А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7061
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21147 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 06 фев 2021, 09:34


Warisdeath писал(а): П.С. Мені здається, що цей аналітик вже був у нас на форумі і точно так щось пішло не так в його аналітичній програмі)))
Это чувырло, которое сдрыснуло в Москву и оттуда вещает. Днепр других не слушает ;)
https://myrotvorets.center/criminal/pod ... ivanovich/
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
LumenГошаWarisdeath
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 06 фев 2021, 09:53

Warisdeath писал(а):
06 фев 2021, 02:42
Мабуть треба додати хештег. Бо це ж я до цього поста свої п'ять копійок сунув Якщо не треба, то модератор почистить.
Отличный разбор "аналитики", хорошая работа, камрад! :drink: :good:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 06 фев 2021, 09:57

Lis1980 писал(а):
06 фев 2021, 09:34
Это чувырло
Зашел на его сайт по ссылке с "Миротворца", пробежался по статьям - все с этим деятелем понятно :music:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 06 фев 2021, 12:55

То как Государство поступает со своим Гражданином это его внутреннее дело и тем странам кто в это лезит из вне нужно бить по рукам.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 06 фев 2021, 13:00

Lis1980 писал(а):
06 фев 2021, 09:34
Это чувырло, которое сдрыснуло в Москву и оттуда вещает. Днепр других не слушает ;)
Я в основном слушаю Лесю из страна.юа но иногда Ютуб мне тосует разные другие ролики. Вопрос с Северным потоком-2 важен. Как именно решится - неизвестно. Но уверен что решение будет в ближайший месяц.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 06 фев 2021, 13:28

dnepr7 писал(а):
06 фев 2021, 13:00
Вопрос с Северным потоком-2 важен. Как именно решится - неизвестно. Но уверен что решение будет в ближайший месяц.
#прогноз :wink: Проверим.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 4):
иван777444333ГошаWarisdeathdnepr7
Рейтинг: 33.33%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 09 фев 2021, 19:00

Sanek писал(а):
01 фев 2021, 22:17
Трамп попал... имхо...
Тут ще трохи цікавостей підійшло
І справа не тільки в імпічменті :rolleyes2: Гостро сюжет закручується :rolleyes:
Запасаємось :pcn2:

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekdnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30230 раз
Карма: +16/-0

А что там у пиндосов?

Где Влад Бевх » 10 фев 2021, 00:34

Youtube-блогер Тимоти Уилкс решил устроить очередной пранк, разыграв сцену ограбления перед группой людей в Нэшвилле, штат Теннесси. Розыгрыш обернулся трагедией – 20-летний пранкер был застрелен. Об этом сообщает NBC News.
➡ Уилкс вместе со своим другом притворились грабителями на одной из парковок Нэшвилла. Вооружившись ножами для разделки мяса, они подошли к группе незнакомых людей. Один из них, 23-летний Дэвид Старнс-младший выхватил пистолет и застрелил Уилкса. Как сообщается, он принял розыгрыш за реальное ограбление.
➡ Полиция проводит расследование, однако пока Старнсу не было предъявлено никаких обвинений.
121270 - А что там у пиндосов?
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekdnepr7
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 11 фев 2021, 23:07

Трамп приховав щонайменше 10 телефонних розмов із Путіним

Те, що було сказано між двома лідерами, є великою загадкою, яку радники нового президента США вважають за необхідне з'ясувати, повідомляє газета Politico.

Розуміння того, що було сказано між ними, може допомогти з'ясувати, чи розкривав коли-небудь Трамп конфіденційну інформацію або укладав будь-які угоди з кремлівським лідером, які могли б стати для нової адміністрації несподіванкою. Тепер, коли президент Джо Байден перебуває в Білому домі, він може переконатися в цьому сам.

"Їм не потрібен наш дозвіл, щоб побачити ці [записи]", - сказав колишній співробітник Білого дому Трампа, маючи на увазі нову команду національної безпеки Байдена.

"Пріоритетом національної безпеки є з'ясування того, що Трамп сказав Путіну за чотири роки його перебування при владі", - сказав один з колишніх співробітників служби безпеки, близький до нового президента. "Деякі речі, наприклад те, що сталося на деяких особистих зустрічах, на яких не був присутній американський перекладач, :hm: можливо, ніколи не будуть повністю відомі. Але я був би дуже здивований, якби нова команда національної безпеки не намагалася отримати доступ до записів розмов".

Трамп ретельно охороняв свої особисті розмови з іноземними лідерами під час перебування на посаді, доходячи до того, що деякі з них були заховані в надсекретній системі кодових слів СНБ, щоб обмежити доступ співробітників і навіть членів кабінету міністрів і запобігти витоку.

Трамп пішов на все, щоб зберегти конфіденційність своїх особистих розмов з російським лідером, від конфіскації записів до відмови від американських перекладачів і діловодів на їхніх зустрічах. Це прагнення до таємності поширилося навіть після його перебування на посаді президента США. Один з колишніх чиновників Трампа минулого тижня стверджував, що записи розмов Трампа з Путіним, які часто тривали годину і більше, не мають надаватися його наступнику.

Взаємодія Трампа з Путіним та іншими російськими офіційними особами, безумовно, була далекою від зазвичай ретельно спланованих переговорів між світовими лідерами - Трамп на початку свого перебування на посаді дійшов до того, що розкрив секретну інформацію російським дипломатам в Овальному кабінеті.

Але колишні високопоставлені радники Трампа заявили, що Трамп рідко говорив російському лідерові що-небудь, чого він ще не сказав публічно. Марина Гросс, яка перекладала багато дзвінків Трампа і зустрічі з Путіним, розповідала колегам, що, за словами одного з колишніх чиновників, слухати їхні розмови, - це "як підслуховувати двох друзів-балакунів у барі".

За кілька днів і тижнів до інавгурації Байдена співробітники СНБ Трампа, які йдуть, передали папки з матеріалами, зокрема звіти розвідки, стратегічні документи та інформацію про поточні операції, щоб полегшити плавний перехід. Нова команда національної безпеки також розпитувала своїх попередників про зобов'язання, взяті адміністрацією Трампа перед союзниками і противниками, зокрема перед Росією.

В оточенні Байдена не стали коментувати, чи ознайомився той зі змістом бесід. Рада національної безпеки США не стикалась з проблемами з доступом до змісту дзвінків попереднього керівника вашингтонської адміністрації.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 12 фев 2021, 00:27

Warisdeath, везде мерещится зрада?
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 12 фев 2021, 00:56

dnepr7, Кому?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 12 фев 2021, 07:22

Warisdeath, Вам лично.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 12 фев 2021, 23:54

dnepr7, Мені? :shok: Тобто, це я приховав десятки телефонних перемовин, це я користався послугами перекладача іншої країни, це я підбурював людей захопити Капітолій?

Камраде, еspecially for you. Послухайте уважно і погортайте відео, про яке каже автор
В Сенате США разложили по полочкам мятеж Трампа и показали шокирующие кадры штурма Капитолия
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 13 фев 2021, 03:01

dnepr7 писал(а):
06 фев 2021, 13:00
Вопрос с Северным потоком-2 важен. Как именно решится - неизвестно. Но уверен что решение будет в ближайший месяц.
Из-за датчан «Северному потоку — 2» придется пересечь «Северный поток»

Из-за того, что Дания не утвердила первоначальный вариант прохождения «Северного потока — 2» через ее территориальные воды, второй балтийский газопровод дважды пересечет первый, по которому российский газ уже поставляется в Германию. Это усложнит строительство, так как для укладки одного газопровода поверх другого необходимы специализированные суда, и эти работы для «Северного потока — 2» также находятся под санкциями США.
https://eadaily.com/ru/news/2021/02/12/ ... rnyy-potok

#прогноз

Датчанам респект!!! Рік мурижили з екологією. Пам'ятаєте, як ми всі ледве в розпач не впали, коли Данія дала добро? А воно он шо)))
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаdnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

А что там у пиндосов?

Где Bikini » 13 фев 2021, 22:56

(с)
Сенат США оправдал Дональда Трампа на процессе по импичменту

За импичмент проголосовали 57 человек, против – 43.

Для импичмента обвинение должны были поддержать 67 сенаторов.

Импичмент не принят!
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 14 фев 2021, 00:39

Warisdeath писал(а):
12 фев 2021, 23:54
dnepr7, Мені? :shok: Тобто, це я приховав десятки телефонних перемовин, це я користався послугами перекладача іншої країни, це я підбурював людей захопити Капітолій?

Камраде, еspecially for you. Послухайте уважно і погортайте відео, про яке каже автор
В Сенате США разложили по полочкам мятеж Трампа и показали шокирующие кадры штурма Капитолия
США это Вам не Украина и на РФ. Там может быть президентом и самодур - или как Билл Клинтон любитель всяких разных стажерок Моник Левински, но работать против интересов своей страны - это НОНСЕНС - такого Президента в истории США нет, небыло и надеюсь не будет.

Что знают трое - знает и свинья. И у стен есть уши. Меры безопасности не бывают черезмерными никогда - они бывают только недостаточными. В том числе информационной безопасности защиты информации и тайны переговоров.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 14 фев 2021, 00:42

Bikini писал(а):
13 фев 2021, 22:56
Импичмент не принят!
Це очікувано. Голосів з самого початку не вистачало.
Але все одно репутація республіканців підмочена. Їм негайно треба зробити роботу над помилками і винести правильні висновки, бо Трамп дуже багато темних плям залишив після себе на іміджі партії.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 14 фев 2021, 00:44

dnepr7, Ну. Так в чому зрада?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 14 фев 2021, 01:00

Warisdeath, президент США может проводить 1500 секретных переговоров с лидером ЛЮБОЙ СТАНЫ МИРА, включая РФ КНДР Иран Китай и всех прочих. И никакой зрады НЕ БУДЕТ - НИКОГДА. Не приходят в США на должность Президента люди крторые родиной торгуют.

Так понятно?
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 14 фев 2021, 01:18

dnepr7 писал(а):
14 фев 2021, 01:00
Так понятно?
Ніт.
Так можуть робити лідери
dnepr7 писал(а):
14 фев 2021, 01:00
РФ КНДР Иран Китай и всех прочих.
країн, в яких при владі диктатори, узурпатори, автократи. Одним словом ті країни, де влада зосереджена в одній особі.
В США - демократія. Існує протокол. Він існує для всіх. І його ніхто не має права порушувати. Якщо очільник овального кабінету не виконує протокол, то це викликає, як мінімум, підозру, а як максимум, загрозу.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»