний директор найбільшого українського видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький.

За його словами, торік проблема полягала в тому, що з Росії не тільки продовжували їхати книжки за попередніми ліцензіями, а й значною мірою через проблеми в самій Росії.

"Коли держава не сильно допомагала видавцям додатково, багато хто з них вирішили підчистити склади шляхом знижок. І весь цей злив пішов в Україну. Давайте зрозуміємо, що український книжковий ринок поруч із російським (як і поруч з польським, наприклад), це маленький магазинчик біля будинку, що стоїть стіна до стіни з величезним гіпермаркетом", - пояснив він.

Красовицький додав, що частина книг потрапила контрабандою.

"Таким чином, український ринок наповнився значною мірою не просто російською книгою, а російською книгою за ціною в 2,5 рази дешевшою за українську", - підкреслив гендиректор видавництва.

Повний текст інтерв'ю з Олександром Красовицьким тут:
"Українському ринку книги необхідне 100%-ве ембарго на ввезення книг з Росії. Взагалі будь-якого інформаційного продукту"
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 май 2021, 03:52

Ого Валера сміливе відео зробив. Аж за нього стало неспокійно.
YouTube перед переглядом відео спочатку пише таке:
Изображение
Натиснути на "Я хочу" і можна дивитись.

Аваков - одна з найнебезпечніших людей у нашій державі. Він контролює вулицю, контролює силовиків, а за допомогою своїх шісток створює керований хаос, щоб підгрібати під себе ще більше влади. Ще більше вбивств, контрабанди і корупції. Хто ж ці люди, які допомагають Авакову усе це контролювати?

«Аваков» - узурпація влади.


Після такого відео якось за нього тривожно.
:sad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 май 2021, 15:17

Виявилось, що на відео атака і Валерій сьогодні його перезалив. Залишаю повторно


І от ще він розповідає як забурлили ботоферми після виходу його матеріалу

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 май 2021, 16:51

З’явилися подробиці доленосної розмови адвоката колишнього президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком у 2019 році.
(Тоді Єрмак ще не був головою ОПи. Він був помічником Зеленського. На цій посаді він займався питаннями зовнішньої політики і міжнародних відносин: переговори з Росією, США і ключовими державами Європи, брав активну участь в організації обміну для повернення додому утримуваних осіб на окупованому Донбасі, супроводжував Президента України практично у всіх закордонних робочих поїздках. Крім цього, відповідав за процеси по організації зустрічі в нормандському форматі з української сторони.)

Повну стенограму розмови опублікувало американське видання Buzz Feed.

Букви друкують частину:
https://bykvu.com/ua/bukvy/rudi-vydavav ... ovoiu-opu/

Можна сказати, що Єрмак і головою кивав, тобто погоджувався, але між крапельок проскакував :rolleyes2:
А от про "повний контроль над Україною" як заявив, так і зробив.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 01 май 2021, 23:05

Warisdeath писал(а):
01 май 2021, 03:52
YouTube перед переглядом відео спочатку пише таке
Это Валера, публикуя видео, сам понаставил галочек - видео не для детей, до 18-ти... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathРост76
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»