Желтовласка у власти.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 19 дек 2019, 16:58

Lumen писал(а):
19 дек 2019, 12:45
Трамп вполне спокойно отреагировал на произошедшее
Так спокійно, що написав відкритого листа у Білий Дім аж на 6 сторінок))) Ну, це він заспокійливо писав своє звернення!

Трамп написав довгого і злого листа про імпічмент, згадав навіть салемських відьом

Президент США Дональд Трамп написав листа до спікера нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі, в якому закликав негайно припинити процес імпічменту щодо нього, розкритикував демократів за розслідування щодо імпічменту та назвав себе жертвою спроби державного перевороту.

Глава Білого дому вважає процес імпічменту проти нього є «безпрецедентним і неконституційним», а також називає його «зловживанням владою з боку демократів-законодавців».

У листі із 6 сторінок Трамп звинуватив спікера Палати представників Ненсі Пелосі в оголошенні "відкритої війни американській демократії".
"Ви здешевили важливість цього дуже потворного слова, імпічмент!", - написав Трамп у листі.

«Такого не було за майже два з половиною століття законодавчої історії США... Настав час, щоби ви та високопоставлені демократи в Конгресі негайно припинили цю фантазію про імпічмент і повернулися до роботи на благо американського народу», — йдеться у листі Трампа до Пелосі.

Свою розмову з українським президентом Володимиром Зеленським, яка і стала причиною для початку процедури імпічменту, Трамп назвав «абсолютно безневинною». Він нагадав, що й сам Зеленський та міністр закордонних справ України Вадим Пристайко неодноразово заявляли, що не відчули жодного тиску з його боку.

Звісно, американський лідер традиційно згадав у негативному ключі свого потенційного конкурента на виборах 2020 року демократа Джо Байдена, який обіймав посаду віцепрезидента США. Трамп вкотре звинуватив його у намаганнях добитися звільнення українського генпрокурора Віктора Шокіна — нібито так Байден хотів врятувати свого сина від розслідування проти компанії Burisma, до складу ради директорів якої він входив.

Трамп стверджує, що його "позбавили основної конституційної належної процедури з початку цієї афери щодо імпічменту", і "заперечували його основні права, надані Конституцією, включаючи право на представлення доказів".

Насправді голова юридичного комітету Палати представників публічно запрошував Трампа дати свідчення в процесі імпічменту, що також дозволило б його юридичній команді допитати свідків, але він відмовився.
"Більш справедливий процес отримали ті, хто звинувачувався в судових процесах салемських відьом", - написав Трамп.

У 17-му столітті американське місто Салем, штат Массачусетс, пережило період масової істерії, в результаті якої судили і стратили десятки людей за звинуваченням у чаклунстві.

Це ж він писав дуже заспокійливо))))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenГошаПрофайлер2016Рост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Желтовласка у власти.

Где Профайлер2016 » 19 дек 2019, 21:24

Warisdeath писал(а):
19 дек 2019, 16:58
У 17-му столітті американське місто Салем, штат Массачусетс, пережило період масової істерії, в результаті якої судили і стратили десятки людей за звинуваченням у чаклунстві.
Нечто подобное я наблюдаю сейчас на другой половине планета Земля))) :yahoo:
Вы представляете, что будет, если Байден выиграет следующие выборы? Я точно знаю, что он попросит Зеленского назначить Порошенко Генпрокурором Украины))) :yahoo: , а Грету - Генсеком ООН ))) :yahoo:


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 20 дек 2019, 01:30

Профайлер2016, Оце так Вас заціпило. Вже хвилююсь за Вас. В цій темі ми пишемо про Трампа. Про Петра Олексійовича в нас багато інших гілок.

І да, в нас президентів обирають, а не назначають на прохання Америки. Не повторюйте так відкрито кремлівські мантри.
За одну добу у Вас вже друга стратка. Шось Ви палитесь на дрібничках. Втрачаєте кваліфікацію. Не хвилюйтесь. Не треба. Ви - цікавий демагог. У Вас це добре виходить, майже непомітно, тому що професіонал. Але щось Ви розгубились. Зконцентруйтесь.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Желтовласка у власти.

Где Профайлер2016 » 20 дек 2019, 19:32

Warisdeath писал(а):
20 дек 2019, 01:30
Не повторюйте так відкрито кремлівські мантри.
Когда Вы найдете все таки афроамериканца в комнате с выключенным светом, Вам будет очень больно... ибо он не промахнется! :wink:
Warisdeath писал(а):
20 дек 2019, 01:30
Ви - цікавий демагог
Может я и демагог, но уж точно не манипулянт, как Вы ))) :hi:

Аватара пользователя

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Желтовласка у власти.

Где Профайлер2016 » 20 дек 2019, 19:44

Warisdeath писал(а):
20 дек 2019, 01:30
Вже хвилююсь за Вас.
А зря. Моя психика устойчива к сменам власти в стране! :wink: И "кремлевские мантры" тут ни при чем...
Warisdeath писал(а):
20 дек 2019, 01:30
І да, в нас президентів обирають, а не назначають на прохання Америки.
Зато Генпрокуроров меняют по "просьбам" американских вице-президентов :wink: !

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 23 фев 2020, 22:22

"Талібан" втомився від війни і хоче миру – Трамп
Президент США сподівається на підписання мирної угоди, яка дозволить вивести американський контингент з Афганістану.

Президент США Дональд Трамп висловив упевненість, що члени ісламістського угрупування "Талібан" втомилися від війни і щиро прагнуть миру в Афганістані. Це, на думку Трампа, посприяє укладенню мирної угоди і дозволить в перспективі вивести американський контингент з Афганістану.

"Ми перебуваємо там 19 років. Ми вважаємо, що вони хочуть укласти угоду. І ми теж цього хочемо. Я думаю, що все вийде", - заявив Трамп в неділю, 23 лютого.
"Вони втомилися воювати", - сказав президент США про талібів.

Напередодні держсекретар Майк Помпео повідомив, що у Вашингтоні розраховують укласти мирну угоду з "Талібаном" 29 лютого. Місцем для переговорів стала столиця Катару Доха.
https://dt.ua/WORLD/taliban-vtomivsya-v ... 9498_.html

:rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Желтовласка у власти.

Где Lumen » 22 апр 2020, 12:54

Комитет по разведке сената США подтвердил попытки РФ помочь Трампу в 2016 году. В докладе утверждается, что российское руководство "давало одобрение и руководило аспектами кампании по оказанию влияния" на избирательный процесс в США.
99566 - Желтовласка у власти.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаРост76
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

Желтовласка у власти.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 17 май 2020, 12:42

Lumen, униформа классная !)))) а звезды на погонах расположены как у полицейского чиновника дореволюционной российской полиции. и корона в шевроне похожая на итальянскую.
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

Желтовласка у власти.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 17 май 2020, 13:11

итак друзья,недавняя истерика мистера Трампа
мы не будем дружить с Китаем!!!! нет,не будем! говорит о его полной слабости и не умении быть политиком.
слишком много вложили в КНР . и денег и технологий ..тут и трещащий карантин ,а воза что то нудно бубнит о второй и третьей волне и необходимости . загнать людей опять после ослаблений будет очень сложно. полетят к чертям все рейтинги.
но вернемся к КНР
.повторяется история с Японией ,которую "открыл" кэптэн Пери . сначала кредиты потом ,война ,а потом уже в Жемчужной гавани тонут линкоры страны помогавшей Японии стать на ноги.
он не системник. параллели с нашим З-зы. но системники всем уже надоели.
а комитету по разведке тоже нужно отрабатывать свою немаленькую зарплату и пугать пугалками Конгресс.
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 29 май 2020, 02:42

Трамп підписав указ проти соціальних мереж

Президент США Дональд Трамп підписав у четвер указ, спрямований проти соціальних медіа після того, як Twitter попередив користувачів, що окремі дописи президента мають бути перевірені на правдивість.
Перед підписанням президент США зробив заяву з Овального кабінету Білого дому, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Невелика кількість монополій соціальних медіа контролює значну частину всіх публічних та приватних комунікацій у Сполучених Штатах. Вони мали неконтрольовані повноваження цензурувати, обмежувати, редагувати, формувати, ховати, змінювати практично будь-яку форму спілкування між приватними громадянами та великою громадською аудиторією", - заявив президент.

Указ Трампа фактично створює юридичний виклик Закону про дотримання пристойності в ЗМІ від 1996 року, що надає широкий імунітет вебсайтам у модеруванні власних платформ. Експерти називають це положення "26 слів, які створили інтернет".

Як повідомлялося раніше, глава Білого дому своїм указом прагне зменшити вплив великих платформ соціальних медіа, у тому числі Twitter та Facebook, й переосмислити критично важливий закон, який захищає вебсайти та технологічні компанії від судових позовів.

Нагадаємо: після неконтрольованого потоку повідомлень на офіційній сторінці Дональда Трампа в мережі Twitter, компанія отримала ряд скарг про те, що повідомлення порушують політику соцмережі та не відповідають дійсності. Компанія кілька днів тому вперше розмістила під дописом Трампа рекомендацію для користувачів перевірити правдивість наведеної інформації.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 01 июн 2020, 17:04

Віталій Портников: Трамп знову тягне Путіна на саміт "сімки"

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив про те, що відкладає проведення саміту "великої сімки", раніше запланованого ним на кінець червня. Трамп пропонує провести зустріч восени. При цьому на осінній саміт Трамп хоче запросити очільників Росії, Австралії, Південної Кореї та Індії

Саму "велику сімку" Трамп схарактеризував як "дуже застарілу групу країн". Але така характеристика, швидше за все, відображає емоції і роздратування американського президента. Для Трампа саміт "великої сімки" у американській столиці мав би стати симуляцією нормальності в обстановці продовження пандемії коронавірусу і масових протестів у США. Але після того, як федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель і прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо відмовилися прибути до Вашингтону на очний саміт, стало ясно, що ніякої симуляції не відбудеться. І тоді Трамп вирішив не просто відкласти саміт, але і спробувати "торпедувати" "сімку" за допомогою країн, з якими йому буде легше домовлятися.

Керівники інших країн і раніше запрошувалися як гості на саміти групи, питання тільки - у якому форматі, постійних учасників або гостей. Навряд чи Трампу вдасться розширити сам склад "сімки", для цього потрібна згода всіх учасників групи. Але якщо мова йде про гостьове запрошення, тут проблеми можуть виникнути вже у самого Путіна. Адже на відміну від керівників Південної Кореї, Австралії та Індії, він уже був повноправним учасником засідань групи - тоді, коли її називали "вісімкою", а не "сімкою". І брати участь у новій зустрічі у якості бідного родича, а не завсідника - це явний удар по путінському самолюбству.

Ще одна проблема, яка не дозволить Путіну брати участь в саміті - це прагнення Трампа до формування антикитайського фронту. Можливо, така пропозиція зацікавить прем'єр-міністра Індії Нарендру Моді, але тільки не Путіна, для якого участь у антикитайському союзі - справжнісінька політична і економічна катастрофа. У цьому випадку Путін краще відправиться до Пекіну, а не до Вашингтону. Якщо взагалі кудись відправиться - жорстка самоізоляція, у якій продовжує перебувати російський президент, ставить під сумнів саму можливість його поїздок найближчими місяцями.

Але, врешті-решт, справа не у Путіні. Справа у Трампі, який вкотре намагається контрабандою протягнути Путіна на зустрічі "великої сімки" - і тільки опозиція інших учасників самітів заважає йому досягти цієї непривабливої ​​мети. Це прагнення ще раз доводить, що для Дональда Трампа миттєва вигода і незрозуміла (або, гірше того, добре зрозуміла) симпатія до російського правителя є куди більш важливими, ніж американські цінності і цінності цивілізованого світу загалом - цінності, захисником яких, за логікою своєї посади, мав би виступати президент США.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Желтовласка у власти.

Где Sanek » 02 июн 2020, 01:47

Warisdeath писал(а):
01 июн 2020, 17:04
Трамп знову тягне Путіна на саміт "сімки"
Изображение
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathРост76Lumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 04 июн 2020, 02:16

Президент США Дональд Трамп, попри критику з боку ряду європейських лідерів щодо його ініціативи запросити російського лідера Володимира Путіна на саміт G7, продовжує наполягати на цьому.
Про це глава Білого дому заявив у середу в радіоінтерв'ю, повідомляє The Hill.

"Питання полягає не в тому, що він зробив, - це питання здорового глузду. Ми маємо G7, але його (Путіна – ред.) там немає. Половина зустрічей присвячена Росії, а його там немає", - сказав Трамп, відповідаючи на запитання, чи заслуговує президент РФ бути прийнятим до групи світових лідерів.

У цьому ж контексті Трамп зазначив, що Путін недавно долучався до спільних зусиль щодо врегулювання нафтової кризи. Крім того, на думку президента США, було би простіше домовитись з Росією щодо нового договору про ядерне стримування, якби Путін був присутнім на зустрічі лідерів держав.
https://thehill.com/homenews/administra ... mmon-sense
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekРост76Lumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 14 июн 2020, 01:00

Міністерство юстиції США погодилося опублікувати розширену версію доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера щодо втручання рф у вибори президента США 2016 року.

Про це повідомляє The Leader.

"Міністерство юстиції заявило у п'ятницю, що погоджується оприлюднити розширену версію доповіді колишнього спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російського втручання у вибори", - йдеться у повідомленні.

Йдеться про частину звіту, пов'язану з Роджером Стоуном, соратником президента Дональда Трампа. Вона могла б надати більше інформації про спілкування Стоуна з Трампом та його діяльність під час президентської гонки 2016 року.

У Мін'юсті заявили, що вихід розширеної версії звіту очікується до наступної п'ятниці, 19 червня.

Як повідомлялося, розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера встановило низку фактів, фізичних та юридичних осіб, причетних до втручання РФ у президентські вибори у США 2016 року. Зокрема, вказувалося на використання російськими спецслужбами хакерських зламувань, публікацію у WikiLeaks компрометувальної інформації на одного з кандидатів та вплив через соціальні мережі на електоральні групи у США.

Окружний суд Вашингтона засудив Роджера Стоуна до трьох років і чотирьох місяців ув'язнення за надання неправдивих свідчень у Конгресі США та за спроби вплинути на свідка. Це один із найсуворіших вироків для наближених до Трампа осіб, які фігурували в розслідуванні спецпрокурора Мюллера щодо втручання Росії в американські вибори.

Президент США назвав це рішення "несправедливим".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Рост76Lumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 14 июн 2020, 19:59

Сьогодні день народження відзначає президент США Дональд Трамп - йому виповнюється 74 роки.
105691 - Желтовласка у власти.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Рост76Александр Сергеевич ПерижнякLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Желтовласка у власти.

Где Lis1980 » 15 июн 2020, 08:27

Поздравляем!! ;)
И на второй срок аж вприпрыжку )))
Соперник его, Байден, еще старше. Они там в восемьдесят лет презами собрались быть? А вдруг старческий маразм накроет?? )))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 17 июн 2020, 12:30

Адміністрація Трампа в вівторок звернулася з позовом до суду, щоби не допустити публікації мемуарів Джона Болтона про 17 місяців його роботи на посаді радника з питань національної безпеки президента США.

Про це повідомляє The Hill.

"У позові до Окружного суду США в Вашингтоні стверджується, що книга Болтона, яка має вийти 23 червня, містить засекречену інформацію, що може зашкодити національній безпеці в разі публікації до моменту завершення адміністрації розгляду її змісту", - зазначається в повідомленні.

При цьому, у Трампа наголошують, що Болтон "регулярно мав справи з найбільш чутливою секретною інформацією" під час перебування на посаді.

"Протягом двох місяців після звільнення з урядової служби Болтон уклав угоду про публікацію книги на суму близько $2 млн і склав рукопис на 500 сторінок, повний секретної інформації, яку він запропонував оприлюднити", - зауважується в позові.

Як повідомляв Укрінформ, мемуари Болтона можуть містити подробиці щодо спроб президента Трампа натиснути на Україну, що свого часу стало причиною процесу імпічменту проти президента США.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenMasyanyaГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Masyanya
Старшина
Старшина
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 30 ноя 2016
Поблагодарили: 3563 раза
Карма: +2/-0

Желтовласка у власти.

Где Masyanya » 18 июн 2020, 17:33

Болтон заявил, что Трамп спрашивал, является ли Финляндия частью России, а также не знал, обладает ли Великобритания ядерным оружием.
За это сообщение автора Masyanya поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»