Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathРост76dnepr7
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 авг 2020, 01:27

Ні, він зовсім не мугикав. Він відповів. Правда, нічого нового він не сказав, бо це ми чуємо вже півтора року від зелених. Їм досі заважає Порошенко. Ну то таке. Кравчук впевнений,що він зараз все порішає, що всі інші все робили не так....

У цій ситуації що старе, що мале - однодумці. Мале рік тому волав, що треба П"росто перестать стрелять"... А виявилось, що навіть просто не так і просто. Так і цей думає, що зараз всім своїм досвідом, хитрожопіст'юзробленніст'ю, всім своїм ім'ям як натисне і вони там всі затремтять.

Можна побуду мольфаром? :wink: Здається мені, що через місяців два-три, ну може шість, будуть пошуки нового переговорника замість ЛМ. Причина буде немолодий вік)))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekРост76dnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 авг 2020, 02:23

Кум президента РФ Путіна, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук з дружиною Оксаною Марченко відбув до окупованого Криму.
Про це Цензор.НЕТ стало відомо з власних джерел.

Адмінмежу з окупованою територією Медведчук перетнув о 14:30 в неділю, 2 серпня. Контроль він пройшов на КПВВ "Каланчак". Його супроводжувала дружина Оксана Марченко.

За даними джерела, з Медведчуком і Марченко були ще три людини: Григорій Чалий, Владислав Галишин і водій Євген Засенко, всі - громадяни України.
https://censor.net.ua/ua/n3211489
109709 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Рост76Sanekdnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 авг 2020, 02:30

Саме огидне, що у цих опзжистів є електорат, завдяки якому вони завжди потрапляють у ВР.
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Рост76ГошаSanekdnepr7
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 03 авг 2020, 14:33

Антон Геращенко
1 ч. ·
ПОГРОЗА ВИБУХОМ У МІСТІ КИЇВ

03 серпня, о 12.00, до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк» (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру «Леонардо») та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію.

Працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням.

Введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім».

Представники поліції почали перемовини з терористом та запропонували йому здатися.

Прохання до громадян та гостей міста змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekdnepr7
Рейтинг: 25%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 03 авг 2020, 14:35

Террорист захватил банк в киевском бизнес-центре "Леонардо" и угрожает взрывом. Обновляется.

https://strana.ua/news/282169-v-kieve-t ... tsija.html
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekdnepr7
Рейтинг: 25%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekdnepr7
Рейтинг: 25%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 авг 2020, 17:39

У зловмисника, котрий погрожував вибухом у бізнес-центрі "Леонардо" в Києві, вибухівки не було - СБУ

У громадянина Узбекистану, який перебував у приміщенні "Універсал Банку" в бізнес-центрі "Леонардо" на розі вулиць Хмельницького та Володимирської в центрі Києва і який стверджував, що в рюкзаку у нього бомба, вибухівки не виявилося, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Службі безпеки України.

"Не було у зловмисника вибухівки", - сказали в спецслужбі агентству в понеділок удень.

У свою чергу заступник глави МВС України Антон Геращенко написав у Facebook, що "вибухотехніки опрацювали приміщення банку, яке захоплював терорист, вибухонебезпечних предметів виявлено не було, а тепер його очікує суд і багато років за гратами".

"За інформацією з батьківщини терориста - Узбекистану, Сухроб Карімов з 1998 року перебував на психоневрологічному обліку з діагнозом "Олігофренія". Цей діагноз йому поставили, коли йому було всього лише десять років. В Україні він вів до сьогодні спокійний спосіб життя, до кримінальної відповідальності його не притягували", - повідомив також Геращенко.
https://ua.interfax.com.ua/news/general/678684.html

Так, а якщо у нього такий діагноз, то як його може очікувати багато років за гратами? :hm:

А на момент захоплення вони вже знали, що вибухівки немає? Бо так сміливо той рюкзак потягнули.
Знаєте, що більше всього дратує? Те, що немає довіри до реальності цих терористичних подій. І страшно від того, що якщо буде щось набагато серйозніше - ніхто не повірить. От що хвилює. Це ж не жарти.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekdnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 03 авг 2020, 17:43

Колишній президент України Леонід Кравчук вже говорить про перемовини із так званими представниками окремих районів і про можливість запропонувати створити на Донбасі вільну економічну зону. Можливо, Кравчуку здається, що це саме той шлях вирішення проблеми, який приведе до миру. Але він помиляється з однієї простої причини.

Про мир з представниками окремих районів можна було б домовлятися, якби вони дійсно були б представниками населення Донбасу, а не російськими маріонетками. Якби на Донбасі дійсно було б народне повстання проти української влади та ці люди були б його учасниками. Якби вони переслідували власні інтереси - політичні чи економічні. Наприклад так, як переслідували свої інтереси - незалежність республіки - учасники війни у Чечні. Або як сьогодні переслідують свої інтереси учасники протестів у Хабаровську. У цих людей свій рахунок до Кремля.

А “народні республіки” на Донбасі якраз Кремль і створив. Їхні представники не були ані керівниками, ані учасниками повстання проти влади Києва просто тому, що ніякого повстання не було. Повстання було у Києві - проти Януковича і його бандитського оточення. А самому Януковичу і його російським покровителям не вдалося навіть за гроші імітувати Антимайдан.

Тому ніякого сенсу у прямих переговорах з маріонетками немає і бути не може. І ніяка вільна економічна зона їм не потрібна. Їм потрібно тільки те, за що їм скаже виступати Росія. Саме тому ми і ведемо переговори з агресором, а не з його маріонетками.

Кравчук - з генерації президентів, які піддалися на манівці Кремля. Його молдавський колега Мірча Снєгур вів прямі переговори з керівниками окупованого Росією Придністров'я. Його грузинський колега Едуард Шеварднадзе вів прямі переговори з керівниками окупованих Росією автономій Грузії. Результат - і через майже три десятиліття після початку конфлікту територіальну цілісність Грузії і Молдови не відновлено ​​і неясно, коли взагалі буде відновлено.

А ось інший президент часів Кравчука - хорват Франьо Туджман - ніяких переговорів із маріонетками сусідній Сербії не вів і свою територію звільняв. Через 25 років після закінчення війни на Балканах Хорватія - не просто країна з відновленою територіальною цілісністю, а й член Євросоюзу і НАТО. Молдова, Грузія і Україна можуть про це лише мріяти.

В українців простий вибір - піти по дорозі Снєгура і Шеварднадзе і на десятиліття застрягти у очікуванні дива, якого все одно не буде або піти шляхом Туджмана і захистити свою країну. У цього вибору немає і не може бути альтернативи - щоб там Леонід Макарович не вигадував.

(с) В.Портников
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 5):
WarisdeathГошаSanekБатька Пиночетdnepr7
Рейтинг: 41.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekБатька ПиночетLumendnepr7
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2020, 00:39

Warisdeath, пляжный аниматор в шортиках? :yahoo:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
WarisdeathБатька ПиночетLumendnepr7
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumendnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumendnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenБатька Пиночетdnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 04 авг 2020, 14:18

:fp: Сам пішов, сам підірвався..."небойовий" вообщєм... (c) Изображение
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2020, 15:57

Мммммм...ляяяять))) Ну що з людьми робиться?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 04 авг 2020, 17:04

Прагнення першого президента України Леоніда Кравчука включити до складу учасників переговорів у ТКГ першого прем'єра нашої країни Вітольда Фокіна, на перший погляд, виглядає дивно. Але це тільки для тих, хто вже давно забув про стиль Кравчука у політиці і взаємини Леоніда Макаровича і Вітольда Павловича.

Кравчук своєю готовністю брати участь у роботі ТКГ переслідує кілька цілей. І це зовсім не бажання задовольнити примхи Віктора Медведчука, як думає багато хто. І зовсім не бажання задовольнити примхи Володимира Зеленського, як думає Зеленський.

У цьому житті Кравчука не цікавлять ні Медведчук, ні Зеленський. Останні 86 років Кравчука у цьому житті цікавить тільки сам Кравчук. А останні 30 років - ще й історична роль Кравчука.

Кравчук хоче довести, що все ще залишається найкращим українським політиком - він завжди був такої про себе думки. Що він здатний розв'язати конфлікт, який виглядає не до розвязання. Що він є більш професійним, ніж Кучма. Але при цьому він не хоче ризикувати своєю історичною репутацією.

Для того, щоб робити примирливі заяви, які можу сподобатися Кремлю або контактувати із маріонетками Росії на Донбасі, Кравчуку потрібен Фокін. Він завжди підставляв Фокіна тоді, коли не міг визначитися з рішенням. І тоді, коли йшлося про економічні проблеми країни, і у взаєминах з Москвою. Так було і після проголошення незалежності, коли Кравчук послав Фокіна підписувати угоду про Економічний союз радянських республік. Фокін у останній момент втік з Кремля, його повноваження залишилися нез'ясованими. Але він був в Москві, що дозволило аж до референдуму 1 грудня зберігати ілюзію, що Україна нікуди не дінеться. А Кравчук нічим не ризикував і у своїй передвиборчій президентській кампанії виступав як захисник Акту про незалежність. А потім поїхав до Біловезької пущі. У цьому - весь він.

Чому на таку непристойну роль погоджується Фокін? А не від великого розуму. Фокін - банальний радянський чиновник, який нічого ніколи не тямив у політиці, а у 1992 році взагалі перестав нею займатися. За ці роки Фокін остаточно перетворився на нудного радянського пенсіонера, який сприймає життя крізь російську телевізійну призму. Саме тому він такий зручний для Кравчука. Одного разу Леонід Макарович Вітольда Павловича вже використав. І він завжди готовий повторити.

(с) Віталій Портников
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2020, 23:34

Суд не зміг обрати запобіжний захід київському терористу: засідання перенесли через мову документа
Адвокат Карімова заявив відвід судді через те, що вона відмовилася забезпечити переклад тексту підозри російською мовою.

В засіданні Печерського райсуду Києва, де обирався запобіжний захід громадянину Узбекистану Сухробу Карімову, який напередодні захопив відділення банку у центрі столиці, оголошено перерву. Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив прокурор у даній справі Олександр Жила.

Він зазначив, що сьогодні суд навіть не дійшов до розгляду клопотання про запобіжний захід, у якому сторона обвинувачення просить застосувати безальтернативне тримання під вартою для підозрюваного, оскільки адвокат Карімова заявив відвід судді Галині Матійчук на підставі того, що відмовилася задовольнити його клопотання про переклад тексту підозри російською мовою. За словами прокурора, суддя мотивувала свою відмову тим, що Карімов ще в 2013 році отримав посвідку на проживання в Україні на 10 років, а отже він зобов'язаний розуміти українську мову, оскільки це обов'язкова підстава для отримання такого документа. Також прокурор додав, що Карімова забезпечено перекладачем, який володіє узбецькою мовою, оскільки він є громадянином Узбекистану. Він заявив, що вчора, коли Карімов ознайомлювався з текстом підозри, йому було роз'яснено її суть російською мовою, і він написав по-російськи, що підозру зрозумів, але з нею не погоджується.

Жила повідомив, що судове засідання у цій справі продовжиться завтра. О 8:00 буде авторозподіл справи щодо відводу судді Матійчук, а далі за результатами розгляду клопотання про відвід справу продовжить розглядати або ця суддя, або інший. Крім того прокурор наголосив, що підозрюваний користується послугами адвоката за призначенням, тобто безкоштовного; що він має незакінчену вищу освіту – свого часу навчався у Москві; що нині не співпрацює зі слідством.
https://www.unian.ua/incidents/zahoplen ... 1588028541
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 авг 2020, 01:20

Изображение

Теперь он будет в ТКГ на переговорах… от Украины. От нас. От твоего лица, мой милый и доверчивый читатель.
Нет, это не деменция Кравчука привела этого коммунистического имперца за стол переговоров.
Это сделал Зеленский. И его избиратели.

Новые лица ОтЗеленского
https://tverezo.info/post/120023
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»