Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lis1980 » 23 фев 2020, 10:34

Опа, в соседней ветке Ищенко и Стариков. Здесь Бузина. Полный набор "патриота Украины" ))))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lis1980 » 23 фев 2020, 11:14

Уровень власти впервые стал равен уровню избирателей ))) Класс!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 4):
dnepr7WarisdeathSanekГоша
Рейтинг: 33.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Украина - реалии!!!!!!!!

Где dnepr7 » 23 фев 2020, 16:07

Lis1980 писал(а):
23 фев 2020, 10:34
Опа, в соседней ветке Ищенко и Стариков. Здесь Бузина. Полный набор "патриота Украины" ))))))
Я до вчерашнего дня про Бузину только слышал - а вернее про его убийство - а вчера посмотрел это длинное видео - он говорит умные грамотные вещи. Национализм это всегда провинционализм - я сам никогда вот про это не думал. Провинционализм - колхозность - селюки - мне как парню из промышленного мегаполиса это все не близко. Старикова когда-то уже видел что-то точно НЕ про Украину он рассказывал - а вот историю появления Пакистана я не знал воистину "разделяй и властвуй" как говорили древние римляне. Ничего не ново под солнцем - все уже было, первый раз как трагедия - второй раз как фарс.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lis1980 » 23 фев 2020, 17:04


dnepr7 писал(а): он говорит умные грамотные вещи
"Умные грамотные вещи" для людей не знакомых с историей ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 23 фев 2020, 21:14

Lis1980, исторически он был подкован... просто ничего нового не рассказал. Что Украину в нынешних границах очертили в СССР - никто и не спорит. Что земли Российской империи назывались Малороссией и Новороссией и зачастую завоеваны экспансией России - тоже ничего нового... Просто выпячивается этот факт как некое откровение :fp: А ничего, что куда ни ткни на карте мира - все страны были раньше частью империй или их колониями... Были да сплыли! :biggrin: Все - проехали... что хотел сказать Бузина своими "откровениями", заявляя одновременно, что мы присутствуем при затянувшемся распаде Российской Империи - хз?... Нам нужно бежать спасать труп? :shok:

Короче, какая-то х%ета типа вашим и нашим, но все-таки не нашим... :wink:
Причем когда он начал рассуждать о нынешнем времени, то начался откровенный чес... особенно позабавило сравнение Каталонии и Донбасса :rofl:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 23 фев 2020, 21:53

"Дуже добре, що на відміну від посади Президента на посаді Мера є людина, що під час Революції Гідності разом з Майданівцями відстоювала честь та Гідність держави та має проукраїнську позицію. Дякую, Віталій Кличко“ – написала заступник ГО “Родини Небесної Сотні” Юлія Цепун на своїй сторінці у соціальній мережі facebook.

Віталій Кличко зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні та постраждалими учасниками Революції Гідності
https://kievtime.com/vlast/vitalij-klyc ... -gidnosti/
92366 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekРост76Гоша
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 02:23

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива гнівно відреагував на заборону в Україні радянського свята "23 лютого" і вирішив привітати з ним українців.
Відповідний пост із вітальною картинкою він опублікував на своїй сторінці у Facebook. Водночас одіозний політик нецензурно висловився на адресу закону про декомунізацію.
92446 - Украина - реалии!!!!!!!!
Папандопало. На льту перевзувається.
А скріни не горять))
92447 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Гошаdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lis1980 » 24 фев 2020, 02:27


Warisdeath писал(а): Папандопало. На льту перевзувається.
А скріни не горять))
Конченый дебил )))))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 02:32

Lis1980 писал(а):
24 фев 2020, 02:27
Конченый дебил )))))))
Але щось не спостерігається обурення його дебілізмом у суспільстві. Нікого не коробить, що воно депутат, працює зараз у парламенті, представляє країну. А от партія "ЄС", а особливо її лідер, дуже обурює. І що з цим робити?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Гошаdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lis1980 » 24 фев 2020, 02:36


Warisdeath писал(а):Але щось не спостерігається обурення його дебілізмом у суспільстві. Нікого не коробить, що воно депутат, працює зараз у парламенті, представляє країну. А от партія "ЄС", а особливо її лідер, дуже обурює. І що з цим робити?
Ничего ))) Берегите нервы, они еще пригодятся ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 02:45

Арсен Аваков — єдиний чиновник топ-рівня, який після Революції Гідності незмінно залишається на своїй посаді. За шість років в Україні змінилося три прем’єри і два президенти. Аваков — досі в кріслі міністра внутрішніх справ. Останнє його призначення на цю посаду супроводжувалося гучним скандалом.
Попри високий градус суспільного спротиву, Верховна Рада затвердила кандидатуру Авакова. Коментуючи таке рішення парламенту, голова найбільшої фракції тоді заявляв, що він лишиться на посаді на пів року “під персональну відповідальність президента”. Пів року минає за тиждень.

До шостої річниці Арсена Авакова на посаді голови МВС назбиралося чимало скандальних справ. Наша редакція публікує лише ту частину з них, над якими нам довелося попрацювати особисто.

ЩО НЕ ТАК З АВАКОВИМ: ГУЧНІ ЗЛОЧИНИ, НЕРОЗКРИТІ ПОЛІЦІЄЮ
https://www.slidstvo.info/texts/shho-ne ... zZH4XgwY9g
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Гошаdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 03:36

Поцупив в тві, під катом весь тред
В першу чергу це ЗРАДА ВІД ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО. ЗРАДА ВІД ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ.
Якщо по простому то зелена х**ня на кожен свій провал починає нам-українцям мстити. Тільки ЧМО і бидло себе так поводить. Але нам по*уй, в нас є локомотив, який прямує в правильному напрямку.

Порівняйте БМВ і таврію) Українці - це БМВ! БМВ веде конкуренцію серед кращих виробників світу, так і Україна при Порошенко вела конкуренцію серед кращих. Нажаль ніхто не приділяє увагу подіям спорту((( Збірна України по футболу вийшла на Євро Це не просто так відбулося. Просто наша збірна України стала справді Українською!!!!! Непотріб, який не співав Гімн України та погано вживався в команді викинуто на сміття. І знаєте, що цікаво, нам намагалися впарити, що Шахтар є сепарською конторою. зараз збірна України представляє собою "ШАХТАР", а не ДИНАМО, футболісти мене зрозуміють)
А гравці ШАХТАРА СПРАВДІ ДОПОМАГАЛИ АРМІЇ, бо просто - це теж патріотизм. знаєте в футболі теж видно хто є хто. Так б'ються не за зарплату, так б'ються за честь своєї Батьківщини!!! Перемогти чемпіона Європи - це теж історична перемога!!! А ми чомусь про це не говоримо(((

І дивіться, про аудит в армії і "браковані" бронежилети мовчать
Але ж з Генерала Марчука зняли обвинувачення та й аудит нічого не знайшов про корупцію Укроборонпрома. Ми маємо говорити про такі речі більше, бо проукраїнські змі( @prm_ua, @EspresoTV, @5channel, КРИМСЬКО - ТАТАРСЬКИЙ АТР) теж в меншості бьються проти пропаганди Кремля. І починають правильно бити ворога завдяки нашій підтримці. От, що значать слова Пороха : ДРУЗІ! МИ РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Ви подивіться на наш Біатлон Коли команда працювала як один механізм, все було просто чудово і біатлоністи були з медалями. Але по дивним обставинам команда в тому самому складі провалюється на Олімпіаді. З біатлоном поки програємо, а от ЗБІРНУ УКРАЇНИ ПО ФУТБОЛУ ВІДСТОЯЛИ І ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ!!! Це теж історія України!....
Вибачайте, що так багато написав)) Почав про одне, а вийшло всього по трішечки)
Головне те, що ми розуміємо нашу помилку і дивимось на речі та на людей по іншому. Можу багато про це говорити, приклади проводити: наприклад боксери, як так трапилось, що Україну представляють не українці. Це теж війна проти України але повторюю, що всі сили були кинуті на футбол і це правильно. бо імідж країни в світі багато в чому залежить і від спорту!

Порошенко знав, що програє зеленському Порох працював на свою державу - Україну, а не на піар перед виборами. Порох став на шляху небезпечного виродка хуйла. Порох спас Україну. Порох все робив і робить по людськи... Я бачу в твіттері хто є Хунта

Нажаль іноді приходиться влазити в брудні ігри, але справа того варта, вирішується доля нашої Батьківщини!!! Я вже не говорю про гімнастику. Чомусь звикли звинувачувати спортсменів а не міністра спорту та федерацію гімнастики. По перше туди повезли не кращих, а по-друге гімнастки теж останнім часом не радують((( це теж війна проти України війна та саботаж з боку влади.чому так пояснювати не буду, кому потрібно зрозуміли мене.
Тому армія нічого нікому не повинна - це ми повинні армії!!! Армія й так дбає про свій народ. Прийде час і управління перейде в руки армії і це буде правильно!!! Армія справиться!!! І ми допоможемо. Раніше ж було як, Порох приймав участь у відкритті лікарень, доріг- наголошую у відкритті брав участь, тобто вони реально збудовані. А Зеленський біля мікрофону сказав, що 220 лікарень відновлять. Три місяці пройшло Де будівництво??? "А я вам нічєго нє должен"

ну нам ти точно нічого не повинен, нема в тебе чого віддавати,ти родився без честі. А от за смерті наших Воїнів будеш відповідати!
@ZelenskyyUa, помилка в тому, що ви себе вважаєте не переможеними.... Ваше право, вперед, тільки під ноги дивіться, але ж ви не дивитесь

ну ми вам допоможемо, щоб ви не спотикалися.... Далі буде......
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 03:59

Информационная война на примере Новых Санжар и следы кремлевской агентуры
В деле о протестах в Новых Санжарах с каждым часом всплывает все больше фактов подтверждающих спланированность этих акций “третьей стороной”.

Я понимаю, что тема Новых Санжар вызывает у многих румянец стыда и на психологическом уровне истощила энергетически и эмоционально сознательное большинство. Но с учетом того, насколько это была продуманная и спланированная операция, а отнюдь не всплеск эмоций подавляющего большинства жителей данного населенного пункта я продолжу указывать на явные следы вмешательства и содействия данному инциденту “третьей стороны”.
https://odessa.dozor.ua/columns/1533/1217675
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Гошаdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Гоша » 24 фев 2020, 05:56

Было видно не вооруженным глазом,что людей организовывает враждебная Украине сила.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
dnepr7Warisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lis1980 » 24 фев 2020, 10:01


Warisdeath писал(а):Поцупив в тві
Перебор! От упоминаний Порошенко текст просто зашкаливает ;) Вы специально красной тряпкой машете? ))))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
dnepr7
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Lis1980 » 24 фев 2020, 10:59

С 15:10 о поднятой у нас теме о стрельбе на майдане.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathdnepr7
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 16:36

Lis1980 писал(а):
24 фев 2020, 10:01
Перебор! От упоминаний Порошенко текст просто зашкаливает ;) Вы специально красной тряпкой машете? ))))))
Ні, не перебор і не навмисно. Та і автор же не я, якби я писав, я би не згадував прізвище, повірте.
Акцент треба робити не на прізвищах, а на діях. Людина, яка писала цей тред, закликає до підняття духу, збереження того, що вже зроблено. Тобто задати діючій владі тренд на те, на чому вона повинна концентрувати свої зусилля та погляди.

А що стосується конкретного прізвища і чому я цей тред приніс сюди? Ось дивіться. Коли ми говоримо про Оман, в контексті того, що це була погана ідея в принципі, то нам тут же про Мальдіви. Коли ми говоримо про те, що розведення військ, дзвінки путіну, закупівля електроенергії в рахє, і про багато чого іншого, що робиться не так чи взагалі не повинно відбуватися, то нам тут же про свинарчуків та про "завершити АТО за два тижні". І так далі. Тобто постійно йде порівняння. Так може досить робити порівняння з тим, що дратує, що не принесло позитивних результатів, не приносить і не принесе, а переходити до порівняння того, чим реально можна пишатися, що треба розвивати, що не можна спаплюжити, та намагатися зберегти те, що вже зроблено? Якби не крутили та не вертіли, але ж багато чого доброго та корисного було зроблено попередніками. Тому все це зроблене треба прагнути зберегти і розвивати, та йти далі у своєму розвитку, а не кидати каміннями у минуле і вишукувати там все погане, не помічаючи яка велетенська робота була зроблена.

А згадане тут так часто прізвище, ну що ж? Воно і буде згадуватись та звучати настільки часто і дого, наскільки діючий президент та його команда не зрозуміють нарешті, що ворог не в парламентській партії "ЄС" та її очільнику, а ворог - в кремлі, та коли вони стануть більш агресивними і не дадуть розгулятися іншій парламентській партії, яка, вже не соромлячись, у стінах ВР декларує тези кремля.

Виходячи з того, що народ обрав непрофесіоналів і популістів, та чекає від них здійснення своїх мрій про якісне життя і вірять та готові почекати поки вони навчаться тому, як втілити ці мрії у реальне життя, то ж треба їм указати напрямок, по якому влада повинна рухатись, щоб навчитися жити і працювати на користь нашої держави в цілому та нас зокрема кожного.

Так що тред не про прізвище одного чи іншого Президента. Тред про армію, спорт, заводи, пароходи, тобто про майбутнє. Про якісне майбутнє. З збереженням того, що вже є і чим ми маємо пишатися.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 24 фев 2020, 18:05

Чи готували анексію Криму завчасно? Поведінка олігархів на початку війни. Конфлікти у старій владі та що треба було зробити з колоною Гіркіна у липні 14 року? Чи покращило би введеня ВС стан країни? Про оточення нового президента та запит на професіоналізм, про ринок землі і багато чого іншого та цікавого.
Олександр Турчинов у програмі Сергія Іванова
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Украина - реалии!!!!!!!!

Где dnepr7 » 24 фев 2020, 19:27

Warisdeath писал(а):
24 фев 2020, 02:32
Але щось не спостерігається обурення його дебілізмом у суспільстві. Нікого не коробить, що воно депутат, працює зараз у парламенті, представляє країну.
Кива - красавчик, когда про что-то рассказывает просто жжет напалмом. Я вот раньше думал, что он под наркотой какой-то все время - но похоже что нет.

Ломится лось по кукурузному полю. Початки в стороны разлетаются,
стебли ломаются с грохотом - ужас!
Добежал до края поля, видит - стоит избушка. На избушке написано "БАР".
Забегает туда.
Бьет монетой по стойке:
- 50 грамм водки!
- А чего так мало? - говорит бармен. - Ты вон какой здоровый.
Неужели 50 грамм хватит?
- Да мне для запаху только - дури и так хватает...
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»