А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 31 май 2020, 23:37

104555 - А что там у пиндосов?
104557 - А что там у пиндосов?
Чувак спасает из горящего магазина четыре бутылки вискаря...
104556 - А что там у пиндосов?
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathАлександр Сергеевич ПерижнякLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 31 май 2020, 23:37

Дональд Трамп нашёл причину протестов в Миннеаполисе... это демократы в руководстве региона и силовых ведомств.
"Время для перемен", - говорит Трамп в Твиттере, словно поддерживая протестующих и беспорядки.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 01 июн 2020, 08:28

а это уже Нью-Йорк по ходу. машина в цветах НИПД.
есть такое мнение .
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 01 июн 2020, 08:34

Говорят все месенджеры на прослушке, всех внешне фиксируют, когда утихнет, то у многих ниггеров будут большие проблемы. Посадят на бутылку закона )))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 01 июн 2020, 12:41

Карта США, на которой отмечены города, охваченные протестами. Желтым отмечены штаты, в которых была задействована Национальная гвардия.
104590 - А что там у пиндосов?
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 02 июн 2020, 00:30

Страшна сцена в Санта-Моніці, коли люди намагаються захистити бізнес від мародерів.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 02 июн 2020, 02:10

Трам зараз виступає з Rose Garden

"Я твій президент правопорядку і союзник усіх мирних протестуючих".

Трамп засудив "бунтівників", "мародерів", "Антифа" та інших людей за протести, що розпочалися по всій території США після вбивства Джорджа Флойда
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 02 июн 2020, 15:12

У задушенного афроамериканца, Джорджа Флойда, нашлась пухлая криминальная история, включающая несколько ходок в тюрьму за наркотики, грабежи, нападение с оружием.

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... Texas.html
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 02 июн 2020, 16:00

Це ж видавництво пише, що сім'я Джорджа Флойда найняла незалежного судмедексперта, після того, як офіційно було оголошено, що Флойд помер не від того, що його задушив поліцейський.
Експертиза стверджує, що не було "жодних фізичних висновків, які б підтримували діагноз травматичної асфіксії чи задухи". А стан здоров'я Флойда був не в нормі. У нього знайдені ішемічну хворобу артерії та гіпертонічну хворобу серця, і наркотики. Таким чином "Комбіновані наслідки стримування містера Флойда поліцією, його основний стан здоров'я та будь-які потенційні наркотики в його організмі, ймовірно, сприяли його смерті".

Сім'я каже, що "нічому не вірить" з місцевого відділу поліції, тому і звернулась до незалежного спеціаліста для проведення окремої незалежної аутопсії.
Незалежний спеціаліст - це колишній судмедексперт Нью Йорку доктор Майкл Баден. Доктор каже, що свої висновки оприлюднить у суботу. Баден планує поїхати в Міннеаполіс у суботу і сказав Fox News, що обговорить свої висновки на наступному тижні.

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... ation.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 03 июн 2020, 01:30

В Нью-Йорке объявили комендантский час с 8 вечера по 5 утра до 6 июня...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 03 июн 2020, 01:37

Мене можна назвати параноїком по відношенні до русні, але я з самого початку підозрював, що без них тут не обійшлось. А коли я побачив перші відео погромів і мародерства, то перед очима події на нашому Донбасі одразу з'явились. Дуже все схоже. Як то кажуть, почерк один.

І от CNN вже пише. Гадаю, що вони перші, хто про це каже, Далі буде.

Намагаючись посіяти страх, російські тролі заплатили за заняття самообороною для афроамериканців
Група, пов’язана з російською фермою тролів за тисячами фальшивих оголошень у Facebook, платила особистим тренерам у Нью-Йорку, Флориді та інших частинах США, щоб вони проводили заняття з самооборони для афроамериканців у явній спробі перемогти страх та зібрати контактні дані американців, потенційно сприйнятливих до їх пропаганди.
"Будьте готові захистити свої права ... Нехай вони знають, що чорна влада має значення", - група, відома як "Чорний кулак", написала на своєму веб-сайті, що рекламує події.

Здається, група була створена в січні 2017 року, і вона проводила події, перш ніж зупинитися в якийсь момент цього року, свідчить про те, що спроби Росії використовувати соціальні медіа для втручання в американські справи поширилися далеко за межі президентських виборів 2016 року.

Події, які, здається, були розроблені для того, щоб запропонувати зв'язок з рухом Black Lives Matter, були - невідомими для тренерів, які їх керували - ймовірно, задумані Російським агентством Інтернет-досліджень, пов'язаним з урядом.

Сайт перелічує сторінки Facebook та Instagram, за якими, як повідомляють CNN, були видалені в рамках розслідування Facebook щодо втручання російської мови в американську політику, повідомило джерело, знайоме CNN.

Загадкові зусилля пов'язані з іншими раніше виявленими Росією зусиллями щодо участі в американських соціальних питаннях, включаючи просування мітингів за фальшиву сепаратистську групу в Техасі та протести та демонстрації, які, як і Чорний кулак, повинні були здатися пов'язаними з Black Lives Matter.
"Чорний кулак" простягся до сімейного інструктора бойових мистецтв Бруклін Омоуейл Адевал у січні 2017 року.

Adewale заявив, що він провів понад десяток заходів для «Чорного кулака» за період з січня по травень, ніколи не підозрюючи, що російська група стоїть за ними.

Група спочатку зв’язалася з ним в Instagram, за його словами, і він врешті по телефону розмовляв з людиною, яка представилася як "Тейлор".

Протягом п’яти місяців Adewale неодноразово розмовляла з "Тейлором" по телефону. Adewale сказав, що чоловік попросив його зібрати імена та контактні дані людей, які відвідують події. Адевал сказав, що не вірить, що передав кому-небудь контактні дані.

Adewale сказав, що "Тейлор" попросив фото та відео з подій, він припустив довести, що вони відбуваються. За його словами, Adewale надав матеріал, а група використовувала його на своїх сторінках у Facebook та Instagram для подальшого просування.

Adewale отримував дзвінки від групи з американського телефону. Однак цей номер зареєстрований у постачальника послуг інтернет-телефонії, і його можна буде використовувати з-за меж США. Кілька дзвінків на цей номер залишилися без відповіді у вівторок.

Адевал сказав, що вважає, що акцент чоловіка звучить "континентальний африканський", але припускає, що це хтось переїхав з Африки до США.

Адевал сказав, що, хоча Тейлор не здається особливо добре розбраним в американській політиці чи руху Black Lives Matter, він не надто підозріло ставиться до групи.

"Кожен раз, коли я наче піднімав брову, у них одразу було щось інше", - сказав він. Вони заплатили йому вчасно. Вони продовжували рекламувати його події.
У Adewale все ще є кілька голосових повідомлень від "Тейлора", і вони передали їх CNN.

Adewale рекламував подію, використовуючи власну сторінку Instagram. Black Fist також рекламував події у Facebook, Instagram, Eventbrite та MeetUp.

Eventbrite видалив події зі своєї платформи після того, як CNN зв’язався з компанією у вівторок. "Шахрайська або незаконна діяльність не має місця на Eventbrite. Ми залишаємося пильними і продовжуватимемо видаляти будь-якого поганого актора, що займається такою поведінкою", - йдеться в повідомленні компанії.

Компанія заявила, що слідчі ФБР або Конгресу не зв’язувалися з нею.

Сторінка події MeetUp групи більше не відображається.

"Meetup агресивно стежить за підозрілою поведінкою. Ми також використовуємо сторонні технологічні сервіси, які спеціалізуються на виявленні підозрілих облікових записів та поведінки, включаючи правила, орієнтовані спеціально на російські IP-адреси та діяльність", - заявила CNN директор з комунікацій Крістін Ходжсон. .

"В даному випадку конкретно була група Meetup під назвою" Проект самооборони "Чорний кулак", створена в лютому 2017 року і закрита через півроку. Обліковий запис був створений з російською IP-адресою, яку кілька разів відзначали та переглядали. Сама група не зробила цього начебто, вони порушують наші правила спільноти, тому було затверджено та дозволили залишатися на платформі. На основі нашого всебічного моніторингу та характеру нашого бізнесу втручання Росії в політичні питання не є проблемою для Meetup ".

Adewale заявив, що групі йому платили 320 доларів на місяць, спочатку через Google Wallet, а потім через PayPal, поки група в травні різко не припинила всі контакти.

Здається, це не єдиний спосіб, коли Black Fist використовував PayPal. Він також використав ім'я справжньої жінки з Північної Кароліни на сторінці PayPal, пов’язаній із розділу "Пожертвувати" на своєму веб-сайті. Жінка, яка попросила утримати її ім'я, ніколи не чула про сайт "Чорний кулак", перш ніж зв’язатися з CNN, і сказала, що шокована і перелякана, побачивши своє ім'я, пов'язане з цим.

"Я не мала нічого спільного з цим", - сказала вона.

На запитання коментаря, прес-секретар PayPal сказав CNN: "PayPal працює для боротьби та запобігання незаконному використанню наших сервісів та захисту наших клієнтів. Ми приділяємо цим ресурсам значні ресурси і тісно співпрацюємо з працівниками правоохоронних органів для виявлення, розслідування та припинення неналежного використання. або потенційно незаконна діяльність ".

Google Wallet не відповів на запит CNN про коментар. Однак дослідник компанії Google у Нью-Йорку зв'язався з Adewale у вівторок після того, як його історію вперше повідомив RBC.

Чак Джеттон Джефферсон каже, що він також проводив курси для групи в Тампа, штат Флорида.

Як і Adewale, Джефферсон сказав, що група вперше зв’язалася з ним у соціальних мережах, перш ніж слідкувати за дзвінками.

"Вони звернулися до мене і пояснили програму. Організація була присвячена навчанню самозахисту в громадах з низьким рівнем доходу", - сказав він для CNN, додавши, що вважає, що це звучить як "чудова ідея".

CNN відтворював голосові повідомлення, залишені на телефоні Adewale для Джефферсона, і Джефферсон сказав, що вважає, що це той самий чоловік, який розмовляв з ним.

Джефферсон сказав, що йому платили по 100 доларів за клас протягом чотирьох місяців, і зазвичай це відвідувало 8-12 людей.

"Вони хотіли, щоб звіти про те, скільки людей з’явилося, та відеозаписи про заняття. Я надсилав би їм оновлення", - сказав він.

Джефферсон сказав, що він розглядав групу як справжню благодійність, хоча деякі з цих взаємодій здавалися дивними.

"Коли у вас є хтось, хто збирається платити вам за те, що ви любите, важко сприймати це як негатив, але ... це було дивно", - сказав він.

На сторінці «Чорний кулак» також перелічені тренери та події в Каліфорнії та Мічигані. CNN звернувся до перелічених тренерів.

Чорний кулак - це одна з серії кампаній, проведених з Росії, розроблена так, щоб виглядати як частина американського руху Black Lives Matter. CNN вперше повідомив минулого місяця на Blacktivist, кампанії, на сторінці якої у Facebook було понад 300 000 підписників.

Використання Eventbrite та MeetUp Black Fist додає ці компанії до зростаючого списку організацій, які використовуються російськими тролями для спроби висіяти розбрат у Facebook, Twitter, YouTube, Tumblr і навіть Pokemon Go.
https://money.cnn.com/2017/10/18/media/ ... 2hl4LkQO88
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 03 июн 2020, 01:39

І ще від них.

Ексклюзив: підроблені аккаунти чорних активістів, пов'язані з урядом Росії
https://money.cnn.com/2017/09/28/media/ ... tml?iid=EL
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 03 июн 2020, 01:48

Warisdeath писал(а):
03 июн 2020, 01:37
Мене можна назвати параноїком по відношенні до русні
Можно... :wink:
Давайте не будем делать из мухи слона... ведь это как раз и цель русни... как там в песне поется "не нужно быть, умей прослыть!" :fx:
К материалам СNN нужно относится как и к материалам 1+1... :secret:

А то слепили из полоумного старикашки всемогущего злодея мирового масштаба... :nea: Так тоже нельзя...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

А что там у пиндосов?

Где Bikini » 03 июн 2020, 15:21

Apple принудительно отключила все краденые из разграбленных магазинов телефоны и потребовала вернуть их обратно. Также руководство компании сообщило, что сведения о местоположении трубок передаются полиции.
104691 - А что там у пиндосов?
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 03 июн 2020, 15:30

Bikini писал(а):
03 июн 2020, 15:21
Apple принудительно отключила все краденые из разграбленных магазинов телефоны и потребовала вернуть их обратно.
А це не фейк? Точніше, це не стьоб? Я вже третій день це бачу на просторах інету.
То що, виходить, що відключений апарат, без сімки все одно контролюється? :hm: Чи як?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

А что там у пиндосов?

Где Bikini » 03 июн 2020, 15:42

Warisdeath писал(а):
03 июн 2020, 15:30
А це не фейк?
Конечно блочится через интернет. Это же Apple. Только тупой ниггер может украсть айфон :rofl:
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 03 июн 2020, 20:53

Нью–йоркские активисты сражаются за iMac, чтобы доказать, кто больше испытывает боль в связи со смертью мистера Флойда из Миннесоты...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathPuhPuh
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 03 июн 2020, 21:27

В Кливленде поймана пара демонстрантов. По сообщениям полиции, удалось перехватить сообщения задержанных, которые собрали уже крупное самодельное взрывное устройство и готовили применить его на улицах города...
104700 - А что там у пиндосов?
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»