Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 11:52

Изображение

"Налицо раскол фракции, и чтобы не рисковать и не делать раскол явным, ключевые законопроекты решили перенести - когда, думаю, сегодня станет ясно. Безусловно, ОП будет продолжать работу по сбору голосов. И вполне вероятно, Зеленскому удастся переломить ситуацию, во всяком случае, президент прилагает для этого все усилия."



За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Украина - реалии!!!!!!!!

Где dnepr7 » 30 мар 2020, 12:56

Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 03:20
Тільки прихильники 95 кварталу можуть знущатись над фізичними вадами людини.
Если ты с дефектом речи - с хрена ты прешься в ПЕВЦЫ? Или в ведущие на ТВ? Так сложилась жизнь что не дал тебе Бог способности нормально чисто говорить - иди занимайся чем-то другим.

И я не являюсь сторонником 95 квартала - не смотрел, не смотрю и не буду - не мое это.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Профайлер2016
Рейтинг: 8.33%
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 30 мар 2020, 12:59

dnepr7 писал(а):
30 мар 2020, 12:56
Если ты с дефектом речи - с хрена ты прешься в ПЕВЦЫ?
Как бы там ни было, но он стал очень популярным певцом! Так что вопрос "с хрена" отпадает сам собой.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Профайлер2016Warisdeath
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 30 мар 2020, 14:10

Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 03:20
Тільки прихильники 95 кварталу можуть знущатись над фізичними вадами людини.
Только истинный порохобот, считающий себя "высококультурным" представителем ЕС, мог опуститься до такого неологизма как
Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 00:27
Я хринію з цього жабогадюкінгу
Sanek писал(а):
30 мар 2020, 02:38
Да что же вы постоянно сливаетесь...
Интересно в чем?(((
Sanek писал(а):
30 мар 2020, 02:38
Вам задают конкретные вопросы, а вы как всегда противолодочным зигзагом и в кусты!
Я МОГУ ответить на эти примитивные вопросы! Поверьте! Уровень моей подготовки позволяет это сделать! Однако, я больше не считаю это необходимым. Порохобота, стоящего на довольствии у своего патрона словами не переубедить.
Sanek писал(а):
30 мар 2020, 02:38
Еще полгода назад вы бы яростно оппонировали, защищали... теперь все, запал иссяк?
Нет. Не иссяк. Я всегда комментирую то, что мне интересно. Просто сейчас я считаю, что в сравнении с "предыдущими" временами в нашей стране ничего кардинально не поменялось. И именно это и разочаровывает. А разочарование прежде всего идет от того, что Зеленский и его команда идут на поводу у порохоботов и постоянно оглядываются на меньшинство, пытающегося диктовать условия существования в этой стране! Комментировать "зашквары" Ермака, как того хочет мистер Варисдет я не буду не потому, что "слился" или мне нечего сказать, а потому, что я не вижу в его действиях чего-то такого из вон выходящего, что видит истинный порохобот. А истинный порохобот всегда увидит даже невидимое - потому что такая у него задача и он ее должен добросовестно выполнять.
Sanek писал(а):
30 мар 2020, 02:38
Это так явно заметно...
Что Вам заметно? Что я меньше стал оппонировать порохоботам? Честно, признаюсь: я просто устал!!! ВАС много - а я один. А один в поле не воин, даже если у него и семь пядей во лбу((( Тем более, когда видно, что все равно в стране ничего не меняется. Аксиома Украины неизменна - сколько бы майданов в этой стране не было дебильность из нее никуда не уйдет.(((
Sanek писал(а):
30 мар 2020, 02:38
Ааа, теперь вы просто тролль?
Нет Шановный! Я тот, кто троллит порохоботских троллей!!!
Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 02:57
Воно ж так патріотично тролити тих, хто за незалежність, за процвітання, за міцність України.
Господи! Может Вы уже на Марс улетите со своим пафосом примитивным?
Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 02:57
про... дубинських ... слуг.
Еще раз Вам рекомендую настоятельно - сходите к окулисту обязательно!!! Пусть Вам выпишет очки! Как только карантин закончится - бегом к нему)))
Sanek писал(а):
30 мар 2020, 02:59
Кстати, да... как в жопу язык!
((((((((((((((((((((((((((((((( Грубить в ответ не буду!
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 14:28

Сергія Сивоха та Максима Ткаченка увільнили від виконання обов'язків радників секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах. Про це 30 березня Апарат РНБО повідомив у відповідь на запит «Детектора медіа».

«Станом на 24 березня ц.р. (дата надіслання запиту, – ДМ) Сивохо Сергій Анатолійович не є радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах. Також інформуємо, що Ткаченко Максим Миколайович станом на 24.03.2020 також не обіймає посаду радника секретаря РНБО України на громадських засадах», – йдеться в повідомленні.

Причини звільнення в Апараті РНБО не уточнили.
https://detector.media/community/articl ... -zasadakh/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 14:34

dnepr7 писал(а):
30 мар 2020, 12:56
И я не являюсь сторонником 95 квартала - не смотрел, не смотрю и не буду - не мое это.
Упс, так завдяки таким, як Ви, не тільки вся наша країна, а весь світ дивиться їх перфоманси. І Ви дивитесь, і ми дивимось, і всі дивляться. Так що ні, друже, Ви - прихильник, та такий, що ще пошукати треба. Не у всіх комедіантів є такі шанувальники.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 30 мар 2020, 14:47

Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 14:34
Упс, так завдяки таким, як Ви, не тільки вся наша країна, а весь світ дивиться їх перфоманси.
Держите аналитику от магистра гарвардской экономической школы! :rofl: Изображение
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
Профайлер2016Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 25%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 30 мар 2020, 15:03

И снова про кОзацький менталитет!
Инет от обывателя: "Oleksandr Takul: Розповім вам казочку про цілий літак дебілів і "єбучую украіну"
(тільки дочитайте її до кінця, а то ще подумаєте, що це моє відео :-) )

Отже, жив собі один в'єтнамець. І був він бізнесменом багатим. І ось сталася в Світі біда люта, і тоді вирішив він найняти великий літак, щоб евакуювати своїх земляків в'єтнамців з України, де саме починався повний піхвець. І було в його країні консульство Українське. І проявило то консульство ініціативу, і домовилось із бізнесменом, щоб цим же літаком було перевезено українських туристів додому (щоб порожняк по небу не ганяти, і дівчинку Грету не засмучувати). І попросило консульство перевезти бідних українських туристів БЕЗКОШТОВНО. І погодився той бізнесмен. І ось, розуміючи ситуацію у Світі, розумні українські дипломати повідомили бідним українським туристам, що їм треба буде пройти 2-тижневу обсервацію по прильоті у Київ. І погодились українські туристи, і дали письмову згоду, бо цінують вони завжди шару різноманітну, і без вагань готові за неї пообіцяти що завгодно.
Ну ось на цьому і закінчується цензурна частина казки, і починається суворий соцреалізм від "простий український нарід тм".
Ви ж здогадуєтесь, як повели себе українські туристи, коли їхня сандаля ступила з трапу в'єтнамського літака на рідний асфальтобетон злітної смуги аеропорту " Бориспіль"? Правильно - вони начихали на свою згоду і обіцянку пройти обсервацію і силою прорвалися з будівлі терміналу.
Ось вам відео з інстаграму одного такого "туриста", який весело і задорно коментує цю спецоперацію по кидку Української держави, яка хоч і кволо, але таки намагається не допустити тут катастрофи. Ось вам лінк на профіль цього туриста https://www.facebook.com/usi.zhik?fref= ... tion=group
Вобчєм, додивіться цю казку на відео, яке логічно закінчується словами "єбучая украіна".
Всьо, кінець казки."

Ни чему не удивляйтесь! КОРОНОВИРУСА НЕТ! Желаю Всем быть здоровыми!

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 15:17

Це розвал держави

Президент Зеленський звертається до депутатів парламенту з закликом підтримати законопроекти, які дозволять країні отримати необхідну допомогу від МВФ і стверджує, що сьогоднішній день покаже, слуги або прислужники працюють в українському парламенті
Це дивне звернення. У Зеленського не повинно бути ніяких проблем з прийняттям законопроектів - принаймні, тих, що не вимагають конституційних змін. Він провів у Верховну Раду таку більшість депутатів, якої не було у жодного президента в українській історії. Йому не має бути з ким домовлятися - хіба що з самим собою.

Але це - тільки на перший погляд. У критичний для України момент президент Зеленський зіткнувся з політичною реальністю. У нього немає ніякої більшості. Більшість є у олігархів. І без їхнього схвалення точно не можна приймати закони, які зачіпають їхні інтереси.

Зеленському потрібно сказати правду хоча б самому собі. У нього є мандат українського народу, але до влади його привів не український народ. До влади його привели олігархи. А український народ просто подивився телевізор.

У олігархів були всі підстави допомагати Володимиру Зеленському. Його попередник - нерідко не за своїм бажанням, а на вимогу міжнародних інституцій - ігнорував їхні інтереси і пробував захищати інтереси країни. Такий президент олігархам був не потрібен. Їм потрібен був президент, який буде їхні захищати - і від українців, і від міжнародних кредиторів.

Зараз Зеленський прийшов до того ж, до чого прийшов Порошенко. Неможливо одночасно бути президентом України і захищати олігархічні інтереси. І як тільки він зробив крок у бік державних інтересів, моментально виявилося, що у нього немає парламентської більшості.

Це теж не випадково. Перемога Зеленського на президентських виборах - заслуга олігархів. А ось перемога партії “Слуга народу” на парламентських виборах - це заслуга Зеленського. Але кого він включив до списку переможців?

Людей, які спочатку були пов'язані з олігархічними кланами або знайшли “взаєморозуміння” з ними вже під час роботи парламенту. Людей, для яких парламент не відповідальність перед країною, а соціальний ліфт. Людей, які просто не розуміють, куди вони потрапили. Так більшість швидко стала меншістю. І тепер президент намагається знайти підтримку у фракцій, лідерів яких і депутатів яких він і його прихильники ще вчора публічно шельмували. Але навіть з цими депутатами не набирається достатньої кількості голосів. Занадто великою і безвідповідальною виявилася “монобільшість”!

Якби Зеленський не влаштовував вакханалію з позачерговими парламентськими виборами, якби його дії по демонтажу управлінської структури країни не підтримувала б в популістському угарі більшість населення, зараз у нас міг би бути парламент, на який здатний був би спертися президент. Але такого парламенту немає. І уряду немає, ключових для вирішення проблем епідемії міністрів доводиться міняти за кілька тижнів після призначення. І Офісу президента немає - вже другий поспіль його керівник компрометується і втрачає вплив. А обов'язки глави держави виконує людина, яка намагається докричатися до депутатів власної фракції по телевізору.

Це і є передбачуваний розвал системи державного управління у розпал страшної епідемії. Те, чого не могло не статися, сталося у найбільш критичний момент.

Віталій Портников
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 15:29

Профайлер2016 писал(а):
30 мар 2020, 15:03
И снова про кОзацький менталитет!
Це будете не Ви, якщо не накинете лайнецю. Це не козацький, це саме, що ні на є - м а л о р о с ь к и й менталітет, у всій своїй красі і прояві. А козаків залиште, будь ласка, і не ганьбить. Та самі не соромтесь, виставляючи напоказ що не можете відрізнити істину від штучної селекції, яка відбувалась більше, ніж 300 років на теренах наших земель. І після цього селекціювання тут залишилось стільки спадкоємців, що нам потрібно ще років 300, щоб позбутися їх.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 15:32

Lumen писал(а):
30 мар 2020, 14:47
Держите аналитику от магистра гарвардской экономической школы!
Ну, якщо Усик сказав, то тоді да)))
А треба уточнити, він цей прогноз робив як "О"лександр, чи "А"лександр, бо від цього залежить для кого він прогнозував :wink: А ще ж треба сходити помилитись :yes:
:fp: :bt:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 30 мар 2020, 15:46

Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 15:29
Це будете не Ви, якщо не накинете лайнецю.
Лайно - это вот там, постом выше! А в моем посту показан истинный украинский менталитет, тот, о котором я писал выше! Хватит обсерать все кругом! В стране беда - коронавирус. Всем сейчас хреново. И не в последнюю очередь из-за такого вот истинного украинского менталитета, который Вы гордо называете "кОзацьким"! "Истинные" украинцы, в большинстве своем из ИСТИННОЙ западной Украины, той, что не "МАЛОРОССИЯ" привезли эту заразу в нашу страну и сейчас кричат своим же землякам: "Ой хату не палите и не убивайте!" А такие, как Вы "истинные" украинцы подливаете каждодневно масло в огонь:"Конец государству!", "зашквары" и т.д., таща сюда весь негатив из инета!
П,С, Зашквар шановный у Вас в голове! Переключите свое внимание на тематику форума! Пишите там посты, тащите интересную инфу, а не разжигайте политический огонь, превращая военно-исторический форум в филиал партии ЕС((((
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 30 мар 2020, 15:50

Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 15:32
А треба уточнити, він цей прогноз робив як "О"лександр, чи "А"лександр,
:fool3: Еще одно подтверждение :fp:
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 16:02

Профайлер2016 писал(а):
30 мар 2020, 15:50
:fool3: Еще одно подтверждение :fp:
Що Усик малорос, хоч і виходить під козацький марш. То музика ц нього так, для фону.

Називайте мене Алєксандром, Олександр - це українською, - Усик порадив американським журналістам, як вживати його ім’я

"Моє ім'я - Алєксандр. Називайте мене Алєксандром. Алєксандр - це по-російськи, а Олександр - це українською. Але я Алєксандр", - сказав Усик.

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 30 мар 2020, 16:08

Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 16:02
Що Усик малорос, хоч і виходить під козацький марш. То музика ц нього так, для фону.

Називайте мене Алєксандром, Олександр - це українською, - Усик порадив американським журналістам, як вживати його ім’я
Честно. Вот мне пофиг это! Ему это простительно по двум причинам:
1) его постоянно бьют по голове боксерскими перчатками;
2) не смотря на все его головные задвиги - он сделал для популяризации Украины больше, чем любой из нас!
П.С. А Вам это не простительно потому, что из простого смешного поста про Гарвард, Вы пытаетесь слепить политическую "сенсацию".(((
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
Warisdeath


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 16:21

Профайлер2016 писал(а):
30 мар 2020, 15:46
А такие, как Вы "истинные" украинцы подливаете каждодневно масло в огонь:"Конец государству!", "зашквары" и т.д., таща сюда весь негатив из инета!
Е ні, шановний, це не негатив з і-нету, це наші реалії. Ви всі, піддавшись зомбоманіпулятивній пропаганді, привели оце недолуге і вручили йому булаву. Знаю, що Ви особисто були за Гриценка, але ж Гриценко був за Зеленського. Не пройшло і одного року, як очевидно, що вони нездатні ні на що, окрім як зруйнувати державу. Зашквар на зашкварі роблять слуги. Їх підтримує опзж і всякий непотріб із портнікових та шаріїв. "ЄС" тут ні в якому разі не причетна. Слуги на чолі з Зеленським, взагалі їх ігнорували, так що, будьте ласкаві, сприймайте цю реальність такою, як вона є зараз. І я, на відміну від Вас, не сказав жодного слова неправди про монобільшість та її очільника. Жодного. Лише факти.

Боротьба з епідемією остаточно нам показала неспроможність влади. Вони навіть організувати нормально не змогли доставку своїх громадян додому. У них немає ні одного дійства, щоб вони прорахували хоч на пів-кроку наперед. Все, за що не візьмуться, вирішується по ходу. Це говорить про їх профнепригодність. Ні на одному нормальному підприємстві таких робітиків ніколи б не затримали на їх посадах, вигнали б, і добре, якщо не з записом по статті, а у керма країни чомусь можна.

Тому читайте, аналізуйте, думайте. Навчиться вже до країни відноситись, як до рідного дому. Бо втратити її дуже легко, і не встигнете помітити як це швидко трапляється. А от повернути потрібні час, сили, дипломатія, професіоналізм та терпіння.
І не Вам мені указувати де, що і про що мені писати.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 30 мар 2020, 16:35

Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 16:21
Ви всі, піддавшись зомбоманіпулятивній пропаганді, привели оце недолуге і вручили йому булаву.
Не трындите! Мы же с Вами договорились вчера или нет? Пишите только о том в чем уверены, там где Вы были не номиналом! А не АЛАЛА!!! Давайте поспорим с Вами, к примеру на три тысячи долларов?! Мне они сейчас очень пригодятся! Что я не голосовал за Зеленского и его партию на двух выборах, которые прошли в Украине в прошлом году!? Согласны??? Если нет, то напишите мне сейчас, что Вы свои слова забираете обратно и больше не будете писать лабуду!
П.С. Остальной текст ниже этой Вашей фразы мне не интересен. Потому что там написана свойственная Вам пафосная лабуда!
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25317
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 30 мар 2020, 16:45

Профайлер2016 писал(а):
30 мар 2020, 16:35
Мы же с Вами договорились вчера или нет?
Я ні про що з Вами не домовлявся
Профайлер2016 писал(а):
30 мар 2020, 16:35
Пишите только о том в чем уверены
Я й пишу про те, у чому упевнений на 100 відсотків. Що не так?
Профайлер2016 писал(а):
30 мар 2020, 16:35
Что я не голосовал за Зеленского и его партию на двух выборах, которые прошли в Украине в прошлом году!
Ви читати умієте? Я Вам написав вище:
Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 16:21
Знаю, що Ви особисто були за Гриценка
І, взагалі, навіщо мені будь-які парі?
А за грошима йдіть на роботу, а не до мене.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Профайлер2016 » 30 мар 2020, 17:02

Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 16:45
Я ні про що з Вами не домовлявся
Вы еще скажите, что пост мой не прочитали?))) :wink:
Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 16:45
Я й пишу про те, у чому упевнений на 100 відсотків. Що не так?...І, взагалі, навіщо мені будь-які парі?
У Вас раздвоение личности Шановный! Тут помню - тут не помню. Если Вы уверены в себе - не пишите тогда огульно. Если Вы оппонируете мне - не пишите тогда, что я дал булаву кому-то там, зная, что я не голосовал за того человека!!! Так ясно Вам??? Нужно отвечать за свои слова и не трындеть безудержно! Если бы мы были бы в ЭВРОПЕ, я бы с Вас за клевету не три тысячи снял бы! А так, Вы мне в ответ - я ни я и рожа не моя((( Хороша позиция - трындеть и не отвечать!
Warisdeath писал(а):
30 мар 2020, 16:45
А за грошима йдіть на роботу, а не до мене.
Будете обвинять огульно - приду к ВАМ!
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lumen » 30 мар 2020, 17:20

Профайлер2016 писал(а):
30 мар 2020, 16:35
Не трындите!
Держите себя в руках, коллега! :playboy:
Я почему-то понимаю, что пишет камрад. А вы, к кому он обращается - нет. Самое забавное, что вы, критикующие за буквальность направо и налево, сами оказываетесь таким буквальным! :fp: Конкретно вы привели зелень к власти не тем, что пошли и проголосовали, а тем, что распространяли и поддерживали волну против прошлой власти все предыдущие годы. Критиковать не возбраняется и даже нужно, но когда вместо конструктивной критики выливается на 90% ложь и домыслы, то имеем, что имеем.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathПрофайлер2016Sanek
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»