Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 29 сен 2020, 23:45

Коментувати тут нічого. Все з цим дідом зрозуміло. А нам нерви треба поберегти, бо кожний день ці зелені видають таке, що у нас потім сил не вистачить підвісити їх на стовбах.
І це у діда не деменція. Це - його світогляд. Але....
Він це сказав не на лавці під під'їздом. Більше того, він це сказав не як звичайний пересічний громадянин, а він це заявив як Перший заступник глави української делегації в ТКГ. Всі ці переговорники - уповноважені представники очільника нашої держави, наділені певними і конкретними повноваженнями для того, щоб озвучувати бачення самого очільника. Перед тим, як щось озвучувати, їм вказуються напрямки, даються вказівки у якому руслі вони можуть говорити, на чому твердо стояти і які позиції твердо відстоювати.

Звісно, для нас не є несподіванкою хто по суті своїй захопили у нас державну владу і що вони собою являють, як особистості. Але от так відкрито озвучувати кремлівські гасла - це вже занадто. Залишилось їм пов'язати георгіївську стрічку і взяти триколор.

От що добре виходить у цієї влади, так це руйнування всіх державних інституцій, руйнування права, руйнування законності, руйнування всієї нашої держави
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekБатька ПиночетLumenГоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 сен 2020, 00:00

Изображение

Підтримую кожне слово. І про цей другий ракурс завжди кажу, що маючи на початку свого становлення комуняцьких ідеологів, це щось неймовірне, що ми проскочили ту прірву, в якій мали б з їхнім світоглядом опинитись. Але ж не опинились. Пролетіли. Да, не так, як Польща, бо у нас гирі набагато важчі, але ж і не застрягли як відомі "брати" і "сестри".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekБатька ПиночетLumenГоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 30 сен 2020, 00:25

Warisdeath писал(а):
29 сен 2020, 23:45
Все з цим дідом зрозуміло.
Причем давно! :wink:
А можно полную речь, а то только пара предложений...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 сен 2020, 01:29

Sanek писал(а):
30 сен 2020, 00:25
А можно полную речь
Тримайте. Я теж хочу подивитись. Мене цікавить не дід, а мені цікава реакція тих, хто був поруч і чув це.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 сен 2020, 02:53

Українська делегація у Тристоронній контактній групі з неприємним здивуванням сприймає повідомлення про резонансні заяви пана Фокіна щодо війни на Донбасі та щодо Криму, зроблені у Верховній Раді.
Про це йдеться в офіційній заяві української делегації у ТКГ
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytic ... nbasu.html

І Єрмак написав гнівний пост. Правда гнівний на ПП. Нє, ну, а як інакше? Але ж все одно останнім реченням сказав, що Фокін має покинути ТКГ.
Моя особиста позиція - пан Фокін має піти з ТКГ

І тільки самий найвеличніший витримує паузу. Театральну.
Думає, мабуть.
Або відпочиває, він же у нас швидко втомлюється. А може він, взагалі, нічого не знає, що тут суспільство штормить і хитає. А утром йому повідомлять, що все порішали вже!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 30 сен 2020, 08:16

Кадровая политика Зе это апофеоз!! ))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 сен 2020, 14:40

Фокіна увільнено від виконання обов'язків першого заступника глави делегації України в Тристоронній контактній групі
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаиван777444333
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 30 сен 2020, 15:23

Lis1980 писал(а):
30 сен 2020, 08:16
Кадровая политика Зе это апофеоз!
Warisdeath писал(а):
30 сен 2020, 14:40
Фокіна увільнено
Собеседования у них там явно не проводят! :biggrin:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаиван777444333
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Гошаиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 окт 2020, 02:12

Влада не розуміє, навіщо потрібен Мінськ

Голові офісу президента Андрію Єрмаку варто було б чесно визнати свою кадрову помилку і негативні наслідки рішення щодо включення колишнього глави українського уряду Вітольда Фокіна до складу Тристоронньої контактної групи.

Адже Фокін ніколи не приховував своїх політичних поглядів, він докладно викладав їх в інтерв'ю і коментарях. Це неправда, що Фокін взявся нізвідки, що він протягом кількох десятиліть не висловлювався про те, що відбувається в країні. Висловлюватися. Його політичні погляди незмінно співпадали із позицією російського керівництва. І це ніякий не старечий маразм, як багато хто думає. І ніяка не дурість - Фокін дуже розумний і хитрий політик. Це - кланова приналежність. Колишній глава радянського Держплану так і залишився людиною, для якої столиця країни в Москві, а не в Києві. Недовге перебування на посаді українського прем'єр-міністра нічого в цьому світогляді не змінило. І, до речі, саме тому Фокін не вписався до української політичної еліти після досягнення незалежності. Він виявився недостатньо гнучким навіть на тлі численних пристосуванців, які з радянських людей перекваліфікувалися на українських патріотів і продовжують тягнути країну на дно до цього дня, виховали собі гідну зміну, що й виграла президентські і парламентські вибори 2019 року.

Адже хіба це досі неясно, що це було чергове змагання Радянського Союзу з Україною. Змагання, у якому Радянський Союз тимчасово переміг. І призначення Вітольда Фокіна до ТКГ стало наслідком цієї перемоги. Просто у Володимира Зеленського та Андрія Єрмака попереду ще довге життя і вони не можуть дозволити собі зробити остаточну ставку на дохлу радянську шкапу. А Фокін - може. Тільки у цьому і відмінність. Єрмаку потрібно її чесно було б визнати. Визнати, що він розраховував на більшу гнучкість Фокіна. І прорахувався. З ким не буває! Адже практично всі кадрові призначення Зеленського після його обрання президентом країни - це один великий кадровий прорахунок за іншим. Ну одним більше, одним менше, яка різниця?

Але, замість того, щоб визнати помилку і заявити про відставку Фокіна, Єрмак пускається у традиційні роздуми щодо тексту Мінських угод. Ці дискусії нагадують мені суперечку гострокінечників і тупокінечників з “Мандрів Гуллівера”. Росія не збирається виводити свої війська і найманців з Донбасу. Не допускає навіть можливості ліквідації так званих “народних республік”, про яких мови немає в Мінських угодах. Продовжує посилювати свій вплив не тільки на Донбасі, а й на всьому сході країни. А ми досі серйозно розмірковуємо, коли ж провести вільні вибори на окупованих територіях - до повернення контролю над кордоном або після такого повернення. Безперечно, краще після повернення контролю. Але цю вимогу можна було б поставити вже після того, як окупаційні війська покинуть українську територію, а не тоді, коли вони продовжують там перебувати і не збираються нікуди йти. А зараз українська формула проведення виборів виглядає визнанням того, що ніяких виборів не буде, але при цьому таким визнанням, яке покладає відповідальність не на Володимира Зеленського, а на Петра Порошенка. Тобто Зеленський думає виключно про те як він буде виглядати у очах свого електорату, а не про майбутнє своєї країни. Про яке протистояння агресору може йти мова при такому безглуздому підході?

Зеленський і його виборець так і не зрозуміли, навіщо взагалі потрібні були Мінські угоди. Вони потрібні були, щоб завершити гарячу фазу війни. Україна цю війну програла просто тому, що почали діяти регулярні військові частини Росії. Ті, хто сьогодні звинувачує попередню владу і голосують за Зеленського, ще вчора голосували за Януковича. У тому числі і представники нинішньої влади, і їхні родичі, як сам Зеленський неодноразово визнавав. Ці люди несуть пряму відповідальність за те, що у нас не було армії, здатній реально протистояти російським збройним силам. Добре ще, що з'явилися волонтери, добровольці, що наша армія змогла звільнити дві третини захоплених територій від диверсійних сил. Але проти регулярної армії Росії вона була безсилою. Чому не можна визнати очевидне? Чому не можна зрозуміти, що багато хто з тих, хто сьогодні проклинає попередню владу, в разі продовження наступу російських збройних сил зараз жили б у різних “народних республіках”? А, може, вони хотіли в цих “народних республіках»” жити? Може, з цим пов'язано їхнє роздратування? Так потрібно чесно про це сказати.

Ще один, на сьогодні найголовніший, сенс Мінських угод - це продовження санкцій проти Росії, про що недавно відверто сказав Дмитро Козак. Поки Росія не виконує перші пункти Мінська, санкції проти неї продовжуватимуться. Ці санкції послаблюють російську економіку і державу і створюють шанс повернутися до теми припинення війни і відновлення територіальної цілісності України після закінчення епохи Володимира Путіна. Не більше того, але і не менше.

Зараз же мова йде виключно про можливість домогтися замороженого конфлікту низької інтенсивності, який в будь-який момент може змінитися новою війною. Саме такий хід подій ми спостерігаємо сьогодні навколо Карабаху. Саме такий хід подій ми будемо спостерігати навколо Донбасу. А це означає, що головна наша задача це зміцнювати обороноздатність країни і затягувати переговори в Мінську на якомога більш тривалий термін, щоб санкції послаблювали і деморалізували наших ворогів. Це завдання на десятиліття. І Мінськ повинен їй сприяти.

Якщо ж продовжувати жити у світі Зеленського і його виборців, які вважають, що переговори в Мінську допоможуть припинити війну і відновити територіальну цілісність України, ми обов'язково дочекаємося нової військової поразки, нових територіальних захоплень і нових мінських переговорів. На яких мова вже буде йти не тільки про звільнення Донецька та Луганська, а й про звільнення Харкова або Одеси. Зрозуміло після того, як завершиться епоха Володимира Путіна.

Віталій Портников
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаLumenиван777444333
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 02 окт 2020, 16:18

"Слуга народу" Дубінський є автором фейку про "повій Майдану"
Журналісти опублікували електронне листування нинішнього нардепа від СН, а раніше працівника ЗМІ, Олександра Дубінського, часів Євромайдану, в якому він обговорює інформаційну кампанію з дискредитації Революції Гідності.

Як стверджують журналісти BIHUS.info, представник президентської партії виявився автором фейку про "повій Майдану"

Журналісти показали листування Дубінського з представниками медійних структур Януковича, в якому він представляє свої сценарії щодо дискредитації Революції Гідності. Зокрема, він пропонує разом з підставними повіями затримати кількох "реальних вуйків із Буська", яким, мовляв, "захотілося кохання" на Майдані.

Розрахунок був на те, що дружини, матері і сестри, побачивши відповідний ролик, не пускатимуть чоловіків на Майдан.

Також у розслідуванні наводяться ціни, які Дубінський виставив власниці "Вести.ua", цивільній дружині ексміністра доходів і зборів Олександра Клименка Ользі Семченко, яка керувала процесом з дискредитації Революції Гідності та її учасників. Вона, до речі, дуже переживала щодо того, щоб "матеріал" Дубінського про "повій на Майдані" потрапив на телеканал "1+1" та в іноземні ЗМІ.

Стаття "Повії з Окружної перебралися на Майдан" вийшла у "Вістях" 27 грудня 2013 року. Її автором став В'ячеслав Веремій, якого 19 лютого у центрі Києва вбили "тітушки".

Сам Дубінський вже почав виправдовуватися. Напередодні ввечері в себе в Telegram-каналі він опублікував емоційне повідомлення з цього приводу, заявивши про нібито "інформаційну атаку на нього".


Поки у нашого населення не буде гидливості до подібних виродків, поки не буде працювати внутрішній логічний контроль вхідної інформації, поки населення не зрозуміє, що голова не тільки для того, щоб в неї їсти, поки не буде знайдено зв'язку між причинами та їх наслідками - подібна хєрня ніколи не закінчиться

І, на жаль, я, наприклад не бачу прозріння у нашого населення :sad: А ви?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Батька ПиночетLumenГошаиван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 окт 2020, 04:28

Не політичне.
Круто! Випадково натрапив і подивився на одному диханні! Отримав масу задоволення від перегляду. Час взагалі не помітив. Супер!
Відволічіться і подивіться! Дуже цікаво, дуже пізнавально і все це у супроводі крутих жартів!
Чудова бесіда! :good:



Я його вперше сьогодні побачив. Ніколи навіть не чув про нього. Класний він.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumenиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 окт 2020, 11:17

Павло Клімкін: Атака клонів, або Маркер нашої демократії.
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаLumenиван777444333dnepr7
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 05 окт 2020, 12:54

Раньше я злился,радовался,матючча гнул.Теперь сил нету злиться,ровно гну матюки.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenиван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 окт 2020, 17:24

Впливові депутати Європарламенту написали відкритого листа Арахамії, закликавши українську владу взяти відповідальність за країну

Депутати Європейського парламенту написали відкритого листа лідеру парламентської фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії, пояснивши, що реальні загрози безвізовому режиму з ЄС таки є і попередили про можливе скасування безвізу деяким українським політикам та олігархам

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 5/7115019/

На всяк випадок заскринів цього діяча, а то знову буде "вирвано з контексту" і "ви не так зрозуміли, я не це мав на увазі".
Изображение

Ну от вже і лист є. Яка буде реакція?

А було б дуже непогано, якби деяким політикам скасували безвіз. Може б трохи отямились у своїй діяльності, яка привела до такого безладу.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаиван777444333
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 06 окт 2020, 18:00

Як часто ви бачили цю інфу в наших ЗМІ? Я інколи, інколи зустрічаю, але дуже, дуже мало висвітлюють цю подію.
І я повністю згоден з думкою автора поста про це :sad:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenГошаиван777444333dnepr7
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 08 окт 2020, 01:47

Під російським посольством у Києві "привітали" Путіна з днем народження

У Києві по-особливому пригадали про те, що 7 жовтня президент Росії Володимир Путін святкує свій 68 день народження. Активісти прийшли під посольство РФ у столиці з похоронним вінком, до якого було прикріплене зображення Путіна.
На картинці виднівся напис "Гаазький трибунал розслідує злочини Путіна".
Изображение

Окрім того, на стінах російського посольства люди влаштували своєрідне лазерне шоу.

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
иван777444333LumenГошаdnepr7
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 08 окт 2020, 02:44

Різновиди патріЙОтизму
Изображение

Пропоную щоб цю вакцину кололи всім, хто голосує і підтримує опзжистів і їх роздріблені філіальчики, типу нашкрай, шарії та всих інших з їхнього осередку. І щоб цю вакцину оплатив сам Медведчук особисто. Якщо буде дорого, то нехай Ківа йому підкине трохи своїх грошей. Щоб патріЙОтичніше було!

Оооооооооо, люди, наш нарід коли небудь порозумнішає? :scare3: Вони ж підуть і знову їх виберуть
Изображение
Да, є бажання погеноцидіти в цьому напрямку.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
иван777444333LumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 08 окт 2020, 15:45

Україна та Велика Британія 8 жовтня підписали угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Про це під час трансляції у фейсбуці повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Щойно відбулося важливе підписання історичної угоди про вільну торгівлю, стратегічне партнерство між Україною і Великою Британією», – зазначив він.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаdnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 09 окт 2020, 21:12

На вимогу Медведчука і Кузьміна прокуратура відкрила справу проти Турчинова

Офіс генерального прокурора за рішенням Печерського райсуду почав кримінальне провадження проти ексголови Верховної Ради Олександра Турчинова. Заявник - депутат ОПЗЖ Ренат Кузьмін.
Про це Кузьмін повідомив у Фейсбуці.
"Генпрокуратура виконала ухвалу суду і своїм листом офіційно підтвердила порушення кримінальної справи проти Турчинова, який відмовився виконувати Мінські угоди в частині амністії учасникам подій на Донбасі", - написав Кузьмін.

Опубліковані ним документи свідчать, що заяву про "злочин" Турчинова Кузьмін подав 5 серпня 2020 року.

Заступник генпрокурора часів Януковича звинувачує Турчинова в тому, що той нібито не підписав вчасно прийнятий Верховною Радою у вересні 2014 року закон "Про недопущення переслідування і покарання осіб - учасників подій на території Донецької та Луганської областей".
Раніше разом з главою політради ОПЗЖ, кумом Путіна Віктором Медведчуком Кузьмін подавав до Верховної Ради запит про долю законопроекту №5082.
https://censor.net/ua/news/3224060/na_v ... o_dokument

:rolleyes2:
Щось тут не так. Нє, взагалі все не так. Зрадники, сєпари, нечисть подають до суду на людину, яка внесла вагомий внесок для збереження України. Вже цього достатньо, що щось тут не так. Але зараз конкретно по цій справі. Цей Кузьмін каже, що Турчинов щось не підписав у вересні 2014 року. Стиць-п**диць. У вересні 2014 року Турчинов був звичайним народним депутатом. Ніякої посади він тоді не займав. Що хоче ця потвора? Щоб ім'я Олександра Валентиновича було забруднено кузьміними-медведчуками і іншим непотрібом, які вже зовсім не приховують своєї московської приналежності. Бо з тих документів, що він виклав, іншого нічого бути не може. Крім того, щоб вкинути в інформаційний простір слова: Турчинов-суд-суд-Турчинов-суд-Турчинов-суд...
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Гошаdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»