Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 22:20

dnepr7 писал(а):
24 фев 2020, 22:03
Я предложил - Вы отказались - вот и поговорили
Я не відказався. Я Вам пояснив чому дискусія не може бути конструктивною. І в свою чергу запитав Вас. А Ви ігноруєте.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Украина - реалии!!!!!!!!

Где dnepr7 » 24 фев 2020, 22:30

Warisdeath писал(а):
24 фев 2020, 21:39
Ох жи ж мамадорогаядорогаямама! :fp:
На жаль не зможу, не вийде у нас з Вами конструктивної дискусії, тому, що у Вашому питанні, у самому його формулюванні, весь той конструктив розлітається на шматки.
А взагалі-то тут вже стільки писано/переписано, сказано/пересказано, а особисто мною так це взагалі забагато, що в тисячуп'ятсотий раз повторювати одне й те ж і не хочеться, і сенсу не бачу.
Може Ви перший почнете, та конструктивно нам повідаєте які такі ознакипро які Ви стверджуєте? Бо так як Ви не помітили ні вектору розвитку, ні планів, ні перспектив, ні досягнень, ні того, з чого починали, тобто яку країну взяв і яку передав, то розкажіть, будь ласка, про злочин. Мені, наприклад, дуже цікаво це почути. Може я щось пропустив у житті країни, то ж хочу про це знати.
OK свои слова "преступный режим Порошенко" я забираю обратно. Решил пошутить - видимо неудачно.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 25 фев 2020, 23:50

У наших слуг та їх друзів - опзжистів інші щелепи. Всі ж пам'ятають оту дурепу, в якої щелепа не так розташована? От і наші депутати з нею в одну шерегу стають під московську дудочку. Оцю
92591 - Украина - реалии!!!!!!!!
Законопроєкт про дозвіл виступати в залі Ради російською мовою зареєстровано у ВР

Народні депутати Максим Бужанський і Олег Волошин подали проєкт закону про зміни до регламенту парламенту для "захисту російської мови".
Законопроєкт опубліковано на сайті Верховної Ради.

Авторами стали народний депутат від фракції "Слуги народу" Максим Бужанський і депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин.

Парламентарії скаржаться, що в регламенті Верховної Ради робочою мовою встановлено українську мову.

"Тобто, в регламенті Верховної Ради України не реалізовано конституційні гарантії і норми про вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України", - написано в пояснювальній записці.
Бужанський і Волошин заявляють, що "російськомовні громадяни, серед яких і нардепи, мають такі самі права, як і україномовні, і платять податки".

Депутати пропонують дозволити виступати у Верховній Раді російською мовою.
92589 - Украина - реалии!!!!!!!!
А чого це тільки російською? Треба ще угорською, татарською, кримско-татарською, мовою ромів, мовою булгар та інших. Якщо захищати меншини, то ж треба всіх захищати, а не вибірково.
Вже один захисник на Донбасі захищає русскоязічноє насєлєниє.
Тварі :cs:
92590 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 26 фев 2020, 00:48

Warisdeath писал(а):
25 фев 2020, 23:50
А чого це тільки російською? Треба ще угорською, татарською, кримско-татарською, мовою ромів, мовою булгар та інших. Якщо захищати меншини, то ж треба всіх захищати, а не вибірково.
Ну так там же и написано, что "иные языки национальных меньшинств"...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаdnepr7Lumen
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 01:30

Sanek, Ага. А вони ж так і виконують все, що написано. Чи ми не розуміємо у чому справа?
Якщо воно прийшло робити в парламент країни, мову якої воно не взмозі осилити, то одразу ж зрозуміло на користь кого воно буде законопроекти свої просувати. Це раз. А по-друге, то хоч на есперанто, тільки нехай теревене з перекладачем на державну мову. Перекладач за їх рахунок. І такий компроміс на мою думку буде саме те, що треба. Воно собі там щось булькоче, а перекладач нам доповість. І нічії права і ні які закони не порушено. Згодні зі мною? Треба ж домовлятися, так?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekLumen
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 26 фев 2020, 01:45

Warisdeath писал(а):
26 фев 2020, 01:30
Згодні зі мною?
Идея хорошая!... но несет риски... :wink:
- Я имел ввиду совсем не это! Переводчик не так перевел!!! :yahoo:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 01:54

Sanek писал(а):
26 фев 2020, 01:45
Переводчик не так перевел!!!
Я про це подумав. Але ж будуть дебати, та й сам закон буде написано мовою, і в ньому буде написано те, що сказав перекладач)))
А взагалі-то від пропозиції мати перекладача за свій рахунок, всі в одну хвилину забули б про той законопроєкт та "захист" меншин :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 01:54

Тут люди таке пишуть :hm:
92600 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаdnepr7
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Украина - реалии!!!!!!!!

Где dnepr7 » 26 фев 2020, 06:57

Warisdeath писал(а):
26 фев 2020, 01:30
І нічії права і ні які закони не порушено. Згодні зі мною? Треба ж домовлятися, так?
Договариваться равенство справедливость с кем это с вышиванками? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Я сижу чай пью - и ты сиди чай пей.
Я сижу вареники ем - и ты сиди чай пей.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6930
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 13:01

dnepr7 писал(а):
26 фев 2020, 06:57
Договариваться равенство справедливость с кем это с вышиванками?
Ні. Вам не треба. То не Ваше. Ви домовляйтесь з кокошниками та матрьошками. Вони Вам ближче. По духу, ментально. Ви ж слово в слово розмовляєте одним текстом.
Та й залишилось вже на так багато зробити, щоб стерти Україну, щоб вона вам не заважала життям насолоджуватися на її руїнах. Стирайте. У Вас і у всіх Ваших однодумців дуже сильний покровитель, наставник, натхненник, спонсор у перетворенні в життя ваших ідей та мрій. Уперед! У вас все вийде.
Але ж і не забувайте: супротив буде, легко вам не буде. І вони, Ваші покровителі та шанувальники, про це знають.

— Украины нет. Есть украинство. То есть, специфическое расстройство умов. Удивительным образом доведенное до крайних степеней увлечение этнографией. Такое кровавое краеведение. Сумбур вместо государства. Борщ, Бандера, бандура есть. А нации нет. Брошюра «Самостийна Украйна» есть, а Украины нет. Вопрос только в том, Украины уже нет, или пока еще нет?

Я, как ни странно, укрооптимист. То есть, считаю , что Украины нет пока. Но со временем она все-таки будет. Хохлы ребята упрямые, они сделают. Однако, какая именно это будет Украина, в каких границах она будет существовать и даже, может быть, сколько будет Украин — вопросы открытые. И в решении этих вопросов России так или иначе предстоит участвовать.

Отношения с Украиной никогда простыми не были, даже когда Украина была в составе России. Украина для имперской и советской бюрократии всегда была делом хлопотным. То атаман Полуботок подведет, то западенцы к Гитлеру переметнутся. Принуждение силой к братским отношениям — единственный метод, исторически доказавший эффективность на украинском направлении. Не думаю, что будет изобретен какой-то другой.

Подробности от АК: http://actualcomment.ru/surkov-mne-inte ... 60855.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Украина - реалии!!!!!!!!

Где dnepr7 » 26 фев 2020, 13:58

выявить вышиванку очень просто - она черезчур эмоциональна на грани психопатии, говорит всегда на мове даже если собеседники ее не знают и носит обязательно тризуб или значек с флагом или другую вещь в цветах укр флага, характер скверный, денег хронически нет, любит лезть в чужие дела и громко разговаривать обвиняя окружающих в своих проблемах
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
Lumen
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 14:25

dnepr7, Не треба свою недолугість приписувати іншим. У цьому тексті абсолютна маніпуляція та підміна декількох слів. Поставте на місце у Вашому опусі: "кокошник", "триколор" та "язик" і це точний опис Ваших. Так що не треба тут ля-ля розводити, та вводити людей у оману. Займіться своїми, у Вас дуже багато справ, Вам ще Україну знищувати. Так що не розтрачуйте ні сили, ні час.
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 14:29




Ну якщо народ вірить в "поле чудес", то не треба забувати повну його назву: "Поле чудес в країні дурнів" :yes:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6930
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lis1980 » 26 фев 2020, 14:32


Warisdeath писал(а):Вам ще Україну знищувати.
Оно? Уничтожать?? ))))) Не смешите!! )))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 14:56

Lis1980, Ні, цей не буде. Він буде плескати у долоні.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 15:05

В УКРАЇНІ – ДЕНЬ ОПОРУ КРИМУ РОСІЙСЬКІЙ ОКУПАЦІЇ
День кримського спротиву російській окупації відзначає Україна 26 лютого.

Цього дня 2014-го біля будівлі кримського парламенту представники Меджлісу провели мітинг на підтримку територіальної цілісності України у відповідь на появу на півострові так званих "зелених чоловічків" – людей у військовій формі, але без розпізнавальних знаків. Водночас проросійські сили, зі свого боку, зібрали кілька сотень людей. Тоді між учасниками зібрань сталися масові сутички. Двоє людей загинули й декілька десятків були поранені.

Уже наступного дня спецпідрозділи ГРУ Росії зайняли приміщення Верховної Ради і Ради Міністрів Криму.
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 26 фев 2020, 16:10

Головна теза в першому інтерв'ю, яке подільник Путіна Владислав Сурков дав після свого відходу з адміністрації президента Росії - "примус силою до братських відносин - єдиний метод, який історично довів ефективність на українському напрямку"
Простіше кажучи, Сурков визнає, що єдина можливість для Кремля приєднати до Росії українські території або зробити Україну країною-сателітом - це згвалтування. Тому що це і є переклад зрозумілою мовою примус силою до братських відносин. Коли "брат" силою домагається симпатії того, кого він вирішив зробити своїм "родичем". Або коли чоловік силою домагається інтимних відносин з дружиною. Все це - звичайне насильство, відповідні статті Кримінального кодексу.

Якби Сурков говорив не про держави, а про людей, він виглядав би звичайним маніяком, нахилами якого повинні займатися правоохоронці і психіатри. Але коли Сурков говорить про держави, тоді він - принаймні, сам для себе - виглядає серйозним політичним діячем. А те, що рекомендації цього "політика" вже призвели до загибелі тисяч людей, до появи сотень тисяч біженців з окупованих територій, що людей заарештовують, катують, і вже не теоретично, а практично гвалтують в тюрмах Криму і Донбасу - це не дуже важливо ані для самого Суркова, ані для мільйонів його співвітчизників. Тому що "примус силою до братських відносин - єдиний метод".

Ми повинні точно розуміти, що є сусідами кримінального осередку, який прикидається державою тільки заради того, щоб гвалтувати і вбивати - і не соромиться своїх кривавих інстинктів. Те, що говорить Сурков - це не переконання Суркова, у Суркова взагалі немає ніяких переконань. Це - програма Путіна. Програма згвалтування України.

А шляхи до цього насильства можуть бути різними. Може бути груба сила, прихильником якої є Сурков. Може бути обман, фахівцем в якому є Козак - для цього і хочуть використовувати "незвичайну легкість в думках" Володимира Зеленського, помічену російською делегацією в Парижі. А може бути і підкуп. Але в будь-якому з цих випадків згвалтування не уникнути.

Уникнути згвалтування можна тільки в тому випадку, якщо об'єкт насильства пручається насильству.

Висловлюючись словами пана Суркова, це "єдиний метод, який історично довів ефективність на українському напрямку. Не думаю, що буде винайдено якийсь інший".

Віталій Портников: Ґвалтівникам потрібно чинити опір
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Украина - реалии!!!!!!!!

Где dnepr7 » 26 фев 2020, 19:05

Warisdeath писал(а):
26 фев 2020, 14:25
dnepr7, Не треба свою недолугість приписувати іншим. У цьому тексті абсолютна маніпуляція та підміна декількох слів. Поставте на місце у Вашому опусі: "кокошник", "триколор" та "язик" і це точний опис Ваших. Так що не треба тут ля-ля розводити, та вводити людей у оману. Займіться своїми, у Вас дуже багато справ, Вам ще Україну знищувати. Так що не розтрачуйте ні сили, ні час.
Я не собираюсь уничтожать Украину. Я искренне желаю Украине добра процветания и светлого будущего. А что от правления Ющенко народ был очень злой - что от правления Порошенко. Потому что скакать на Майдане много ума не нада - а чтобы создать условия для развития экономики промышленности бизнеса - нада МНОГО ума и правильный подход.

Независимость Украины началась с Революции на граните 1990 года. Потом приняли Декларацию независимости. Я помню восторг и воодушевление тех времен. Из всего запомнилось толькотодно - выступал какой-то националист в вышиванке - говорит - а нам не нужна та промышленность что осталась после СССР - мы будем жить как наши деды в глиняных хатах под крышей из камыша - в этом наше счастье.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»