Вирус. Эпидемия.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76588 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 05 дек 2020, 02:00

В Україні з'явилося багато «препаратів» інфекційного контролю, які не мають відношення до профілактики COVID-19.
Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” сказав лікар-епідеміолог, голова Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін, передає кореспондент Укрінформу.

“На сьогоднішній день в Україні з’явився величезний ринок неякісної продукції, так званих фуфломіцинів інфекційного контролю: різноманітні дезинфекційні рамки, килимки, ультрафіолетові девайси, які не мають жодного відношення до профілактики не тільки COVID-19. Більше того, ці всі девайси тільки шкодять. Терміново треба навести порядок на ринку України, зарегулювати цей процес, використовувати тільки доказові методи профілактики”, - сказав Александрін.

На його думку, на ці речі витрачаються колосальні кошти як з національного, так і регіонального рівнів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76588 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 07 дек 2020, 22:53

Ця скандинавська країна була єдиною в Європі, що відмовилась від серйозних обмежень та карантину для боротьби з Covid-19, і стала головним прикладом у затятих суперечках між прихильниками та супротивниками локдаунів.

Експеримент з Covid-19 провалився. У Швеції запроваджують жорсткі обмеження
https://www.bbc.com/ukrainian/press-rev ... CfcZ57W8ls
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Вирус. Эпидемия.

Где Гоша » 08 дек 2020, 00:01

В Украине за год от туберкулеза,сифилиса и триппера,бактериальных заболеваний, умирает 700000 человек.От ковид 19,от начала "эпидемии",умерло 12500 человек.Цифры совершенно не сопоставимые.А крику,как в курятнике,когда курица снесла яйцо.Я не могу понять в чем дело?
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 4):
SanekWarisdeathLumenРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76588 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 08 дек 2020, 00:32

Гоша писал(а):
08 дек 2020, 00:01
Я не могу понять в чем дело?
Я дуже сподіваюсь, що відповідь ми дізнаємось у нашому житті, а не колись вона буде написана у підручнику "1+... методів керування суспільством".

Хоча я ні в якому разі не заперечую існування вірусу COVID-19. А от ставлення до нього політиків приводять мене у ступор.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekГошаLumenРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Вирус. Эпидемия.

Где Гоша » 08 дек 2020, 06:57

Я не отрицаю болезни,нового вируса.Переболел им.Вещица очень не приятная.Тяжелая форма гриппа.Я бы так охарактеризовал.У меня до сих пор не вернулся нюх,на сердце дало осложнения.Но все восстанавливается.И я уверен,что шума такого делать не надо.Да и цифры по ковиду с потолка взяты.У нас в селе 30% болеют,но официальных 5 человек ковидных, народу в селе 5000 человек.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 4):
WarisdeathLumenSanekРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7081
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21202 раза
Карма: +3/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lis1980 » 08 дек 2020, 07:58

Так получается цифры занижены по всей стране раз у вас в селе так? Вот откуда и паника.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 6):
WarisdeathLumenГошаSanekАлександр Сергеевич ПерижнякРост76
Рейтинг: 50%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76588 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 08 дек 2020, 14:22

Ось наглядна табличка з цифрами.
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenГошаSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16091 раз
Карма: +8/-0
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Вирус. Эпидемия.

Где Гоша » 09 дек 2020, 17:28

Александр Сергеевич Перижняк, доброго.Не отнять ,не добавить.Идем ко дну.Все верно Вы говорите.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 4):
Александр Сергеевич ПерижнякSanekLumenРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16091 раз
Карма: +8/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 14 дек 2020, 20:18

только что видел отрывок из речи Степанова на Свободе слова ...собственно жалкое душераздирающее зрелище .
на месте Зеленского его бы убирал ,как крайне токсичную фигуру. никак не могут определится с датами .
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарили (всего 4):
ГошаWarisdeathLumenРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76588 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 15 дек 2020, 01:13

Александр Сергеевич Перижняк писал(а):
14 дек 2020, 20:18
на месте Зеленского его бы убирал
Ви як скажете)))) Якби так було, то Степанова, взагалі не було б на цій посаді. А Степанов став міністром лише завдяки Зеленському! Наш найвеличніший оточив себе одними токсичними особистостями.
Александр Сергеевич Перижняк писал(а):
14 дек 2020, 20:18
никак не могут определится с датами .
Та як вони можуть определитися з датами, коли у них права рука немає жодного поняття про те, що робить ліва?

14.12.2020 Степанов:
В Україні вдалося стабілізувати ситуацію з поширенням коронавірусу.

"Якщо ми подивимося на статистику кількості людей, які перебувають в наших лікарнях - то вона не збільшується. Ми можемо фіксувати, що є відповідна стабілізація за кількістю хворих на коронавірусну хворобу. Ми бачимо це по цифрам, в тому числі і за кількістю госпіталізованих людей, які перебувають зараз у стаціонарах", - повідомив на брифінгу Степанов.

За його словами, згідно з даними дослідників, в тому числі і епідеміологів, ситуацію вдалося стабілізувати за рахунок введених карантинних обмежень, в тому числі і за рахунок карантину вихідного дня.

14.12.2020 Голубовьска:
"Ми в Україні перебуваємо на піку вогню. Стримати епідемію вже не можемо, тепер нам потрібно рятувати людей. Для них це найважливіше, щоб була можливість госпіталізації та отримання медичної допомоги, щоб їх урятували".

"В одному з найважчих періодів. Та це стосується не тільки України, але загалом і всіх країн. Подивіться, що відбувається у США. Я коли читаю їхні зведення, мені здається, там ще гірше, ніж у нас. У них, напевно, втричі менше лікарняних ліжок на 10 тис. населення, ніж у нас. Там хворі лежать у лікарняних каплицях, у гаражах – де тільки є якесь приміщення – усе зайнято хворими. Багато країн відкрили стадіони – усе так, як було 100 років тому. Нічого не змінилося в протидії таким хворобам", - зазначила вона.

"Ситуація напружена не тільки в Україні, але і у всьому світі, особливо в країнах Північної півкулі. У нас вона наближається до піку, зараз один з найбільш важких періодів. Навантаження на систему охорони здоров'я колосальне, хворих дуже багато. Збільшується кількість важких хворих, до того ж до 30 років. Два місяці тому такого ще не було. Захворювання постійно змінює клінічну картину і поки що в бік більш важкого перебігу", - повідомила лікарка.

14.12.2020 Кабмін затвердив нові карантинні обмеження з 19 грудня.
Изображение

Це інформація за один і той же день :fp:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16091 раз
Карма: +8/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 15 дек 2020, 17:11

Warisdeath писал(а):
15 дек 2020, 01:13
одними токсичними особистостями
та да ...профессионалы ..... :hz:
по датам . после весны они боятся вводить . тем более что Черкассы,Днепр ...
прощупывают общественное мнение .
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаLumenРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7506
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25797 раз
Карма: +2/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Bikini » 20 дек 2020, 22:44

Дошутились про Ковид версии 2.0 :wink:

Новый, более заразный штамм коронавирусной инфекции, которую ранее обнаружили в Великобритании, зафиксировали еще в трех странах. Об этом сообщили во Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ), пишет Би-би-си.

Штамм SARS-CoV-2, который распространяется быстрее, чем известные ранее, нашли у пациентов в Нидерландах, Дании и Австралии. В ВОЗ отметили, что хоть мутация и привела к большей заразности, вирус не стал смертоноснее. При этом пока что нет никаких научных доказательств, что новый штамм как-то иначе реагирует на имеющиеся вакцины.

Ряд европейских стран сообщили, что вслед за Нидерландами временно прекращают авиасообщение с Великобританией из-за угрозы распространения нового, более заразного штамма коронавируса. Об этом пишет Би-би-си.

20 декабря Амстердам заявил, что до 1 января приостанавливает прием рейсов из Великобритании после новостей о новой мутации COVID-19.

Как сообщает Би-би-си, аналогичное решение уже приняла Бельгия. Кроме того, в эту страну прекратят ходить поезда из Британии. Глава итальянского МИДа Луиджи Ди Майо сообщил, что правительство введет такие же меры в ближайшее время.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаLumenРост76
Рейтинг: 33.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76588 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 21 дек 2020, 23:42

Новий штам коронавірусу потрапив до України: лікар розповів подробиці
Інфекціоніст розповів про особливості мутації COVID-19

Коронавірус COVID-19 мутує в нові штами, у Великій Британії зафіксований значно заразніший штам вірусу. Як відбувається мутація, розповів інфекціоніст Віктор Петров в ефірі каналу "Україна 24".

"У першу чергу варто зазначити, що мутація вірусу відбувається природним чином, і цей вірус природно мутуватиме дуже активно — точно так само, як вірус гепатиту С або грипу. Чому? Тому що він містить тільки одну РНК, це один носій генетичного матеріалу.

Зараз, наприклад, у регіонах, які межують з європейськими країнами, вже можна помітити, що трохи змінюється клінічна картина коронавірусної інфекції, особливо у молодих людей. Тобто може не бути вже аносмії (втрата чутливості до запахів — ред.), але досить активно розвивається ураження легеневої тканини, хоча все проходить у легкій формі", — розповів він.

Кому цікаво, за посиланням відео: https://ukraina24.segodnya.ua/ua/obshes ... odrobnosti
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76588 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 22 дек 2020, 12:04

Warisdeath писал(а):
21 дек 2020, 23:42
Новий штам коронавірусу потрапив до України: лікар розповів подробиці
На Закарпатті спростовують появу «британського штаму» коронавірусу

Головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк назвав заяву приватного інфекціоніста про те, що на Закарпатті є британський штам коронавірусу, непрофесійною та спростував її.

Про це головний лікар повідомив в коментарі кореспонденту Укрінформу.

“Навіть не хочу це коментувати. У нас в Україні нема лабораторії, яка виявляла б геном вірусу, і тому робити заяви про те, чи у чийогось пацієнта британський чи якийсь інший штам коронавірусу — непрофесійно”, - сказав Поляк.

Неофіційно в закарпатському обласному лабораторному центрі МОЗ повідомили, що в такому випадку, роблячи заяву про підозру на новий штам коронавірусу, лікар мав би надати відповідні документи та зробити екстрене повідомлення про цей випадок. Нічого з цього зроблено не було.

Зі свого боку, директор Департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Андрій Пшеничний прокоментував, що на Закарпатті немає жодних офіційних підтверджень щодо британського чи якогось іншого штаму коронавірусу.

“Наші лабораторії діагностують методом ПЛР тільки COVID-19, виявляти COVID-20 чи COVID-21 чи якісь інші штами коронавірусу ми не маємо потужностей. Можливо, такі потужності є у сусідніх країнах, але ми не бачили жодного офіційного документа, який би підтверджував те, що у мешканців Закарпатської області зафіксований новий штам вірусу. Поки не буде такого офіційного підтвердження — нема підстав говорити про новий штам”, - прокоментував Пшеничний.

В коментарі Поляк зазначив, що в області наразі ситуація з поширенням вірусу стабілізувалася — у лікарнях поменшало госпіталізованих пацієнтів. За минулу добу в області діагностували коронавірус у 105 пацієнтів.

Кореспондент Укрінформу телефоном намагалася поспілкуватися з Петровим щодо його заяви про “британський” штам коронавірусу на Закрапатті, проте сконтактувати не вдалося.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7081
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21202 раза
Карма: +3/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lis1980 » 23 дек 2020, 07:59

В Дании и Бразилии обнаружили новые мутации коронавируса

https://www.rbc.ru/society/23/12/2020/5 ... 485c8fd56c
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Sanek » 27 дек 2020, 00:16

С 27 декабря в европейских странах стартует массовая вакцинация от коронавирусной инфекции. Единственный одобренный регулирующими органами ЕС препарат — совместная разработка Pfizer и BioNTech https://www.rbc.ru/society/27/12/2020/5 ... 51675c10f3
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathРост76
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Sanek » 03 янв 2021, 21:13

Конголезский микробиолог Жан-Жак Муембе-Тамфум, который в 1976 году первым обнаружил вирус Эбола, предупредил, что в Демократической Республике Конго (ДРК) могло появиться новое смертельно опасное заболевание. Об этом сообщает CNN.

По его словам, у одной из пациенток из городка Ингенде на западе страны были признаки геморрагической лихорадки. У женщины взяли анализы и отправили на исследование в Национальный институт исследований биомедицины в Киншасе. Они не показали наличие у пациентки Эболы и следов каких-либо других известных медицине заболеваний.

Муембе-Тамфум предполагает, что женщина может быть нулевым пациентом нового, ранее не обнаруженного патогена, который он назвал «Болезнь Х». По оценкам африканского ученого, новое заболевание может быть столь же заразными, как и COVID-19, а его смертность может составлять 50–90% смертности от вируса Эбола (в среднем от вызываемой этим вирусом лихорадки умирает половина пациентов).

Сейчас женщина, у которой выявили неизвестный патоген, изолирована, ей разрешают общаться с родственниками только через пластиковое окно. Личность пациентки держат в секрете, чтобы не подвергать ее и ее близких опасности со стороны местных жителей, которые боятся заразиться вирусом Эбола.

При этом «Болезнь Х» остается только гипотетической. Тем не менее во Всемирной организации здравоохранения всерьез опасаются новой эпидемии.

Муембе-Тамфум ранее предупреждал, что в будущем человечество столкнется с новыми зоонозными инфекциями, которые передаются от животных к человеку. При этом микробиолог не исключает, что такие болезни могут вызывать пандемии более опасные, чем COVID-19.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30263 раза
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 06 янв 2021, 02:32

Sanek писал(а):
03 янв 2021, 21:13
ри этом микробиолог не исключает, что такие болезни могут вызывать пандемии более опасные, чем COVID-19.
Надо скрестить Эболу и Ковид и подарить человечеству...


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76588 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 13 янв 2021, 02:17

Изображение

Без коментарів :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Рост76
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»